Kum: Normal Hava: 14C, Çok Bulutlu , Nem%51 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:00

ŞARTLI 3 /X , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

1.)
3.675 t
2.)
1.470 t
3.)
735 t
4.)
367,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AYONKG K DB  3y d e RODERIC O'CONNOR (IRE)- SIGHTSEER (USA) 58 O.YILDIZ R.TEVFİK ŞERİFOĞLU M.BAYDAN 1 50 2-1347 9 19
2 OĞLUM ALİKG K DB  3y d e VICTORY GALLOP (CAN)- SPONTANE 53 H.KAPLANAP  SERKAN TUĞDAŞ SAB.ARSLAN 2 49 357155 9 16
3 ANFIELDKG  3y d d KANEKO- LADY NUMBER 56 N.AVCİ HAMDİ ÖZŞAHİN Y.TEPEOĞLU 6DS  40 976597 9 17 1.59.48
4 QUEEN LEONESSAK DB  3y d d AGRESIVO (USA)- AYSUN HANIM 56 M.ÇİÇEK HAKAN NAYMAN V.KARAKAYA 3 50 772342 21 19
5 THE SCARKG SK  3y d d SCARFACE- MOTHER CAT 52 V.YÜCELAP  KEMAL KURT T.PELEN 4 42 5-17607 19 19
6 WORLD OF DANCERKG SK  3y d e REY DE CAFE (USA)- FIRE OF FREEDOM 56 +0.20  İ.H.KETME İBRAHİM AÇIKSÖZ A.R.YILDIZ 5 44 513654 14 20 2.00.39
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 7'Lİ GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

2. Koşu:15:30

Handikap 15/DHÖW/Dişi , 5 ve Yukarı Araplar, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ZİLLİKG K DB  5y a k KAIZBERT (RU)- FORRAYDIR 57 H.KAPLANAP  CAHİT ÇETİNSU SAB.ARSLAN 1 68 166409 16 17 1.21.26
2 KOLAÇANKG DB  5y a k İZBATUR- SABIKAY 59 M.B.SAKALLILARAP  KAYA KAYA A.ATAŞ 4 70 374030 8 20 1.21.84
3 KARAGÜLÜMKG K  5y a k ALTAHA- IŞIKSAÇAN 55 S.GÜLENYÜZLERAP  M.TEVFİK DEVRİMCİ ERS.YAVUZ 9 64 110257 13 20 1.26.51
4 MURTECİZCANKG SK  6y k k TURBO- BİLGECAN 55 F.KARAKURTAP  MUZAFFER CAN M.CAN 10 62 344446 8 19 1.22.95
5 NİŞANLI KIZKG  5y a k ÖZGÜRBEY- ZERNİŞAN 51,5 +0.50  A.C.DAĞDEVİRENAP  ÜMİT AKIN D.YENTÜR 7 49 829734 48 16 1.22.77
6 HANIM SULTANKG K  5y a k ATOMKARINCA- AHENK 49 Y.E. YÜKSELAP  H.TARIK DİKENCİK H.CANSU 3 45 576756 8 15 1.21.69
7 SELAYATLIKG SK  7y k k ÖZBEYAZ- FUNDACAN 50 +2.00  M.TURAN ENİS BADIŞOĞLU M.KAPLAN 2 42 2-74781 8 16 1.20.53
8 AK KATMERKG K  7y d k BEYEFENDİ- KATMER 50 +2.00  D.AYDOĞAN M.NABİ AKSOY MURAT ÇAM 6 40 6-42679 21 7 1.23.72
9 ASİ KIRTAYKG DB SK  6y k k PİKEHAN- SÖNMEZHATUN 50 +1.80  N.AVCİ EŞREF AKDUMAN A.E.AVCI 11 39 396878 21 8 1.22.27
10 CANIM CİĞERİMDB SKG SK  6y a k JOKER- BEDÜŞ 50 +1.30  S.TIRPAN EKREM BEŞERLER U.YOĞURTÇU 8 36 360007 21 15 1.24.32
11 PELENİNKIZIKG DB SK GKR  5y k k TAMERİNOĞLU- OYUNCU.21 50 +2.00  O.YILDIZ ZEKİ KARATAŞ R.COŞKUN 5 29 63-0504 21 7 1.24.98
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI

3. Koşu:16:00

Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1300 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.900 t
2.)
2.360 t
3.)
1.180 t
4.)
590 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BRIGHT FUTUREKG K   3y d d PRECIOUS- QUEEN OF FORTUNE 58 +0.10  İ.KALE FATMA NİLGÜN KUTLU M.MEHMET İNAL 3 09 30 19
2 CEYLİN HATUNK DB  3y d d RAJSAMAN (FR)- HOH MY DARLING (GB) 54 F.KARAKURTAP  EMİR HASAN YILMAZ B.AY 5 39 425758 8 17
3 ELVİNAKG K  3y d d SCARFACE- KURTİS 58 S.ÇETİN KEMAL KURT T.PELEN 9 19 347404 122 17
4 ESMERKG DB SK  3y d d ZANJERO (USA)- SUN STORM 58 Y.AKTAŞ VELİCAN YARDIMCI F.DİZDAROĞLU 10DS  34 631906 15 14
5 HAŞİMİYELİK  3y d d SCARFACE- LIWAS LOOK 58 +0.10  T.ALICI FARUK DEMİRKOL B.ŞENGEL 4 18 216669 16 14
6 LUCKY REDKG K  3y d d DAI JIN (GB)- MAYSA 58 O.ATMACA M.NABİ DEMİRKOL B.ŞENGEL 2 35 444005 16 17 1.27.28
7 MARE IN MY DREAMKG K  3y a d BANKNOTE (GB)- NEFES 58 OĞUZ EREN BEHRAD SAYGINER B.BAYDAN 6 89 20
8 MESTANLISKG SK  3y d d SCREAM TO SCREAM (IRE)- GOOD EVENING (USA) 58 N.AVCİ FEDAİ KAHRAMAN Y.TALUK 1 22 0-97070 11 16
9 PRECIOUS BIRD  3y d d PRECIOUS- CHASTITY (IRE) 58 +0.10  K.TOKAÇOĞLU İ.SUAT KUTLU M.MEHMET İNAL 7 16 896-0 72 17
10 WALLPAPERSDB SKG SK  3y a d AZARAKS- KARUMA 58 +0.10  Ş.AKDUMAN MUSTAFA BAYKARA R.ÇİNAR 8 37 412363 16 13 1.25.26
 
[(1)BRIGHT FUTURE,(9)PRECIOUS BIRD] eküridir.
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:16:30

Handikap 15/DHÖW/Dişi , 4 Yaşlı Araplar, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 GONCANURKG  4y a k ÖZGÜNHAN- BEHİYE 56 MAHİR ŞAHİNAP  ALİ DEMİR F.SEZER 6 67 244540 14 11 1.37.65
2 MAVİYASEMİNKG  4y a k İZBATUR- BATIGÜZELİ 54 S.GÜLENYÜZLERAP  D.DENİZ KANAR A.OLCAR 5 65 245232 14 20 1.37.78
3 FATİHİNGÜLÜKG SK  4y a k SABURAY- MEBRUKE.92 55,5 +0.50  İ.H.KETME KAYA KAYA A.ATAŞ 1 58 754448 5 15 1.39.57
4 HAN KUTLUKG DB  4y k k BALIKHAN- HANENDE 55,5 +0.80  K.TOKAÇOĞLU İ.SUAT KUTLU M.MEHMET İNAL 4 58 12-1711 17 19 1.48.40
5 NAZO SULTANDB  4y a k İZBATUR- SEVCANGÜLÜ 52,5 +0.60  M.GÜNDÜZELİ BARAN D. CEMİLOĞLU E.DURAN 7 52 569806 11 17
6 MALAKKAK  4y a k KAIZBERT (RU)- TOKKIZ 52 +0.30  M.TURAN MEHMET ÇELİK M.GÖKÇE 3 51 512301 15 18 1.38.74
7 SERRACEMKG DB SK  4y k k SAĞANAK- FORRAYDIR 50 +2.00  H.KAPLAN CAHİT ÇETİNSU SAB.ARSLAN 2 43 879380 30 15 1.40.33
8 ÖZŞİİRKG DB  4y a k ÖZGÜNHAN- ŞİİRGİBİ 50 +2.00  O.YILDIZ M.EMİN ALAK Ç.DEMİR 8 37 08-8058 11 16 1.50.98
 
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

5. Koşu:17:00

ŞARTLI 4/DHÖW/Y2 , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 OLTACIKG  4y a a BAYÇORA- SABİNA 56 +0.90  M.B.SAKALLILAR H.SEMİH KOÇER B.ŞENGEL 7 81 224451 8 20
2 DURMUŞKARDEŞKG K DB   4y k a ATAK- BEHRE.9 55 +0.20  H.KAPLAN KAYA KAYA A.ATAŞ 6 46 500969 12 20 2.18.95
3 RUSDAMATKG K  4y a a KAIZBERT (RU)- HASMİN 55 +2.00  M.P.DEMİR ŞEMSETTİN TOYDEMİR Y.TEPEOĞLU 3 72 8026-11 7 20
4 DURMAZ AKAR 4y d a KARA YAĞIZ- HAKİKAT 54 D.AYDOĞAN ERCÜMENT ATLI B.BAYDAN 2 46 226736 16 16
5 ERDURANKG K GKR  4y k a TAMERİNOĞLU- ZAFİRE.14 54 V.YÜCEL MÜCAHİT YILDIZHAN A.AKBULUT 1 62 441923 8 17 2.18.25
6 GÜMÜŞKESENKG  4y k a TURBO- GÜL TUNCA 54 F.KARAKURT ERGUN KALABAK Y.DEMİRKIRAN 4 70 312233 8 17
7 SÜZÜLKANKG DB SK   4y a a ÇELİKKAN- SÜZÜL 54 +2.00  Y.DUMAN KAYA KAYA A.ATAŞ 5 38 666990 26 16
 
