PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:10

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
14.000

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 MATE STORY (IRE) (2) 4y d a MAKFI - TIERRA LUNA (GIANT'S CAUSEWAY) 57 MICKAEL BARZALONA ALEYRION BLOODSTOCK D. SMAGA 9 102 14216-7 31 -
2 SOARING EAGLE (3) 4y d a CAPE CROSS - SOSQUAW (NUMEROUS) 57 CRISTIAN DEMURO MME ARLETTE CLABOTS S. CERULIS 4 91 13-2-22 69 -
3 BIZZI BERRI (BEL)(11) 4y d a FUISSE - NOBLE STEPS (FOOTSTEPSINTHESAND) 57 STEPHANE BREUX ECURIE L'ENFER T. VAN DEN TROOST 12 0 -
4 GRAND VINTAGE (6) 9y y a MARCHAND DE SABLE - FIFTY NINER (FIJAR TANGO) 57 ANDRASCH STARKE GERMAN RACING CLUB A. KLEINKORRES 2 98 57535-2 23 -
5 VISERANO (10) 5y y a ROCK OF GIBRALTAR - VISINADA (SINNDAR) 55,5 MLLE PAULINE PROD'HOMME BERNARD GIRAUDON D&P. PROD'HOMME (S) 11 102 15-1320- 669 -
6 YUMAN (5) 4y k a LITERATO - DIANABA (DIKTAT) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT MME BEATRICE HERMELI HA. PANTALL 8 104 14123-4 36 -
7 JASNIN (8) 6y k a PALACE EPISODE - JAILLISSANTE (VERGLAS) 57 EDDY HARDOUIN GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 10 93 1-130-48 23 -
8 KOOL AND THE GANG (IRE) (7) 8y d a ELUSIVE CITY - KNIGHTSBRIDGE (YAGLI) NT, H. TASSIN 57 CYRILLE STEFAN STALL ALL 4 BLONDES J. ALBRECHT 7 74 353400- 152 -
9 WAJNAH (4) 4y d k REDOUTE'S CHOICE - BENZOLINA (SECOND EMPIRE) 55,5 GREGORY BENOIST AL SHAQAB RACING F. ROHAUT (S) 3 104 1-1478-2 34 -
10 DOT GREEN (IRE)(9) 5y d k LAWMAN - KATAJAN (HALLING) 54 MLLE SARA VERMEERSCH BOUCKAERT M. & G. M. BOUCKAERT 1 0 680-907 15 -
11 JAZZ MELODIE (1) 4y d k SOUL CITY - QUATZ MELODY (JOHANN QUATZ) 55,5 FABIEN LEFEBVRE ALAIN CLAVIER P.DE CHEVIGNY 5 93 1722-12 31 -
12 AMBIVALENCE (IRE) 4y k k INVINCIBLE SPIRIT - ALPINE SNOW (VERGLAS) 55,5 MAXIME GUYON LADY O'REILLY/ED. DE HA. PANTALL 6 104 1-12-4 31 -
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

