PDF Sonuçları    Özet PDF Sonuçları    CSV Sonuçları    
 
 

1. Koşu:

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , A Grubu Araplar, 2100 Çim , E.İ.D. : 2.20.17

 

Ikramiye:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t

Yetistirici Primi:

Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 KALENDER.2(6) KG  8y k a TULYAD- GUFRE.42 56 F.ÇAKAR SEYFİ DİKYOL S.H.BARUT 2.24.68 - 2 55
2 BERCA(5) 5y a k ERSOYLU- CAHİDE.71 57 S.KAYA HALİL ARSLAN Ü.ARSLAN 2.25.06 - 8 57
3 BARTUBEY(8) KG  7y a a SADUN- SEYYARE.51 50 O.ÖZELCANAT DOĞAN KARAUÇAK A.E.ALKIŞ 2.25.24 - 7 43
4 BUĞRABANAZ(2) KG  6y a a ALBATUR- MEBRUKE.84 60,5 A.BİRDAL NECAT BANAZ M.SALBUR 2.25.48 - 6 64
5 BUĞRAHAN*(7) KG  5y a a ALKURUŞ.12- SEYYARE.37 55,5 M.ZELYURT A.FİRUZHAN KANATLI R.TETİK 2.27.08 - 1 54
6 SEHERYELİ.1(1) 9y d k SERHANBEY- MEBRUKE.79 61,5 N.ŞÖLEN MUSA DEMİRSEL AD.YILMAZ 2.27.63 - 3 68
7 ARTUNBEY(3) KG  6y k a SA`D.23- SABIKA.63 60 S.BOYRAZ NECLA KAYA A.ÖZKAN 2.28.91 - 5 63
8 AYSEKİ(4) KG DB  7y a k ALBATUR- ZEHRA.92 56 Ö.KAYA REMAZAN KAYA Ş.KOÇ Derecesiz - 4 59
 

2. Koşu: DÜNYA GIDA GÜNÜ KOŞUSU

KV-6 , 2 Yaşlı İngilizler, 56 kg, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.21.22

 

Ikramiye:

1.)
8.400 t
2.)
3.360 t
3.)
1.680 t
4.)
840 t

Yetistirici Primi:

1.)
1.680 t
2.)
672 t
3.)
336 t
4.)
168 t
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 FREE MAN(2) 2y d e CASTLE RISING (GB)- MUNECA 56 A.R.YILDIZ N.AREK KUYUMCİYAN H.BEYAZLAR 1.24.26 - 4 73
2 VARDAR(1) 2y d e BARBAR- DOUBLE CELT (GB) 57 S.KAYA ERGUN KALABAK M.ACAR 1.24.29 - 1 80
3 BEAUTY(4) KG  2y d d CASTLE RISING (GB)- NEAT HARMONY 51,5 Ş.GÖKÇE ORHAN UZUN ALİ BOZKURT 1.25.29 - 2 66
4 BACK BONNE(3) (IRE) 2y k e TURTLE ISLAND (IRE)- PATCHWORK (USA) 53 S.BOYRAZ NURBİYE GÜLERCE M.ÇAY 1.25.80 - 3 43
 

3. Koşu:

Handikap 16 , B Grubu Araplar, 1400 Kum , E.İ.D. : 1.33.65

 

Ikramiye:

1.)
5.100 t
2.)
2.040 t
3.)
1.020 t
4.)
510 t

Yetistirici Primi:

Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HK
1 ÖZBEYLİM(9) 4y a k HAVUÇEROL- CAHİDE.67 58,5 G.GÜL SELÇUK ÖZBEY RU. ÖZYİĞİT 1.37.41 - 6 65
2 SÜRMELİBEY(10) 4y a a BODRUM- ŞİHA.28 57,5 Ş.GÖKÇE ALAATTİN KARACA ALİ ÇAY 1.37.53 - 10 63
3 BAŞAKCAN(6) KG  5y k k UĞURBEY- ZEHRA.94 59 N.ŞÖLEN SABRİ USTA A.S.GÜRSAN 1.37.61 - 5 65
4 ZAMAN(13) KG DB  4y a k HİLALÜZZAMAN.25- SABIKA.72 52,5 D.SAV CİHAD MEYDANCI A.ÖZGEN 1.37.88 - 9 56
5 OKŞAN.1(14) 5y k k ALAZ- KİBARİYE 53 T.BAĞCI OSMAN ÇİNERKAN H.ERGİN 1.37.93 - 2 55
6 KARAKURT*(15) KG  5y a a SEKLAVİ.37- CAHİDE.69 52,5 Ö.KAYA HAYRULLAH PERİNÇEK T.PERİNÇEK 1.37.95 - 14 50
7 BABAÖZGEN(1) KG  4y a a BODRUM- SABIKA.70 62,5 S.BOYRAZ SİNAN ÖZGEN B.YARGI 1.38.31 - 11 73
8 KÜÇÜKDİLAN(7) 5y a k BİLGEHAN.1- CAHİDE.61 59 Y.AKAĞAÇ SALİH TEKİNALP R.ÖRGEN 1.38.41 - 4 65
9 ASLANALP(5) 5y a a ULUDAĞ.1- MATRA.58 60 A.R.YILDIZ NEVZAT ÜNLÜ E.ŞENGEL 1.38.59 - 1 65
10 YAREN BAMKA(8) 5y d a SERHANBEY- ZEHRA.95 59,5 A.BİRDAL ASUMAN YENİCE KAS.DEMİR 1.38.41 - 8 64
11 TİRYAKİ(4) 4y k a UMUTBEY- TURFETÜNNUR.28 61 Y.TUNÇ BEHRAM AYATA A.AYDOĞDİ 1.38.77 - 3 70
12 EĞRİDİRLİ(11) KG  4y k k RÜZGAR.30- MENCULE.32 57 E.YALÇIN ZEKİ HIRA N.SAÇDÖKEN 1.41.44 - 7 62
13 RİMA(3) 4y a k GÜRBATUR- NEZİRHAN 61 B.GÖKÇE M.ATA ESER C.SAV 1.41.85 - 12 70
14 BENGİHAN(12) KG  4y a a SEKLAVİ.37- GUFRE.49 56,5 M.ZELYURT A.FİRUZHAN KANATLI R.TETİK 1.42.20 - 15 61
15 TESADÜF(2) KG  4y k a ATLIEL- İLGİ 61 FEHMİ D.OĞLU ERGİN SARAL A.ÇELİKKOL 1.42.55 - 13 73
 

4. Koşu: ANKARA KOŞUSU

G 1 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2800 Çim , E.İ.D. : 2.53.33

 

Ikramiye:

1.)
30.000 t
2.)
12.000 t
3.)
6.000 t
4.)
3.000 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.000 t
2.)
2.400 t
3.)
1.200 t
4.)
600 t
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 TWIST OF FAITH(7) K  3y a d KNIGHT LINE DANCER (IRE)- MISS HYDE (USA) 56,5 S.KAYA AYDOĞAN SAN HÜS.ALTUNBAŞ 3.00.35 - 5 91
2 VIVIANA(9) SK  3y d d MY VOLGA BOATMAN (USA)- VIVA VILLA 56,5 E.CANKILIÇ ŞERAFETTİN GEDİK İ.ÇAK 3.00.60 - 6 97
3 KALAMALKA(3) 3y d e RAKAN (USA)- ELEMIS (USA) 58 S.AKDI TARIK AYDIN M.TANSI 3.00.88 - 7 76
4 VILLA REAL(8) 3y d d CASTLE RISING (GB)- VILLARITA 56,5 E.YALÇIN ŞERAFETTİN GEDİK İ.ÇAK 3.00.99 - 8 112
5 RÜZGARIN KIZI*(5) 3y a d TENDER PRINCE- WIND MILL 56,5 A.BİRDAL A.CELALETTİN ALKAN G.İĞDİR 3.01.35 - 3 127
6 SARSALA(6) 3y d d BE MY CHIEF (USA)- ROSE CHANELLE (GB) 56,5 S.BOYRAZ SEMRA CLARKE B.AKBULUT 3.01.52 - 9 103
7 DREAM BOY(2) 3y a e BARNATO (USA)- MOON STAR 58 A.R.YILDIZ N.AREK KUYUMCİYAN H.BEYAZLAR 3.01.53 - 2 85
8 BARBARİZE(4) 3y d d BARBAR- RAZZBERRY (FR) 56,5 F.ÇAKAR M.KAYA ERKKUL H.BAKIR 3.04.63 - 1 97
9 CHAMPS(1) 3y d e DEVİR- DIAMOND HILL (GB) 58 T.ADIŞEN DAVİDE FRANCO A.AKALP 3.06.13 - 4 113
 

5. Koşu: TUNA KOŞUSU

KV-8 , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.29.58

 

Ikramiye:

1.)
11.800 t
2.)
4.720 t
3.)
2.360 t
4.)
1.180 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.360 t
2.)
944 t
3.)
472 t
4.)
236 t
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 AĞA KARACA(3) KG  3y k e VOLGA.2- SAHRA.25 57 S.AKDI SÜRMELİ KARACA M.ACAR 1.32.89 - 3 108
2 BABAYILDIZ(2) KG  3y k e VOLGA.2- MAHSUSE.43 58 S.KAYA ADİL YILDIZ V.TURAN 1.33.05 - 5 103
3 DOST KARACA(1) KG  3y a e VOLGA.2- NEAME.38 60 B.GÖKÇE ALAATTİN KARACA ALİ ÇAY 1.33.28 - 1 106
4 AĞAKILIÇ(4) 3y a e BODRUM- ZEHRA.98 56 G.GÜL HALİL KILIÇ AZ.BOZKURT 1.34.24 - 4 110
5 MEHMETAĞA(5) KG  3y a e ALBATUR- MEBRUKE.70 56 F.ÇAKAR MEHMET SARUHAN HAS.ALTUNBAŞ 1.34.34 - 2 77
 

6. Koşu:

ŞARTLI 3 , 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58 kg, 1700 Çim , E.İ.D. : 1.41.90

 

Ikramiye:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t

Yetistirici Primi:

Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 HİMAYE(6) 5y d k GHATHANFAR (USA)- GÜVERCİN 56,5 Y.TUNÇ SELAMİ ORHAN ALİ BOZKURT 1.43.36 - 7 57
2 SAMPANO(2) 4y a a ZAMPANO (GER)- ACHILLEA (FR) 61 B.GÖKÇE M.ALPAY ÖZOĞUL Y.VARNA 1.43.49 - 10 76
3 MAJESTIC COLT(4) KG  4y d a MAJESTIC ENDEAVOUR (CAN)- GÜLHANIM I 58 G.GÜL A.YÜCEL BİROL H.BEYAZLAR 1.43.58 - 3 66
4 BARAKUDA(1) 6y d a VILLEROY I (FR)- SIMBELLE (FR) 61 A.R.YILDIZ OSMAN AKSUNGUR S.KERTİL 1.44.06 - 1 74
5 FERİDUN BEY I(14) KG K  5y a a BABASEYFİ- GÜLSEVİM 55 E.YALÇIN SAMİ ULUÇAY M.TEKDEMİR 1.44.11 - 2 48
6 DON VITO(11) 5y d a EASTERN STAR- HEAVENLY PRINCESS (IRE) 55 M.ZELYURT BİROL AYSU N.KAYA 1.44.25 - 13 51
7 HIGH FLYER(12) 6y a a EASTERN STAR- BİRİCİK 54 R.ALTUNBAŞ TULGA YÜZATLI S.KONAK 1.44.25 - 5 57
8 ÇAPİÇİNO(5) 4y a k LOCKTON (GB)- PEPPER 55,5 N.ŞÖLEN M.DORUK YILMAZ B.DAĞ 1.44.32 - 15 62
9 SKETCH(3) 4y a k EZY KOTER (GB)- SKETCHING (IRE) 58,5 F.ÇAKAR MUSTAFA BATARLAR A.İŞGÖREN 1.44.33 - 11 63
10 BLACK SEA(10) 4y k a GEORGE THOMAS- AQUARIAN STAR (GB) 55 Ş.GÖKÇE RASİM BAŞGÜL N.KAYA 1.44.33 - 14 58
11 FASTEST IRISH(13) (IRE) 4y a k ILE DE CHYPRE (GB)- CREGGAN VALE LASS (GB) 53,5 A.BİRDAL SÜHA ÜLGEN H.BAŞ 1.44.54 - 9 80
12 LUCKY ANGEL(7) 5y d k PRIVATE TENDER (GB)- PIOVE 56,5 S.BOYRAZ CÜNEYT CİDER D.DURAL 1.44.63 - 4 63
13 EFTAL I(15) KG  5y a k EZY KOTER (GB)- SNOW AND SUN 52,5 Ö.KAYA URAL TÜMERKAN U.TÜMERKAN 1.46.19 - 12 45
14 UĞUR BÖCEĞİ(8) K  4y d a UĞURTAY- ELA 56 S.KAYA SUAT PELEN C.GÜNER 1.46.39 - 16 50
15 EL CORDOBES(16) 5y a a UĞURTAY- İNSİBAH 53 Y.PETEK BAHADIR GÖDEK SED.DEMİRAL Derecesiz - 8 38
 

7. Koşu:

ŞARTLI 3 , 3 ve Yukarı İngilizler, 57.50 kg, 60 kg, 60 kg, 1300 Çim , E.İ.D. : 1.15.79

 

Ikramiye:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t

Yetistirici Primi:

Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık.
1 LUCIFER(2) 6y d a YEMKEN (GB)- ÇİSE 60 G.GÜL SAMİ ULUÇAY M.TEKDEMİR 1.18.58 - 8 64
2 VASKO DE GAMA(6) 4y d a MY VOLGA BOATMAN (USA)- VILLARITA 57 E.YALÇIN ŞERAFETTİN GEDİK İ.ÇAK 1.18.70 - 9 52
3 THUNDER CLAP(3) 4y a a EZY KOTER (GB)- MIRROR (GB) 60 F.ÇAKAR MUSTAFA BATARLAR A.İŞGÖREN 1.18.79 - 10 62
4 FERAHFEZA(8) KG  4y k k GEORGE THOMAS- LADY SERA 51,5 K.ŞENGELAP  M.ERCAN EMRE SÜL.ASLAN 1.19.37 - 6 42
5 SUNIPER(10) 4y a k BACHELOR PARTY (IRE)- ZAIYUNDEEN (FR) 54 D.SAV S.BÜLENT KARABAĞLI M.SALBUR 1.19.41 - 5 56
6 BUGS BUNNY(4) 5y d k SİMGE- PRESTANCIA (FR) 56,5 F.SEZER A.RIZA TEKİN A.İŞGÖREN 1.19.45 - 11 70
7 AGAPIA(7) 5y d k GOLD GUARD- SANTA ANITA 55,5 B.GÖKÇE SELAHATTİN GÜVEN R.TETİK 1.20.33 - 7 50
8 ESCAPE*(11) 4y d a BARBAR- FES CITY (IRE) 57 M.AKBULUT NURETTİN ÜSTOK ALİ GÜNEŞ 1.20.63 - 1 57
9 BABAM(5) 4y k a GEORGE THOMAS- ZÜMRÜTKIZ 57 D.AKDI YUSUF ATLI E.DURAN 1.20.84 - 2 0
10 PANTOMIME I(1) 5y a k YEMKEN (GB)- MADONNA I 58,5 A.KAYAAP  ZAHİT DEMİRKAN N.KAYA 1.20.90 - 4 59