Kum (Sentetik): Normal Hava: 11C,Çok Bulutlu,Nem%84 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:00

Handikap 16/DHÖW , 5 ve Yukarı Araplar, 2200 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AHMİNK  5y a a KAIZBERT (RU)- MEDİL 59 D.KILIÇAP  MEHMET ÇELİK A.S.GÜRSAN 2 85 138-498 21 15 2.35.33
2 RUATGKR  6y a a ALTAHA- GÜNSARI 58 Z.KARABULUTAP  MEHMET NARÇİN At Sahibi 6 85 9606-62 15 7
3 TORNACIDB SK  8y a a TIKI TORK KU (US)- GUFRE.49 58 Ö.GÖNÜLTAŞAP  YASEMİN BAŞTEMUR M.TEKDOĞAN 8 85 96493-0 21 13 2.34.46
4 ASLANPARÇASIKG DB  7y k a CAŞ- ALL MOST (US) 58,5 O.GÖKÇEAP  ÜMİT BARLIK G.KARA 5 84 05-7321 11 20 2.36.91
5 HİRAKG  5y k k ZENGİNOĞLU- SUZİRA 54,5 M.C.DEMİRAP  FUAT KARATOPRAK T.ÇUBUKÇU 9 78 5967-04 25 12
6 OĞLUM BARANKG K  6y k a TURBO- GÖKKIZI 59 GÖKH.GÖKÇE SALİH ŞAHİN MEHMET AKBULUT 3 77 566-415 7 19 2.33.12
7 KORİKKG DB  5y a a BABASANCAK- ÖZLEMKIZ 58,5 +0.10  S.AKBULAT AHMET GÖZÜKÜÇÜK HAKAN EL 7 76 439-120 21 18
8 SERDENGEÇERKG DB SK  5y a a ALTAHA- ZAFİRE.15 57,5 A.SÖZEN HAYATİ CAN A.M.İNAL 11DS  74 81301-0 8 19
9 ERAYHANKG  6y a a HİSARHAN- CAHİDE.75 56,5 H.ÇİZİK MURAT TİNİZ MEHMET AKBULUT 4 72 5866-85 21 10 2.33.79
10 OLGUNBABAKG SK  6y a a ÖZGÜRBEY- ŞÖLENKIZ 54,5 D.YILDIZ ULAŞ YILDIZ İ.Ş.ÜÇÜNCÜOĞLU 13DS  68 410631 129 20 2.33.48
11 DİNAMİKKG DB  7y k a BİLGİN- GÖZDEM 50 +2.00  MÜS.ÇELİK MUSTAFA ÖZDEMİR M.YAPAROĞLU 10 55 3714-90 24 17
12 ADAMKG DB SK  8y a a HÜRBATUR- NEAME.56 50 +2.00  A.CAN İŞLEYEN SEZGİN DÖNMEZ At Sahibi 1 49 25479-4 12 10 2.35.78
13 AK FETİHKG K DB GKR  5y k a MURATAĞA- DUAYEN 50 +2.00  B.AVERBAK DİLEK ÖKTEN H.ACAR 12DS  41 24-6533 11 15
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN

2. Koşu:19:30

Handikap 16 , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 KUPALIMKG DB SK SGKR  4y d a UNACCOUNTED FOR (USA)- TWIST OF FAITH 59 O.GÖKÇEAP  ENGİN ALAGÖZ M.AYDINALP 11DS  75 72-3233 5 17
2 DEDE TAŞIDB SKG SK ÖG  4y d a SCREAM TO SCREAM (IRE)- ONE MORE NO MORE 56 B.AKÇAYAP  MEHMET KAPLAN M.ARICI 12DS  71 37342-0 11 15 2.05.03
3 ALFA KIZIDB SK  8y d k BOSPORUS (IRE)- JOHNNY DANCER 57 U.BARLIKAP  BİHTERCAN ATAÇ MES.KURT 10DS  67 2-52966 9 15 2.11.34
4 GOLDINIADISSK BB  5y d a KURTINIADIS (IRE)- GLORIA MUNDI 60 H.KARATAŞ TOLGA ÇELİK E.EREN 5 65 35222-6 18 18 2.04.86
5 MISTER STORMK DB  6y a a LION HEART (USA)- FINE TIME LUCILLE (USA) 60 A.SÖZEN HAKAN S. ÖZCAN S.BEKTAŞ 13DS  65 0358-20 14 11 2.05.63
6 NAÇALKG K  4y d a SCARFACE- KURTİS 57,5 A.KURŞUN KEMAL KURT A.ŞIVGIN 6 64 00223-0 14 17
7 IVANHOESK  4y a a THREE VALLEYS (USA)- TERRE DE SABLE (FR) 55 G.KOCAKAYA DUYGU FATURA S.TAŞBEK 2 59 1-415-40 14 17 2.06.06
8 İSMİHANKG DB SK  4y d a VICTORY GALLOP (CAN)- ALTIN BİKE (USA) 52,5 +1.80  H.ÇİZİK ERDOĞAN ŞENOCAKLI T.ŞİT 7 54 1427-04 14 15 2.06.31
9 KALKANDERESK  4y d a LUXOR- RED BIRD 52 M.HAMEDİ MEHMET ÇAVUŞ N.KÖÇKEN 1 53 45445-1 14 20
10 NORTHERN WEST 4y d a CANFORD CLIFFS (IRE)- SPLASH MOUNTAIN (IRE) 51,5 +0.70  GÖK.BEKTAŞ HASAN ŞER C.TURAN 4 52 1090-13 14 19 2.05.47
11 LET ME PASSKG  4y d a GREEN GÖNEN- RIGOLETTA 50 +2.00  MÜS.ÇELİK BERRİN GEDİK O.DEMİRKIRAN 3 48 3-0012-2 14 19 2.06.91
12 AKBÖRÜSK  5y k a BIN AJWAAD (IRE)- BEYAZ GELİNCİK 50 +2.00  B.AVERBAK ERMAN ÇIKILLI N.SAV 8 45 6-16745 61 16 2.04.67
13 SADO BY SADOKG DB SK GKR  5y d a KANEKO- BİRSEN HANIM 50 +2.00  A.ASLAN EREN ÖZBÜK H.HARMANBAŞI 9DS  33 4847-08 21 11 2.04.88
 
5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

3. Koşu:20:00

Handikap 15/DHÖW/Dişi , 4 ve Yukarı Araplar, 2000 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 SANAYSKG SK  4y a k ÖZGÜNHAN- MENCULE.52 58 Ö.GÖNÜLTAŞAP  ABDULLAH KAYA V.KARAKUŞ 4 70 08-5155 11 18 2.22.22
2 SİGNORAKG K  5y k k ALPAK- ÇEŞME GÜLÜ 58 D.KAYAAP  ETHEM KAYA E.KAYA 2 63 32-0638 18 14 2.18.75
3 SELUŞKAKG DB  6y k k TURBO- SELUŞ 61 M.HAMEDİ İ.HALİL KARATOPRAK H.ARAN 5 59 540-411 18 20 2.20.76
4 SARAYCARİYESİKG DB  5y a k ALTAHA- ZAHİDE.34 52,5 +1.80  H.ÇİZİK NECDET TURAN K.ERTAN 1 42 344-222 18 19 2.20.99
5 DRAGUNAKG DB  4y a k BABASANCAK- LİRİK 50 +2.00  GÖK.BEKTAŞ SEDAT GÖNÜLTAŞ MAH.BAYKARA 7 41 4100-00 11 16
6 TETİNA 5y k k KAFKASLI- PERRAN 51,5 +1.80  A.ASLAN HÜSEYİN ÇİÇEK Ö.GÜNELİ 3 40 706670 78 9 2.22.14
7 FATMA GELİNKG SK  5y k k BERKSOY- TAŞANKIZ 50 +2.00  Ç.CANPOLAT ÖMER TEKİNALP C.TURAN 6 36 2614-70 21 17
8 YADIGARIMKG  4y a k BABASANCAK- GÖNÜLÇELEN 50 +2.00  B.AVERBAK ERHAN KURUOĞLU A.KOYUNCU 8DS  36 000-580 18 14 2.23.00
 
4'LÜ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

4. Koşu:20:30

ŞARTLI 3 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1500 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

1.)
3.675 t
2.)
1.470 t
3.)
735 t
4.)
367,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 YELYARANDB  3y d e LUXOR- GALVANLI 56 MÜS.ÇELİK HÜSEYİN İLHAN E.KOCA 2 46 790-514 7 19
2 KATMA DEĞERÖG  3y a e WIN RIVER WIN (USA)- ALİZE 55 +0.30  A.KURŞUN ÜMİT BARLIK G.KARA 5 35 175 18
3 KRALSINSK  3y d e ZANJERO (USA)- CAYENNE CAT (USA) 55 H.ÇİZİK BÜLENT DEMİR B.TANRIKULU 6 61 112-725 16 17
4 OBRADAKG K  3y a e LION HEART (USA)- MAMMA MIA 55 +0.10  H.KARATAŞ V.GARO KUYUMCİYAN S.KERESTECİ 7 85 1324-53 11 16 1.32.69
5 SEMİH BEYK BB  3y d e POWERSCOURT (GB)- HEAVENS HELP (USA) 55 G.KOCAKAYA İSMAİL GÜL E.KARAKÖLEOĞLU 4 64 404-334 11 17 1.32.96
6 GÜMÜŞ KAFESK  3y k d PERFECTO- CADİKA 54 +1.50  A.SÖZEN YERVANT ÜTÜCÜ İ.ESER 1 59 1392-44 7 16
7 SİNSİRELLASK  3y a d AFTER MARKET (USA)- VICTORY ROAD 53 +0.50  F.YÜKSEL S.ÖMER MERDAL C.TURAN 3 41 630-24 32 15
 
3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

5. Koşu:21:00

ŞARTLI 3 /X-1/Y1 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 60 kg, 2100 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 TOLGAHANSKG SK  5y a a KANEKO- LOST CONTROL 60 B.ÇIĞLA MUHİTTİN ACAR M.ACAR 11 66 921125 178 18
2 YİĞİTER 5y d a BIN AJWAAD (IRE)- ALİZE 60 M.KURT ÜMİT BARLIK G.KARA 1 57 57-6530 14 13 2.13.83
3 BÖRTEÇİNESK  6y d k STRIKE THE GOLD (USA)- NAZO 58 M.K.KUMBASAR ERMAN ÇIKILLI N.SAV 7 79 3444-81 19 20 2.11.91
4 CAPILANOKG DB SK  4y d a VICTORY GALLOP (CAN)- JAKLIN 58 Z.KARABULUT YUSUF KÜREM H.E.UYSAL 9 50 524-467 15 10
5 ÇEKO DAYIDB  4y d a FIRE BALL- ÇUPÇİK 58 D.KAYA RAMAZAN KOCAAĞAÇ Y.ALAN 3 63 677-430 14 10 2.14.09
6 JİMFEDKG SK  4y d a TOROK (IRE)- BERİLNAZ 58 A.OKAN PAZAR ERKUL ÖCAL N.KAYA 8 88 33934-6 5 15
7 YARAMAZ EMİR 5y d a VICTORY GALLOP (CAN)- MISS GARDNER (GB) 57 C.KARADEMİR FATİNE ÖZSOY A.BEKTAŞ 5 0 35 19
8 ACCELERATIONDB  4y d a KANEKO- SONJA 55 M.C.DEMİR EYUP YILDIZ Z.BEKTAŞ 10 42 294 18
9 SMOOTH RUNNERK  4y d a UNACCOUNTED FOR (USA)- SMOOTH PLAYER (USA) 55 +0.70  Ö.GÖNÜLTAŞ TEVFİK ÇELİKOĞLU İ.ESER 2 25 805807 105 14
10 GREEN GULETSK  4y a k GREEN GÖNEN- GAVIOTTA 54 H.YOLAÇICI SEYFETTİN ULUÇAM HAY.YILDIRIM 12DS  36 757070 100 14 2.16.51
11 IMPASSABLE GIRLKG SK  4y d k LION HEART (USA)- IMPASSABLE 53 M.A.SOLMAZ İPEK ERDEN K.MELİKE 6 39 78555-6 14 13 2.13.30
12 MÜTEKAMİLKG DB SK  4y d a POWERSCOURT (GB)- BRIBISCUIT (USA) 56 B.AKÇAY ENGİN ALAGÖZ M.AYDINALP 4 39 016807 46 16
 
