PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:00

Handikap 15 , 3 ve Yukarı İngilizler, 1900 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.000 t
2.)
11.600 t
3.)
5.800 t
4.)
2.900 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.350 t
2.)
1.740 t
3.)
870 t
4.)
435 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 VOLKANIMSINKG K DB  3y d e YONAGUSKA (USA)- VEY RON 59 M.P.DEMİRAP  SAD. TAŞ H.E.UYSAL 7TS  75 705453 7 13 2.05.95
2 SCIFOKG SK  3y d e VICTORY GALLOP (CAN)- PIETRA QUEX 60,5 F.YÜKSEL EMR. ÇOLAK M.ANAT 4 70 314614 16 19
3 PARLANKG DB SK  4y d a YONAGUSKA (USA)- RELATIVELY QUIET (IRE) 57 D.AYDOĞANAP  BAĞ. EĞİLLİ N.KAYA 10TS  68 619518 6 19 2.03.30
4 DREJANSK  5y d a TOPOR- AYSIZ GECEM 55,5 Z.KARABULUTAP  MAH. ÇİFTÇİ K.MELİKE 3 67 433927 26 15 2.04.72
5 TOVİNKG DB SK  3y a e BOSPORUS (IRE)- SUAREZ 57,5 S.ÖZEN NAF. ÇELİK N.KAYA 5 64 838570 7 8 2.03.40
6 HURRICANE FLYSK  4y a a AQLAAM (GB)- NEVER PINK (FR) 54,5 U.BARLIKAP  İSA FİDANAĞAÇ MES.KURT 8TS  61 068849 10 13 2.02.49
7 MEGASDB SK  7y d g MOUNTAIN CAT (USA)- HİCAZKAR 55 A.CAN İŞLEYEN SİN. YANMAZ F.ARICI 6TS  56 758366 31 4 2.02.18
8 ATLETICOKG K  4y d a BOSPORUS (IRE)- SAGA BELLA (IRE) 54 +2.00  İ.H.KETME MUS. DEMİRSEL T.ÇEKİCİ 9TS  54 051375 4 17 2.03.41
9 HOŞGÖRÜKG SK  5y k k PRESSING (IRE)- VOLÜPTAS (IRE) 50,5 +1.90  A.ASLAN Z. AHS. KURUM Z.USTAOĞLU 2 47 298422 33 19
10 OSMANİYE ÇOCUĞUSKG SK  4y d a MOUNTAIN CAT (USA)- ADRIANA 50 +2.00  B.AVERBAK CEL. KAYA SEN.ŞEN 1 27 567635 7 3 2.06.06
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN

2. Koşu:15:30

ŞARTLI 4/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
29.000 t
2.)
11.600 t
3.)
5.800 t
4.)
2.900 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.250 t
2.)
2.900 t
3.)
1.450 t
4.)
725 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 AÇIK KIRMIZIKG SK  3y a d ÇAPKANCAŞ- KIRMIZI GÜL 60 M.BAYDAN ÜMİ. ARSLAN SEB.TOPAL 8 47 164064 45 15 1.37.28
2 YORAN GÜLÜKG K  3y k d İLBEYİ- ARAKARYA 55 E.ARDIÇAP  AYŞ. GÜL M.BULUT 6 49 479351 14 20 1.39.16
3 ISLAHKG K DB  3y a d KAIZBERT (RU)- KALAMIŞ ESİNTİSİ 59 T.YILDIZ MEH. ÇELİK M.GÖKÇE 12 48 178060 28 15
4 ALYANAKLIMKG SK  3y k d ÖZHABER- CAMGÖBEĞİ 52 B.AKÇAYAP  İ. HAL. ALTIN E.ÇİVİCİOĞLU 5 42 231050 17 17 1.41.00
5 BATUŞ KIZIKG SK  3y a d GÜNTAY- GÜLSÜN 57 G.KILIÇ A. SUE. SELİK H.E.UYSAL 10 44 52313 8 19 1.41.77
6 DERİNCEKG K DB  3y a d AMCABEY- SÜRPRİZ 52 H.KAPLANAP  YAŞ. GÖLBAŞ S.GÖKÇE 1 48 710048 14 16 1.39.08
7 İSTİKBALİMKG  3y a d ONURKAAN- YİĞİT KIZ 57 F.YÜKSEL V. HAK. KELEŞ İ.KARADAĞ 2 50 150 28 18
8 SON SÜRATKG K  3y a d YALAZ- BİRHANKIZI 54 F.HİMAP  BED. ARSLAN SEB.TOPAL 3 42 382217 35 19 1.41.59
9 YADIGARIMKG K DB  3y a d BABASANCAK- GÖNÜLÇELEN 52 B.ÇIĞLAAP  MUH. ACAR L.M.ARMUTÇU 13TS  45 505100 28 18
10 MARDİNKAPISULTANIKG DB SK  3y k d ÖZDURAN- KURBAN 55 A.ASLAN OZA. TANİYİT C.ÇİÇEK 11 46 317 143 19
11 YABANCI GELİNKG K DB  3y d d İBOCAN- MÜBERRA 52 Z.KARABULUTAP  HAL. DAĞTEKİN S.AYDEMİR 7 39 198700 6 15 1.43.62
12 FERHALDB  3y k d HALİD- ÇILGINDENİZ 51 D.AYDOĞANAP  TAL. ÖNER Ö.GÜNELİ 9 34 466653 28 13
13 TOKUŞUN KIZIKG K  3y a d UÇANBEY- ARIYELİ 53 S.TIRPAN İLH. KAPUSIZ V.ÖZDİL 4 42 6 18
 
5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

3. Koşu:16:00

ŞARTLI 3 , 3 ve Yukarı İngilizler, 59 kg, 60 kg, 60 kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
23.000 t
2.)
9.200 t
3.)
4.600 t
4.)
2.300 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 MY NUMBERKG DB  3y d e KANEKO- ARYAM 56 Ö.GÖNÜLTAŞAP  MUH. ACAR M.ACAR 4 48 633294 14 16 1.28.59
2 COSMIC CLOUDKG K DB  4y d a LUXOR- KİTARA 60 B.AVERBAK AHM. ÖZKAYA B.TOSUN 11TS  43 073550 30 8
3 APALBAKG DB SK  5y d a ROYAL ABJAR (USA)- INCROYABLE (GB) 52 Z.KARABULUTAP  İ. E HEPER O.ÖZPUYLAT 6 36 759947 16 10 1.26.93
4 HARPUTLUKG K DB  4y d a HARPUTLU GAGGOŞ- BERVA 57 K.TOKAÇOĞLU N. ARZ. ALPASLAN B.YEŞİLYURT 10 87 842302 23 17 1.27.05
5 KADBEYDB SKG SK  6y d a EAGLE EYED (USA)- SING A SONG 57 G.KILIÇ MEH. HACIOĞLU İ.KILINÇ 5 83 775670 199 2 1.29.20
6 KOREKKG DB  5y k a PIONEER OF THE NILE (USA)- BLUEBIRD DAY (IRE) 57 H.ÇİZİK M. TEV. DEVRİMCİ ERS.YAVUZ 1 39 5145-06 10 16 1.30.34
7 KOSTANAYSK  4y d a KURTINIADIS (IRE)- WILLOWBRIDGE (IRE) 57 A.CAN İŞLEYEN SUZ. MAMEDOVA O.SEZİK 8 79 1-64356 94 15 1.27.08
8 ROYAL STORYKG SK  5y a a ROYAL ABJAR (USA)- SEASIDE STORY 57 A.ASLAN Y. İRF. SAĞNAK SEB.TOPAL 3 49 089933 10 6 1.25.83
9 BLUE KING 3y d e LION HEART (USA)- MAVİ SEMA 56 +0.40  A.ÖZYİĞİT İ. HİL. NARMANLI İ.ESER 2 49 687646 21 10
10 ARYA SULTANSK  4y d k LUXOR- ANEY 55 +0.10  M.BAYDAN MUR. YARAR Y.TUNCAY 7 18 906009 10 1 1.28.07
11 BILBAOKG DB SK  3y d e THREE VALLEYS (USA)- GREEN EYE 56 +0.50  S.ÖZEN ÜMİ. BEKMEZCİ M.ANAT 9 36 480060 35 11
 
4'LÜ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:16:30

Handikap 14 , 2 Yaşlı İngilizler, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
23.000 t
2.)
9.200 t
3.)
4.600 t
4.)
2.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.750 t
2.)
2.300 t
3.)
1.150 t
4.)
575 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ASLAN ADAMSKG SK  2y d e HALICARNASSUS (IRE)- NİRAN 58 İ.H.KETME REC. KETME G.AY 2 59 145143 22 18 1.28.46
2 MISTER GÖRKEMK DB  2y d e POWERSCOURT (GB)- GENÇCEREN 55 +0.70  T.YILDIZ HAT. YILDIZ M.ÖCAL 4 53 1 18 20
3 PIERROKG  2y d e DUKE OF MARMALADE (IRE)- SILVER DIP (GB) 50,5 +2.00  H.ÇİZİK K. AYD. ONUR Y.DEMİRKIRAN 1 44 4402 26 16
4 RASİM KAPTANKG  2y d e PARGALI- STERNA HERMINA (GER) 50 +1.40  F.HİMAP  ENİ. BADIŞOĞLU SEB.TOPAL 3 44 254146 6 18 1.31.19
5 SPARTAN İLAYDAKG SK  2y a d CUVEE (USA)- OSTOPET (IRE) 50,5 +2.00  HAKAN YILDIZ BAH. BAŞ A.E.BAŞ 5TS  44 3415 16 19 1.29.88
 
3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:17:00

Handikap 14/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1500 Kum

 

Ikramiye:

1.)
23.000 t
2.)
9.200 t
3.)
4.600 t
4.)
2.300 t

Yetistirici Primi:

Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 ZORBEZİRGANKG DB SK   6y a a KAIZBERT (RU)- SİPAHİÖZLEM 58 Z.KARABULUTAP  MEH. ÇELİK M.GÖKÇE 5 65 659019 14 19
2 PEKSOYUNOĞLUKG DB SK  4y k a PEKSOY- ACARKIZ 57,5 F.HİMAP  OZA. TANİYİT C.ÇİÇEK 10TS  64 180580 10 15 1.43.63
3 KARTALÖMERSKG SK  4y a a EZHATIM- SUDENAZ 56,5 U.BARLIKAP  BÜL. GÖKKAN S.AYDEMİR 3 62 206014 8 19 1.47.14
4 KIZIMİREMKG K  4y k k HİSARHAN- EKİN 59 G.KILIÇ İ. HAL. ALTIN E.ÇİVİCİOĞLU 4 59 900666 10 13 1.43.86
5 KALAYCIKAYADB  5y a a EVREN.1- MORAN 55,5 O.GÖKÇEAP  ŞÜK. DEMİRKOL F.TAŞ 11TS  58 126653 10 15 1.43.23
6 EDEBEYKG  6y k a TAMERİNOĞLU- ALMİMRUHİYE.26 54,5 M.B.SAKALLILARAP  R. ÇAĞ. ANKARALI MES.KURT 13TS  56 300409 6 14 1.43.41
7 KONGOKG DB  6y a a SERTAY- SERTACIM 54 H.KALINYILMAZAP  CEN. EMİL F.ARICI 9TS  55 800800 14 13 1.42.78
8 YILDIZGÜZELİSK  6y k k SANCAKBEYİ- KATI YILDIZI 57,5 İ.H.KETME LET. DOĞAN A.F.BÜYÜKKESKİN 8 54 746374 7 14 1.48.53
9 SERHASANKG DB SK  7y a a SERTAY- YAKAMOZ 55,5 Y.AKTAŞ AYH. GİRAY F.TAŞ 12TS  50 949219 10 19 1.41.87
10 BAŞYAZARKG DB  7y a a TOŞUR- ASLIGÜL 54,5 F.YÜKSEL VAH. TURAN V.TURAN 7 48 706809 4 7 1.43.42
11 BAHİRKG SK   5y a a KAIZBERT (RU)- TETİK HANIM 50 +2.00  A.ASLAN MET. ÇELİK M.GÖKÇE 2 26 864006 68 2
12 KORCANKG K BB  5y k a İZBATUR- MATRA.66 50 +1.60  B.AVERBAK T. İZZ. AKSOY S.ARSLAN 6 38 440067 33 7 1.46.45
13 BEDRİKG SK  4y a a DEMİRKAZIK- MATRA.69 50 +2.00  D.AYDOĞAN SEV. TANİYİT C.ÇİÇEK 1 31 606609 6 14 1.47.66
 
[(1)ZORBEZİRGAN,(11)BAHİR] eküridir.
4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

6. Koşu:17:30

KV-6/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 59.50 kg, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
46.000 t
2.)
18.400 t
3.)
9.200 t
4.)
4.600 t

Yetistirici Primi:

1.)
9.200 t
2.)
3.680 t
3.)
1.840 t
4.)
920 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS s20 En İyi Derece
1 BAŞKAYNAKKG  6y k a TAMERİNOĞLU- NAZIMA.32 62,5 T.YILDIZ Z. MEH. KARAKOÇ M.TAŞKIRAN 6 106 865020 7 11 2.20.81
2 SARAYBOSNA 5y d a ÖZGÜNHAN- NEVRA 62,5 +0.20  H.ÇİZİK N. ARİ. KURTEL H.YÜZBAŞI 1 101 834117 35 19 2.23.17
3 İLGİLGEKG   6y a a ALTAHA- SAFİGÜL 61,5 S.ÖZEN MEV. TANİYİT C.ÇİÇEK 8TS  105 334685 17 14 2.23.33
4 KORALAYKG  8y a a HİSARHAN- PERVİN 61,5 İ.H.KETME DEN. KURTEL OR. ÖZELCANAT 4 108 775314 43 19 2.21.35
5 ŞAHİNGÖZKG  4y k a BİLGİN- VOLGANAME 60,5 K.TOKAÇOĞLU ŞAH. ŞİMŞEK A.OLCAR 2 88 951415 11 19 2.26.27
6 SELDANINOĞLUKG  6y k a ARASLI- SEVİNÇKAN 59,5 O.ÖZTÜRK T. H ONAR S.GÖKÇE 7TS  95 503594 66 12 2.22.65
7 KAÇIN GELİYORKG  9y d a YALAZ- ÖNCÜKIZ 56,5 +0.50  F.ÇAKAR ENİ. ÖZACAR A.E.BAŞ 5 97 903963 14 12 2.22.04
8 BİLGEKURTKG   10y a a ALTAHA- HARİKA 55,5 +0.30  GÖK.BEKTAŞ MEV. TANİYİT C.ÇİÇEK 3 102 626664 26 7 2.23.95
 
[(3)İLGİLGE,(8)BİLGEKURT] eküridir.
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS