PDF Program | Özet PDF Program | CSV ProgramAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:13:00

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 FIRST FOLIO (GB)(4) 2y k e DARK ANGEL - LILIAN BAYLIS 58 MICKAEL BARZALONA CHEIK MOHAMMED OBAID HF. DEVIN 3 0 3 30 -
2 DREAM COMPOSER(3) 2y d e DREAM AHEAD - HIGH SPICE 58 MAXIME GUYON KHALIFA DASMAL E. O'NEILL 1 0 6 26 -
3 PROSECCO(2) 2y a e STARSPANGLEDBANNER - COMTESSE 58 PIERRE-CHARLES BOUDOT E.P.E. BLOODSTOCK LT A. MARCIALIS 6 0 3 22 -
4 BIG FREEZE(6) 2y d e CHICHI CREASY - SWAHILI 56 EDDY HARDOUIN M. BOUTIN M. BOUTIN 2 0 -
5 PRINCE LANCELOT (GB)(1) 2y d e SIR PRANCEALOT - RAINBOW VALE 56 STEPHANE PASQUIER ANTOINE GILIBERT F. CHAPPET 5 0 -
6 RELEASE THE BEAST(5) 2y d e SUPPLICANT - LUNA ROYALE 56 CLEMENT LECOEUVRE THERESA MARNANE AN. HOLLINSHEAD 4 0 -
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

2. Koşu:13:30

Maiden/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 COEURSAMBA(1) 2y d d THE WOW SIGNAL - MARECHALE 58 CRISTIAN DEMURO SARL . ECURIE J.L. T JC. ROUGET 4 0 3 36 %11(4)
2 SELKET (IRE)(4) 2y d d DANON BALLADE - BONNE NOUVELLE 58 MICKAEL BARZALONA SIMONE ESPOSITO A. MARCIALIS 9 0 4 36 %9(5)
3 MARIE DE VEGA (IRE)(6) 2y d d LOPE DE VEGA - WITCHES BREW 58 PIERRE-CHARLES BOUDOT EVEREST RACING P. BARY 8 0 2 36 %22(2)
4 JUBILATION (IRE)(2) 2y d d ACCLAMATION - FAIRY DANCER 58 EDDY HARDOUIN S.DAVIS/BALLYLINCH/P E. O'NEILL 1 0 2 30 %13(3)
5 KALAHARA (GB)(3) 2y d d FRANKEL - DESERTISTE 58 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE C. FERLAND 7 0 2 27 %29(1)
6 AMBER C (GB)(9)   2y d d ADAAY - AMAZE ME 56 CORALIE PACAUT FRANCONSON PARTNERS H. SPILLER 2 0 %4(7)
7 TREENA(7)   2y d d GOKEN - TOUT UNE HISTOIRE 56 THEO BACHELOT FRANCONSON PARTNERS H. SPILLER 3 0 %1(7)
8 VERIA (IRE)(8) 2y a d NATHANIEL - VILAMOS 56 TONY PICCONE ERICH SCHWAIGER M. MUNCH 5 0 %3(8)
9 MY CHARLIE(10) 2y d d MYBOYCHARLIE - ALSUSHA 56 ALEXIS BADEL RASHIT SHAYKHUTDINOV G. ALIMPINISIS 10 0 %2(9)
10 ACAPULCO GOLD(5) 2y d d BUNGLE INTHEJUNGLE - VELVET REVOLVER 56 STEPHANE PASQUIER CHRISTOPHER N. WRIGH F. CHAPPET 6 0 %6(6)
 
[(6)AMBER C (GB),(7)TREENA] eküridir.
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

3. Koşu:14:00

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
10.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 BEDWYR(6) 3y d e SIYOUNI - RUMORED 58 STEPHANE PASQUIER AL SHAQAB RACING F. CHAPPET 4 0 54 22 %12(5)
2 BAILEYS BLUES(3) 3y a g SUPPLICANT - INDIANA BLUES 58 TONY PICCONE G.R. BAILEY LTD AS. CROMBEZ 10 0 42625-6 33 %5(7)
3 MATELLO(4) 3y d e INTELLO - MAMA LULU 58 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE C. LAFFON-PARIAS 9 84 227-253 34 %19(2)
4 ZIPPERE(8) 3y a d SOUL CITY - MAPREFERENCE AMOI 56,5 SEBASTIEN MAILLOT JEROME BOURGEAIS J. BOURGEAIS 8 0 6-0 14 %1(9)
5 ASCOT JUNGLE (IRE)(9) 3y a d BUNGLE INTHEJUNGLE - RED RED ROSE 56,5 THEO BACHELOT ECURIE ASCOT G. HERNON 5 0 32 18 %23(1)
6 BINTANA(7) 3y d d IFFRAAJ - CHALNETTA 56,5 MICKAEL BARZALONA ECURIE SABA P&J. BRANDT 3 0 00 19 %2(8)
7 AUENZENZI (Koşmaz)  3y d d ZANZIBARI - AUENWORLD 56,5 VINCENT CHEMINAUD ROLAND LERNER C. WHITFIELD 7 0 664-2 38 %0(11)
8 MAAVAH(2) 3y d d SIDESTEP - TEJAHAA 56,5 PIERRE-CHARLES BOUDOT HENRI-ALEX PANTALL HA. PANTALL 11 0 42 17 %17(3)
9 MISSY PERFECT (IRE)(1) 3y a d GLENEAGLES - TICKLED PINK 56,5 ALEXIS BADEL TREVOR C. STEWART HF. DEVIN 1 75 39-3 29 %13(4)
10 LA PENTOLA(5) 3y d d PLANTEUR - LADY ORIANDE 56,5 CRISTIAN DEMURO RACHAEL WATTS F. BELMONT 6 79 334-06 34 %7(6)
11 KROME(10) 3y a d SOUL CITY - MARIA VICTORIA 54,5 THOMAS TRULLIER ERIC LARGE E. LARGE 2 0 %1(10)
 
