Çim: Normal Kum: Normal PDF Sonuçları    Özet PDF Sonuçları    CSV Sonuçları     AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:10

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
14.000

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 JAZZ MELODIE (11) 4y d k SOUL CITY - QUATZ MELODY (JOHANN QUATZ) 55,5 FABIEN LEFEBVRE ALAIN CLAVIER P.DE CHEVIGNY 6,85 - 5 93
2 MATE STORY (IRE) (1) 4y d a MAKFI - TIERRA LUNA (GIANT'S CAUSEWAY) 57 MICKAEL BARZALONA ALEYRION BLOODSTOCK D. SMAGA 6,30 - 9 102
3 SOARING EAGLE (2) 4y d a CAPE CROSS - SOSQUAW (NUMEROUS) 57 CRISTIAN DEMURO MME ARLETTE CLABOTS S. CERULIS 5,15 - 4 91
4 WAJNAH (9) 4y d k REDOUTE'S CHOICE - BENZOLINA (SECOND EMPIRE) 55,5 GREGORY BENOIST AL SHAQAB RACING F. ROHAUT (S) 2,40 - 3 104
5 YUMAN (6) 4y k a LITERATO - DIANABA (DIKTAT) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT MME BEATRICE HERMELI HA. PANTALL 2,85 - 8 104
6 GRAND VINTAGE (4) 9y y a MARCHAND DE SABLE - FIFTY NINER (FIJAR TANGO) 57 ANDRASCH STARKE GERMAN RACING CLUB A. KLEINKORRES 3,15 - 2 98
7 KOOL AND THE GANG (IRE) (8) 8y d a ELUSIVE CITY - KNIGHTSBRIDGE (YAGLI) NT, H. TASSIN 57 CYRILLE STEFAN STALL ALL 4 BLONDES J. ALBRECHT 11,55 - 7 74
8 JASNIN (7) 6y k a PALACE EPISODE - JAILLISSANTE (VERGLAS) 57 EDDY HARDOUIN GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 10,90 - 10 93
9 DOT GREEN (IRE)(10) 5y d k LAWMAN - KATAJAN (HALLING) 54 MLLE SARA VERMEERSCH BOUCKAERT M. & G. M. BOUCKAERT 17,90 - 1 0
10 VISERANO (5) 5y y a ROCK OF GIBRALTAR - VISINADA (SINNDAR) 55,5 MLLE PAULINE PROD'HOMME BERNARD GIRAUDON D&P. PROD'HOMME (S) 10,80 - 11 102
11 BIZZI BERRI (BEL)(3) 4y d a FUISSE - NOBLE STEPS (FOOTSTEPSINTHESAND) 57 STEPHANE BREUX ECURIE L'ENFER T. VAN DEN TROOST 10,00 - 12 0
 
İKİLİ(1/11) :33,50 t, SIRALI İKİLİ(11/1) :61,90 t, ÜÇLÜ BAHİS(11/1/2) :228,90 t Çıkan 1 Atla:8,37 t, PLASE(11) :5,10 t, PLASE(1) :1,40 t, PLASE İKİLİ(1/11) :25,70 t, PLASE İKİLİ(1/2) :9,50 t, PLASE İKİLİ(2/11) :20,90 t EFG:9

2. Koşu:19:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
13.000

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 RIVER ON THE HILLS (3) 4y d k SINNDAR - RONDA (BLUEBIRD) 59 MAXIME GUYON MME ROBERT G. EHRNRO MME P. BRANDT 3,60 %15(2) 10 73
2 NOSONGSOSWEET (IRE) (9) 4y d k MANDURO - AFAF (SPECTRUM) 57,5 VINCENT CHEMINAUD ZAK BLOODSTOCK M. DELZANGLES 16,40 %2(10) 4 69
3 BLUESACHA ROSETGRI (7)   4y a k RECHARGE - BLUE SAGA (SAGACITY) 58 MICKAEL BARZALONA MARC-ELIE UZAN R. LE GAL 5,90 %10(4) 7 71
4 MUTAMARIDA (IRE) (5) 4y d k TEOFILO - PENNY POST (GREEN DESERT) 58,5 CRISTIAN DEMURO AL SHIRA'AA FARMS ROD. COLLET (S) 5,20 %12(3) 6 72
5 SWAN LAKE (GER)(10) 4y d a MAMOOL - SECOND GAME (SECOND SET) 57 ANDRASCH STARKE STALL TEE-TIME S. SMRCZEK 11,60 %6(7) 5 68
6 LODI (2) 4y k a WHIPPER - GRISE BOMB (MR. GREELEY) 59,5 FABRICE VERON MARCO BOTTANI C&Y. LERNER (S) 2,45 %27(1) 14 74
7 AMERICAIN WOMAN (16) YP  4y a k AMERICAIN - SISTER ROCKS (ROCK HARD TEN) 55 FRANCK BLONDEL GERARD THOMAS RYAN M&S. NIGGE (S) 30,65 %1(15) 2 64
8 CAVAN JOA (12) 4y a k KENTUCKY DYNAMITE - CANALSIDE (NAYEF) 56,5 GABRIELE CONGIU JEAN DE CHEFFONTAINE JP. GAUVIN (S) 10,80 %3(8) 1 67
9 DOUVILLE (11)   4y d k AIR CHIEF MARSHAL - DASANI (DANSILI) 55 MLLE CORALIE PACAUT MARC-ELIE UZAN R. LE GAL 5,90 %1(4) 12 67
10 RUBIS QUEEN (8) 4y a k MOTIVATOR - QUEEN AMERICA (AMERICAN POST) 58 GREGORY BENOIST MME CHRISTIAN WINGTA N. CAULLERY 5,40 %8(6) 9 71
11 ZAMIRA (6) 4y k k POET'S VOICE - ZARAFSHA (ALZAO) 58 ANTOINE HAMELIN ALAIN COURBIS J. CARAYON 16,75 %1(13) 15 71
12 APPALACHIAN SPRING (IRE) (4) KG  4y d a REDOUTE'S CHOICE - ALPENSINFONIE (MONTJEU) 58,5 EDDY HARDOUIN HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 12,95 %3(9) 3 72
13 BEEP BOP PELEM (17) 4y k k GRIS DE GRIS - OLYDORA (ACATENANGO) 53,5 MICKAEL BERTO JOEL JUILLET F. MONNIER (S) 6,65 %9(5) 16 61
14 REVE DE SOEURS (13) 4y d k APSIS - REINE DE ROME (ROI DE ROME) 56,5 JULIEN GUILLOCHON LAURENT MUSTIERE MME V. SEIGNOUX 24,90 %1(14) 11 67
15 EBAMOUR (IRE) (1) 4y d a AZAMOUR - EBAREVA (MACHIAVELLIAN) 60 JEROME MOUTARD ROY RACING LTD G. BARBEDETTE 15,00 %1(11) 13 75
16 SPRITZ ORANGE (14) YP  4y k a HURRICANE CAT - GRANDE HISTOIRE (SLICKLY) 56,5 ALEXIS BADEL ERIC BERGOUGNOUX T. POCHE 9,20 %1(12) 8 67
SPANISH GIFT (15) (Koşmaz)  4y k a HANNOUMA - MENEUSE (HIGHEST HONOR) 55 TONY PICCONE HARAS DE BERNESQ A. BENILLOUCHE Koşmaz %0(18) 17 64
 
[(7)BLUESACHA ROSETGRI ,(11)DOUVILLE ] eküridir.
1. ÇİFTE(11/3) :87,60 t AGF:2

3. Koşu:20:10

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
14.000

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 BAIYOUNA (9)   4y d k SEA THE STARS - BALANKIYA (DARSHAAN) 55,5 CHRISTOPHE SOUMILLON H.H. AGA KHAN A.DE ROYER DUPRE 1,05 %39(1) 2 96
2 TIRANO (IRE) (7) 5y d a HIGH CHAPARRAL - TEMPLERIN (ACATENANGO) 57 EDDY HARDOUIN GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 4,50 %14(3) 4 94
3 ROLANDO (IRE)(1) 4y d a CAMPANOLOGIST - ROSA DI BREMA (LOMITAS) 60 MAXIME GUYON K. ALLOFS/GESTUT FAH A. WOHLER 8,10 %8(4) 3 0
4 CALL THE WIND (GB) (8) 4y a a FRANKEL - IN CLOVER (INCHINOR) 57 LUDOVIC BOISSEAU GEORGE STRAWBRIDGE F. HEAD (S) 6,55 %1(6) 6 0
5 DOUNYAPOUR (3)   5y a a LOPE DE VEGA - DIAMOND TANGO (ACATENANGO) 57 MICKAEL BERTO H.H. AGA KHAN A.DE ROYER DUPRE 1,05 %17(1) 9 102
6 ZACK HOPE (GB) (2) 10y d a ARAAFA - AFAF (SPECTRUM) 58,5 TONY PICCONE ALAIN CHERIFI N. CAULLERY 11,60 %2(5) 1 92
7 FANFARON (6) 5y k a FALCO - FARWANA (SINNDAR) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT ANTON KRAULIGER D&P. PROD'HOMME (S) 11,45 %1(7) 5 0
8 PARABELLUM (IRE) (5) 4y d a DUBAWI - PACIFIQUE (MONTJEU) 57 MICKAEL BARZALONA GODOLPHIN SNC A. FABRE (S) 2,70 %17(2) 7 103
9 CAFE ROYAL (GER)(4) 7y a a NICARON - CARIERA (MACANAL) 57 ANDRASCH STARKE GERMAN RACING CLUB S. SMRCZEK 26,85 %1(8) 8 94
 
