PDF Sonuçları    Özet PDF Sonuçları    CSV Sonuçları    
 
 

1. Koşu:14:30

ŞARTLI 3 , 2 Yaşlı İngilizler, 56 kg, 1000 Çim , E.İ.D. : 0.56.16

 

Ikramiye:

1.)
15.600 t
2.)
6.240 t
3.)
3.120 t
4.)
1.560 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 MENGENLİ(2) 2y a e FISHERMAN- VEFRA 51 Y.BİLİKAP  M.FERUDUN ÜNAL M.MOLLAOĞLU 1.01.65 4,40 - 3 0
2 MY SWEET BRIDE(1) 2y d d LOCKTON (GB)- MONA LİSA I 53,5 T.KOLCUOĞLU ZİYA KATLAV C.ÇİÇEK 1.01.75 1,05 - 4 53
3 TOPRAK(3) 2y a e BLACK JAK I- ZAIYUNDEEN (FR) 53 T.ATAÇ A.AYDIN DOĞAN K.SAĞLAM 1.02.23 6,90 - 1 0
4 TANEM(4) 2y d d LOCKTON (GB)- GALAXY II 52,5 O.ÖZELCANAT R.HAMİT BOTASUN M.H.DEMİREL 1.03.13 3,90 - 2 0
 

2. Koşu:15:00

Handikap 15 , C Grubu Araplar, 1500 Kum , E.İ.D. : 1.42.39

 

Ikramiye:

1.)
12.000 t
2.)
4.800 t
3.)
2.400 t
4.)
1.200 t

Yetistirici Primi:

1.)
1.200 t
2.)
480 t
3.)
240 t
4.)
120 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 GÜLLÜKIZ(9) KG  4y a k AKGÜN- NOMA.1 53 E.METİN OSMAN GÜLLÜ M.GÜNEŞ 1.50.28 5,65 - 9 43
2 ESENBEL(3) 4y k a DEMİRKIR- SAHRA.33 58,5 A.ÖZDENİZ MEHMET DİLBER E.AKYAVUZ 1.50.29 10,40 - 11 54
3 KORHANBABA(13) 6y a a SADUN- SEYYARE.51 48 S.KURTAP  TAŞKIN AVCI Y.POLAT 1.50.57 41,70 - 6 34
4 YARKIN(10) 5y a a KALAMIŞ- SULTAN.13 53 S.KONUKAP  A.FİRUZHAN KANATLI R.TETİK 1.50.61 20,60 - 1 42
5 MAVİYILDIZ(11) DB  4y d a GÖKAY.1- SEYYARE.52 52 NİYAZİ KONUK M.REŞİT GÖRGÜN Y.TOPÇU 1.50.83 7,70 - 16 41
6 KEMALALP(1) KG  5y k a ALAZ- ALMİMRUHİYE.16 61,5 S.EREN BAHA YARGI B.YARGI 1.51.31 9,50 - 3 57
7 BEŞİRHAN(14) KG  5y a a ALKURUŞ.13- NECME.32 49 O.ÖZTÜRK AHMET TAŞDEMİR M.GÜNEŞ 1.51.37 66,95 - 15 32
8 ÇİLEKEŞ(12) KG  4y d a AŞKAR.1- MEBRUKE 56/91 51,5 E.KARATAŞAP  ÖMER ALTIN M.GÜNEŞ 1.51.38 36,30 - 14 40
9 EDA FELHAN(15) KG  6y a a AKGÜN- EDA.1 46,5 MEHMET AYDINAP  MEHMET FELHAN N.GÜVEN 1.51.57 8,05 - 13 31
10 ALSU(6) KG DB  4y d a NAMDAR- NAZİME 54,5 N.ŞEN FATİH ÇİFTÇİ A.YARDIMCI 1.53.18 16,75 - 4 46
11 EMİNELLER(8) 5y k k BAHADIRHAN.1- ŞERİFE.2 55,5 MUSA DEMİR İSA AKYAVUZ A.YARDIMCI 1.53.26 8,60 - 8 45
12 BİŞAROĞLU*(2) 4y a a NAMDAR- İZABEL 59,5 F.ÇAKAR SAİT ÇELİK N.GÜVEN 1.55.54 1,85 - 2 56
13 BİLGETAY(4) K  5y a a TUNCA- SAFİR 56,5 H.YEŞİLBUDAKAP  ABDULLAH POLAT T.ŞİMŞEK 1.56.71 73,60 - 7 50
14 MATKAP(16) KG  6y a a BERKOŞ- ŞİHA.31 48 B.SERİNKAYA MUSTAFA DEMİR H.ÖZTOPRAK 1.57.32 10,05 - 5 20
15 TUMBULGÜLÜ(5) 4y k k KANATLI.3- KÜÇÜK NECMA 54 M.GÜNDÜZELİ FETHİ DOĞAN T.ŞİMŞEK 2.01.95 37,45 - 10 47
16 SENFONİ(7) 4y k k PEGASUS- KEMİYETÜLIRAK.34 54,5 C.KOÇAK LAMİ YARDIMCI A.YARDIMCI 2.06.81 26,70 - 12 50
 
İKİLİ( ) :38,95 t, ÜÇLÜ BAHİS( ) :118,97 t, ÇİFTE( ) :86,00 t

3. Koşu:15:30

Maiden , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1200 Çim , E.İ.D. : 1.17.14

 

Ikramiye:

1.)
12.000 t
2.)
4.800 t
3.)
2.400 t
4.)
1.200 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.400 t
2.)
960 t
3.)
480 t
4.)
240 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 ASU(4) KG  3y a d ÖZGÜN- NEAME.42 54,5 N.ŞEN ŞİHİS ŞİMŞEK M.KILIÇSEREN 1.21.38 19,40 - 8 0
2 HAYALET(2) KG  3y a e ÇELEBİ.1- EDOŞ.1 56 NİYAZİ KONUK İSMET ALTIN KAS.DEMİR 1.21.39 6,50 - 3 0
3 URFAŞAMPİYONU(3) 3y a e ERDOĞANBEY- GÜLER.36 52 H.DEMİRAP  MEHMET DİLBER C.DEMİR 1.22.58 9,60 - 9 32
4 GÜLÜMSÜN(6) 3y a d FIRAT.15- NURHAN.4 54,5 B.SERİNKAYA TURGUT MİSİR Y.POLAT 1.22.85 13,70 - 7 27
5 UÇANSU(9) KG  3y a d SERDARBEY- ZEHRA.114 53 O.ÖZTÜRK SEYFİ ALTIN M.GÜNEŞ 1.22.93 5,95 - 4 31
6 REŞADİYE(8) KG  3y d d SERDARBEY- ALSEKLAVİ.19 54,5 MUSA DEMİR ENVER ALTIN Y.TOPÇU 1.23.21 14,90 - 1 0
7 FELHANKIZ(5) KG  3y a d AKGÜN- RÜYA.1 54,5 T.ATAÇ MUSTAFA FELHAN R.A.TEKELİ 1.25.05 11,70 - 2 35
8 PITIRCIK(7) DB  3y a d SATVETHAN- AYŞEKIZ.1 54,5 E.METİN CEMAL YILDIZ H.ERGİN 1.25.69 27,80 - 5 17
9 BABADAĞLI(1) 3y a e GÜRBATUR- SEVCAN.4 56 H.KARATAŞ CEMİL ŞEBOY O.KAPLAN 1.28.74 1,10 - 6 42
 

4. Koşu:16:00

Maiden , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1200 Çim , E.İ.D. : 1.17.14

 

Ikramiye:

1.)
12.000 t
2.)
4.800 t
3.)
2.400 t
4.)
1.200 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.400 t
2.)
960 t
3.)
480 t
4.)
240 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 HANSARAY(1) KG  3y a e DEMİRKIR- SEYYARE.56 55 S.KONUKAP  FARUK DİLBER M.GÜNEŞ 1.21.18 1,20 - 6 48
2 SERBÜLENT(2) KG K DB  3y a e SAKARYA- CAHİDE.69 56 S.KAYA RİFAT YAVUZ Y.YILDIZ 1.21.59 3,90 - 1 30
3 BERMALI(4) 3y a d SERBEY.1- TEPECİK 54,5 S.BOYRAZ HASAN İSTEGÜN A.YARDIMCI 1.22.11 3,80 - 4 33
4 ŞERFEM(8) KG  3y a d SERBEY.1- GÜLŞAH.5 53,5 HÜS.KAYA HALİL KAYA A.KAYA 1.22.67 23,95 - 8 18
5 POLKA(7) KG  3y k d BATYSKAF (PL)- MATRA.75 54,5 Ö.KAYA ABDULLAH KAYA A.KAYA 1.22.69 13,45 - 5 0
6 GÜLHANTUMBUL(5) 3y k d TATARHAN- SEMENTA.1 52,5 A.ÇIKMANAP  DEHAM TUMBUL Y.KONUK 1.24.62 42,20 - 9 19
7 YARIMAĞA(3) 3y k e ATIĞ- ASİD 55 M.GÜNDÜZELİ OSMAN TANER R.A.TEKELİ 1.24.87 12,15 - 7 21
8 NAZEY(6) 3y a d KAYHANBEY- NAZIMA.34 54,5 A.ÖZDENİZ SEYFİ ALTIN M.GÜNEŞ 1.24.89 19,25 - 2 0
 
İKİLİ( ) :2,15 t, ÜÇLÜ BAHİS( ) :0,26 t

5. Koşu:16:30

ŞARTLI 5/Dişi , 3 ve Yukarı İngilizler, 53 kg, 60 kg, 60 kg, 1900 Çim , E.İ.D. : 1.53.53

 

Ikramiye:

1.)
24.000 t
2.)
9.600 t
3.)
4.800 t
4.)
2.400 t

Yetistirici Primi:

1.)
3.600 t
2.)
1.440 t
3.)
720 t
4.)
360 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 YILDIRIMIŞIK(1) 5y d k PRIVATE TENDER (GB)- NORTH WIND 60 S.BOYRAZ M.SELÇUK SAN K.KAYALIK 1.57.72 3,65 - 4 86
2 FİLBAHRİ(7) (GB) 5y k k MYSTIKO (USA)- STARA (GB) 56 Y.AKAĞAÇ HALİL KILIÇ T.YAĞIZ 1.57.96 4,90 - 8 82
3 JAKEENO(3) (USA) KG K  4y a k GREEN DANCER (USA)- CALLING ANN (USA) 57 NİYAZİ KONUK A.SELİM OKTAV A.ÇELİK 1.58.07 7,20 - 1 52
4 HAPPY EYES(8) SKG SK  4y d k WOLF (CHI)- ŞAHNAZ 56 A.R.YILDIZ ÖZEN YALÇIN Y.TALUK 1.58.26 25,90 - 5 33
5 SILVER QUICK(12) (IRE) 6y k k PARIS HOUSE (GB)- PRINCESS PAVLOVA (IRE) 56 S.KAYA İLYAS ÇOKAY M.BAYKARA 1.58.68 4,25 - 11 118
6 LONELY WOLF(10) SK  5y d k HOY (GB)- BURÇAK I 56 O.ÖZELCANAT OLCAY ALTINKURT V.ALTINKURT 1.58.77 91,65 - 3 57
7 TOROMIRO(13) (IRE) 4y d k COLLEGE CHAPEL (GB)- BOLD KATE (IRE) 55 Ş.AKDUMAN TAŞKIN AVCI Y.POLAT 1.58.77 91,65 - 12 20
8 DALAMALI(6) KG SK  4y d k PALACE PAGEANT (USA)- AYDINTAY 56 N.ŞEN ERDOĞAN ATAY H.TOP 1.58.97 28,05 - 9 42
9 SAICHANIA(11) (GB) 5y d k SADDLERS HALL (IRE)- FLEETİNG AFFAİR (GB) 56 F.ÇAKAR İLYAS ÇOKAY M.BAYKARA 2.00.33 1,70 - 10 98
10 BACK TO BACK(4) (IRE) 4y d k COLLEGE CHAPEL (GB)- VIVID IMPRESSİON (IRE) 54 İ.TEMELAP  MURAT CAVCAV M.H.DEMİREL 2.00.81 70,60 - 6 20
11 INNAMORATA(2) KG  5y a k UĞURTAY- MARBELLA I 58 A.ÖZDENİZ LEVENT SARIKAYA H.TOP 2.00.83 16,85 - 13 45
12 ÇOPPA(5) 4y d k TENDER PRINCE- ROSE OF SHEBA (USA) 56 Ö.KAYA GÜLTEKİN ARICI M.ARICI 2.02.80 55,55 - 2 25
13 KASIRGACI(9) (GB) DB SKG SK  4y d k KARİNGA BAY (GB)- QUEENFİSHER (GB) 55 S.KONUKAP  ZİYA TÖGE S.KULAK 2.07.63 57,10 - 7 59
 
İKİLİ( ) :16,60 t, ÜÇLÜ BAHİS( ) :8,81 t, ÇİFTE( ) :8,00 t

6. Koşu:17:00

Handikap 15 , 3 Yaşlı İngilizler, 2100 Kum , E.İ.D. : 2.12.77

 

Ikramiye:

1.)
20.188 t
2.)
8.075 t
3.)
4.038 t
4.)
2.019 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.880 t
2.)
1.152 t
3.)
576 t
4.)
288 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 ANASHBA(2) 3y d e WOLF (CHI)- ÇATALCALI 59 S.KAYA Y.ERKUT ERSEVER B.DAĞ 2.18.93 2,05 - 2 67
2 CASTOR(3) 3y d e SUN MUSIC (IRE)- WIG (USA) 56 F.ÇAKAR YAKUP DOĞAN ÖZBAY A.KARAKUŞ 2.19.01 9,20 - 3 61
3 İLKERBEY(4) KG  3y a e LOCKTON (GB)- BURÇİN II 53,5 S.BOYRAZ SEMRA YILDIRIM M.ARICI 2.19.19 4,90 - 5 56
4 PALACE DANCER(9) SKG  3y d e PALACE PAGEANT (USA)- HAZEL 48,5 M.GÜNDÜZELİ SİNAN KORKMAZ Y.TEKİNALP 2.19.52 30,40 - 11 46
5 FREE AS A BIRD(10) KG K DB  3y d d FLYING CHEVRON (USA)- FLOWER DELIVERY (USA) 48 O.SEZİK MERİH TAŞBEK S.TAŞBEK 2.20.27 9,65 - 6 43
6 A RED RAY(5) 3y a e RED ROUTE (GB)- KUTLUHATUN 52,5 H.KARATAŞ CANDAŞ EMSEN M.YÜCEDAĞ 2.21.29 4,85 - 8 54
7 GUPŞİŞE(8) 3y a d GALETTO (FR)- MIRAGE 50 O.ÖZTÜRK FETHİ ATAN S.KERESTECİ 2.21.73 5,95 - 4 49
8 ELDAR(7) 3y d e GHATHANFAR (USA)- İMAN 50,5 N.ŞEN GÜLSÜM ELİYEŞİL H.TOP 2.23.50 7,10 - 9 50
9 AKTAY(1) 3y d e WOLF (CHI)- MARYLAND COOKİE (USA) 59 A.ÖZDENİZ ERDOĞAN ATAY H.TOP 2.24.80 6,75 - 10 67
10 BIÇKIDERELİ(6) DB  3y a d CENTROLINE (GB)- TANSU 50,5 NİYAZİ KONUK HÜSAMETTİN KOPAL E.MUTLU 2.24.88 29,50 - 7 50
11 GÜLŞAN(11) 3y a d LOCKTON (GB)- ŞIPSEVDİ 48 İ.TEMELAP  RASİM TETİK K.ÖZTÜRK 2.30.76 100,20 - 1 20
 
İKİLİ( ) :10,20 t

7. Koşu:17:30

Handikap 15 , A Grubu Araplar, 1200 Kum , E.İ.D. : 1.20.56

 

Ikramiye:

1.)
19.200 t
2.)
7.680 t
3.)
3.840 t
4.)
1.920 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.880 t
2.)
1.152 t
3.)
576 t
4.)
288 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 BABABEKİR(5) 7y k a DEMİRKIR- MENCULE.46 57,5 NİYAZİ KONUK SEVİM YOGANAK A.CİĞER 1.22.88 5,00 - 12 62
2 TOPKAPI(4) KG  7y k a ATIĞ- MATRA.52 59 H.KARATAŞ SONER SÖKMEN M.GÜLENDAĞI 1.23.40 5,85 - 1 65
3 DENİZCİ(8) KG  7y k a BERKOŞ- MAHİDE.14 56 S.BOYRAZ CENK ŞAMLI C.ŞAMLI 1.23.47 8,50 - 13 59
4 CANSÜLO(6) KG  8y k a VOLGA.2- ŞAHİDE.41 57,5 Y.AKAĞAÇ HALİL KILIÇ T.YAĞIZ 1.23.76 3,10 - 6 54
5 ÖZGENBEY(7) KG  7y a a HİLALÜZZAMAN.25- ŞAHİDE.40 53,5 Y.PETEK KAZIM ÖZGEN B.YARGI 1.24.17 33,05 - 11 60
6 SARAH(13) 6y k k BEYAZ MARTI- GÖNÜL.2 53,5 O.SEZİK HALUK Z.ERKAL M.ATAL 1.24.44 11,20 - 8 54
7 FERGAN(2) KG  6y a a KANATLI.3- GÜLEN.2 60,5 N.ŞEN İBRAHİM BEKİROĞULLARI O.EKİNCİ 1.24.93 10,05 - 2 68
8 KUZEY(10) KG  6y a a BİLGEHAN.1- BAĞDATGÜLÜ.29 55,5 F.ÇAKAR MURAT ÇAKAR NURİTTİN GÜL 1.25.09 9,40 - 4 58
9 MİROĞLU.1(18) KG  9y k a GÖKAY.1- SEMRA.47 48 M.GÜNDÜZELİ M.SABRİ AKIL N.GÜVEN 1.25.45 56,40 - 3 24
10 CANBOLAT(3) KG  4y k a UMUTBEY- CAHİDE.67 58 A.ÖZDENİZ FUAT ŞİMŞEK E.ACER 1.26.05 7,35 - 15 65
11 SERAY(1) KG  4y a k TUNCA- SUMRU 63 S.KAYA MÜSLÜM ALTIN M.A.İNCESOY 1.26.12 14,95 - 9 75
12 SENYAŞA(9) 7y a a ALKURUŞ.12- KEMİYETÜLIRAK.48 56 B.SERİNKAYA AHMET AKSENCER İ.ÇAK 1.26.25 19,25 - 17 59
13 YAREN BAMKA(16) KG  9y d a SERHANBEY- ZEHRA.95 48 MUSA DEMİR SİNAN KORKMAZ Y.TEKİNALP 1.26.27 42,40 - 14 38
14 DOĞANKIZ(17) 7y k k KANATLI.3- CANDEMİR.4 48 F.YARDIMCI M.NABİ AKSOY A.YARDIMCI 1.26.98 54,95 - 10 36
15 GÖKTUĞBEY(14) KG  8y k a