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:14:30

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1300 Çim

 

Ikramiye:

1.)
7.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 AMERIKANANE(8) 4y d k AMERICAN DEVIL - DOUKANANE 60,5 YOHANN BOURGOIS TORSTEN RABER S. CERULIS 12 66 7-34516 25 %12(4)
2 LOQUEN (IRE)(9) 4y d g LAWMAN - EMOUNA QUEEN 60 ARNAUD MUSTE G. HERNON G. HERNON 1 65 56-2180 22 %5(8)
3 NAVALMORAL (GB)(4) YP  4y d g CHARM SPIRIT - ROSE MEMORY 60 FRIDA VALLE SKAR VANDEN HEEDE/VANDEME M. BOUTIN 11 63 2-65634 8 %14(3)
4 GLORIA (GB)(12) YP  5y k k SHOWCASING - GO EAST 56,5 THIERRY THULLIEZ PHILIPPE EZRI M. BOLLACK-BADEL 9 66 80-0001 33 %20(1)
5 LA FARFALLINA (GB)(6) 5y a k COMPTON PLACE - LA FORTUNATA 56,5 JENTE MARIEN FRANK SHERIDAN F. SHERIDAN 3 51 67-0501 27 %10(5)
6 DESERT HEIGHTS (IRE)(3) 6y d g SO YOU THINK - DESERT FANTASY 56 TRISTAN BARON VERONIQUE DEISS V. DEISS 5 55 450-908 24 %2(10)
7 MACAVITY (HUN)(11) 4y a g GLOBUS - MANTATISI 56 ALEXANDRE CHESNEAU STEPHAN SCHREIBER G. GEISLER 4 62 445-522 15 %16(2)
8 FLYING DANDY (IRE)(10) YP  4y d a DANDY MAN - DOUBLE VIE 56 BENJAMIN MARIE GEERT VERHEYE G. VERHEYE 6 46 300-050 111 %1(12)
9 SECRET LADY (GB)(2) YP  6y d k ARCANO - LADY MCBETH 55,5 PIERRE BAZIRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 8 64 9026-39 113 %7(7)
10 ON THE EDGE(7) 4y d k GEORGE VANCOUVER - LIFE OF RISKS 55,5 THOMAS TRULLIER KLAUS WILDE A. MARCIALIS 7 57 06-0230 14 %9(6)
11 LADY DADA(5) 4y d k EVASIVE - ALWAYS PRETTY 54,5 SEBASTIEN MAILLOT CHRISTIAN BRESSON C. BRESSON 10 63 75-09 22 %2(9)
12 BELLADONE SPIRIT (IRE)(1) 4y d k CHARM SPIRIT - MORNING BRIDE 54,5 QUENTIN PERRETTE ANNE-SOPHIE CROMBEZ AS. CROMBEZ 2 63 7-8650-0 24 %2(11)
 
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

5. Koşu:15:00

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 CHOCO CHARLY(5) 2y d e MYBOYCHARLIE - TERRA NOVA 58 PIERRE-CHARLES BOUDOT AKHAL TEKE PROPERTIE A. MARCIALIS 5 0 32 26 %50(1)
2 DARKNESS(1) 2y d e SIYOUNI - KERILA 58 CRISTIAN DEMURO ECURIE JEAN-LOUIS BO JC. ROUGET 8 0 3 26 %16(2)
3 TWIN BOY(6) YP  2y d e MYBOYCHARLIE - TWINKLY 58 LUDOVIC BOISSEAU CHRISTOPHE PLISSON C. PLISSON 6 0 0442 10 %13(3)
4 POMELA LAUJAC(4) 2y d d POMELLATO - BACK TO MY ROOTS 56,5 CHRISTOPHE SOUMILLON D. GARCIA-DUBOIS/F. H.DE NICOLAY 3 0 54 26 %7(5)
5 SINGAPOR STESA(3) 2y d d COCKNEY REBEL - PRINCESSE STESA 56,5 QUENTIN PERRETTE GILLES PANNIER G. PANNIER 4 0 8 26 %1(7)
6 RAPIDO PRESTO(2) 2y d g PEDRO THE GREAT - PEINTURE CELESTE 56 ALEXIS BADEL BRYAN LYNAM HF. DEVIN 2 0 %4(6)
7 WEDDELL SEA (IRE)(8) 2y d e SEA THE STARS - WEST OF VENUS 56 STEPHANE PASQUIER FAMILLE NIARCHOS A. FABRE 7 0 %8(4)
8 MA JOLIE (GER)(7) 2y a d AMARON - MAYUMI 54,5 VINCENT CHEMINAUD M. MUNCH M. MUNCH 1 0 %1(8)
 
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

6. Koşu:15:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1500 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 BENGAL BAY (GB)(1) 3y d g CABLE BAY - BASQUE BEAUTY 57,5 MICKAEL BARZALONA FIONA JEAN CARMICHAE F. CHAPPET 1 0 5-1 33 %32(1)
2 KENYX(7) KG  3y d e KENDARGENT - ONYX 57,5 MAXIME GUYON LG BLOODSTOCK/G. PAR P. BARY 4 0 4 37 %7(5)
3 GREY MYSTERE (GB)(6) 3y k d LETHAL FORCE - CREAMCAKE 56 CORALIE PACAUT LAURENT DASSAULT JC. ROUGET 3 88 4124-84 27 %13(3)
4 SLAYER(4) 3y d e ELVSTROEM - SUMMER FLING 56 VINCENT CHEMINAUD SANDRO V. GIANELLA HA. PANTALL 8 89 5-14075 25 %5(6)
5 GET SET (IRE)(5) KG  3y d e FRENCH NAVY - ALMARADA 56 CLEMENT LECOEUVRE THERESA MARNANE AN. HOLLINSHEAD 7 82 5145-05 13 %4(7)
6 DARK PHOENIX (IRE)(3) 3y k e CAMACHO - ALBA VERDE 56 CHRISTOPHE SOUMILLON P.F.I. COLE LTD PAUL & OLIVER COLE 6 0 5-10121 123 %30(2)
7 PERISTERA (IRE) (Koşmaz)  3y a d NEW APPROACH - PREM RAMYA 54,5 . MICHAEL ANDREE G. HERNON 5 75 40-227 109 %0(8)
8 ANFRATI (IRE)(2) 3y d d WOOTTON BASSETT - DESIRE TO WIN 54,5 AUDE DUPORTE MARIO GENOVESE SRL A. MARCIALIS 2 78 5-26344 34 %8(4)
 
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

7. Koşu:16:10

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
10.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 GOMMERVILLE(9) 3y a e LE HAVRE - GONDOLE 59 EDDY HARDOUIN STEPHANOS CONSTANTIN S. DEHEZ 2 71 167 13 %4(9)
2 CHARMING ORO (IRE)(3) 3y d g CHARM SPIRIT - NEGRA DEL ORO 59 MAXIME GUYON NILS-PETTER GILL P&J. BRANDT 4 71 09-2 16 %13(2)
3 HEADING TO MOPTI(2) 3y a d NEW APPROACH - GARALA 59 VINCENT CHEMINAUD ROBERT NG M. DELZANGLES 10 71 6-75 24 %5(8)
4 MOREMI(7) YP  3y a g KHELEYF - MEPHALA 58,5 ALEXIS BADEL TROIS MILLE S. CERULIS 12 70 4667-01 29 %9(7)
5 SALOCIN(5) 3y a g LOPE DE VEGA - ALKANIA 58,5 CHRISTOPHE SOUMILLON R. PERRON/M. LE GUEN C. LOTOUX 1 70 0-37701 31 %9(6)
6 CRISALSA(1) 3y k g KINGSALSA - FIAMMELLA 58,5 STEPHANE PASQUIER A. BONIN A. BONIN 11 70 74-7002 20 %12(4)
7 UM ELNADIM(6) YP  3y d d ELVSTROEM - THREE FRENCH HENS 58 CRISTIAN DEMURO PAUL THOMAS MURPHY P&F. MONFORT 7 68 50-1741 12 %12(3)
8 ASIAN QUEEN(12) 3y d d DIAMOND GREEN - MARASIA 58 CORALIE PACAUT MARIE-CARMEL NAIM G. RARICK 14 68 865 19 %2(12)
9 MY SWEET BOY(10) 3y a g DREAM AHEAD - MIYOUNA 57 MICKAEL BARZALONA ROGER STRAUS G. RARICK 8 66 609-245 18 %11(5)
10 MADE IN BARELIERE(4) YP  3y d g