Çim: Normal 3,3 Hava: ÇOK BULUTLU 32 'C , NEM % 24 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     1. AGF Tablosu 2. AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:17:15

Maiden/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.375 t
2.)
2.950 t
3.)
1.475 t
4.)
737,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BABA HAYRİ KG K GKR  3y k e YAŞARCIK- LAL KIZI 53 A.C.DAĞDEVİRENAP  İSMET ÇİFTÇİ Y.PETEK 11 09 20
2 BAHATTİNKG K   3y a e BOZOK- MESRURE.52 57 M.GÖNÜLTAŞ YASEMİN BAŞTEMUR R.ALTUNBAŞ 10 6 20
3 BERKAYKG DB  3y a e ONURKAAN- ESRAM 57 A.ALPAGUT MEHMET ALTIN M.YAPAROĞLU 8 80 19 19
4 KIZIL ÇAKIRKG K  3y a e ONURKAAN- NAZLIAY 57 +0.10  B.KURDU NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 7 22 19 19
5 KÜLTİGİNKG  3y k e HABERKAN- GÜLSÜN 57 F.AVCI AYHAN ATEŞ O.KAPLAN 12DS  2233 14 19
6 BENLİGÜLKG K  3y k d ÖZHABER- ADIGÜL 50 +2.00  H.GÜNAP  DENİZ KURTEL M.ZELYURT 3 74 19 19
7 CANCIHAZIMKG SK  3y a d ŞENTAY- EZDAR 55 +0.20  F.R.BEBEK OSMAN GÜLLÜ A.E.KARAKURT 1 8 20
8 DİEFRUZKG K DB   3y a d ÖZDURAN- DERİN AY 55 +0.20  A.OLUK HAŞİM TINAS A.ÖKSÜZLER 4 14 97898 14 17
9 FAVORİ KIZKG K   3y d d TURBO- ÇİZGİ 55 +1.30  K.TOKAÇOĞLU YASEMİN BAŞTEMUR R.ALTUNBAŞ 6 665 14 18
10 GÜLÜŞLÜ  3y a d AYABAKAN- İLK KIZ 55 +1.50  O.ÖZTÜRK HAŞİM TINAS A.ÖKSÜZLER 5 37 46311 14 17
11 HATİPHANKG SK  3y k d GOBAKBEY- KATI FIRTINASI 55 ADEM ŞEN HALİL HATİPOĞLU A.E.KARAKURT 2 57 19 19
12 ROJİNSKG SK  3y k d GOBAKBEY- ÇİÇEKZİLAN 51 +1.60  MUH.OKAP  TEKİN AKYAVUZ M.YAPAROĞLU 9 008 19 19
 
[(2)BAHATTİN,(9)FAVORİ KIZ],[(8)DİEFRUZ,(10)GÜLÜŞLÜ] eküridir.
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN

2. Koşu:17:45

ŞARTLI 5/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 KARARLIKG SK  4y k a TAMERİNOĞLU- OYUNCU.21 58 İ.SOYAD FARUK ATEŞ M.KAYA 6 59 122813 14 18 2.16.62
2 VİKONYAKG  4y k k TURBO- BEKONYA 58 K.TOKAÇOĞLU N.AREK KUYUMCİYAN S.Z.A.MİNASOĞLU 1 76 153314 14 20 2.16.43
3 KÜÇÜK ERAYDB  4y k a BİLGİN- SEYYARE.63 56 A.ALPAGUT SÜLEYMAN KILIÇASLAN R.ALTUNBAŞ 7DS  56 634421 5 15 2.19.02
4 SAVAŞTEPEDB SKG SK SGKR  4y k a DEVİREN- PETEĞİM 52 +0.50  A.C.DAĞDEVİRENAP  SÜRMELİ KARACA D.YENTÜR 4 49 123756 7 17 2.17.32
5 NEHİRİNOĞLUKG DB  4y a a UÇANBEY- CUNDA 55 +1.10  İ.BAGUÇ MELAHAT BAGUÇ C.ÖREN 8DS  85 555467 14 11 2.18.74
6 ÖZÇOCUKSKG SK  4y k a ÖZHABER- SEMETEY 54 Ç.OK RİFAT YAVUZ S.YANIK 2 38 671532 7 19 2.19.35
7 UÇANDENİZKG DB  4y a a UÇANBEY- IŞILTAN 54 +1.20  M.GÖNÜLTAŞ FEYAT ALTIN M.KARACA 3 30 00-8767 5 6 2.22.34
8 AKBEYAZSULTANK  4y k k ÖZGÜRBEY- NAZLISINCAN 50 +1.80  H.TOPSAKALAP  İSA FİDANAĞAÇ M.ZELYURT 5 778 69 18 2.41.11
 
1. 5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

3. Koşu:18:30

ŞARTLI 4/Y1 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59 kg, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 SKYNETKG SK  4y d a UNACCOUNTED FOR (USA)- BALKANIA 61 G.İ.BODUR SEROL ERENİ C.YEDİREN 7DS  92 123412 19 20 2.01.02
2 BABİK DB  5y d a VELOCIRAPTOR (GB)- FEVZUŞ 57 +0.70  N.KILIÇASLAN BAYRAM KELEŞ S.YANIK 2 75 866296 7 14 2.03.03
3 RECO 4y d a FAIRSON- OCTOBER BABY 56 E.EMRE DOĞRU H.SİNAN SERTER A.COŞKAN 4 78 445121 28 19 2.02.73
4 FOREVER HERE 5y d a LION HEART (USA)- GÜLDEMİN KIZI 55 B.AKÇAY NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 1 102 3-27643 14 20 2.06.09
5 PETTIT BLUE 4y d a PRESSING (IRE)- CARRY ON ELLIE (IRE) 55 ALP.OLUK İRFAN ILGAZLI G.TOKLU 3 40 265405 7 13 2.04.62
6 BAYDÖKERDB SK  4y d a LION HEART (USA)- LADY LIZ 54 M.KAYİŞ MURAT DÖKER G.HALKATAŞ 5 96 11-2874 19 17 2.01.65
7 SENOŞK DB SGKR  4y d k UNACCOUNTED FOR (USA)- SİGAR 54 MUH.OK KAZIM YARAREL M.TAMER 6DS  74 414527 53 17 2.04.07
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

4. Koşu:19:00

Maiden/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.375 t
2.)
2.950 t
3.)
1.475 t
4.)
737,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BASGAZAKG K DB  3y a e KAIZBERT (RU)- NİBEL 57 M.ÇİÇEK MEHMET ŞAHİN A.ÖCAL 1 341 14 18
2 CESURAYAKKG K DB  3y k e AĞA KARACA- SAPHA.35 55 +1.20  İ.BAGUÇAP  MELAHAT BAGUÇ C.ÖREN 4 845 35 19
3 CİHANIN OĞLUKG DB SK  3y k e İBOCAN- SONGÜLCAN 57 Ç.OK CEZMİ ATİK M.KARACA 3 16 99533 14 17
4 EMİRALEMKG  3y k e BİLGİN- SILAHASRETİ 57 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 6 67 20
5 TUMBUL KASIRGAKG K  3y k e KIRIMHAN- İREMSULTAN 57 ADEM ŞEN İBRAHİM HALİL ALTINTEN A.E.KARAKURT 5 3375 14 18
6 AYGIZKG K  3y k d JOKER- ÖZKIZ 51 +1.40  A.C.DAĞDEVİRENAP  YAĞMUR SARPYALÇIN A.ÖCAL 8 90 14 19
7 KRALİOVAKG SK  3y a d SÜRŞAN- ASİLKIZ 52 +1.70  E.EMRE DOĞRUAP  SÜRMELİ KARACA D.YENTÜR 10 8404 14 18
8 LAST BLOOD SK  3y k d BERKAY EFE- AĞLARCAKIZI 55 +0.20  F.R.BEBEK ÜMRE SULTAN BÜYÜKBAŞ C.ÖREN 11 37 43356 14 17
9 PİŞKİN KIZKG K  3y a d AYABAKAN- YEKPARE 52 +1.60  A.OKAN PAZARAP  REYHAN ŞEKER KAY.ALTINÖZ 2 8 20
10 TEKFORD SÜREYYAKG K DB  3y k d KAMAN- ALYAPRAK 55 +1.30  S.ÖZEN METİN DAY G.HALKATAŞ 7 59 28 19
11 UĞANBİKEKG DB SK  3y a d GÜNDENİZ- ZÜLAL 51 +2.00  C.GÖKÇEAP  TUNCER GÖKÇE S.GÖKÇE 9 5921 8 18
 
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI

5. Koşu:19:30

ŞARTLI 4/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1900 Çim

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 EXCALIBURKG  7y a a YİĞİT- BARONES 60 İ.H.KETME RECEP KETME F.E.DİZDAROĞLU 8DS  101 213633 12 18 2.07.96
2 SARAYBOSNA 6y d a ÖZGÜNHAN- NEVRA 60 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 3 102 146350 12 16 2.08.22
3 HERGELEKG DB SK  6y k a BERKSOY- ALSEVDA 58 M.ÇİÇEK ERSAN ÜLDES EM.TOKÇALAR 1 94 355122 8 20 2.09.24
4 AKSOYAKKG   7y k a BİLGİN- YÜKSELİŞ 56 +0.30  B.KURDU DENİZ KURTEL S.DEMİR 9DS  84 31-0078 18 17 2.07.03
5 ESERKG DB SK  5y k a JOKER- GÖKÇETAY 52 +1.60  A.OKAN PAZARAP  HÜSEYİN ÇELİKAY MEH.AYDOĞDİ 4 102 0-46171 12 19 2.08.03
6 KIŞLALIKG DB  8y k a KOŞAYALP- ADIGÜL 56 O.Ş.İRTİŞ MUSTAFA KAYA M.KAYA 5 110 1738-55 105 16 2.05.25
7 ÖNDEREFEKG DB  5y a a BOZOK- YAZGÜNÜ 52 +1.50  E.EMRE DOĞRUAP  SABRİ BEKTAŞ M.ZELYURT 10DS  25 700457 14 7 2.10.25
8 SERİNGELDB SKG SK  5y d a DEMİRKAZIK- ECRİN 53 +1.60  G.İ.BODURAP  SÜLEYMAN KILIÇASLAN R.ALTUNBAŞ 2 28 209-996 12 6 2.10.44
9 TİBETKG   7y a a HALİD- KEMİYETÜLIRAK.62 56 S.ÖZEN DENİZ KURTEL M.ZELYURT 7 91 69-5964 26 11 2.07.61
10 ZEMZEMKIZI 7y a k BEYEFENDİ- KÜÇÜKKEDER 50 +0.90  N.AKTAŞAP  MEHMET FELHAN A.C.ATAR 6 29 0556-09 14 6 2.08.33
 
[(4)AKSOYAK,(9)TİBET] eküridir.
2. 5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

6. Koşu:20:00

Handikap 15 , 3 Yaşlı İngilizler, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 PRENSES MELEKK  3y d d TOROK (IRE)- ENDAM 55 MUH.OKAP  TUFAN ADIŞEN Y.AÇIL 3 72 133349 14 17 1.29.83
2 LADY BISCUIT 3y a d CUVEE (USA)- ROXY 52 +1.00  ALP.OLUKAP  ASLAN SAVAŞAN D.YENTÜR 2 61 513253 76 18 1.28.09
3 LORD VOLDEMORTKG SK  3y d e THREE VALLEYS (USA)- MARLA 52,5 +0.20  N.AVCİ HÜSEYİN YILDIZ M.ZELYURT 7 57 326141 7 20 1.29.14
4 THARWAK ÖG  3y a d BOSPORUS (IRE)- ELMASTÜTÜN 50,5 +2.00  A.OLUK HAŞİM TINAS A.ÖKSÜZLER 1 53 550486 5 11 1.28.07
5 UNDAUNTED FORSKG SK  3y d e AFTER MARKET (USA)- MISS NO 51 +2.00  A.OKAN PAZAR ABDULVAHİT UYSAL Y.BULUT 9DS  54 254652 19 15 1.29.86
6 AKGÜN REİSDB SK  3y d e CUVEE (USA)- DADDYS DOLLARS 50 +2.00  A.C.DAĞDEVİREN MUSTAFA AKGÜN M.ÇAM 5 50 12-5613 20 17
7 LAS TERRENASK DB  3y d d AFTER MARKET (USA)- SAN ROBERTA (GB) 50 +2.00  Ç.OK ARZU GÜNEŞ M.ZELYURT 4 48 463132 28 20 1.32.03
8 MY DONATELLADB SKG SK  3y d d BOSPORUS (IRE)- DOCTOR`S SOUL 50 +2.00  O.YILDIZ KAZIM YARAREL M.TAMER 6 44 534188 32 19 1.31.61
9 SUNNY LIFEK DB  3y d e CUVEE (USA)- SUN CAT 50 +0.80  D.PALAUR MUSTAFA BERBEROĞLU M.YAPAROĞLU 8 43 3-22397 7 17 1.29.46
 