4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

6. Koşu:21:30

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Kum (Sentetik)

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.900 t
2.)
2.360 t
3.)
1.180 t
4.)
590 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AZİZ AĞAKG SK  3y d e POWERSCOURT (GB)- INDIAN LOVE 58 S.BOYRAZ İZZET AZİZ K.BALTACI 14 38 897-029 7 12
2 BABAROSKG K  3y d e POWERSCOURT (GB)- SİYAH BEYAZ 58 H.KILIÇARSLAN M.AKİF KANIK E.USLU 4 39 934-4 11 16
3 BOZKURTHANKG SK  3y d e PRESSING (IRE)- NO COMMENT 58 Ü.YAYLA VOLKAN YOZGATLI Z.TEMUÇİN 3 0 35 19
4 DEDEM MEHMETDB SKG SK  3y d e PRESSING (IRE)- ONE MORE NO MORE 53 B.AKÇAYAP  MEHMET ARICI M.ARICI 15DS  21 487-9 11 16
5 İZZET AĞAKG K (Koşmaz)  3y a e PRINCE OF EULLEUP- PRENSES KARLA 53 Z.KARABULUTAP  DERYA AZİZ K.BALTACI 9 12 99-00 8 16
6 KOBRAK  3y d e KURTINIADIS (IRE)- DİVA PEGASUS 58 A.KURŞUN ÜMİT BARLIK G.KARA 12 35 25 18
7 NAUGHTY BOYKG SK  3y d e TALIP HAN (IRE)- MISS SURAL 58 A.SÖZEN EMİR HASAN YILMAZ B.TANRIKULU 7 38 655-434 14 13 2.10.11
8 NEZİR FAMİLYK BB  3y d e RAJSAMAN (FR)- FEMME CELEBRE (IRE) 53 M.K.KUMBASARAP  SELMAN ERDEMİRCİ E.KARAKÖLEOĞLU 8 90 11 18
9 POWER STORMDB  3y a e WIN RIVER WIN (USA)- TWIST OF FAITH 58 +0.20  GÖK.BEKTAŞ MUAMMER ÖĞÜT O.DEMİRKIRAN 10 19 0-776 11 16
10 SONSUZA DEKKG  3y a e BANKNOTE (GB)- EAGLE FLIGHT 53 B.ÇIĞLAAP  H.ALİ DEMİR G.GÖKÇE 1 89 11 18
11 TALİMATKG K (Koşmaz)  3y d e ZANJERO (USA)- MAHCUP 58 GÖKH.GÖKÇE M.ELİSABETH KURA ES.ÇETİN 16DS  27 65-46 14 16 2.10.83
12 URLA FIRTINASI (IRE)KG SK  3y a e LION HEART (USA)- BATI GARAJI (GB) 58 H.KARATAŞ NİMET ARİF KURTEL H.YÜZBAŞI 5 43 25-36 25 16
13 YILAN KALESK  3y d e BORS- SWEET MISTRESS (IRE) 58 M.KAYA İLHAN GÜÇLÜ V.KARAKUŞ 6 41 53367-3 18 14
14 COAL OF EYES 3y a d WIN RIVER WIN (USA)- MÜYESSER ESTHETICS 56 +0.10  B.AVERBAK SERDAR ÜZÜM U.BİLİK 2 9-9 25 18
15 LOVE STORYGKR  3y d d TOROK (IRE)- PRIVATE PROTECTION 54 Ö.GÖNÜLTAŞAP  YÜKSEL CELİM E.EREN 11 20 0056 54 16
16 MASSANDRADB  3y d d KANEKO- CHI 56 G.KOCAKAYA ERKAN SÜSLÜ A.ÖZGEN 13 42 7243-43 21 17 2.08.03
 
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