Kum: Normal Hava: 23 C , Açık , Nem % 41 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:00

ŞARTLI 5/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1300 Kum

 

Ikramiye:

1.)
41.000 t
2.)
16.400 t
3.)
8.200 t
4.)
4.100 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.150 t
2.)
2.460 t
3.)
1.230 t
4.)
615 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 MANİDARKG DB SK  4y a a UÇANBEY- İLDEM 56 +0.10  H.KAPLANAP  MEHMET GÜNDÜZELİ D.KAYA 5 93 331141 14 20 1.27.87
2 MAVİYASEMİNKG  4y a k İZBATUR- BATIGÜZELİ 56 E.YAVUZ D.DENİZ KANAR A.OLCAR 6 68 212452 12 17
3 GÜMÜŞKUŞAKKG  4y a a ÖZDURAN- ÖZTEN 52 +1.80  B.AKÇAYAP  İSMET TURAN Y.KARAKÜÇÜK 2 44 215873 4 16 1.30.75
4 ERDURANKG K DB GKR  4y k a TAMERİNOĞLU- ZAFİRE.14 54 +1.40  T.YILDIZ MÜCAHİT YILDIZHAN A.AKBULUT 3 63 436234 10 16 1.30.71
5 LÜFERKG K  4y k a PEKSOY- NES 54 +1.20  H.ŞİMŞEK ALİ ALAN İ.UZUN 7 44 104-853 8 15 1.35.57
6 TOYDEMİR OĞLUKG  4y k a TAMERİNOĞLU- KEBİRGÜZELİ 54 +2.00  O.GÖKÇE ŞEMSETTİN TOYDEMİR Y.KARAKÜÇÜK 1 48 61 206 20
7 HERDEMKG SK  4y k k BOLKAR- AZRASULTAN 52 +0.30  V.YÜCEL YÜKSEL CELİM MURAT ÇAM 4 7 14 19
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

2. Koşu:15:30

Handikap 14/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 1800 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 SERABIMKG DB SK  3y a d TALIP HAN (IRE)- MISS FRISKY 55 Y.E. YÜKSELAP  ŞÜKRÜ ERDEM A.AKBULUT 8 56 323618 14 19
2 MANZARAKG SK  3y a d WIN RIVER WIN (USA)- LADY BUG 54,5 +0.20  H.KAPLANAP  HÜSAMETTİN KOPAL İ. ALPUĞUR 7 53 1-15242 16 18
3 RABİA HANIMK  3y d d KURTINIADIS (IRE)- SERPE 56 O.ATMACA KEMAL KIRLI B.ŞENGEL 1 48 624457 21 14
4 LADY OF KANEKOKG K  3y d d KANEKO- LADY OF FORTUNE 54,5 +1.00  T.YILDIZ İ.SUAT KUTLU M.MEHMET İNAL 6 45 5-1 26 20
5 ASU HATUN 3y d d FAIRSON- LADY CINCILLA 54 N.AVCİ CELAL İNCELER İ. ALPUĞUR 2 44 973-164 21 18 2.02.70
6 IMMORTAL LIFEKG DB SK  3y d d MY SEA- AKDAĞ 50 +2.00  D.AYDOĞANAP  ERDAL DAĞIDIR A.E.AVCI 5 44 421-564 7 17 1.57.89
7 MASSANDRA 3y d d KANEKO- CHI 53 +2.00  E.YAVUZ ERKAN SÜSLÜ A.ÖZGEN 4 42 43-4338 26 16
8 THE SCARKG SK   3y d d SCARFACE- MOTHER CAT 53 +1.90  S.ÇETİN KEMAL KURT T.PELEN 12DS  42 985-176 61 18 2.02.32
9 ANFIELDKG  3y d d KANEKO- LADY NUMBER 50,5 +0.80  F.KARAKURTAP  HAMDİ ÖZŞAHİN SEB.TOPAL 10DS  41 526297 12 16 1.58.50
10 LADY CROCUSKG K  3y d d AZARAKS- TOP ROYAL 51,5 +1.90  B.AKÇAY ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL 11DS  39 056315 10 19 2.02.08
11 LANG KAWIKG  3y a d DİNYEPER (GB)- PARVATİ 51,5 +1.10  Ç.CANPOLAT HALUK UĞUR S.AYDEMİR 3 39 8-57614 12 19 1.57.81
12 ELVİNADB SK   3y d d SCARFACE- KURTİS 50 +2.00  O.YILDIZ KEMAL KURT T.PELEN 9 32 798-334 26 14 1.58.51
 
[(8)THE SCAR,(12)ELVİNA] eküridir.
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN

3. Koşu:16:00

Handikap 14/DHT/Dişi , 4 Yaşlı Araplar, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 EZİNEGELİNİKG  4y k k İZBATUR- CERENİM 55 B.AKÇAYAP  CENGİZ DENİZ EM.TOKÇALAR 5 61 243754 19 15 1.38.21
2 YORAN GÜLÜKG K DB  4y k k İLBEYİ- ARAKARYA 52,5 +1.10  A.ASLAN AYŞE GÜL Y.DEMİRKIRAN 12 46 745-693 48 14 1.39.16
3 SU MELEKKG SK  4y d k TURBO- ŞAHİNAL 52 +0.30  O.YILDIZ CEZMİ ATİK V.TURAN 1 45 31720 8 17 1.41.18
4 ASLINAZKG SK  4y k k BİLGİN- AYANCIKLI 50,5 +1.80  H.KAPLAN MURAT AKÇA SAB.ARSLAN 11 42 2-36310 19 19 1.40.76
5 DENİZSEFASI 4y k k BALIKHAN- NURTAY 50 +2.00  O.ATMACA KEMAL KIRLI B.ŞENGEL 6 41 6732-41 89 20 1.38.97
6 ERAYŞEKG K DB  4y k k TAMERİNOĞLU- BENİM KIZIM 50 +2.00  V.YÜCEL SADETTİN ER EM.TOKÇALAR 2 41 2010-56 19 17 1.49.78
7 BALBURCUKG DB  4y k k BALIKHAN- BURCUM 50 +0.60  S.TIRPAN FATMA NİLGÜN KUTLU M.MEHMET İNAL 7 40 95135-8 26 17 1.40.16
8 İLBÜKEKG K  4y a k DEMİRKAZIK- DİLSOY 50 +1.20  İ.DİNAR HAŞİM TINAS Y.KARAKÜÇÜK 13DS  40 303315 19 19 1.41.47
9 AYÇANAZKG DB SK  4y k k TAMERİNOĞLU- SEYYARE.66 50 +2.00  M.TURAN R.TEVFİK ŞERİFOĞLU M.BAYDAN 10 39 743543 19 16 1.38.77
10 SAMBERKHANKG  4y d k ATAK- KAVÇİNAY 50 +2.00  Ç.CANPOLAT NECDET TURAN Y.KARAKÜÇÜK 3 39 351007 7 17 1.41.12
11 DİYARGÜZELİDB SKG SK  4y k k TURBO- BALIMKIZ 50 +2.00  OĞUZ EREN BURHANETTİN SOLMAZ M.ATAL 9 34 59-6970 19 11 1.40.45
12 NURŞİNECE 4y k k CAŞ- KANIKEY 49 +0.90  Y.E. YÜKSELAP  ERCAN BAYDAN M.BAYDAN 4 31 77-9700 19 7 1.45.74
13 ÇEYİZKG SK  4y d k GÜNDENİZ- BUSENAZ 50 +1.70  N.AVCİ KEMAL A. TURAN Y.KARAKÜÇÜK 8 31 3-693 17 16 1.41.16
 
5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:16:30

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.500 t
2.)
11.800 t
3.)
5.900 t
4.)
2.950 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.900 t
2.)
2.360 t
3.)
1.180 t
4.)
590 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 DAREYNKG K DB  3y d e ZANJERO (USA)- YAĞIŞIM 54 +0.10  H.KAPLANAP  M.HAKAN ÖZÇOLAK SAB.ARSLAN 4 15 0606 19 16 1.31.70
2 FOR THE KINGK  3y d e REY DE CAFE (USA)- ANGEL RACHEL (USA) 58 M.GÜNDÜZELİ TÜRKER DEMİR D.KAYA 9 20
3 GONEWESTKG DB SK  3y a e OĞLUMEMRE- SÜMEYRA HANIM 54 +0.80  F.KABADAYIAP  YAVUZ YILMAZ A.AKBULUT 5 9-0 19 18
4 GRAND HOPEKG K  3y d e MY GRANDSON (GB)- HOPE 58 +0.10  K.TOKAÇOĞLU İ.SUAT KUTLU M.MEHMET İNAL 8 32 0-003 21 16 1.31.84
5 HEWALDB  3y d e KANEKO- MARQUISE 58 T.YILDIZ NECLA AKBULUT A.AKBULUT 6 9-5 19 18
6 HİLTİDB SK  3y a e AZARAKS- TANEM 58 O.ATMACA ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL 13DS  35 67-4333 68 17 1.30.21
7 KRALEXKG K  3y d e PARGALI- LEGEND OF PRINCESS 54 F.KARAKURTAP  HASAN ÖCAL M.ÖCAL 7 32 4-88337 19 11 1.28.76
8 LAST EAGLEKG DB SK  3y a e DR FONG (USA)- SAÇAKLI (IRE) 58 O.ÖZTÜRK NEDİM AKAGÜNDÜZ Y.KARAKÜÇÜK 10 18 705 21 17 1.34.63
9 MARICOPA K  3y a e CUVEE (USA)- HURRICANE DANCER 58 N.AVCİ METE ALBAYRAK R.COŞKUN 1 20
10 MY SON BARANKG DB  3y d e AFTER MARKET (USA)- KİBİR 58 E.YAVUZ KAZANFER YAVUZ A.OLCAR 12 41 3-2432 19 17
11 OĞLUM BARIŞKG SK  3y d e KANEKO- MALLORY 58 M.TURAN MAHMUT YILDIZ R.COŞKUN 11 03 19 18 1.32.52
12 SİVEREK MEYDANIDB SKG SK  3y d e BOSPORUS (IRE)- WHIPPOORWILL (USA) 58 E.BAYSAL MEHMET GÜNDÜZELİ D.KAYA 2 3 19 19
13 TALK OF THE MONEYKG DB SK  3y d e KING BISHOP- LADY MASTER 53 +0.30  M.G.SEZGİNAP  SIDDIK KAYA R.COŞKUN 3 20
 
