Çim: Normal 3,3 Kum: Normal Hava: Açık 34 'C, Nem %20 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:18:30

ŞARTLI 5/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 KEHKEŞANKG DB  6y k a BERKOŞ- TAMUN 58 A.C.DAĞDEVİRENAP  MÜNEVVER AKAR A.ÖKSÜZLER 3 86 321116 19 20 2.15.42 -
2 KARAYÜREKSK   6y a a ALTAHA- İLKORU 56 +0.10  H.KAPLANAP  DENİZ KURTEL MEHMET DEMİR 7DS  105 431257 8 18 2.16.79 -
3 FANİZANKG  5y k k ÖZGÜNHAN- ŞAKAYIK 54 F.KARAKURTAP  EYLEM TANİYİT A.E.ALKIŞ 1 90 343315 19 20 2.16.27 -
4 SARAYBOSNA 6y d a ÖZGÜNHAN- NEVRA 58 D.PALAUR NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 4 101 635044 12 14 -
5 İBİNKG K  6y k g AMCABEY- YAZGÜLÜ 56 +0.40  B.KURDU ERDİNÇ KALKANDELEN Y.BULUT 8DS  69 00-0021 19 12 -
6 KALANTORKG SK  6y k a ANGORA- ALİME 56 K.TOKAÇOĞLU AHMET DEMİR V.KELLECİ 6 79 542248 19 18 2.18.75 -
7 KIŞLALIKG DB  8y k a KOŞAYALP- ADIGÜL 56 +0.10  S.ÖZEN MUSTAFA KAYA M.KAYA 5 110 38-5533 14 14 2.14.21 -
8 TİBETKG   7y a a HALİD- KEMİYETÜLIRAK.62 56 M.ÇİÇEK DENİZ KURTEL D.YENTÜR 2 91 596452 10 9 2.13.21 -
 
[(2)KARAYÜREK,(8)TİBET] eküridir.
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

2. Koşu:19:00

Handikap 15 , 3 Yaşlı İngilizler, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 PRENSES MELEKK  3y d d TOROK (IRE)- ENDAM 60 K.TOKAÇOĞLU TUFAN ADIŞEN Y.AÇIL 3 72 349645 7 15 1.41.56 %11(4)
2 GÜÇLÜ KIZSK  3y d d BOSPORUS (IRE)- BERSUDE 54 +0.60  M.ÇİÇEK AHMET ÖZÇILNAK MUT.KAYA 1 60 132387 21 16 1.44.86 %16(2)
3 DOMINOGOLDSK  3y d e DOMINO EFFECT- LUNAR GOLD 53,5 +1.10  M.GÖNÜLTAŞ SÜRİYE ALTUNBAŞ A.ÖKSÜZLER 8DS  59 131588 12 18 1.44.31 %9(5)
4 AKGÜN REİSDB SK  3y d e CUVEE (USA)- DADDYS DOLLARS 51 +2.00  A.C.DAĞDEVİRENAP  MUSTAFA AKGÜN M.ÇAM 4 56 561313 19 19 %33(1)
5 AKARCA KHANK DB  3y d e AFTER MARKET (USA)- İZMİTLİ (GB) 50 +2.00  A.OKAN PAZAR TURGAY AKARCA M.YAPAROĞLU 5 51 614430 12 18 %16(3)
6 DORTMUNTKG DB SK  3y a e REY DE CAFE (USA)- BIMINI BREEZE (CAN) 50 +0.70  N.AVCİ FEDAİ KAHRAMAN A.CİĞER 6DS  51 413594 12 17 %7(6)
7 AKSAKALLI (IRE)KG K DB  3y d e INTENSE FOCUS (USA)- STAR OF SILIGO (USA) 50 +0.70  D.PALAUR NECATİ DEMİRKOL E.ATEŞ 2 41 042072 27 14 %7(7)
8 ALTINCI HİSKG DB SK  3y d e FAIRSON- HABIBETY 50 +2.00  H.ŞİMŞEK MEHMET AKÇİL A.ÖKSÜZLER 7DS  33 750-506 35 12 %1(8)
9 FULL TIME NOWKG DB SK ÖG  3y d e CHAMPS TO CHAMPS- PARADISE RIVER 50 +1.70  ALP.OLUK BAHRİ ALDATMAZ N.KULAK 9DS  16 60709 12 16 %0(9)
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI

3. Koşu:19:30

ŞARTLI 3 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58 kg, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 GÖZÜM KALDIDB SKG SK  6y d a VELOCIRAPTOR (GB)- DETTİN 57 H.KAPLANAP  A.MELİH KURA ES.ÇETİN 6DS  103 341132 16 19 2.00.54 %53(1)
2 FERHATHANKG K DB  4y a a DRAGON PULSE (IRE)- HIGH LITE (GB) 58 +0.20  GÖKH.GÖKÇE EROL ŞİRİN MEH.AYDOĞDİ 5 58 859613 12 12 2.02.59 %5(5)
3 BAYDÖKERDB SK  4y d a LION HEART (USA)- LADY LIZ 56 +0.60  B.KURDU MURAT DÖKER G.HALKATAŞ 1 93 287483 12 15 2.01.65 %18(2)
4 PANIGALESK  4y d k VICTORY GALLOP (CAN)- RODELINDA 56 +0.10  Ç.OK ETHEM FİLİZDAYILAR M.SAÇAN 8DS  59 334139 12 19 2.03.22 %11(3)
5 ÇANGALKG K DB  4y d a VICTORY GALLOP (CAN)- LILIANA ROZITA 51 +2.00  A.C.DAĞDEVİRENAP  DEMİRHAN YILMAZ R.YILDIZ 7DS  27 904900 28 11 2.08.71 %1(9)
6 FLASH IS BACKDB SKG SK  4y d a EL SALVADOR- ARRIVATA 55 +0.10  H.ŞİMŞEK RAMZİ TURAN M.YAPAROĞLU 10DS  34 080096 10 7 2.05.54 %0(10)
7 GİDEREGİDERDB SKG SK   4y d a PRESSING (IRE)- INDIAN LILY 55 +1.10  S.ÖZEN FARUK ATEŞ M.KAYA 4 26 808470 7 13 2.10.68 %1(6)
8 KARŞIYAKARÜZGARIK DB  4y a a SPEEDY TURC- LA DANSEUSE (GB) 55 CEM ŞEN SELAMİ ORHAN Ö.ÜNAL 9DS  44 705424 28 15 2.04.52 %8(4)
9 RED SUNDB SKG SK   4y a g KANEKO- SUN SHINES EAST (USA) 55 A.OLUK FARUK ATEŞ M.KAYA 2 36 569078 28 10 2.07.38 %1(6)
10 RELAMPAGOKG K ÖG  4y k a NATIVE KHAN (FR)- DİŞEPS 55 +1.30  N.KILIÇASLAN NUSRET ÖZBAĞ S.YANIK 11DS  44 326-505 119 14 2.05.42 %1(8)
11 DOLCE 4y d k VICTORY GALLOP (CAN)- FAROE ISLANDS (GB) 53 +2.00  F.AVCI N.AREK KUYUMCİYAN Ş.ÇELİK 3 43 0-88057 14 14 2.05.15 %2(7)
 
[(7)GİDEREGİDER,(9)RED SUN] eküridir.
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:20:00 DAVİDE FRANCO KOŞUSU

KV-8 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58.50 kg, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
66.500 t
2.)
26.600 t
3.)
13.300 t
4.)
6.650 t

Yetistirici Primi:

1.)
13.300 t
2.)
5.320 t
3.)
2.660 t
4.)
1.330 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 CAN DADAŞKG DB SK  4y d a SCARFACE- GİRDAP 63 S.BOYRAZ MAHMUT BAGUÇ R.YILDIZ 6DS  112 132611 23 20 2.07.26 %25(2)
2 ANGEL HORSEKG K DB  5y d a SRI PEKAN (USA)- MISS JUDGE 58,5 M.ÇİÇEK KEZİBAN GÜNDÜZELİ ES.ÇETİN 1 113 151213 6 20 2.07.00 %33(1)
3 BULLET PROOFDB  6y a a STRIKE THE GOLD (USA)- TAKE IT EASY 58,5 B.KURDU BÜLENT KOTAN Y.AÇIL 2 92 360106 47 19 2.09.01 %3(6)
4 DOMBRAK DB BB  5y a a PERFECT STORM- DIXIE DARLENE 58,5 G.KOCAKAYA H.HÜSEYİN TEMEL A.ÖKSÜZLER 4DS  105 713252 19 17 2.08.15 %20(3)
5 YILDIZHAN STARKG  5y d a SRI PEKAN (USA)- DARKER 58,5 K.TOKAÇOĞLU CÜNEYT YILDIZHAN Y.ARSLANCA 3 110 616535 6 17 2.07.97 %12(4)
6 SKYNETKG SK  4y d a UNACCOUNTED FOR (USA)- BALKANIA 58 GÖKH.GÖKÇE SEROL ERENİ C.YEDİREN 5DS  93 234124 28 19 2.08.49 %7(5)
 
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:20:30

ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.125 t
2.)
2.450 t
3.)
1.225 t
4.)
612,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 CAN HÜMEYRAKG  3y k d CANGIL- NES 59 GÖKH.GÖKÇE EROL ŞİRİN MEH.AYDOĞDİ 4 49 2122 26 19 %31(1)
2 SAYGILIKIZIKG SK  3y k d GÖKTEKİN- MEGRİCAN 54 MUH.OKAP  MÜSLÜM KAN A.TEKE 6 49 21535 26 18 %11(4)
3 UĞANBİKEKG DB SK  3y a d GÜNDENİZ- ZÜLAL 55 C.GÖKÇEAP  TUNCER GÖKÇE S.GÖKÇE 2 46 921233 14 19 %24(2)
4 GÜRDEMİRKIR 3y a d ODİNHAN- DEMİRKIZ 57 +0.10  F.R.BEBEK UFUK KURTLAR B.ÖZGÜR 1 52 1464 20 18 1.20.88 %18(3)
5 POMALİN(Koşmaz)  3y a d TURBO- BÜYÜK OYUNCU 57 A.OKAN PAZAR DENİZ KURTEL D.YENTÜR 5 50 1 19 20 Koşmaz
6 SARIBARÇINKG SK  3y a d ATAK- BİRECE 57 N.AVCİ AHMET ÇELİK EM.TOKÇALAR 3 47 06311 16 20 %7(5)
 
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

6. Koşu:21:00

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1100 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.375 t
2.)
2.950 t
3.)
1.475 t
4.)
737,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 ATEŞİN KANATLARIKG K  2y d e MENDIP (USA)- AYVA SARI 57 K.TOKAÇOĞLU ADEM ERDÖLEK Y.AÇIL 9DS  4 20 %5(5)
2 FRIGHTEN 2y d e COUNTRY REEL (USA)- BEFORE ME 57 +0.20  A.ALPAGUT UFUK TALAT KORKUT K.KÖYLÜ 7 3 20 %10(4)
3 LEAD SOLDIER 2y k e VICTORY GALLOP (CAN)- DERYA SULTAN 57 B.KURDU DENİZ KURTEL K.DURSUN 2 21 21 19 %50(1)
4 MIĞÇIOĞLUKG K  2y d e AFTER MARKET (USA)- MIA ADRIANA 57 M.GÖNÜLTAŞ RECAİ YAVUZ A.E.KARAKURT 4 7 20 %1(6)
5 BEACH LIFEKG SK  2y a d AFTER MARKET (USA)- UNIQUE STONE (USA) 55 +0.40  F.R.BEBEK HAMDİ ÖZŞAHİN U.ORUÇ 8 86 5 19 %1(7)
6 BIG ALBATROS K   2y d d ZANJERO (USA)- AKARCA KIZI 55 M.ÇİÇEK CENK ŞAMLI C.ŞAMLI 3 8 20 %9(3)
7 BIG BABY(Koşmaz)  2y a d CUVEE (USA)- BADE 50 U.İRTİŞAP  H.ZAFER KURT M.DÜLGAR 10DS  43 9 18 1.10.99 Koşmaz
8 LADY ADİLE KG K  2y d d KANEKO- ADİLE TEYZE 55 +0.10  GÖKH.GÖKÇE NECATİ ÇİFTÇİOĞLU Y.BULUT 6 32 21 19 %20(2)
9 ULU MANİTUK   2y d d WIN RIVER WIN (USA)- VASVUŞ 51 +2.00  A.C.DAĞDEVİRENAP  CENK ŞAMLI C.ŞAMLI 1 635 21 18 %2(3)
10 UN AMORKG K (Koşmaz)  2y d d WIN RIVER WIN (USA)- FIRSTMOON 55 ADEM ŞEN ALPASLAN DEDEOĞLU Ş.ÇELİK 5 36 436 14 17 Koşmaz
 
[(6)BIG ALBATROS ,(9)ULU MANİTU] eküridir.
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