[(9)BAIYOUNA ,(3)DOUNYAPOUR ] eküridir.
İKİLİ(7/9) :4,40 t, SIRALI İKİLİ(9/7) :7,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/7/1) :11,20 t

4. Koşu:20:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
10.500

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 ZANHILL (12) 6y y a AIR CHIEF MARSHAL - ZANILIA (OCEAN OF WISDOM) 55,5 MLLE MICKAELLE MICHEL MME ANNE DUPONT G. AIDANT 46,50 %1(18) 11 55
2 MONTAIGNE (18) 5y a a ASTRONOMER ROYAL - MATERIALISTE (ZAFONIC) 56,5 TONY PICCONE FRANCOIS-XAVIER BELV FX. BELVISI 74,45 %1(17) 10 54
3 HUNDRED ACRE (GB) (10) 5y a a POET'S VOICE - EUROCELEB (PEINTRE CELEBRE) 58 FRANCK BLONDEL MARC PIMBONNET M. PIMBONNET 6,85 %10(3) 15 57
4 RUE DE RIVOLI (GB) (8) 9y a a MEDICEAN - ROTTERDAM (RAINBOW QUEST) 58,5 WILLIAMS SARAIVA PHILIPPE SAUVAGE JP. SAUVAGE 16,50 %5(8) 7 58
5 TASSILO (9) 5y d a KING'S BEST - TEQUILA HEAT (CLODOVIL) 58,5 MAXIME GUYON MME SYLVIA A. STARK J. PARIZE 1,35 %20(1) 14 58
6 THINDY (6) KG  6y d a FOOTSTEPSINTHESAND - WINDY (ROCK OF GIBRALTAR) 59 EDDY HARDOUIN ECURIE WILLY SEBAG AS&D. ALLARD (S) 13,25 %7(6) 1 60
7 AN AMKAN (17) 5y a a AIR CHIEF MARSHAL - AN ALARC'H (PEINTRE CELEBRE) 56,5 ANTOINE HAMELIN STEPHEN RAMSAY S. RAMSAY 13,25 %2(11) 17 54
8 DANI BLUE (1) 5y k k SLICKLY - ANGELIC GIRL (SWAIN) 60 PIERRE-CHARLES BOUDOT THIERRY MARECHAL E. LYON 3,20 %15(2) 9 62
9 DON PAPA (2) 5y d a GOLD AWAY - ANAWEST (ANABAA) 60 GREGORY BENOIST MME CHRISTIAN WINGTA N. CAULLERY 14,85 %7(7) 16 62
10 FIRST CONDE (15) 5y a a TURTLE BOWL - MAKADANE (DANEHILL DANCER) 56,5 JEROME MOUTARD MICHEL GHYS JM. LEFEBVRE (S) 6,85 %8(5) 13 54
11 MEDHA (3) 5y a k VATORI - MEHANY (DANEHILL) 59,5 MARC NOBILI ECURIE D'HASPEL ROD. COLLET (S) 41,35 %2(12) 2 61
12 KEN TAH TEN (11) YP  5y d a AIR CHIEF MARSHAL - MANY DREAMS (LANDO) 56 MLLE CORALIE PACAUT HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 23,25 %1(15) 18 56
13 SANTORINA (5) YP  5y d k TRAJANO - MADINELLA (ANABAA) 59 ALEXIS BADEL RAYMOND DUPONT-FAHN FX. BELVISI 12,20 %4(10) 4 60
14 DYLANELLE (IRE)(16) 8y d k DYLAN THOMAS - AND AGAIN (IN THE WINGS) 56,5 VINCENT CHEMINAUD N. BOUDRAA/B. BOITEZ D. WINDRIF 7,75 %9(4) 5 54
15 VISION D'OR (14) YP  5y k a VISION D'ETAT - ARUM D'OR (KENDOR) 57 FABRICE VERON JEAN-PIERRE VANDEN H H. BILLOT (S) 43,75 %1(14) 3 55
16 NEVER SAY NEVER (4) 5y k k NEVER ON SUNDAY - TEATIME (LOUP SOLITAIRE) 55,5 MLLE ANNAELLE DIDON-YAHLALI SEBASTIEN JESUS S. JESUS 33,80 %1(16) 8 61
17 BETTER FASTER (13) 5y d a NAAQOOS - MISS COTTA (DYNAFORMER) 57 THIBAULT SPEICHER MME AMANDINE BAUDRON L. BAUDRON (S) 46,50 %2(13) 6 55
18 VISION OF TWILIGHT (7) YP  6y d a VISION D'ETAT - TRAMONTO (SRI PEKAN) 59 STEPHANE PASQUIER MME CELINE LAUR MME C. LAUR 49,60 %4(9) 12 60
 
İKİLİ(12/18) :670,00 t, SIRALI İKİLİ(12/18) :1.121,75 t, PLASE(18) :30,60 t, PLASE(12) :9,45 t, PLASE İKİLİ(12/18) :Bilen çıkmamıştır., PLASE İKİLİ(10/12) :403,90 t, PLASE İKİLİ(18/10) :Bilen çıkmamıştır., TABELA BAHİS() :Sıralı bilen çıkmamıştır., TABELA BAHİS SIRASIZ(12/18/10/8) :2.768,16 t, 2. ÇİFTE(3,9/12) :170,40 t

5. Koşu:21:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
26.000

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 XO (3) 4y d a HOLY ROMAN EMPEROR - XSTASE (TREMPOLINO) 59 MAXIME GUYON BUCK RACING MME P. BRANDT 5,20 %3(8) 14 86
2 GAROPABA IRE (12) 4y d k POUR MOI - ZIGARRA (HALLING) 55 TONY PICCONE MOTSCHMANN/RENAUDIN/ M. DELZANGLES 34,10 %3(10) 15 77
3 MAHARO (2) 4y d a ELUSIVE CITY - CALIMA MON AMOUR (SHIROCCO) 59,5 CHRISTOPHE SOUMILLON MONTGOMERY MOTTO A. MARCIALIS 6,35 %14(4) 13 87
4 BHAGEERATHI (IRE) (1) 4y k k MOTIVATOR - BABYLA (LINAMIX) 60 PIERRE-CHARLES BOUDOT MME ANDRE FABRE MME A. FABRE 7,30 %14(3) 10 88
5 ETATINKA (15) 4y d k VISION D'ETAT - LATINKA (FANTASTIC LIGHT) 54 MICKAEL BARZALONA MME VICTORIA GADBIN L. GADBIN (S) 13,45 %2(11) 4 75
MEISHO FELICITY (14) (Koşmaz)  4y d k SO YOU THINK - REFORM ACT (LEMON DROP KID) 54,5 PIERRE BAZIRE YOSHITAKA MATSUMOTO S. KOBAYASHI (S) Koşmaz %0(18) 5 76
 
[(6)GOUREL ,(8)SOMMERY (GER) ] eküridir.
İKİLİ(3/12) :165,15 t, SIRALI İKİLİ(3/12) :133,50 t, PLASE(3) :11,25 t, PLASE(12) :11,25 t, PLASE İKİLİ(3/12) :250,60 t, PLASE İKİLİ(2/12) :64,10 t, PLASE İKİLİ(2/3) :250,60 t, TABELA BAHİS() :Sıralı bilen çıkmamıştır., TABELA BAHİS SIRASIZ(3/12/2/1) :143,15 t, 3. ÇİFTE(18/3) :680,95 t AGF:9