4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

5. Koşu:17:00

ŞARTLI 4 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 59 kg, 1300 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 OVA KARTALIDB SK  7y k a ROYAL ABJAR (USA)- ANTIPODES (USA) 58 +0.30  M.P.DEMİRAP  SABAHATTİN YAVUZ H.E.UYSAL 7DS  101 314214 20 19 1.19.14
2 HEADWAYKG DB  5y a a BOSPORUS (IRE)- SAHAYB (GB) 57 F.KARAKURTAP  ALİ TOPAL S.H.BARUT 6 79 1-15126 33 18 1.19.12
3 İLKAANKG K  5y a a LION HEART (USA)- ORHİDEYA 57 A.OKAN PAZARAP  İLHAN KAPUSIZ G.KARA 8DS  112 263241 13 20
4 OCIUSKG DB SK  6y k a DIVINE LIGHT (JPN)- CAT WALK 51 +1.90  H.KAPLANAP  GÖKHAN İNCE M.TOKÇALAR 1 104 213-2-33 13 17 1.22.18
5 RED REBEL (USA)KG DB SK  5y a a BLUEGRASS CAT (USA)- PURER THAN PURE (USA) 55 +0.50  E.YAVUZ SERKAN ÜLGEN A.OLCAR 4 89 476337 7 13 1.21.55
6 JUNIOR ZAPPADB SK  4y a a ROYAL ABJAR (USA)- PUSU 54 +1.40  T.YILDIZ ERSAN ÜLDES EM.TOKÇALAR 5 79 61-5423 12 16 1.19.69
7 SİVEREK DİYARIKG K DB  4y d a ROYAL ABJAR (USA)- ANGEL RACHEL (USA) 54 +0.40  M.GÜNDÜZELİ MEHMET GÜNDÜZELİ D.KAYA 2 108 12147-3 20 17 1.20.86
8 TRITONSK  4y a a UNACCOUNTED FOR (USA)- REGINA 54 +2.00  K.TOKAÇOĞLU AYHAN MENZİ M.ATAL 3 91 136-066 16 15 1.22.38
 
3'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

6. Koşu:17:30

ŞARTLI 2/DHÖW/Y1 , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
21.000 t
2.)
8.400 t
3.)
4.200 t
4.)
2.100 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 EFE YÜREKKG  5y k a TUNCAL- KIRGÜLÜ 63 C.ÖZŞAHİN SELİN DİKENCİK H.CANSU 3 66 463096 12 14 1.36.77
2 BABAMENDUHKG DB  6y a a GÖKTUNA- VİLDANHANIM 60 B.AKÇAY ZEKİ KARATAŞ R.COŞKUN 4 83 64055-1 14 20 1.34.99
3 DİYARBEYİKG  5y k a TUNÇSTAR- GÖKHİLAL 60 ÇETİN TAŞ MEHMET GÜNDÜZELİ ES.ÇETİN 9 61 387002 21 12 1.34.47
4 EMBİR HANKG  9y k a EMAEL (PL)- BİRGİ 60 Ç.CANPOLAT TAYRAL TUTUMLU A.E.AVCI 5 115 12-3733 12 16 1.34.31
5 BURUKMERTKG K DB GKR  5y a a ÖZHABER- VIKA (RU) 57 +0.40  F.İÇSEL F. NİHAT BURUK Y.KARAKÜÇÜK 10DS  82 6-98753 12 12 1.36.59
6 DOĞUHANKG SK  8y k a YAŞARCIK- DOĞU 57 Y.E. YÜKSEL GÜLBAHAR KIZILDAĞ Y.KARAKÜÇÜK 6 95 6-56050 12 10 1.35.86
7 TOROSDAĞIKG K  5y a a KAIZBERT (RU)- HAÇÇE 57 B.ÇIĞLA METE ÇELİK M.GÖKÇE 7 102 24512-5 5 18 1.36.93
8 YÜCELİRKG DB SK  6y a a ALTAHA- MENCULE.49 57 +0.20  AYTEK DÜLGER NİMET ARİF KURTEL OR. ÖZELCANAT 1 101 4712-36 54 17 1.34.51
9 FRİGYALIKG DB  7y k a BALIKHAN- ERGÜL 57 +0.20  S.ÖZYÜCEL İ.SUAT KUTLU M.MEHMET İNAL 2 75 87800-0 21 12 1.38.17
10 CANCAHİDEMK  5y k k VURAL- CAHİDE.81 55 M.YEŞİLYAYLA ÖMER AKALTUN Ç.DEMİR 8 26 000000 151 6 1.40.53
 
5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

7. Koşu:18:00

Handikap 15 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
30.500 t
2.)
12.200 t
3.)
6.100 t
4.)
3.050 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.575 t
2.)
1.830 t
3.)
915 t
4.)
457,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 GRAVESENDKG K DB ÖG  6y d a OKAWANGO (USA)- HELDERBERG (USA) 59 F.KABADAYIAP  CEMİL AKDÖNER B.BAYDAN 3 75 694-993 19 11 1.27.87
2 ZÜLFO KIRVEKG K DB  4y a a KADİR BABA- SHARON (HUN) 58 H.KAPLANAP  GÖKHAN TETİK D.KAYA 4 75 662612 14 19 1.27.52
3 HERO ADMIRALDB SKG SK  6y d a BOSPORUS (IRE)- DOĞANER KIZI 57,5 T.YILDIZ YÜKSEL CELİM MURAT ÇAM 10 64 234526 14 15 1.27.85
4 NEW TRANSATLANTICKG K  4y d a KANEKO- SAICHANIA (GB) 54 S.TIRPAN A.NECDET HINÇ U.YOĞURTÇU 5 59 537123 14 18 1.28.95
5 SAVAŞ ATIKG K DB  4y d a KANEKO- CALDERA 53,5 +1.60  E.YAVUZ KADİR EREKE R.COŞKUN 12DS  58 222-794 14 16 1.26.37
6 MARMARAYDB SKG SK (Koşmaz)  5y d a TSAR- NELIA 53 İ.H.KETME FATİH ASLAN E.PAPAĞAN 9 55 4-71640 12 17 1.27.00
7 WOW SO COOLSK  4y d k SCARFACE- WOW 50 +2.00  O.YILDIZ KEMAL KURT T.PELEN 2 50 703-409 21 13 1.32.13
8 OBRADOVICSKG SK  4y d a PRESSING (IRE)- ANKA KUŞU 50 +2.00  OĞUZ EREN ERCÜMENT ATLI B.BAYDAN 8 47 23745-0 19 14 1.28.38
9 CRASSUSKG K  6y d a VICTORY GALLOP (CAN)- ROYAL TULIB 50 +2.00  M.TURAN KAMİL TURAN R.COŞKUN 1 46 727861 19 20 1.26.70
10 ARCHMANDB SKG SK  5y d a ATTACANTE- ARLI (IRE) 50 +1.00  İ.DİNAR İ.KAZIM KASTAR İ. ALPUĞUR 7 43 454358 19 14 1.27.32
11 DİLZARKG DB SK  4y d a PERFECTO- KARUMA 50 +2.00  O.ATMACA ENGİN ALAGÖZ M.ÖZGÜL 14DS  35 753-506 84 10 1.29.91
12 SPRING BREAK 4y a a WIN RIVER WIN (USA)- SPRING IS HERE 50 +1.10  N.AVCİ O.CEM GELGİN R.COŞKUN 13DS  26 685-407 19 13 1.28.62
13 ULUDAĞKG   4y a k OĞLUMEMRE- ÖZENKIZ 50 +2.00  MEH.PARLAK YAVUZ YILMAZ İ. ALPUĞUR 11 12 79-08 14 16 1.35.48
14 KINGEMREKG K   4y d a OĞLUMEMRE- KUTUPYILDIZI 50 +0.30  M.YEŞİLYAYLA YAVUZ YILMAZ İ. ALPUĞUR 6 11 0-66 12 17 1.31.40
 
[(13)ULUDAĞ,(14)KINGEMRE] eküridir.
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