Antrenör: DOĞUKAN HARUN ÖZEL

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Kayıt Deklare Koşmaz
Tarih At İsmi Şehir Msf Pist S Derece Kg Takı Jokey Gny Grup K. No-K. Adı Kcins Ant. Sahip HP Ikramiye S20
22.04.2019 FERZANDE KIZ Şanlıurfa 1700 K:Normal 2 2.00.69 56 KGDB
N.ALTIN 11,1 4+A 7 Handikap 14 D.H.ÖZEL HACİ DİNÇER 24 7.600 15 Video
22.04.2019 SAWYER Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.13.49 56 KGDB
SK
E.KILIK 12,3 4+İ 4 ŞARTLI 4 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 60 4.900 8 Video
22.04.2019 PARA SAÇAN Şanlıurfa 1700 K:Normal 3 2.01.94 55,5 SKGSK
M.AVŞAR 6,6 4+A 7 Handikap 14 D.H.ÖZEL KUTBETTİN SAÇAN 23 3.800 11 Video
22.04.2019 DOKTOR DAYS Şanlıurfa 1200 K:Normal 9 1.20.65 58 KGDB
GKR
H.POLAT 25,3 6 Maiden D.H.ÖZEL MEHMET TÜRKERİ 3 13 Video
17.04.2019 EFSANEBALTA Elazığ 1800 K:Islak 1 2.16.58 53,5 KGSK
İ.ÇİZİK 21,7 4A 8 Handikap 14 D.H.ÖZEL ABDULKADİR TOPRAK 31 19.000 10 Video
17.04.2019 DİLARA GÜLÜ Elazığ 1800 K:Islak 8 2.27.42 53 KGDB
SK
İ.AKYAVUZ 12,25 4A 8 Handikap 14 D.H.ÖZEL MUSTAFA ÖZKAN 20 14 Video
17.04.2019 UÇAN BALTA Elazığ 1000 K:Islak 9 1.21.81 57 KGSK
MEH.TAŞKAYA 13,35 3A 6 ŞARTLI 1 D.H.ÖZEL ABDULKADİR CIZLAK 20 Video
15.04.2019 SERHAN REİS Şanlıurfa 1400 K:Normal 1 1.28.93 58 KGSK
M.DOĞAN 6,1 5 ŞARTLI 2 D.H.ÖZEL M.GARİP ELĞAÇ 28 16.500 14 Video
15.04.2019 TELEK KIZI Şanlıurfa 1000 K:Normal 4 1.12.97 55 KGK
H.ALTUNDAĞ 34,7 3A 6 ŞARTLI 1 D.H.ÖZEL ABDULKADİR TOPRAK 3.350 20 Video
15.04.2019 GEZMİŞ TAY Şanlıurfa 1000 K:Normal 6 1.13.27 55 KGSK
KEMAL KURT 7,3 3A 6 ŞARTLI 1 D.H.ÖZEL HALİT DAĞTEKİN 20 Video
15.04.2019 KARA ARDA Şanlıurfa 1700 K:Normal 11 1.55.85 56,5 KGSK
Ü.TAŞ 94,45 4+İ 4 ŞARTLI 2 D.H.ÖZEL MUHAMMET HOCAOĞULLARI 23 15 Video
15.04.2019 BİRBEY Şanlıurfa 1700 K:Normal 11 2.08.44 55,5 KGSK
M.ÜNLÜ 8,45 4A 8 ŞARTLI 2 D.H.ÖZEL HALİL ASLAN 22 13 Video
15.04.2019 PİST ŞAMPİYONU Şanlıurfa 1400 K:Normal 12 Drcsz 55 KGDB
SK
KEMAL KURT 13,05 5 ŞARTLI 2 D.H.ÖZEL HALİT DAĞTEKİN 27 17 Video
15.04.2019 ÖZDEMİR BEY Şanlıurfa 1700 K:Normal 16 1.59.11 58 N.ALTIN 4,7 4+İ 4 ŞARTLI 2 D.H.ÖZEL İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK 60 13 Video
11.04.2019 LADY SWORD Şanlıurfa 1700 K:Normal 1 1.52.96 56 H.PARILDAR 20,85 8 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 35 33.500 15 Video
11.04.2019 PARA SAÇAN Şanlıurfa 1800 K:Normal 6 2.17.14 50 SKGSK
H.ALTUNDAĞ 11,75 4+A 4 Handikap 16 D.H.ÖZEL KUTBETTİN SAÇAN 23 12 Video