7. Koşu:21:30

Handikap 14/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 LADY HATUNSKG SK  5y a k ÇAĞAN- EDAKIZ 59 A.C.DAĞDEVİRENAP  ÜMÜT BULUT Ü.BULUT 3 63 770703 7 14 2.17.53 %3(15)
2 GEZGİNCİKG SK  5y a a TOŞUR- GÜLBATUR 57 E.EMRE DOĞRUAP  FAHRİ TEKDOĞAN A.ÖKSÜZLER 17DS  61 521026 7 18 2.18.52 %12(1)
3 KIRTOPRAKKG DB  6y d a PİR KARACA- ZAFİRE.16 57 F.KARAKURTAP  MEVLÜT TANİYİT A.E.ALKIŞ 14 59 060050 19 9 2.15.69 %6(7)
4 DİNÇBEYKG  7y k a ATOMKARINCA- MELİSHANIM 56 +0.10  C.GÖKÇEAP  ERDİNÇ SALTABAŞ M.ZELYURT 4 57 073710 7 20 2.14.91 %7(5)
5 BAŞYAZARKG DB  8y a a TOŞUR- ASLIGÜL 54 +0.40  H.KAPLANAP  VAHİT TURAN M.KARACA 2 53 844840 7 15 2.15.86 %6(9)
6 BANKIZKG K  4y k k HÜRBATUR- NECME.39 55,5 +0.50  A.ALPAGUT KADİR KEÇELİOĞLU U.TEMUÇİN 6 52 640299 19 16 2.17.65 %10(3)
7 KEKEÇ BEYSKG SK  5y k a YELGEÇEN- AYBEYNUR 57,5 +0.20  K.TOKAÇOĞLU HAKAN ZAYIF R.ALTUNBAŞ 8 52 697880 14 14 2.17.29 %4(11)
8 BAHANEKG DB  5y a k ATAK- BİRECE 57 O.Ş.İRTİŞ HAMDİ ÖZŞAHİN M.KARACA 10 51 814573 19 18 2.18.43 %3(14)
9 BİR RÜYAKG K DB SGKR  4y k k TURBO- BAHTIGÜR 50 +1.60  MUH.OKAP  SEMİH ÖZİZMİR M.KARACA 15DS  49 400210 21 20 2.16.49 %11(2)
10 TAMAHKARKG  4y k a KANMANHAN- BENAZIRHATUN 53 +0.20  G.İ.BODUR FİKRET KANMAN Y.AÇIL 18DS  47 1-44264 19 16 2.17.35 %6(8)
11 KALAYCIKAYADB  6y a a EVREN.1- MORAN 54 +0.80  F.R.BEBEK ŞÜKRİYE DEMİRKOL A.ÖKSÜZLER 16DS  45 365354 7 9 2.16.75 %9(4)
12 ERGİNSOYKG   4y k a TAMERİNOĞLU- BERDANGÜLÜ 51,5 +2.00  A.KÜRÜNDÜK H.HÜSEYİN TEMEL A.ÖKSÜZLER 11 44 201400 21 19 %5(6)
13 CEYLİNSUKG DB SK  4y a k ANADOLU ATEŞİ- YASEMEN 51 N.AVCİ ALİ BARBAROS SOLMAZ MEH.AYDOĞDİ 13 43 975501 14 16 %2(16)
14 BORAHANBEYKG DB SK  6y k a DAĞHANBEY- SUSKUNUNKIZI 50 +2.00  A.OLUK NURETTİN BOZKURT G.TOKLU 7 37 815600 35 17 2.17.04 %5(10)
15 KÜRŞATBABAKG K  4y k a İZBATUR- TANYÜZ 50 +0.50  D.PALAUR NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 9 30 5-5611 19 17 %3(13)
16 BÜTÜNHABERDB SKG SK  5y k a HABERBATUR- PİR 50 +2.00  H.ŞİMŞEK C.AHMET ÇUKUROVA C.T.KÖSE 12 35 407650 7 8 2.18.93 %4(12)
17 ÜNLÜOĞLUKG   4y a a UÇANBEY- MANŞET 50 +1.10  N.AKTAŞ H.HÜSEYİN TEMEL A.ÖKSÜZLER 5 33 40932 21 16 %2(6)
18 SOYLUKRALKG  9y a a SANCAKBEYİ- MELEKSOYLU 50 +2.00  CEM ŞEN MUSTAFA ARSLAN C.T.KÖSE 1 30 940993 7 4 2.16.06 %2(17)
 
[(12)ERGİNSOY,(17)ÜNLÜOĞLU] eküridir.
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