2. Koşu:19:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
13.000

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 EBAMOUR (IRE) (15) 4y d a AZAMOUR - EBAREVA (MACHIAVELLIAN) 60 JEROME MOUTARD ROY RACING LTD G. BARBEDETTE 13 75 21507-0 31 %1(11)
2 LODI (6) 4y k a WHIPPER - GRISE BOMB (MR. GREELEY) 59,5 FABRICE VERON MARCO BOTTANI C&Y. LERNER (S) 14 74 04-4241 23 %27(1)
3 RIVER ON THE HILLS (1) 4y d k SINNDAR - RONDA (BLUEBIRD) 59 MAXIME GUYON MME ROBERT G. EHRNRO MME P. BRANDT 10 73 8831-3 40 %15(2)
4 APPALACHIAN SPRING (IRE) (12) KG  4y d a REDOUTE'S CHOICE - ALPENSINFONIE (MONTJEU) 58,5 EDDY HARDOUIN HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 3 72 21229-6 14 %3(9)
5 MUTAMARIDA (IRE) (4) 4y d k TEOFILO - PENNY POST (GREEN DESERT) 58,5 CRISTIAN DEMURO AL SHIRA'AA FARMS ROD. COLLET (S) 6 72 9-331-53 33 %12(3)
6 ZAMIRA (11) 4y k k POET'S VOICE - ZARAFSHA (ALZAO) 58 ANTOINE HAMELIN ALAIN COURBIS J. CARAYON 15 71 6-10504 34 %1(13)
7 BLUESACHA ROSETGRI (3)   4y a k RECHARGE - BLUE SAGA (SAGACITY) 58 MICKAEL BARZALONA MARC-ELIE UZAN R. LE GAL 7 71 18-3403 14 %10(4)
8 RUBIS QUEEN (10) 4y a k MOTIVATOR - QUEEN AMERICA (AMERICAN POST) 58 GREGORY BENOIST MME CHRISTIAN WINGTA N. CAULLERY 9 71 5-651 36 %8(6)
9 NOSONGSOSWEET (IRE) (2) 4y d k MANDURO - AFAF (SPECTRUM) 57,5 VINCENT CHEMINAUD ZAK BLOODSTOCK M. DELZANGLES 4 69 26218-6 25 %2(10)
10 SWAN LAKE (GER)(5) 4y d a MAMOOL - SECOND GAME (SECOND SET) 57 ANDRASCH STARKE STALL TEE-TIME S. SMRCZEK 5 68 4-29411 32 %6(7)
11 DOUVILLE (9)   4y d k AIR CHIEF MARSHAL - DASANI (DANSILI) 55 MLLE CORALIE PACAUT MARC-ELIE UZAN R. LE GAL 12 67 502028 23 %1(4)
12 CAVAN JOA (8) 4y a k KENTUCKY DYNAMITE - CANALSIDE (NAYEF) 56,5 GABRIELE CONGIU JEAN DE CHEFFONTAINE JP. GAUVIN (S) 1 67 04422-0 105 %3(8)
13 REVE DE SOEURS (14) 4y d k APSIS - REINE DE ROME (ROI DE ROME) 56,5 JULIEN GUILLOCHON LAURENT MUSTIERE MME V. SEIGNOUX 11 67 14-7030 23 %1(14)
14 SPRITZ ORANGE (16) YP  4y k a HURRICANE CAT - GRANDE HISTOIRE (SLICKLY) 56,5 ALEXIS BADEL ERIC BERGOUGNOUX T. POCHE 8 67 71-6210 37 %1(12)
15 SPANISH GIFT (Koşmaz)  4y k a HANNOUMA - MENEUSE (HIGHEST HONOR) 55 TONY PICCONE HARAS DE BERNESQ A. BENILLOUCHE 17 64 2-42106 23 %0(18)
16 AMERICAIN WOMAN (7) YP  4y a k AMERICAIN - SISTER ROCKS (ROCK HARD TEN) 55 FRANCK BLONDEL GERARD THOMAS RYAN M&S. NIGGE (S) 2 64 036-950 17 %1(15)
17 BEEP BOP PELEM (13) 4y k k GRIS DE GRIS - OLYDORA (ACATENANGO) 53,5 MICKAEL BERTO JOEL JUILLET F. MONNIER (S) 16 61 224233 12 %9(5)
 
[(7)BLUESACHA ROSETGRI ,(11)DOUVILLE ] eküridir.
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN

3. Koşu:20:10

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
14.000

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 ROLANDO (IRE)(3) 4y d a CAMPANOLOGIST - ROSA DI BREMA (LOMITAS) 60 MAXIME GUYON K. ALLOFS/GESTUT FAH A. WOHLER 3 0 17-21- 142 %8(4)
2 ZACK HOPE (GB) (6) 10y d a ARAAFA - AFAF (SPECTRUM) 58,5 TONY PICCONE ALAIN CHERIFI N. CAULLERY 1 92 4-15629 52 %2(5)
3 DOUNYAPOUR (5)   5y a a LOPE DE VEGA - DIAMOND TANGO (ACATENANGO) 57 MICKAEL BERTO H.H. AGA KHAN A.DE ROYER DUPRE 9 102 4712- 620 %17(1)
4 CAFE ROYAL (GER)(9) 7y a a NICARON - CARIERA (MACANAL) 57 ANDRASCH STARKE GERMAN RACING CLUB S. SMRCZEK 8 94 54473-9 11 %1(8)
5 PARABELLUM (IRE) (8) 4y d a DUBAWI - PACIFIQUE (MONTJEU) 57 MICKAEL BARZALONA GODOLPHIN SNC A. FABRE (S) 7 103 216554- 225 %17(2)
6 FANFARON (7) 5y k a FALCO - FARWANA (SINNDAR) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT ANTON KRAULIGER D&P. PROD'HOMME (S) 5 0 144713- 571 %1(7)
7 TIRANO (IRE) (2) 5y d a HIGH CHAPARRAL - TEMPLERIN (ACATENANGO) 57 EDDY HARDOUIN GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 4 94 31-14-33 24 %14(3)
8 CALL THE WIND (GB) (4) 4y a a FRANKEL - IN CLOVER (INCHINOR) 57 LUDOVIC BOISSEAU GEORGE STRAWBRIDGE F. HEAD (S) 6 0 35 24 %1(6)
9 BAIYOUNA (1)   4y d k SEA THE STARS - BALANKIYA (DARSHAAN) 55,5 CHRISTOPHE SOUMILLON H.H. AGA KHAN A.DE ROYER DUPRE 2 96 15197- 229 %39(1)
 
[(3)DOUNYAPOUR ,(9)BAIYOUNA ] eküridir.
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

4. Koşu:20:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
10.500

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 DANI BLUE (8) 5y k k SLICKLY - ANGELIC GIRL (SWAIN) 60 PIERRE-CHARLES BOUDOT THIERRY MARECHAL E. LYON 9 62 9-68232 15 %15(2)
2 DON PAPA (9) 5y d a GOLD AWAY - ANAWEST (ANABAA) 60 GREGORY BENOIST MME CHRISTIAN WINGTA N. CAULLERY 16 62 149062 22 %7(7)
3 MEDHA (11) 5y a k VATORI - MEHANY (DANEHILL) 59,5 MARC NOBILI ECURIE D'HASPEL ROD. COLLET (S) 2 61 342-140 41 %2(12)
4 NEVER SAY NEVER (16) 5y k k NEVER ON SUNDAY - TEATIME (LOUP SOLITAIRE) 55,5 MLLE ANNAELLE DIDON-YAHLALI SEBASTIEN JESUS S. JESUS 8 61 567-080 16 %1(16)
5 SANTORINA (13) YP  5y d k TRAJANO - MADINELLA (ANABAA) 59 ALEXIS BADEL RAYMOND DUPONT-FAHN FX. BELVISI 4 60 60-0204 12 %4(10)
6 THINDY (6) KG  6y d a FOOTSTEPSINTHESAND - WINDY (ROCK OF GIBRALTAR) 59 EDDY HARDOUIN ECURIE WILLY SEBAG AS&D. ALLARD (S) 1 60 6920-54 22 %7(6)
7 VISION OF TWILIGHT (18) YP  6y d a VISION D'ETAT - TRAMONTO (SRI PEKAN) 59 STEPHANE PASQUIER MME CELINE LAUR MME C. LAUR 12 60 000437 22 %4(9)
8 RUE DE RIVOLI (GB) (4) 9y a a MEDICEAN - ROTTERDAM (RAINBOW QUEST) 58,5 WILLIAMS SARAIVA PHILIPPE SAUVAGE JP. SAUVAGE 7 58 9-02114 17 %5(8)
9 TASSILO (5) 5y d a KING'S BEST - TEQUILA HEAT (CLODOVIL) 58,5 MAXIME GUYON MME SYLVIA A. STARK J. PARIZE 14 58 736473 22 %20(1)
10 HUNDRED ACRE (GB) (3) 5y a a POET'S VOICE - EUROCELEB (PEINTRE CELEBRE) 58 FRANCK BLONDEL MARC PIMBONNET M. PIMBONNET 15 57 07-7121 22 %10(3)
11 KEN TAH TEN (12) YP  5y d a AIR CHIEF MARSHAL - MANY DREAMS (LANDO) 56 MLLE CORALIE PACAUT HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 18 56 075810 22 %1(15)
12 ZANHILL (1) 6y y a AIR CHIEF MARSHAL - ZANILIA (OCEAN OF WISDOM) 55,5 MLLE MICKAELLE MICHEL MME ANNE DUPONT G. AIDANT 11 55 500800- 154 %1(18)
13 BETTER FASTER (17) 5y d a NAAQOOS - MISS COTTA (DYNAFORMER) 57 THIBAULT SPEICHER MME AMANDINE BAUDRON L. BAUDRON (S) 6 55 030234- 221 %2(13)
14 VISION D'OR (15) YP  5y k a VISION D'ETAT - ARUM D'OR (KENDOR) 57 FABRICE VERON JEAN-PIERRE VANDEN H H. BILLOT (S) 3 55 000-809 21 %1(14)
15 FIRST CONDE (10) 5y a a TURTLE BOWL - MAKADANE (DANEHILL DANCER) 56,5 JEROME MOUTARD MICHEL GHYS JM. LEFEBVRE (S) 13 54 625349 12 %8(5)
16 DYLANELLE (IRE)(14) 8y d k DYLAN THOMAS - AND AGAIN (IN THE WINGS) 56,5 VINCENT CHEMINAUD N. BOUDRAA/B. BOITEZ D. WINDRIF 5 54 2528-53 16 %9(4)
17 AN AMKAN (7) 5y a a AIR CHIEF MARSHAL - AN ALARC'H (PEINTRE CELEBRE) 56,5 ANTOINE HAMELIN STEPHEN RAMSAY S. RAMSAY 17 54 8-01517 17 %2(11)
18 MONTAIGNE (2) 5y a a ASTRONOMER ROYAL - MATERIALISTE (ZAFONIC) 56,5 TONY PICCONE FRANCOIS-XAVIER BELV FX. BELVISI 10 54 0-05100 36 %1(17)
 
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

5. Koşu:21:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
26.000

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 BHAGEERATHI (IRE) (4) 4y k k MOTIVATOR - BABYLA (LINAMIX) 60 PIERRE-CHARLES BOUDOT MME ANDRE FABRE MME A. FABRE 10 88 89512-3 31 %14(3)
2 MAHARO (3) 4y d a ELUSIVE CITY - CALIMA MON AMOUR (SHIROCCO) 59,5 CHRISTOPHE SOUMILLON MONTGOMERY MOTTO A. MARCIALIS 13 87 0-51112 31 %14(4)
3 XO (1) 4y d a HOLY ROMAN EMPEROR - XSTASE (TREMPOLINO) 59 MAXIME GUYON BUCK RACING MME P. BRANDT 14 86 6984-57 11 %3(8)
4 JACKSUN KG  4y a a ZAMBEZI SUN - JACKANORY (MARCHAND DE SABLE) 58,5 ANTOINE HAMELIN MICHAEL FIGGE M. FIGGE 8 85 521017- 174 %1(13)
5 BUBBLE RANI KG  4y a k DALAKHANI - BUBBLE BACK (GRAND LODGE) 57,5 JEROME MOUTARD ZAK BLOODSTOCK F. HEAD (S) 9 83 3133-90 23 %3(9)
6 GOUREL YP   4y d a LE HAVRE - RACEMATE (HURRICANE RUN) 57 CRISTIAN DEMURO GERARD AUGUSTIN-NORM F. ROHAUT (S) 11 82 223-064 23 %14(2)
7 VIENNA WOODS 4y d k CACIQUE - VIENNA VIEW (DALAKHANI) 57 ALEXIS BADEL ECURIE TRIPTYCH Y. BARBEROT (S) 6 82 116304- 171 %1(12)
8 SOMMERY (GER)   4y d k SABIANGO - SARABIA (ONE COOL CAT) 57 FABRICE VERON GERARD AUGUSTIN-NORM Y. BARBEROT (S) 16 82 131262- 173 %3(2)
9 COUNTY FAIR (GB) 4y d a NAYEF - VILLAGE FETE (SINGSPIEL) 56 VINCENT CHEMINAUD KHALID ABDULLAH D. SMAGA 2 79 24212-5 23 %19(1)
10 GO FAST IRE 4y d a BORN TO SEA - JUNO BLACKIE (SUNDAY SILENCE) 55,5 GREGORY BENOIST CLAUDE BODIN N. CAULLERY 1 78 211325 28 %8(6)
11 CHASSELAY 4y d a PEER GYNT - LA MINARDIERE (VERGLAS) 55 FRANCK BLONDEL FABRICE PETIT M. PIMBONNET 7 77 32-1042 25 %4(7)
12 GAROPABA IRE (2) 4y d k POUR MOI - ZIGARRA (HALLING) 55 TONY PICCONE MOTSCHMANN/RENAUDIN/ M. DELZANGLES 15 77 14-5118 14 %3(10)
13 HIGHEST ROCKEUR (GB) 4y d a LAWMAN - RAJASTANI (ZAMINDAR) 54,5 THOMAS HUET D. MAUDUIT/A. CHERIF N. CAULLERY 12 76 898847 9 %1(14)
14 MEISHO FELICITY (Koşmaz)  4y d k SO YOU THINK - REFORM ACT (LEMON DROP KID) 54,5 PIERRE BAZIRE YOSHITAKA MATSUMOTO S. KOBAYASHI (S) 5 76 235-462 23 %0(18)
15 ETATINKA (5) 4y d k VISION D'ETAT - LATINKA (FANTASTIC LIGHT) 54 MICKAEL BARZALONA MME VICTORIA GADBIN L. GADBIN (S) 4 75 117-957 23 %2(11)
16 MEHZAM 4y d a EXCEED AND EXCEL - CRYSTAL REEF (KING'S BEST) 54 EDDY HARDOUIN MICHEL DELAUNAY C. LOTOUX (S) 3 75 5131-03 23 %10(5)
 
[(6)GOUREL ,(8)SOMMERY (GER) ] eküridir.
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

6. Koşu:21:45

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.500

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 SHOCKING BLUE (2) 3y d e SILVER FROST - CAPE TALKS (CAPE CROSS) 59 PIERRE-CHARLES BOUDOT BRYAN LYNAM D&P. PROD'HOMME (S) 2 0 20 11 %4(6)
2 WIN VIC (3) KG  3y d e ALEX THE WINNER - MATSOT (MARESCA SORRENTO) 53,5 MLLE LEA BAILS MME SYLVIE UZZAN S. KOBAYASHI (S) 6 63 800-4 24 %4(7)
3 ELOCUTION (6) 3y d e MYBOYCHARLIE - ECOUTE (MANILA) 57,5 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE F. HEAD (S) 9 0 %11(4)
4 RASTER (4) 3y d e MASTERCRAFTSMAN - MARANIA (MARJU) 53 MLLE CORALIE PACAUT DIEGO FERNANDEZ-ORTE M. BOUTIN (S) 5 65 337332 17 %26(2)
5 LUCKY JEANS GB (Koşmaz)  3y d e YORGUNNABELUCKY - EMMA JEAN (JEREMY) 56 ANTOINE HAMELIN MME VERONICA GILBERT F. SHERIDAN 12 0 %1(9)
6 AL RASSOUL (5) 3y d e ELUSIVE CITY - TUNIS (DUBAI DESTINATION) 52,5 ALEXANDRE CHESNEAU MME C. VOLKMER/STE Y Y. FOUIN (S) 4 64 8-0777 15 %2(8)
7 WISEITEN (Koşmaz)  3y k e SLICKLY - PILGRIM OF GRACE (BERING) 56 . FRANK SHERIDAN F. SHERIDAN 10 0 0-00 30 %0(18)
8 ZELHIA (Koşmaz)  3y d d PANIS - ZANADA (SINNDAR) 54,5 CRISTIAN DEMURO GERARD AUGUSTIN-NORM MME P. BRANDT 7 77 7043-4 48 %2(18)
9 BROKEN DIAMOND (8) YP  3y d d DIAMOND GREEN - BROKEN AND GO (CHICHICASTENANGO) 54,5 PIERRE BAZIRE BUTEL & BEAUNEZ S BUTEL & BEAUNEZ (S) 11 0 97 16 %1(10)
10 FRENCH DIVA (7) KG  3y d d FRENCH FIFTEEN - PHONE THE DIVA (PHONE TRICK) 54,5 FABRICE VERON GERALD COLLARD G. DERAT 1 60 432363 17 %7(5)
11 ROUSSE (GB) (1) 3y k d LOPE DE VEGA - REALITY (SLICKLY) 54,5 ALEXIS BADEL ECURIE DES MONCEAUX HF. DEVIN (S) 8 75 32-8414 21 %26(1)
12 VIDA LOCA (9) 3y d d SPIRIT ONE - VASSILEVA (LOMITAS) 51,5 MLLE MICKAELLE MICHEL LE HARAS DE LA GOUSS M. BOUTIN (S) 3 66 523216 24 %14(3)
 