6. Koşu:21:45

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.500

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 ROUSSE (GB) (11) 3y k d LOPE DE VEGA - REALITY (SLICKLY) 54,5 ALEXIS BADEL ECURIE DES MONCEAUX HF. DEVIN (S) 1,80 %26(1) 8 75
2 SHOCKING BLUE (1) 3y d e SILVER FROST - CAPE TALKS (CAPE CROSS) 59 PIERRE-CHARLES BOUDOT BRYAN LYNAM D&P. PROD'HOMME (S) 10,60 %4(6) 2 0
3 WIN VIC (2) KG  3y d e ALEX THE WINNER - MATSOT (MARESCA SORRENTO) 53,5 MLLE LEA BAILS MME SYLVIE UZZAN S. KOBAYASHI (S) 7,05 %4(7) 6 63
4 RASTER (4) 3y d e MASTERCRAFTSMAN - MARANIA (MARJU) 53 MLLE CORALIE PACAUT DIEGO FERNANDEZ-ORTE M. BOUTIN (S) 2,40 %26(2) 5 65
5 AL RASSOUL (6) 3y d e ELUSIVE CITY - TUNIS (DUBAI DESTINATION) 52,5 ALEXANDRE CHESNEAU MME C. VOLKMER/STE Y Y. FOUIN (S) 6,50 %2(8) 4 64
6 ELOCUTION (3) 3y d e MYBOYCHARLIE - ECOUTE (MANILA) 57,5 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE F. HEAD (S) 4,75 %11(4) 9 0
7 FRENCH DIVA (10) KG  3y d d FRENCH FIFTEEN - PHONE THE DIVA (PHONE TRICK) 54,5 FABRICE VERON GERALD COLLARD G. DERAT 6,30 %7(5) 1 60
8 BROKEN DIAMOND (9) YP  3y d d DIAMOND GREEN - BROKEN AND GO (CHICHICASTENANGO) 54,5 PIERRE BAZIRE BUTEL & BEAUNEZ S BUTEL & BEAUNEZ (S) 12,35 %1(10) 11 0
9 VIDA LOCA (12) 3y d d SPIRIT ONE - VASSILEVA (LOMITAS) 51,5 MLLE MICKAELLE MICHEL LE HARAS DE LA GOUSS M. BOUTIN (S) 4,80 %14(3) 3 66
LUCKY JEANS GB (5) (Koşmaz)  3y d e YORGUNNABELUCKY - EMMA JEAN (JEREMY) 56 ANTOINE HAMELIN MME VERONICA GILBERT F. SHERIDAN Koşmaz 23,65 %1(9) 12 0
WISEITEN (7) (Koşmaz)  3y k e SLICKLY - PILGRIM OF GRACE (BERING) 56 . FRANK SHERIDAN F. SHERIDAN Koşmaz %0(18) 10 0
ZELHIA (8) (Koşmaz)  3y d d PANIS - ZANADA (SINNDAR) 54,5 CRISTIAN DEMURO GERARD AUGUSTIN-NORM MME P. BRANDT Koşmaz %2(18) 7 77
 
İKİLİ(1/11) :17,95 t, SIRALI İKİLİ(11/1) :19,60 t, ÜÇLÜ BAHİS(11/1/2) :47,05 t Çıkan 1 Atla:4,48 t, PLASE(11) :2,25 t, PLASE(1) :4,75 t, PLASE İKİLİ(2/11) :4,40 t, PLASE İKİLİ(1/11) :24,00 t, PLASE İKİLİ(1/2) :35,00 t, 4. ÇİFTE(3/11) :50,70 t AGF:11