11.04.2019 ODDJOB Şanlıurfa 1900 K:Normal 7 2.08.55 54,5 DB R.YILDIRIM 20,25 4+İ 6 ŞARTLI 4 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 42 7 Video
11.04.2019 OKGİBİ Şanlıurfa 1800 K:Normal 10 2.20.83 50 SK ABDULLAH AR 43,85 4+A 4 Handikap 16 D.H.ÖZEL LÜTFİ TURAN 16 6 Video
11.04.2019 DOKTOR DAYS Şanlıurfa 1300 K:Normal 12 1.36.37 58 KGGKR
E.KILIK 33,3 3 Maiden D.H.ÖZEL MEHMET TÜRKERİ 3 14 Video
11.04.2019 RUN FOR SILA Şanlıurfa 1700 K:Normal 12 2.06.53 56 SK V.KIZMAZ 20,8 8 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL SERHAT ARAS 24 17 Video
11.04.2019 FERZANDE KIZ Şanlıurfa 1800 K:Normal 13 2.30.97 50 KGDB
KEMAL KURT 11 4+A 4 Handikap 16 D.H.ÖZEL HACİ DİNÇER 24 16 Video
08.04.2019 SERHAN REİS Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.03.12 58 KGSK
M.DOĞAN 13,1 1 ŞARTLI 4 D.H.ÖZEL M.GARİP ELĞAÇ 24 4.900 14 Video
08.04.2019 TUMBULAYDIN Şanlıurfa 1400 K:Normal 6 1.47.57 56 SK İ.AKYAVUZ 3 4A 2 Maiden D.H.ÖZEL LETİF DOĞAN 20 13 Video
08.04.2019 PİST ŞAMPİYONU Şanlıurfa 1800 K:Normal 8 2.12.54 60 KGDB
SK
KEMAL KURT 17,25 1 ŞARTLI 4 D.H.ÖZEL HALİT DAĞTEKİN 27 18 Video
08.04.2019 YAKAMOZBEY Şanlıurfa 1400 K:Normal 9 1.46.72 58 KG V.KIZMAZ 1,75 4A 6 Maiden D.H.ÖZEL REŞAT GÜMÜŞ 25 19 Video
08.04.2019 KARA ARDA Şanlıurfa 1700 K:Normal 9 1.53.65 59,5 KGSK
H.POLAT 50,05 4+İ 7 Handikap 14 D.H.ÖZEL MUHAMMET HOCAOĞULLARI 26 16 Video
08.04.2019 ATİKREİS Şanlıurfa 1400 K:Normal 12 1.55.02 58 KGDB
SK
H.PARILDAR 8,4 4A 2 Maiden D.H.ÖZEL ÖMER ALAK 9 6 Video
08.04.2019 MİNOŞ HANIM Şanlıurfa 1400 K:Normal 14 1.50.39 54 SKGSK
H.ALTUNDAĞ 84,1 4A 3 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL MEHMET TÜRKERİ 21 18 Video
04.04.2019 KARA ATİK Şanlıurfa 1800 K:Normal 2 2.17.48 60 KGSK
İ.ÇİZİK 4,3 4A 4 ŞARTLI 3 D.H.ÖZEL ÖMER ALAK 31 7.600 13 Video
04.04.2019 BİRBEY Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.17.49 58 KGSK
E.ÇANKAYA 9,25 4A 4 ŞARTLI 3 D.H.ÖZEL HALİL ASLAN 24 3.800 7 Video
04.04.2019 UÇARKANAT Şanlıurfa 1200 K:Normal 7 1.26.91 57,5 KGK
E.KILIK 27,65 4+A 6 Handikap 14 D.H.ÖZEL HALİL SUNKAR 29 14 Video
04.04.2019 SAWYER Şanlıurfa 1400 K:Normal 7 1.31.02 60,5 DBSKG
SK
B. BEKTAŞ 9,4 4+İ 5 Handikap 16 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 60 9 Video
04.04.2019 KIR ATİK Şanlıurfa 1200 K:Normal 10 1.27.42 59,5 KGK
DB
V.KIZMAZ 10,25 4+A 6 Handikap 14 D.H.ÖZEL ÖMER ALAK 39 20 Video
04.04.2019 UNUTBENİ Şanlıurfa 1300 K:Normal 10 1.37.27 54 DBSK