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

7. Koşu:22:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
9.500

N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS AGF
1 MONSIEUR CANNIBALE (15) 5y a a WAY OF LIGHT - MOON ROMANCE (NAYEF) 59 KYLLAN BARBAUD C. BODIN/JP. MONCLIN N. CAULLERY 13 52 080030 22 %2(9)
2 SEE DEX (GER) (11) 8y a a SADDEX - SEE ME WELL (COMMON GROUNDS) 58,5 MLLE DELPHINE SANTIAGO ART RACING G. LENTZ 2 52 4-80305 25 %2(10)
3 MAVILLA (GB) (3) 5y d k POUR MOI - SYVILLA (NAYEF) 59,5 VINCENT CHEMINAUD EDOUARD LYON E. LYON 14 51 000-009 15 %1(17)
4 DUCALE DI MAREMMA (ITY) (2) YP  5y d a SHOWCASING - SADHYA (PRINCE SABO) 59,5 CRISTIAN DEMURO BONACCORSO VITALE BR F. SHERIDAN 9 51 6-07502 22 %38(1)
5 BAHAA (13) 8y d k KENTUCKY DYNAMITE - LA BAHAMIENNE (FASLIYEV) 58 EMMANUEL ETIENNE MME MARIE LAPIOS BAU P. BAUDRY 5 47 190-646 15 %3(7)
6 BUBBLE BROOK (7) 7y d k GREAT JOURNEY - BUBBLE GUM GIRL (GREEN TUNE) 58 ALEXIS BADEL PATRICK BARBE S. KOBAYASHI (S) 15 47 74-7880 22 %2(11)
7 BRIDJNAIA (14) YP  9y d k POLICY MAKER - LA PELAUDE (MARIGNAN) 57,5 MAXIME GUYON CHRISTIAN BAUER C. BAUER 18 46 005207 22 %3(6)
8 BONNET BRETON (17) 5y d a NAAQOOS - CANCALAISE (ENTREPRENEUR) 57,5 MICKAEL BARZALONA G. CURENS/D. GAGUECH F. CHEYER 16 46 020003 22 %19(2)
9 DOC DIAMOND (6) 6y d a DIAMOND GREEN - DOCTORS NURSE (KINGMAMBO) 57 ANTOINE HAMELIN HERVE FROIDEFOND MME AL. GUILDOUX 7 45 47-3746 11 %5(5)
10 ZIP CODE (5) 5y d k AMERICAN POST - RENDORINA (KENDOR) 57 SEBASTIEN MAILLOT JIRI MICHAL J. MICHAL 11 45 0000-00 22 %2(8)
11 DAUPHINE DOREE (GB) (4) 7y d k ARCHANGE D'OR - DAUPHINE (RICH MAN'S GOLD) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT MLLE VICTORIA MERCAD MLLE V. MERCADER 12 45 005-248 9 %7(4)
12 AYGUEMORTE (9) 5y d a VERTIGINEUX - AIGUILLE DU MIDI (FLY TO THE STARS) 55 JEREMIE MONTEIRO PIERRE-LOUIS GUERIN PL. GUERIN 6 44 482095 22 %10(3)
13 GREY VENDOME (10) YP  6y k a MR SIDNEY - THEORICIENNE (KENDOR) 56,5 EDDY HARDOUIN REMY MEDER M. KREBS 17 44 707-004 16 %1(13)
14 CELESTIAL HOUSE (GB) (8) 6y d a ACCLAMATION - MYSTIC SPIRIT (INVINCIBLE SPIRIT) 56 STEPHANE M. LAURENT CHRISTIAN HERBLINE C. HERBLINE 4 43 513-640 12 %2(12)
15 EAST INDIA (GB) (18) KG  6y a a GALILEO - FIELD OF HOPE (SELKIRK) 56 FABRICE VERON NICOT S/ECURIE DES S P. NICOT (S) 3 43 000500 12 %1(16)
16 ZARA SKY (GB) (16) 7y a a STORMY RIVER - SKY GALAXY (SKY CLASSIC) 54,5 MLLE SARA VERMEERSCH STAL GUSKY M. BOUCKAERT 10 43 0-90000 20 %0(18)
17 GRAND AKBAR (12) 11y d a MUHTATHIR - GRANDE EPOQUE (VALANOUR) 54 MLLE CORALIE PACAUT ERIC BERGOUGNOUX E. BERGOUGNOUX 8 42 087019 12 %1(15)
18 LUMINOUS MIND (USA) (1) KG  10y d a LEMON DROP KID - NIBBANA (GIANT'S CAUSEWAY) 52 MLLE MICKAELLE MICHEL FRANCOIS-XAVIER BELV FX. BELVISI 1 38 634707 22 %1(14)
 
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