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

7. Koşu:20:30

ŞARTLI 3 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

1.)
3.675 t
2.)
1.470 t
3.)
735 t
4.)
367,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BLACK GRAPEKG DB  3y k e HALICARNASSUS (IRE)- KIRIM GIRL 56 +0.10  MUH.OKAP  ABDULKADİR DURMAZ B.ÖZGÜR 1 49 901161 5 19
2 GÜZELAT K DB  3y d e TOROK (IRE)- PRENSESLERİN DANSI 52 +0.10  A.C.DAĞDEVİRENAP  KURTULUŞ İŞERİ G.TOKLU 3 47 590182 12 19 1.25.37
3 PASSO DOBLEKG SK  3y a e VICTORY GALLOP (CAN)- WHITBY ABBEY (GB) 56 +0.30  B.KOÇOĞULLARIAP  HASAN DİLBER M.YAPAROĞLU 2 51 451514 5 20 1.26.48
4 TINASOĞLUKG DB SK  3y d e EL SALVADOR- BULLSEYE 58 A.OLUK HAŞİM TINAS A.ÖKSÜZLER 5 43 593379 5 14 1.24.43
5 ACTION WAYK DB  3y d e EXCELEBRATION (IRE)- BERRIYMA (FR) 55 D.PALAUR N.AREK KUYUMCİYAN S.Z.A.MİNASOĞLU 4 9-5 175 19
6 KAFKAS İMPARATORUKG K  3y d e PRESSING (IRE)- PRENSES MONICA 50 +2.00  H.GÜNAP  HALİT AY A.TEKE 7 37 7-79883 9 13
7 POSSIONISK  3y d e PRESSING (IRE)- ZONPA (IRE) 55 +0.20  M.GÖNÜLTAŞ FAİK GÖNÜLTAŞ Y.ARSLANCA 8 47 1-4406 19 17
8 MAVİŞK SKG  3y a d CUVEE (USA)- CABARETTE 54 +2.00  S.ÖZEN GÖKHAN ALVEROĞLU M.KARACA 9DS  49 934293 14 14 1.24.32
9 SAGRAJASKG K DB  3y d d FANCYMERA- HEIRESS S 53 +0.30  ADEM ŞEN HAYDAR KURT İ.UZUN 6 46 665788 19 11
 
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

8. Koşu:21:00

Maiden/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.375 t
2.)
2.950 t
3.)
1.475 t
4.)
737,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AÇIK ELKG SK  3y a e KARAKEMAL- BAKANAY 57 M.ÇİÇEK ERKAN BAL Z.TURĞUL 5 97 20
2 DEMAN OĞLUKG K  3y k e BOZDOĞAN- AĞCANGÜLÜ 57 ADEM ŞEN FEVZİ BAYDAN B.ÖZGÜR 7 22 19 19
3 KRAL ARTURKG SK  3y d e DEHA- ONBİR AYIN SULTANI 57 F.R.BEBEK ÜMRE SULTAN BÜYÜKBAŞ C.ÖREN 9 462 19 19
4 MUSTANGKG SK  3y k e VOLGABEY- ÇAMLICALI 57 D.PALAUR A.FERHAT KÜÇÜKER M.KARACA 8 0 20
5 ZORLUOĞLUKG K  3y k e ASLANAMCA- AKSİ KIZ 57 +0.10  H.ŞİMŞEK UFUK KARAN M.YAPAROĞLU 11 53 35 19
6 DİLNİŞİNKG SK  3y d d KIRIMHAN- BİRTANEM 52 +2.00  A.İNCİAP  FADIL BAYDAN A.KAZANCI 6 0 20
7 IT MAY RAINKG K  3y k d KAIZBERT (RU)- ALTINYILDIZ 51 +0.90  MUH.OKAP  MEHMET GÜZEL İ.UZUN 10 0 20
8 KARA ZARKG K  3y k d ZARAHAN- ÖZEN 55 +0.30  A.ALPAGUT MUSTAFA ARSLAN C.T.KÖSE 4 78 14 19
9 ÖZMİHRACEKG K ÖG  3y a d ÖZHABER- HAMDE.51 51 +1.00  A.C.DAĞDEVİRENAP  ÜMÜT BULUT Ü.BULUT 3 45 19 19
10 SARUHAN KIZI 3y a d SARUHANAĞA- MÜRŞİDE 55 O.YILDIZ SÜLEYMAN ATİK M.KARACA 2 787 14 18
11 SEBAHATDB SKG SK  3y k d KAFKAS ŞAHI- SAFİYET 55 +1.20  S.ÖZEN HASAN HÜSEYİN AYRANCI M.TAMER 12DS  31 19 19
12 SURŞİRİN 3y a d ONURKAAN- SULTAN NUR 50 +2.00  N.DARÇINAP  ERCAN BAYDAN B.ÖZGÜR 1 14 9774 14 17
 
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

9. Koşu:21:30

Handikap 14 , 4 ve Yukarı İngilizler, 2100 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 KIZIL GÜNEŞDB SKG SK  5y a k LION HEART (USA)- JUST ADD OATS (USA) 59 A.OKAN PAZARAP  ADEM ERDÖLEK Y.AÇIL 16DS  65 114709 7 17 2.19.78
2 CEREMONYK  7y d k BOSPORUS (IRE)- DUYGU ECE 56,5 E.EMRE DOĞRUAP  NADİR POLAT S.ELMASTAŞ 15DS  62 586604 7 13 2.17.50
3 SERBEYHANSKG SK   5y a a OCEAN CREST (USA)- FROGGY 54 +2.00  İ.BAGUÇAP  MEHMET SIDDIK OKAN S.YANIK 1 56 250083 16 14 2.21.11
4 GUR KHAN 4y d a DIVINE LIGHT (JPN)- TAKE IT EASY 53 +1.70  M.ÇİÇEK BÜLENT KOTAN T.SOYAD 3 48 79-3301 7 15 2.17.13
5 DOLCE 4y d k VICTORY GALLOP (CAN)- FAROE ISLANDS (GB) 52,5 +0.10  D.PALAUR N.AREK KUYUMCİYAN S.Z.A.MİNASOĞLU 6 47 220-880 7 16
6 FREEDOM FLIGHT 4y d a DEHERE (USA)- DENİZİM 52,5 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL K.DURSUN 8 47 318-080 12 17
7 ZUZUNAZKG GKR  4y d k KANEKO- ROCKET POWER 52,5 +2.00  M.TARHAN BURHAN ŞEN B.ÖZGÜR 18DS  47 849700 21 13 2.19.11
8 RED QUEENDB SK  6y a k ROYAL ABJAR (USA)- MAJESTIC LASS 53 +0.60  O.YILDIZ AZİZ KARAKEÇİLİ A.E.KARAKURT 13DS  45 963400 45 7 2.19.03
9 BIG MANDB SKG SK  4y d a LION HEART (USA)- CHARMING DREAM (IRE) 50 +2.00  B.ULUKAN ZELİHA PESEN M.KARACA 14DS  40 987001 5 3
10 KARŞIYAKARÜZGARIK DB  4y a a SPEEDY TURC- LA DANSEUSE (GB) 50,5 +2.00  CEM ŞEN SELAMİ ORHAN F.ATCI 12DS  43 2-70542 28 14 2.20.83
11 AMANOSDB SK  4y a k VICTORY GALLOP (CAN)- ELLE DIVA (GER) 50 +1.80  MUH.OK ÖMER USLU C.ŞAMLI 9 41 537605 21 9 2.19.09
12 ADALSONK DB   4y d a SCARFACE- TUTTA BELLA 50 +1.60  A.CAN İŞLEYEN MEHMET SIDDIK OKAN A.METE İNAL 10DS  39 692655 16 8
13 FLASH IS BACKKG DB SK  4y d a EL SALVADOR- ARRIVATA 50 +2.00  H.ŞİMŞEK RAMZİ TURAN M.YAPAROĞLU 11DS  38 030800 35 9 2.20.88
14 RED SUNDB SKG SK  4y a g KANEKO- SUN SHINES EAST (USA) 50 +1.70  M.AKIN FARUK ATEŞ A.ÖKSÜZLER 2 38 0-56907 77 11
15 URLA ZAMANIK DB  6y d a ARCHANGE D`OR (IRE)- ELUSIVE RIDGE (USA) 50 +2.00  F.R.BEBEK MEHMET EMİN ÇÖKMEZ G.HALKATAŞ 4 37 293678 7 8 2.18.64
16 KADERİN OĞLUK DB  4y d a SPORTS HERO (USA)- TANUI (GB) 50 +0.60  N.AKTAŞ SEÇKİN TAŞ B.KAYALI 5 36 766-706 28 11 2.21.57
17 SUPER ALP (USA)DB  4y d a UNCLE MO (USA)- GIFT TO THE WORLD (USA) 50 +2.00  A.KÜRÜNDÜK CENGİZ DENİZ Ü.BÖLEK 7 34 002800 35 8 2.19.15
18 ÇANGALKG K DB  4y d a VICTORY GALLOP (CAN)- LILIANA ROZITA 50 +2.00  A.C.DAĞDEVİREN DEMİRHAN YILMAZ R.YILDIZ 17DS  27 090490 26 12 2.17.42
 
[(3)SERBEYHAN,(12)ADALSON] eküridir.
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