İ.KATAR 72,75 4A 2 Maiden D.H.ÖZEL ABDULKADİR CIZLAK 4 13 Video
01.04.2019 YAKAMOZBEY Şanlıurfa 1800 K:Nemli 2 2.16.60 58 KG V.KIZMAZ 2,8 4A 1 Maiden D.H.ÖZEL REŞAT GÜMÜŞ 25 10.200 16 Video
01.04.2019 TUMBULAYDIN Şanlıurfa 1800 K:Nemli 3 2.18.80 54 SK M.E.DOĞAN 4,7 4A 6 Maiden D.H.ÖZEL LETİF DOĞAN 20 5.100 14 Video
01.04.2019 ATİKREİS Şanlıurfa 1800 K:Nemli 6 2.22.89 58 KGDB
SK
H.PARILDAR 4,3 4A 6 Maiden D.H.ÖZEL ÖMER ALAK 13 7 Video
01.04.2019 FAIRY DANCER Şanlıurfa 1300 K:Nemli 8 1.27.25 57 K V.KIZMAZ 10,2 4+İ 3 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL LETİF DOĞAN 24 15 Video
01.04.2019 FERZANDE KIZ Şanlıurfa 1800 K:Nemli 8 2.17.93 59 KGDB
S.KAPLAN 10,9 4+A 7 Handikap 13 D.H.ÖZEL HACİ DİNÇER 26 17 Video
01.04.2019 MAVİŞ Şanlıurfa 1300 K:Nemli 9 Drcsz 54 KÖG
E.ÇANKAYA 10,3 4+İ 3 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL M.GARİP YILMAZOĞLU 43 18 Video
01.04.2019 LION MASTER Şanlıurfa 1300 K:Nemli 10 Drcsz 55 KGK
B. BEKTAŞ 9,8 4+İ 3 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL HALİT DAĞTEKİN 19 16 Video
01.04.2019 OKGİBİ Şanlıurfa 1800 K:Nemli 15 2.34.01 57,5 SK H.İ.AKKAYA 19,5 4+A 7 Handikap 13 D.H.ÖZEL LÜTFİ TURAN 19 7 Video
28.03.2019 PARA SAÇAN Şanlıurfa 1700 K:Normal 6 2.06.68 60,5 SKGSK
H.ALTUNDAĞ 6,1 4+A 3 ŞARTLI 5 D.H.ÖZEL KUTBETTİN SAÇAN 25 13 Video
28.03.2019 ODDJOB Şanlıurfa 1400 K:Normal 10 1.32.57 55 R.YILDIRIM 25,15 4+İ 7 ŞARTLI 3 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 45 8 Video
28.03.2019 SAWYER Şanlıurfa 2000 K:Normal 10 2.20.41 59 KGDB
SK
H.PARILDAR 28,7 4+İ 4 Handikap 17 D.H.ÖZEL HÜSEYİN ÇİÇEK 62 10 Video
28.03.2019 FALL THE SUN Şanlıurfa 1400 K:Normal 12 1.33.66 59 KGDB
SKGKR
F.FELHAN 24,1 4+İ 7 ŞARTLI 3 D.H.ÖZEL MEHMET YAVUZ 22 13 Video
28.03.2019 LIKE WATER Şanlıurfa 1200 K:Normal 12 Drcsz 56 KGSK
İ.AKYAVUZ 6,35 1 Maiden D.H.ÖZEL SUNGUR SOYDAM 5 15 Video
28.03.2019 KARA ARDA Şanlıurfa 1400 K:Normal 13 1.34.80 56 KGSK
H.POLAT 30,65 4+İ 7 ŞARTLI 3 D.H.ÖZEL MUHAMMET HOCAOĞULLARI 28 17 Video
25.03.2019 KIR ATİK Şanlıurfa 1400 K:Islak 1 1.39.37 54 KGK
DB
KEMAL KURT 13,2 4A 7 Handikap 15 D.H.ÖZEL ÖMER ALAK 39 24.500 15 Video
25.03.2019 GECE MAVİSİ Şanlıurfa 1800 K:Islak 2 1.59.77 50 SK H.ALTUNDAĞ 25,6 4+İ 2 Handikap 15 D.H.ÖZEL M.GARİP ELĞAÇ 17 9.800 5 Video
Toplam 527 sonuçtan 50 tanesi gösteriliyor
Başa Dön
 
Yükleniyor...
 

TOTO :


1.Koşu Derecesi :

Kalan Koşu Sayısı :

 
TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB