PDF Program | Özet PDF Program | CSV Program1. AGF Tablosu | 2. AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:12:25

Şartlı , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 SENLISIENNE (IRE) (1) 2y k d SIYOUNI - ABRAXA (VERGLAS) 55,5 ANTHONY CRASTUS SOPHIE MIDY F. VERMEULEN 4 0 1 15 %35(2)
2 SWETTY BEAUTY (4) 2y a d STORMY RIVER - CATTIVA (ZIETEN) 55,5 FRANCK BLONDEL MBAYE NIANG F. ROSSI 2 0 11 10 %51(1)
3 THOUSAND DREAMS (2) YP  2y d d POMELLATO - MASTERMAMBO (MASTERCRAFTSMAN) 54 MICKAEL FOREST CAMILLE PREDIGNAC BR. BEAUNEZ 5 0 03 11 %5(4)
4 FEEL THE FEVER (3) 2y d d THE GREAT SPIRIT - NORINA (LINAMIX) 53 SYLVAIN RUIS LE HARAS DE LA GOUSS R. MARTENS 1 0 %3(5)
5 FATEFULDAY (5) 2y d d ANODIN - HAVE FAITH (MACHIAVELLIAN) 53 IORITZ MENDIZABAL FABRICE PETIT M. PIMBONNET 3 0 %5(3)
 
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

2. Koşu:12:55 ŞARTLI 1 KOŞU

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 DARRAAS (GB) (Koşmaz)  3y d g BATED BREATH - KOGERSHIN (GIANT'S CAUSEWAY) 58 VALENTIN SEGUY HAMDAN AL MAKTOUM F. ROHAUT 2 0 %19(10)
2 TOUCH OF SOMMER (9) 3y d e TOUCH DOWN - SOMMERZINA CASH (SOMMERTAG) 56,5 KYLLAN BARBAUD L. CALVO/EC.JL. MEDI C. ESCUDER 8 0 %6(7)
3 MALLOUE (8) 3y k e RAJSAMAN - MON CHOIX (CHOISIR) 58 FRANCK FORESI MICHEL CHARLEU F. FORESI 4 0 %4(8)
4 CHARMING PRINCE (2) 3y a g PRINCE GIBRALTAR - CHARMING CLEM (MASTERCRAFTSMAN) 58 MARVIN GRANDIN ECURIE GRIBOMONT / E CE. ROSSI 10 0 %8(5)
5 HEAVEN ABOVE (6) 3y d e FREE EAGLE - HEAVEN'S VAULT (HERNANDO) 58 ANTHONY CRASTUS LE HARAS DE LA GOUSS J. REYNIER 5 0 %11(3)
6 EVAGRO (4)   3y a e EVASIVE - ALLEGRETE (JOHANN QUATZ) 58 ANTONIO ORANI JEAN-CLAUDE SEROUL J. REYNIER 7 0 %10(1)
7 SIAMAYUZ (10)   3y a g TAMAYUZ - TOUNSIA (DESERT STYLE) 58 SYLVAIN RUIS JEAN-CLAUDE SEROUL J. REYNIER 6 0 %2(1)
8 SUR L'HERBE (11) 3y d g GEMIX - ET SI C'ETAIT ELLE (FORESTIER) 58 EDOUARD LACAILLE VINCENT ZAZURCA K. BORGEL 1 0 %3(9)
9 BELLAWAY (7) 3y k d GALIWAY - KENBELLA (KENDARGENT) 56,5 FRANCK BLONDEL GUY PARIENTE F. ROSSI 11 0 %14(2)
10 BASSETTE (5)   3y d d WOOTTON BASSETT - JAILAMIGRAINE (KING CHARLEMAGNE) 56,5 GUILLAUME MILLET JEAN-CLAUDE SEROUL J. REYNIER 9 0 %7(1)
11 MANAROLA (3) 3y d d RED DUBAWI - CLAIREFOUGERE (HIGH CHAPARRAL) 56,5 IORITZ MENDIZABAL PIERRE SIGAUD P. SIGAUD 12 0 %7(6)
12 FAKE (IRE) (1) 3y d d MAKFI - FEIGNED (OASIS DREAM) 53 GREGOIRE LEGRAS JAMES WIGAN J. REYNIER 3 0 %10(4)
 
[(6)EVAGRO ,(7)SIAMAYUZ ,(10)BASSETTE ] eküridir.
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

3. Koşu:13:25

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 SAYANN (5) KG  5y d g SPIRIT ONE - METAL ROCKET (MUHTATHIR) 55 AMBRE MOLINS ABDELHAFIDH DRIDI F. ROSSI 1 91 20-0301 15 %21(1)
2 CASHBAG (3) KG  6y d a IRON MASK - JOHA FONG (DR FONG) 59 FRANCK BLONDEL EC. JL. MEDINA/P. GU C. ESCUDER 8 91 2-76031 15 %18(2)
3 VERMIX (8) 8y k g CARLOTAMIX - VESILIA (NOMBRE PREMIER) 57 MARVIN GRANDIN DAVID ALEXANDRE D. ALEXANDRE 7 86 11131-0 15 %8(6)
4 BELMONTE (7) 4y d a CHARM SPIRIT - BEST INTENT (KING'S BEST) 57 GUILLAUME TROLLEY DE PREVAUX BERTRAND BELINGUIER JC. ROUGET 4 88 321711- 218 %18(3)
5 EDINSON (4) YP  4y d g DIAMOND GREEN - WIVENHOE (TIMBER COUNTRY) 53 AUDE DUPORTE ECURIE ASCOT R. CHOTARD 3 88 05431-4 15 %13(5)
6 RICHEMONT (1) 4y d a ANODIN - ROCK HARMONIE (ROCK OF GIBRALTAR) 54,5 KYLLAN BARBAUD G.AUGUSTIN-NORMAND F. VERMEULEN 2 91 1-34557 14 %15(4)
7 CHAILLOUE (2) 5y d g LE HAVRE - EQUITY CARD (DUBAI DESTINATION) 55,5 MARIE WALDHAUSER CATHERINE LEONI F. ROSSI 5 84 911439- 177 %4(7)
8 LAST EDITION (6) 4y k k KENDARGENT - APPERELLA (RAINBOW QUEST) 54 ELAURA CIESLIK DANIEL BUHMANN C. ESCUDER 6 77 37-0589 22 %2(8)
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

4. Koşu:13:55

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
7.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 LE BANDIT (9)   9y d g ARCHANGE D'OR - GALOP DU BOUFFEY (CARDOUN) 62 JESSICA MARCIALIS ECURIE DU SUD CE. ROSSI 11 80 224-174 15 %12(1)
%12(2)
2 ROSNY (7)   9y d g SOLDIER OF FORTUNE - FRISSONANTE (SRI PEKAN) 59,5 AMBRE MOLINS EMILE EYVASO M. PLANARD 1 75 9-30705 10 %9(4)
%7(4)
3 SA TUNA (4)   6y d k RIO DE LA PLATA - ALCIDIANA (LINAMIX) 56 MARINA BRUNELLI ECURIE DU SUD CE. ROSSI 10 73 321302 10 %8(1)
%7(2)
4 GLOBAL PASSION (3) 5y d g PENNY'S PICNIC - LILI ST CYR (ROCK OF GIBRALTAR) 56,5 GREGOIRE LEGRAS RICHARD SAM HOSKINS J. REYNIER 2 70 23-6146 17 %7(7)
%6(7)
5 BLUE HILLS (1) 6y d k MYBOYCHARLIE - ACENTELA (SHIROCCO) 59 GUILLAUME MILLET RENEE ORGAN J. REYNIER 4 70 422-294 16 %17(3)
%18(3)
6 ROI DES CIEUX (GER) (10) 5y d a SOLDIER HOLLOW - REINE HEUREUSE (BIG SHUFFLE) 57,5 MARIE VELON PETER SCOTTON B. GOUDOT 8 70 835-959 18 %2(9)
%3(9)
7 AZACHOP (2) YP   5y a g MUHAYMIN - AZAGRA (ELUSIVE CITY) 58 PIERANTONIO CONVERTINO EMILE EYVASO M. PLANARD 3 68 701-093 10 %4(4)
%4(4)
8 POET'S FLOWER (IRE) (6) 5y a k POET'S VOICE - MARMOOM FLOWER (CAPE CROSS) 58 MARVIN GRANDIN ECURIE GRIBOMONT CE. ROSSI 9 68 35-4015 15 %9(6)
%9(6)
9 FARADAY LE DUN (5) 5y a k KENTUCKY DYNAMITE - KOUGALA (LAYMAN) 57,5 SYLVAIN RUIS HARTMUT GEROCK C. ESCUDER 5 67 51-0385 21 %11(5)
%12(5)
10 EMPERATOR (11) 5y d g MOTIVATOR - EQUITY (ANABAA) 57,5 IORITZ MENDIZABAL YOLANDE SEYDOUX DE C F. VERMEULEN 6 67 09333-1 15 %18(2)
%19(1)
11 DOWNEVA (8) YP  7y d a EVASIVE - EXIT DOWN (EXIT TO NOWHERE) 54 ANTHONY CRASTUS ROSINE BOUCKHUYT S. LABATE 7 59 4-60800 21 %2(8)
%3(8)
 
[(1)LE BANDIT ,(3)SA TUNA ],[(2)ROSNY ,(7)AZACHOP ] eküridir.
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:14:25

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 ALHSEEMAH (GB) (10) 5y d k PLANTEUR - SAGA BOREALE (ARCH) 60 EDOUARD LACAILLE AUDREY SELLES K. BORGEL 6 57 5-36324 21 %13(4)
%12(4)
2 COREMY (9)   5y k k STORMY RIVER - COREMIS (BERING) 58 MARIE WALDHAUSER FAOUZI BOUALEM F. BOUALEM 7 56 4460-65 15 %8(3)
%8(3)
3 TCHUCKY CHOP (4) YP  5y a g DEPORTIVO - RIVER AVON (STORMY RIVER) 59 KYLLAN BARBAUD CHARLES KAKOU S. LABATE 9 55 6-77022 15 %24(1)
%23(1)
4 ROIVILLE (3) 7y d k AIR CHIEF MARSHAL - LANAPARK (GRAND LODGE) 57 VALENTIN SEGUY LAURA NANNINI L. NANNINI 8 51 100-553 15 %11(5)
%12(5)
5 RIVIERA (2)   5y a k RIO DE LA PLATA - PORTELLA (PROTEKTOR) 56,5 GUILLAUME MILLET FAOUZI BOUALEM F. BOUALEM 5 50 58-0051 15 %6(3)
%5(3)
6 PEDRO DEL RIO (7) 5y d g DEPORTIVO - RIOBAMBA D'HO (ENRIQUE) 56,5 IORITZ MENDIZABAL PIERRE SIGAUD P. SIGAUD 3 50 412-920 18 %7(6)
%6(7)
7 RAJELINE (1) YP  6y k k RAJSAMAN - TENGELINE (CARDOUN) 56,5 FRANCK BLONDEL JEAN-PIERRE VANDEN H C. ESCUDER 1 50 216-303 16 %15(2)
%16(2)
8 CALADIYNA (5) 5y d k POET'S VOICE - CLARINDA (MONTJEU) 56 ANTHONY CRASTUS P. FAUCAMPRE/A. HADD S. LABATE 4 48 380-004 15 %6(7)
%7(6)
9 STORMING OUT (6)   5y d k RECKLESS ABANDON - SHOMUS (TIZNOW) 51 JESSICA MARCIALIS STEPHAN HOFFMEISTER CHA. ROSSI 11 40 3-00006 15 %5(8)
%5(8)
10 MOT DE PASSE (8) YP  8y k g SLICKLY - COLCA (DESERT STYLE) 49,5 ARTHUR MOSSE CHRISTOPHE MOSSE C. MOSSE 10 34 396945 15 %4(9)
%4(9)
11 MAJOR'SALSA  (Koşmaz)  5y d k KINGSALSA - MAJOR'S LOVE (MAJORIEN) 49,5 SARAH CALLAC STEPHAN HOFFMEISTER K. BORGEL 2 33 767566 78 %0(10)
%0(10)
 
[(2)COREMY ,(5)RIVIERA ],[(9)STORMING OUT ,(11)MAJOR'SALSA ] eküridir.
2. 5'Lİ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

6. Koşu:15:07 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 ASCOT GREY (IRE) (2) 3y k d ZEBEDEE - DERVAL (ONE COOL CAT) 58,5 GUILLAUME MILLET ECURIE ASCOT J. REYNIER 1 76 9-7241 10 %47(1)
%46(1)
2 ADELOU (11) 3y d g ELUSIVE CITY - SALAD MOOD (MALIBU MOON) 58 FRANCK BLONDEL MIGUEL CASTRO MEGIAS CHA. ROSSI 9 0 0 15 %2(9)
%2(10)
3 HALZA (10) 3y a d MASTERSTROKE - HASNA (AMERICAN POST) 54 KYLLAN BARBAUD ECURIES SERGE STEMPN F. VERMEULEN 6 0 6 78 %2(10)
%2(9)
4 ZERO MAYBE HERO (IRE) (5) KG  3y d g TEOFILO - AZAGBA (DEPORTIVO) 56 IORITZ MENDIZABAL GERARD BEN LASSIN F. VERMEULEN 5 0 00-26 15 %10(3)
%10(3)
5 MAIDOMO (ITY) (6) 3y d g POUNCED - MODERN GODDESS (GULCH) 54,5 JESSICA MARCIALIS PAOLO FERRARIO CHA. ROSSI 7 0 0-30 96 %3(8)
%3(7)
6 ELEGANT ART (7)   3y d e AMADEUS WOLF - FLORANCIA (EXCELLENT ART) 56 VALENTIN SEGUY STEPHAN HOFFMEISTER K. BORGEL 3 61 066800 10 %4(6)
%5(6)
7 JANGKHE  (Koşmaz)  3y a e KHELEYF - KADJANG (PANIS) 54,5 SARAH CALLAC STEPHAN HOFFMEISTER K. BORGEL 4 66 338066 78 %0(12)
%0(12)
8 LE GASTRONOME (3) 3y d e SOMMERABEND - ESTELLA (ACATENANGO) 56 SYLVAIN RUIS C. L'ABBE/A. GIANNOT F. ROSSI 2 74 6-8520 21 %17(2)
%16(2)
9 GRAZ (GB) (4) 3y d e POUR MOI - WHOS MINDIN WHO (DANEHILL DANCER) 56 PIERANTONIO CONVERTINO SONIA PANIZZO M. PLANARD 12 0 8726-68 15 %1(11)
%1(11)
10 ASK ME NOT (IRE) (9) YP  3y a e ANJAAL - DANGEROUS DUO (INTIKHAB) 54,5 ELAURA CIESLIK F. VERMEULEN C. ESCUDER 8 74 55-8400 17 %5(4)
%6(4)
11 METALLICA STAR (8) YP  3y d d WHIPPER - GUERENDIAIN (DYHIM DIAMOND) 54,5 ANTHONY CRASTUS RICHARD BORRELLI BIF C. ESCUDER 10 65 42-4105 78 %5(5)
%6(5)
12 FLIGHT OF THUNDER (IRE) (1) 3y d d NIGHT OF THUNDER - THAMES PAGEANT (DANSILI) 54,5 EDOUARD LACAILLE JEROME REYNIER J. REYNIER 11 0 2327-57 10 %3(7)
%3(8)
 
[(6)ELEGANT ART ,(7)JANGKHE ] eküridir.
4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

7. Koşu:15:42

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
7.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 ANOTHER PLANET (3) KG  3y a e COCKNEY REBEL - FLUTE DIVINE (ROYAL APPLAUSE) 60 FRANCK BLONDEL CHRISTIAN FAURE F. ROSSI 9 77 211-023 21 %30(1)
2 KARMOUTCHO (1) 3y k e ELUSIVE CITY - KARBAYOUNA (KOUROUN) 58 ANTHONY CRASTUS JACQUES PIASCO C. ESCUDER 6 73 334-042 17 %28(2)
3 ADORATA (7) 3y d d PEDRO THE GREAT - TIGER LILAS (TIGER HILL) 55 AUDE DUPORTE J. FRANCETIC/J. VALL S. BROGI 3 73 562-154 121 %8(5)
4 SEVENTY (5) YP  3y d d EVASIVE - HASHBROWN (BIG SHUFFLE) 57,5 EDOUARD LACAILLE ANTHONY GABRYSZEWSKI R. MARTENS