7. Koşu:22:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
9.500

S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St
1 LUMINOUS MIND (USA) (18) KG  10y d a LEMON DROP KID - NIBBANA (GIANT'S CAUSEWAY) 52 MLLE MICKAELLE MICHEL FRANCOIS-XAVIER BELV FX. BELVISI 17,35 %1(14) 1 38
2 DUCALE DI MAREMMA (ITY) (4) YP  5y d a SHOWCASING - SADHYA (PRINCE SABO) 59,5 CRISTIAN DEMURO BONACCORSO VITALE BR F. SHERIDAN 1,10 %38(1) 9 51
3 MAVILLA (GB) (3) 5y d k POUR MOI - SYVILLA (NAYEF) 59,5 VINCENT CHEMINAUD EDOUARD LYON E. LYON 28,45 %1(17) 14 51
4 DAUPHINE DOREE (GB) (11) 7y d k ARCHANGE D'OR - DAUPHINE (RICH MAN'S GOLD) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT MLLE VICTORIA MERCAD MLLE V. MERCADER 14,35 %7(4) 12 45
5 ZIP CODE (10) 5y d k AMERICAN POST - RENDORINA (KENDOR) 57 SEBASTIEN MAILLOT JIRI MICHAL J. MICHAL 12,15 %2(8) 11 45
6 DOC DIAMOND (9) 6y d a DIAMOND GREEN - DOCTORS NURSE (KINGMAMBO) 57 ANTOINE HAMELIN HERVE FROIDEFOND MME AL. GUILDOUX 23,05 %5(5) 7 45
7 BUBBLE BROOK (6) 7y d k GREAT JOURNEY - BUBBLE GUM GIRL (GREEN TUNE) 58 ALEXIS BADEL PATRICK BARBE S. KOBAYASHI (S) 25,70 %2(11) 15 47
8 CELESTIAL HOUSE (GB) (14) 6y d a ACCLAMATION - MYSTIC SPIRIT (INVINCIBLE SPIRIT) 56 STEPHANE M. LAURENT CHRISTIAN HERBLINE C. HERBLINE 16,90 %2(12) 4 43
9 AYGUEMORTE (12) 5y d a VERTIGINEUX - AIGUILLE DU MIDI (FLY TO THE STARS) 55 JEREMIE MONTEIRO PIERRE-LOUIS GUERIN PL. GUERIN 11,10 %10(3) 6 44
10 GREY VENDOME (13) YP  6y k a MR SIDNEY - THEORICIENNE (KENDOR) 56,5 EDDY HARDOUIN REMY MEDER M. KREBS 26,75 %1(13) 17 44
11 SEE DEX (GER) (2) 8y a a SADDEX - SEE ME WELL (COMMON GROUNDS) 58,5 MLLE DELPHINE SANTIAGO ART RACING G. LENTZ 7,25 %2(10) 2 52
12 GRAND AKBAR (17) 11y d a MUHTATHIR - GRANDE EPOQUE (VALANOUR) 54 MLLE CORALIE PACAUT ERIC BERGOUGNOUX E. BERGOUGNOUX 25,20 %1(15) 8 42
13 BAHAA (5) 8y d k KENTUCKY DYNAMITE - LA BAHAMIENNE (FASLIYEV) 58 EMMANUEL ETIENNE MME MARIE LAPIOS BAU P. BAUDRY 9,75 %3(7) 5 47
14 BRIDJNAIA (7) YP  9y d k POLICY MAKER - LA PELAUDE (MARIGNAN) 57,5 MAXIME GUYON CHRISTIAN BAUER C. BAUER 22,65 %3(6) 18 46
15 MONSIEUR CANNIBALE (1) 5y a a WAY OF LIGHT - MOON ROMANCE (NAYEF) 59 KYLLAN BARBAUD C. BODIN/JP. MONCLIN N. CAULLERY 22,65 %2(9) 13 52
16 ZARA SKY (GB) (16) 7y a a STORMY RIVER - SKY GALAXY (SKY CLASSIC) 54,5 MLLE SARA VERMEERSCH STAL GUSKY M. BOUCKAERT 47,75 %0(18) 10 43
17 BONNET BRETON (8) 5y d a NAAQOOS - CANCALAISE (ENTREPRENEUR) 57,5 MICKAEL BARZALONA G. CURENS/D. GAGUECH F. CHEYER 6,20 %19(2) 16 46
18 EAST INDIA (GB) (15) KG  6y a a GALILEO - FIELD OF HOPE (SELKIRK) 56 FABRICE VERON NICOT S/ECURIE DES S P. NICOT (S) 32,60 %1(16) 3 43
 
7'Lİ PLASE(1,11/3,9/3,7,9/12,18/3,12/1,5,7,8,11/18,4) :Bilen çıkmamıştır devretmiştir., 6'LI GANYAN(3/3,9/12/3/5,7,8,11/18) :53.904,77 t, 5'Lİ GANYAN(3,9/12/3/5,7,8,11/18) :14.874,81 t, 4'LÜ GANYAN(12/3/5,7,8,11/18) :17.532,91 t, 3'LÜ GANYAN(3/5,7,8,11/18) :264,55 t, İKİLİ(4/18) :36,60 t, SIRALI İKİLİ(18/4) :181,85 t, PLASE(18) :1,05 t, PLASE(4) :1,05 t, PLASE İKİLİ(3/18) :141,60 t, PLASE İKİLİ(4/18) :71,80 t, PLASE İKİLİ(3/4) :54,30 t, TABELA BAHİS(18/4/3/11) :2.204,52 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(18/4/3/11) :88,56 t, 5. ÇİFTE(11/18) :57,20 t
Dağıtılacak Tutarlar
7'Lİ PLASE : 13.230 t,
6'LI GANYAN : 107.810 t,
5'Lİ GANYAN : 89.249 t,
4'LÜ GANYAN : 17.533 t,