[(2)DURMUŞKARDEŞ,(7)SÜZÜLKAN] eküridir.
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

6. Koşu:17:30

Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1300 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.900 t
2.)
2.360 t
3.)
1.180 t
4.)
590 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ADABÜKÜKG DB SK  3y a d KING ALEX- FUSS (USA) 53 M.G.SEZGİNAP  MEHMET EMRE HADİOĞLU A.OLCAR 3 054198 20
2 GOOD NIGHTKG K  3y d d KING BISHOP- GRAND WOMAN 53 H.KAPLANAP  NAZAN TUNCAR SAB.ARSLAN 2 18 7-66690 16 17
3 GRECKAKG  3y d d REY DE CAFE (USA)- SNOWDROP 58 +0.20  T.ALICI İRFAN BABAYİĞİT F.SEZER 8 47 227417 16 19
4 LADY BERFİNKG DB  3y d d PERFECTO- PRENSES KÜBRA 58 R.CİHAN ALİ PAMUKCİ A.E.AVCI 1 14 8-08769 16 17
5 LADY BRIBISCUITKG DB  3y d d AZARAKS- BRIBISCUIT (USA) 58 N.AVCİ ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL 7 15 062407 16 17
6 LADY BUCKINGHAMKG DB SK  3y d d ZANJERO (USA)- TALE OF MINE 58 M.ÇİÇEK NECDET ÖZBEK R.COŞKUN 9 41 155069 16 19 1.25.37
7 MY LANDDB SK GKR  3y d d TOPOR- EMERALD DANCER (USA) 58 İ.DİNAR ERGÜN CAN M.BAYRAKTAR 10DS  24 50-8999 7 12
8 MY LOVE STORYKG K  3y d d MENDIP (USA)- MONTEMİRA 55 Y.DUMANAP  HAYATİ KIZILKAN M.BAYRAKTAR 4 32 970-808 115 13
9 STORM OF THE CITYSKG SK  3y a d BOSPORUS (IRE)- MISS CLASSICAL 58 +0.30  İ.H.KETME BOZAN BAĞ H.CANSU 6 19 704450 65 17
10 SWALLOW THE DUSTKG DB SK  3y k d TORUK MACTO (IRE)- SLY BELLE 58 M.DEMİRBAŞ YALÇIN KILIÇ R.COŞKUN 5 34 78-3545 16 13 1.24.90
 
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

7. Koşu:18:00

ŞARTLI 5 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 60 kg, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BLAZE OF LIGHTSK  6y d a CUVEE (USA)- LOVELY BLAZE 57 +0.30  T.YILDIZ ENİS EMRE GELGİN R.COŞKUN 6DS  75 244175 16 20 2.10.44
2 DYMAXIONKG  7y d a DIVINE LIGHT (JPN)- DIVINE DIVA (USA) 56 İ.H.KETME MEHMET ALİ AKDAĞ R.ÇİNAR 5 96 823286 7 19 2.10.61
3 HERCULESK DB SKG  6y d a POWERSCOURT (GB)- PRIMELTA (GB) 56 M.ÇİÇEK KADİR EREKE R.COŞKUN 2 87 585333 12 17 2.09.49
4 ILDIR RUZGARI (USA)DB  5y a a SKY MESA (USA)- ENDLESS SEA (CAN) 56 N.AVCİ NİMET ARİF KURTEL S.DEMİR 1 84 243281 28 18 2.12.03
5 LEXINGTON FIRE (USA)KG  4y d a STREET HERO (USA)- PALACIO DE AMOR (USA) 56 +0.20  K.TOKAÇOĞLU EYUP YILDIZ A.AKBULUT 3 99 5-15111 21 20 2.09.42
6 JUST RUNKG K DB  4y d a DIVINE LIGHT (JPN)- ORANGE TWILIGHT (USA) 54 O.YILDIZ ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL 4 86 516-590 93 19 2.10.28
 
GANYAN, SIRALI İKİLİ