Jokey: DEDE MUTLU

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Kayıt Deklare Koşmaz
Tarih At İsmi Şehir Msf Pist S Derece Kg Takı Gny Grup K. No-K. Adı Kcins Ant. Sahip HK At Ikr. S20
04.02.2003 DANCERS BEST Adana 1700 K: 12 1.51.04 56 77,95 4Yİ 6 ŞARTLI 4 T.TURAN ALİ ŞAHİN 44 12
10.11.2002 RAHS İstanbul 1200 K: 9 1.27.57 55,5 KG 37,05 B Gr Arap 1 ŞARTLI 4 N.CANKILIÇ ALİ ŞAHİN 37 9
06.11.2002 BERKBEY İstanbul 1900 K: 11 2.24.16 62,5 KG 44,7 A Gr Arap 3 ŞARTLI 3 S.F.KARAGÖZ AHMET ÖZGEN 49 11
06.02.2002 MERAK Adana 1900 Ç: 17 2.08.12 55,5 SKGSK
29,15 4Yİ 4 Bölünen Handikap 20 (Grup B) S.ERÇİN RUHİ YAMAN 33 3
05.02.2002 CİNCİK Adana 2400 K: 12 2.46.41 57 55,95 3Yİ 6 ŞARTLI 2 H.ÖZTOPRAK SEMRA ATAN 18
09.01.2002 MERAK Adana 1400 K: 7 1.32.55 55 20,1 3Yİ 6 Bölünen Handikap 20 (Grup B) S.ERÇİN RUHİ YAMAN 33 4
23.08.2001 DROMEO İstanbul 1900 Ç: 10 2.04.06 56,5 32,9 6 Maiden M.BAYKARA İLYAS ÇOKAY 23 16
24.05.2001 KASVA İstanbul 2000 Ç: 5 2.07.37 58 11,5 6 Maiden Ş.KARAGÖZ SELÇUK TAMGAÇ 18
03.05.2001 KASVA İstanbul 1600 Ç: 4 1.39.97 58 17,45 7 Maiden Y.COŞKAN SELÇUK TAMGAÇ 975 19
24.03.2001 HÜNKARIM Adana 1500 K: 9 1.40.16 55 6,25 4Yİ 6 ŞARTLI 5 M.YİĞİTER HÜNKAR ADALI 81 16
24.02.2001 SİMAY Adana 1900 K: 6 2.07.96 60,5 KG 23,95 4Yİ 4 Handikap 15 Y.İŞGÜZAR BEDRİ ÖZTÜRK 66 13
17.02.2001 JEEP Adana 1400 K: 12 1.44.41 58 KG 38,7 2 Maiden Y.TOPÇU AYSEL BİROL 32 11
17.02.2001 BARTU Adana 1400 K: 15 1.34.32 61,5 32,95 4Yİ 7 Bölünen Handikap 20 (Grup B) M.A.BEYCAN ALİ ŞAHİN 50 0
13.02.2001 RÜZGARIN OĞLU* Adana 1700 Ç: 6 1.52.66 59,5 13,9 3Yİ 8 Bölünen Handikap 20 (Grup B) HAS.ALTUNBAŞ YUSUF ATLI 47 7
05.02.2001 KAYABEY Şanlıurfa 1200 K: 5 1.29.18 57 KG 4,65 A Gr Arap 4 ŞARTLI 3 T.TURAN M.FERİT EKEN 52 15
15.01.2001 SİMAY Şanlıurfa 2000 K: 4 2.20.83 55,5 4,1 4Yİ 4 ŞARTLI 3 Y.İŞGÜZAR BEDRİ ÖZTÜRK 70 715 15
15.01.2001 ELMASKIZ Şanlıurfa 1800 K: 6 2.23.32 57 3,15 A Gr Arap 2 ŞARTLI 4 K.A.GÖNÜL MUSTAFA KAYA 43 3
15.01.2001 BANAZ BEY Şanlıurfa 1200 K: 8 1.31.67 56 KG 7,15 A Gr Arap 5 KV-6 Y.AYDIN SABRİ USTA 39 15
15.01.2001 SELİMŞAH Şanlıurfa 1600 K: 17 2.00.40 59 5,75 3Yİ 7 ŞARTLI 2 Y.İŞGÜZAR TURGAY ADIŞEN 42 8
01.01.2001 BEE Şanlıurfa 1600 K: 5 1.50.24 54,5 KGK
16 4Yİ 4 - ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KV-6 ÖZER BAŞEL AYSEL BİROL 55 10
26.12.2000 YEMENER Adana 1500 K: 8 1.38.20 63 KG 11 3Yİ 6 Bölünen Handikap 20 (Grup B) M.KILINÇER İ.ŞAMİL İNCİLER 61 8
23.12.2000 UFUKCAN Adana 1500 K: 7 1.54.83 54,5 11,3 3A 6 Maiden HAS.ALTUNBAŞ MÜJDAT GİDER 19
19.12.2000 LIBRA Adana 1300 K: 3 1.24.42 54,5 KG 61,05 4 Maiden M.KILINÇER BEDRİ ÖZTÜRK 1.800 18
05.12.2000 YEMENER Adana 1500 K: 2 1.37.63 58 KG 24,75 4Yİ 4 Bölünen Handikap 20 (Grup B) M.KILINÇER İ.ŞAMİL İNCİLER 58 5.600 10
05.12.2000 LIBRA Adana 1400 K: 8 1.35.67 54,5 KG 27,5 2 Maiden M.KILINÇER BEDRİ ÖZTÜRK 19
02.12.2000 KUTUPYILDIZI Adana 1500 K: 12 2.01.01 55 KG 23,45 C Gr Arap 6 ŞARTLI 4 Y.YILMAZ NURİ SAYIM 20
11.08.2000 DİLEKCAN Ankara 1400 K: 16 1.35.47 53,5 65,7 4Yİ 7 ŞARTLI 2 C.SAYIN CÜNEYT YAMANLI 29 7
04.08.2000 GÜZİDE HANIM Ankara 1200 K: 6 1.32.91 51,5 KG 16,35 3A 5 ŞARTLI 3 K.ÖZTÜRK PAŞA ATLI 27 9
04.08.2000 ATEŞBÖCEĞİ Ankara 2200 K: 7 2.28.05 52,5 K 18,6 4Yİ 6 ŞARTLI 4 Y.İŞGÜZAR NURİ SAYIM 37 0
01.08.2000 GÜZİDE HANIM Ankara 1400 Ç: 8 1.41.15 54,5 17,4 3A 1 Maiden K.ÖZTÜRK PAŞA ATLI 27 10
22.07.2000 OLGUN İstanbul 1200 Ç: 4 1.18.93 56 KG 3 - RUHİ AKSUNGUR ŞARTLI 1 V.HAYDER A.CEMAL KURA 1.150 20
19.07.2000 SEYL İstanbul 2400 K: 7 3.04.06 57 A Gr Arap 7 ŞARTLI 5 C.SAYIN ADNAN YAVUZ 66 15
12.07.2000 GÜZİDE HANIM İstanbul 1300 Ç: 8 1.30.43 54,5 47,8 3A 1 Maiden A.M.İŞCEN PAŞA ATLI 30 11
02.07.2000 GÜZİDE HANIM İstanbul 1300 K: 7 1.39.86 54,5 29,1 3A 2 Maiden A.M.İŞCEN PAŞA ATLI 30 12
28.06.2000 BUMMER İstanbul 1400 K: 6 1.31.69 58 1 ŞARTLI 5 G.ERDÖNMEZ MURAT ERDÖNMEZ 76 19
12.06.2000 BUMMER Şanlıurfa 1400 K: 1 1.32.87 60 1 Handikap 15 G.ERDÖNMEZ MURAT ERDÖNMEZ 62 6.500 19
12.06.2000 BEE Şanlıurfa 1400 K: 2 1.33.72 54,5 KGK
1,75 4Yİ 6 ŞARTLI 4 ÖZER BAŞEL AYSEL BİROL 57 2.600 18
05.06.2000 BUMMER Şanlıurfa 1200 K: 1 1.19.15 53 3Yİ 6 Handikap 14 G.ERDÖNMEZ MURAT ERDÖNMEZ 62 5.500 18
05.06.2000 SİMAY Şanlıurfa 2200 K: 1 2.34.38 54,5 3Yİ 4 ŞARTLI 5 MÜS.YARDIMCI A.CEMAL KURA 46 7.500 9
05.06.2000 DAĞGÜLÜ Şanlıurfa 1400 K: 6 1.47.09 53,5 C Gr Arap 5 ŞARTLI 3 Ş.İPEK ALİ ŞITIL 47 13
05.06.2000 ŞAHBATUR Şanlıurfa 2000 K: 6 2.56.44 58 A Gr Arap 1 ŞARTLI 4 MÜS.YARDIMCI M.EMİN KARAOĞLAN 75 17
05.06.2000 SÜPERTAY Şanlıurfa 1400 K: 8 1.53.27 56,5 KG B Gr Arap 2 ŞARTLI 3 G.HALKATAŞ ŞENER KUTAL 40 0
29.05.2000 BUMMER Şanlıurfa 1400 K: 2 1.32.81 55 3Yİ 5 ŞARTLI 3 G.ERDÖNMEZ MURAT ERDÖNMEZ 62 2.200 18
29.05.2000 MİROĞLU.1 Şanlıurfa 1200 K: 3 1.27.64 53,5 KG A Gr Arap 6 Handikap 15 Ş.İPEK M.SABRİ AKIL 56 1.300 17
29.05.2000 TOYDEMİR Şanlıurfa 1200 K: 4 1.30.88 56 3A 1 ŞARTLI 4 MÜS.YARDIMCI MEHMET DİLBER 73 650 19
22.05.2000 BEE Şanlıurfa 1900 K: 4 2.11.35 55 KGK
4Yİ 6 Handikap 15 ÖZER BAŞEL AYSEL BİROL 51 650 19
22.05.2000 BAŞKENTLİ Şanlıurfa 2000 K: 5 2.33.40 56 KG A Gr Arap 3 - VALİ (ŞANLIURFA) ŞARTLI 5 C.SAYIN NASRİ ARTAR 46 12
22.05.2000 DAĞGÜLÜ Şanlıurfa 1400 K: 7 1.48.90 53,5 C Gr Arap 5 ŞARTLI 4 Ş.İPEK ALİ ŞITIL 50 14
15.05.2000 BEE Şanlıurfa 1400 K: 1 1.33.40 54,5 KGK
3Yİ 6 ŞARTLI 4 M.YÜCEDAĞ HÜSEYİN ASLAN 48 6.500 6
15.05.2000 TOYDEMİR Şanlıurfa 1200 K: 2 1.29.69 58 3A 1 ŞARTLI 3 MÜS.YARDIMCI MEHMET DİLBER 73 2.200 19
Toplam 4341 sonuçtan 50 tanesi gösteriliyor
Başa Dön
 
Yükleniyor...
 

TOTO :


1.Koşu Derecesi :

Kalan Koşu Sayısı :

 
TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB