Çim: Normal 3,3 Hava: 28 C , ÇOK BULUTLU , NEM %31 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:14:30

ŞARTLI 3 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
28.000 t
2.)
11.200 t
3.)
5.600 t
4.)
2.800 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 CAPTAIN CEMO 3y d e AGRESIVO (USA)- SOLFEJS GIRL 54 M.A.SOLMAZAP  HULUSİ TAŞKIRAN M.BATMAN 9 47 034184 19 20
2 OCEAN DRIVESK  3y a e THREE VALLEYS (USA)- VERY SOCIAL (IRE) 56 Ö.YILDIRIM V.HAKAN KELEŞ N.ESEN 8 49 0160 14 19 1.24.81
3 ANADOLU BEYİDB   3y d e YAVUZKAYA- CHAMPANELLA 55 A.KURŞUN METİN GÜNDAY A.DUTAL 2 53 123-733 14 16 1.24.10
4 EFSOKG K DB  3y k g BLACK BISHOP- SUMRU 55 M.BAYDAN SALİH TEKİNALP N.KAYA 4 38 875571 9 13 1.26.09
5 LITTLE KINGDB SKG SK  3y d e POPULAR DEMAND- FLUENT 55 M.BAYIR SOYDAN NURİ LEVENT N.KAYA 10DS  50 25-0462 16 15 1.26.89
6 TANCAN BEYDB  3y d e AFTER MARKET (USA)- AUTOMATIC CONTROL 55 +0.20  G.KOCAKAYA SERDAL ADALI M.YİĞİTER 6 58 1-11 16 20
7 THE CHABBARSKG SK BB  3y d e HALICARNASSUS (IRE)- LADY CAROLINE 55 +1.20  S.BOYRAZ FUAT BAŞARAN H.KABUKCI 5 46 3-81054 12 18 1.25.09
8 ZONAROSKG SK  3y d e SCREAM TO SCREAM (IRE)- HIDDEN LAKE 55 +1.00  AHMET ÇELİK İSMET ÇAKMAKOĞLU M.BATMAN 7 46 0-65326 11 16 1.26.03
9 AYBÜKE  3y d d YAVUZKAYA- KENNDREA 53 +1.60  B.KILINÇ METİN GÜNDAY A.DUTAL 1 45 069651 9 12 1.24.65
10 BALAHATUNSKG SK  3y a d AGRESIVO (USA)- AURORA LIGHTS (GB) 54 +2.00  M.AKYAVUZ EROL YAĞCI MUR.DOĞAN 3 43 30-3492 115 16
 
[(3)ANADOLU BEYİ,(9)AYBÜKE] eküridir.
1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

2. Koşu:15:00

ŞARTLI 3/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
28.000 t
2.)
11.200 t
3.)
5.600 t
4.)
2.800 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 HAYATI CEDİDDB SKG SK  6y k a TEKELİOĞLU- NADİDE 56 M.A.SOLMAZAP  ALİ ŞAHİN A.A.ÇEKENOĞLU 4 93 452247 12 18 2.32.04
2 VİCDANSIZSK  6y a a ALTAHA- SAHRAGÜLÜ 58 Ö.YILDIRIM DİNÇER KARABULUT İB.B.OĞULLARI 7DS  77 33-9812 19 20 2.31.96
3 AKARNEJATKG SK  5y k g HABERBATUR- DURUDOĞA 57 A.KURŞUN TAYRAL TUTUMLU B.TURĞUL 6 83 556343 16 12 2.31.38
4 GÜLEN EFEKG  6y k a KOŞANEFE- GÜLŞİRİN 53 +1.00  E.ŞİMŞEKAP  İBRAHİM ÇELİK N.KAYA 3 82 788655 28 12
5 OZANŞAHKG DB SK  5y d a DEMİRKAZIK- GIRL (US) 57 M.BAYIR ERSAN ÖZBELGE NAİM GÜL 1 77 2511-31 16 19
6 ÖZREİSKG SK  6y k a KOŞANEFE- CANÖZÜM 52 +2.00  H.ÇANAKÇIAP  MEMDUH ATEŞ R.TAŞDELEN 5 83 960669 18 12
7 YİĞİTEFEKAANKG DB SK  7y a a DAYIBEY- GÖKKIZI 57 AHMET ÇELİK SALİH ALTIN İ.KÖROĞLU 2 85 6-55954 18 15 2.33.04
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

3. Koşu:15:30

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
33.000 t
2.)
13.200 t
3.)
6.600 t
4.)
3.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.600 t
2.)
2.640 t
3.)
1.320 t
4.)
660 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ADANA ATEŞİKG K DB  3y d e CHURCH PICTURES (GB)- LAST QUEEN 58 M.AKYAVUZ OKTAY DURAKTEKİN A.GÜVEN 5 33 030563 12 10
2 CAPE TOWNDB SK BB  3y d e COUNTRY REEL (USA)- POSADAS (USA) 58 A.KURŞUN V.HAKAN KELEŞ İ.KARADAĞ 2 39 5-7235 16 16
3 DOUBLE HONORDB SK  3y d e EPAULETTE (AUS)- HENDRINA (IRE) 58 G.KOCAKAYA TANER TURGU N.ESEN 1 79 26 19
4 KING LEOKG  3y d e SRI PEKAN (USA)- ELLA 53 +1.40  H.ÇANAKÇIAP  İSMET ÇAKMAKOĞLU M.BATMAN 7 18 90800 9 16
5 NOBLE BOYKG SK  3y d e LION HEART (USA)- TRUCE (GB) 58 F.YÜKSEL OSMAN ERGİN M.TOKMAK 8 39 229439 12 17
6 SON HAMLESK  3y d e SHEER HONOR- RAZARUN 58 S.BOYRAZ A.LEVENT BAYKAL H.KABUKCI 3 67 19 19
7 THOR MANBB  3y d e DEĞİRMENDERELİ- İZBELİ 58 AHMET ÇELİK İBRAHİM SÜMER A.GÜVEN 9DS  35 497341 12 12
8 ADALYNDB  3y a d AFTER MARKET (USA)- STEEL GIRL 52 +2.00  O.YILMAZAP  AHMET BAKIR MUH.KORKMAZ 10DS  42 920-000 5 13
9 DIDONATOSK  3y d d THEWAYYOUARE (USA)- EMBASSY PEARL (IRE) 56 A.SÖZEN RECEP AVŞAR İ.KARADAĞ 11DS  42 226221 23 19
10 HALENAYKG DB SK  3y d d KANEKO- KISS STORM 52 M.A.SOLMAZAP  HALE EKMEKÇİ EMRE ALİ GÜNEŞ 6 37 4-25762 44 14
11 HOBARTSK  3y d d TALIP HAN (IRE)- EOLA 56 Ö.YILDIRIM MÜZEYYEN KARABULUT İB.B.OĞULLARI 12DS  41 522-558 19 17
12 SABAKG K  3y d d POWERSCOURT (GB)- DELLA VICTORIA (USA) 56 M.BAYDAN BÜLENT DOĞAN A.ÇİFTÇİ 4 13 7000 40 17
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI

4. Koşu:16:00

Handikap 15/Dişi , 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
36.500 t
2.)
14.600 t
3.)
7.300 t
4.)
3.650 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.475 t
2.)
2.190 t
3.)
1.095 t
4.)
547,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 FASHITIVE (IRE)SKG SK  5y a k LINNGARI (IRE)- DIVA POP (IRE) 59 M.A.SOLMAZAP  SERDAL ADALI M.YİĞİTER 8 70 535-734 14 11 1.36.41
2 LILYANTUSKG SK  4y a k VICTORY GALLOP (CAN)- PRENCESS EBRU 57 M.K.KUMBASARAP  ENGİN BEKİROĞULLARI İB.B.OĞULLARI 1 70 8-46839 16 12 1.37.92
3 PIRGOSSKG SK  4y d k DAI JIN (GB)- BONNIE SCOT (GB) 55 H.ÇANAKÇIAP  BARAN D. CEMİLOĞLU S.ÖZGEZER 9 66 162141 14 19 1.36.93
4 SAN MARINOSKG SK  5y d k SRI PEKAN (USA)- SUN STORM 58,5 S.BOYRAZ MEHMET BOZAN GÖKKAN M.YALÇIN 12DS  61 567-092 9 15 1.35.91
5 DİŞİDİSK  4y d k EXPANSION (USA)- NEMO 52 +2.00  U.TEMUR İ.ETHEM AKIL S.ÇELİK 10 50 800870 5 15
6 KESME ŞEKERDB SK  4y k k MALİ- LA BAMBOOCHA (IRE) 50 +1.40  E.SİNCAN C.TAHİR BURHANLIOĞLU T.İBİŞ 3 46 9427-35 11 15
7 SUMMER PICTURESKG  4y d k CHURCH PICTURES (GB)- SUMMER SUN 50 +2.00  İ.GÖÇER YASEMİN TURAKTEKİN C.GÜVEN 6 46 0-05231 11 6
8 PERFECT HEARTK  4y a k LION HEART (USA)- REGAL BALLERINA (CAN) 50 +2.00  E.TUNÇ ZAHİDE BEYCAN A.KARAKUŞ 4 42 67-0000 9 10 1.36.34
9 GRAND SPRINGK  6y a k GRAND EKINOKS- SPRING IS HERE 50 +2.00  M.BAYIR İSMAİL YÜKSEL T.İBİŞ 5 41 0980-48 16 9 1.36.59
10 LHAZAREENDB SKG SK  4y d k VICTORY GALLOP (CAN)- TRYSA 50 +2.00  A.KAÇMAZ ALİ DEMİR Y.DEMİR 7 38 5-00006 11 12
11 ANALUXDB SKG SK  4y d k LUXOR- NİRAN 50 +2.00  M.KESKİN RECEP KETME İ.KÖROĞLU 2 35 436-760 17 6 1.42.35
12 MINT COPYKG K DB  5y d k PRESSING (IRE)- SEZGİ HANIM 50 +2.00  S.ERKUŞ FADIL KAPLAN F.DEMİR 11DS  32 0-09677 11 14
 
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

5. Koşu:16:30

ŞARTLI 4/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
36.500 t
2.)
14.600 t
3.)
7.300 t
4.)
3.650 t

Yetistirici Primi:

1.)
9.125 t
2.)
3.650 t
3.)
1.825 t
4.)
912,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BÜYÜKTURBOKG K (Koşmaz)  3y k e TURBO- MY FLOWER 57 E.TUNÇ NUSRET DOĞAN R.TAŞDELEN 3 59 113 5 19
2 FAHRENHEİTKG K  3y k e UÇANBEY- YAYLA KÖYLÜ 55 +1.20  M.AKYAVUZ M.NEZİF ŞEKER R.TAŞDELEN 2 53 212 21 20
3 HAÇIMBABAKG  3y k e BOLKAR- KIRBERCA 55 +1.40  Y.BİLİK MEHMET KANDEMİR M.UÇAR 5 50 147 19 19 1.07.61
4 İNFİCARK (Koşmaz)  3y a e TURBO- NAZLINUR 51 H.ÇANAKÇIAP  EMRE EKREM ADVAN R.TAŞDELEN 1 52 412 5 19
5 ALSİVASLI KIZIKG  3y k d BERKSOY- BENZE KIZI 53 +1.70  M.BAYDAN MEHMET CAMUZ C.KATI 9 52 14 16 20
6 CİBEK OĞLUKG K  3y k e GOBAKBEY- AHKAM 55 +0.30  AHMET ÇELİK İSMAİL SANCAR S.ÇELİK 8 53 3213 5 20
7 GÖKYÜZÜKG K  3y a d KAIZBERT (RU)- MANSURE 54 +1.80  Ö.YILDIRIM SELAMİ AKKILIÇ İB.B.OĞULLARI 4 55 11 16 20
8 NURAYŞAKG K  3y a d ANKA- KEMERCAN 53 +1.30  H.BUDAK METİN ÇALDIRAN M.TOKMAK 6 48 153 32 20 1.07.63
9 SER CARİYEKG K  3y k d CANSÜLO- KÖYGÜZELİ 53 +1.90  A.SÖZEN AHMET ATAKAN A.BİRDAL 7 54 16 16 20
 
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

6. Koşu:17:00 ANADOLU MEDENİYETLERİ KOŞUSU

KV-6 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1500 Kum

 

Ikramiye:

1.)
56.000 t
2.)
22.400 t
3.)
11.200 t
4.)
5.600 t

Yetistirici Primi:

1.)
11.200 t
2.)
4.480 t
3.)
2.240 t
4.)
1.120 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ASKOROZDB SK (Koşmaz)  3y d e CUVEE (USA)- TAŞÇI KIZI 62 A.KURŞUN BÜLENT TAŞÇI Ö.FARUK TAN 1 96 241116 26 19
2 ÖMER IN MY HEARTKG SK  3y d e ARTIE SCHILLER (USA)- PATSY ANN (USA) 59 Ö.YILDIRIM HİKMET KIZILCA İB.B.OĞULLARI 6DS  106 41-2141 22 19 1.33.25
3 ANKASK BB  3y d e BOSPORUS (IRE)- SABİN 58 AHMET ÇELİK SENEM GÖZEL MUR.DOĞAN 4 80 331214 14 20 1.37.32
4 HEARTS REASONSK  3y d e LION HEART (USA)- STANDS TO REASON (USA) 58 G.KOCAKAYA NİMET ARİF KURTEL KEM.DEMİR 5 89 215332 23 17 1.33.44
5 LEGEND SYCAMOREKG K  3y d e TORUK MACTO (IRE)- LUCKY ONE 54 C.AVLİ SİNAN TAŞYARAN N.KAYA 3 05 16 19
6 MICE MACHO MAN 3y d e SOCIETY ROCK (IRE)- TINCTURE (GB) 54 S.ERKUŞ SEMRA ERKUŞ H.V.YILMAZ 2 57 411-53 21 19
 
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

7. Koşu:17:30

ŞARTLI 5/DHÖW , 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
47.500 t
2.)
19.000 t
3.)
9.500 t
4.)
4.750 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.125 t
2.)
2.850 t
3.)
1.425 t
4.)
712,5 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ASTRAKHANKG K BB  4y k a YAŞARCIK- ÖNDERKIZ 58 A.KURŞUN İHSAN ALTIN Ü.ARSLAN 6 86 633126 21 19 1.18.58
2 BİNBİRKG  4y k a TURBO- DİLEYLA 58 M.BAYDAN FERİT ARSLAN Ü.ARSLAN 5 86 330434 7 16 1.21.87
3 ÖZPARKG SK  4y a a ÖZHABER- GÜLPARE 53 +0.60  D.KAYAAP  ALİ ERKAN YILMAZ H.V.YILMAZ 1 76 132322 18 17 1.20.35
4 İNANLIM 4y a a YALAZ- HURİYECAN 56 U.TEMUR MEHMET ÇELİK S.ÇELİK 7 83 7-16711 14 20 1.19.10
5 FIRTINA İBOSKG SK  4y a a İBOCAN- İPEKYOLU 54 +1.80  V.DEMİR MEHMET ELMASER F.DEMİR 4 63 134-017 5 20 1.19.00
6 GÜRHANŞAHKG SK  4y k a TOŞUR- BAŞTACI 54 F.YÜKSEL GÜRHAN Ş. ÖZBELGE NAİM GÜL 2 80 11126-5 229 18 1.18.94
7 POTENZAKG SK  4y k a ÖZER- MADALYA 50 +1.80  M.G.ARSLANAP  MUHAMMET ÖZTÜRK İ.KÖROĞLU 3 08 4 19
8 UÇANATEŞKG SK  4y k a GOBAKBEY- DAĞ ATEŞİ 54 +2.00  M.AKYAVUZ F.SEDAT DAĞYUDAN M.KORKMAZ 8DS  48 095464 9 14 1.20.21
 
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

8. Koşu:18:00

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
33.000 t
2.)
13.200 t
3.)
6.600 t
4.)
3.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.600 t
2.)
2.640 t
3.)
1.320 t
4.)
660 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AHTOPOTDB  3y d e YAVUZ STAR- BROWN SPEED 53 +1.80  E.ŞİMŞEKAP  SONEL TAŞAN R.TAŞDELEN 8 15 890086 12 13
2 AZİZ AĞAKG DB SK  3y d e POWERSCOURT (GB)- INDIAN LOVE 58 Y.BİLİK TUĞÇE AZİZ M.TOKMAK 1 29 009900 19 6
3 BALISTIC BULLETKG K  3y d e VICTORY GALLOP (CAN)- ÇELİK SULTAN 58 A.SÖZEN YAKUP ELĞAÇ B.TEKİNALP 10 35 107 19
4 BURULHANDB SKG SK BB  3y d e AFTER MARKET (USA)- SLENDER 58 AHMET ÇELİK İBRAHİM SÜMER A.GÜVEN 6 45 422231 16 19
5 GRANDE CAPITANOSK  3y a e KING ALEX- THE PACIFIC 54 M.A.SOLMAZAP  İSMAİL HADİOĞLU B.KOCAKAYA 9 509 19 19
6 JET BOYDB SKG SK BB  3y d e PERFECT STORM- JET SPRINT 58 B.KILINÇ İSMAİL GÜL A.GÜVEN 11 35 877339 11 11
7 SARIŞIN KURTKG K DB  3y d e WIN RIVER WIN (USA)- RISOTTO 58 A.KURŞUN ONUR YETKİN B.SERİNKAYA 5 41 8-75320 19 11
8 SILVER LIGHTKG K DB  3y k e AFTER MARKET (USA)- SONGTHRUSH (USA) 58 E.SİNCAN HAKAN YÜCETÜRK T.İBİŞ 12 7 20
9 AKDERESKG SK  3y k d DAI JIN (GB)- CALANTHE 56 S.ERKUŞ ŞAHİSMAİL ALTUNÖZ O.İPEK 4 36 5338 7 17
10 SPACE GRAYDB SK  3y k d NATIVE KHAN (FR)- VARANASI 56 M.BAYDAN SEMRA ERKUŞ H.V.YILMAZ 7 38 758462 7 12
11 THE JET PLANEKG SK  3y d d TIGHT END- KAŞENİM 56 Ö.YILDIRIM NURBİYE GÜLERCE İB.B.OĞULLARI 2 35 554-051 33 15 1.25.91
12 WELKINK  3y d d GILITTER- GIRL OF KING 56 G.KOCAKAYA FATMA İPEK Ö.ALAÇAM 3 484 7 18
 
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