PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     1. AGF Tablosu 2. AGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:30

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 NORTHERN ROCK (GER)(14) 8y d g SANTIAGO - NIALA 58,5 NIAZI ISMAIL EGBERT SCHÄFER SASCHA SMRCZEK 13 80 476124- 149 %5(11)
2 NUBIUS (IRE)(1) 4y d g DYLAN THOMAS - NICOLAIA 58 LUKAS DELOZIER STALL ASTERBLÜTE GMB PETER SCHIERGEN 5 76 376316- 217 %8(6)
3 FLOREALA (GER)(13)   4y a k LORD OF ENGLAND - FLAMINGO SKY 55 ADRIE DE VRIES STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER 7 73 2314- 173 %13(1)
4 JEVOUSVOISENCORE (IRE)(11) YP  6y a g AMERICAN POST - JUMMANA 55 MIGUEL LOPEZ MICHAEL SMITH DORIS URSULA SMITH 2 73 20-3612 72 %9(5)
5 ARKTIS (GER)(2) YP  6y k k JUKEBOX JURY - ANTARCTICA 54,5 MARTIN SEIDL VALENTIN BURGARD JUN LENNART HAMMER-HANSEN 12 73 312440- 169 %6(9)
6 QUINTARELLI (GER)(10) 5y d g CAMPANOLOGIST - QUIABA 54,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV URSULA U.PETER NIENT DR. ANDREAS BOLTE 10 73 635829- 217 %7(7)
7 QUITA (GB)(12) 4y d k FOOTSTEPSINTHESAND - QUIANIA 54,5 ALEXANDER PIETSCH STIFTUNG GESTÜT FÄHR WALDEMAR HICKST 15 73 311155- 203 %12(3)
8 FLIGHT TO HONGKONG (IRE)(9) 4y a g CASAMENTO - FOREVER MIDNIGHT 53 MICHAEL CADEDDU STALL BADEN-PFALZ MARCO KLEIN 1 71 1374-41 7 %10(4)
9 LAQUYOOD (GB) KG (Koşmaz)  7y a g MEDICEAN - ELMAAM 53 FILIP MINARIK JÖRG BREUER U.UWE FE GERALD GEISLER 8 71 48-3110 91 %0(14)
10 WILDFASAN (GB)(7)   6y d g SIR PERCY - WURFKETTE 53 ANNA VAN DEN TROOST STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER 11 71 369148- 632 %1(1)
11 ALASKA WOLF (GER)(5) 4y d a CAPE CROSS - AL QUINTANA 52 MARCO CASAMENTO LEO U.PETER HAMANN WALDEMAR HICKST 6 70 242149- 152 %5(10)
12 ANALEON (FR)(3) 6y d g SUNDAY BREAK - AUX QUATRE SAISONS 52 CARLOS HENRIQUE ANTON ROBERT BÄCHLER CONNY WHITFIELD 4 69 117210- 194 %6(8)
13 MONDAINE (GER)(4) 5y a k ADLERFLUG - MIRAMARE 52 SIBYLLE VOGT GALOPP CLUB SÜDDEUTS WERNER GLANZ 9 67 13334-8 8 %3(12)
14 SCALERO (USA)(6) 5y d g LEMON DROP KID - SCOLARA 52 MAXIM PECHEUR EUGEN-ANDREAS WAHLER CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE 3 70 1141-15 83 %13(2)
15 WIRBELWIND (GER)(8) 8y d g TIGER HILL - WALERIA 52 JOZEF BOJKO ILONA BLUME PAVEL VOVCENKO 14 70 643317- 223 %2(13)
 
[(3)FLOREALA (GER),(10)WILDFASAN (GB)] eküridir.
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

2. Koşu:16:00 G3 SILVER WHIP

Açık , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
16.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 BIG BOOTS (IRE)(5) 4y d a SOCIETY ROCK - DAIRY HERD 58 MARCO CASAMENTO GUIDO WERNER HERMANN WALDEMAR HICKST 1 90 11335-9 16 %7(4)
2 COCO CITY (FR)(8) 6y d g ELUSIVE CITY - COCO 58 FILIP MINARIK STALL ORI HELLA SAUER 8 91 44215-4 %6(5)
3 MAJESTIC COLT (IRE)(3) 5y d a CLODOVIL - MAJESTIC DUBAWI 57 BAUYRZHAN MURZABAYEV JABER ABDULLAH ANDREAS WÖHLER 2 91 11122-1 16 %34(1)
4 MC QUEEN (FR)(9) 8y k g SILVER FROST - MISDIRECT 57 ADRIE DE VRIES STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER 10 87 36857-5 16 %3(7)
5 NAMOS (GER)(1) 4y d a MEDICEAN - NAMERA 57 WLADIMIR PANOV STALL NAMASKAR DOMINIK MOSER 12 93 11504-3 16 %22(2)
6 POWER JACK (GB)(11) 4y a g SEPOY - PALAIS POLAIRE 57 RENATO SOUZA GESTÜT LÜNZEN & RED/ BOHUMIL NEDOROSTEK 6 82 25142-4 16 %4(6)
7 SCHÄNG (GER)(4) 7y d a CONTAT - SHAHEEN 57 MICHAEL CADEDDU STALL BIANCOLINO PAVEL VOVCENKO 3 85 6648-90 16 %1(11)
8 ZARGUN (GER) YP (Koşmaz)  5y d g ROCK OF GIBRALTAR - ZENAAT 57 CLEMENT LECOEUVRE DARIUS RACING BOHUMIL NEDOROSTEK 11 86 75760-6 16 %2(12)
9 ZEROSTRESS (GER)(6) K  4y d a AREION - ZAYA 57 JOZEF BOJKO GESTÜT ITTLINGEN ANDREAS WÖHLER 13 82 158-6 13 %2(8)
10 CABARITA (GER)(10) 5y a k AREION - CAESARINA 55,5 MAXIM PECHEUR CARSTEN BIEDERMANN MATTHIAS KELLER 4 82 026750- 159 %1(10)
11 CIRCUSKIND (IRE) (Koşmaz)  4y d k CAMACHO - FAUSSEMENT SIMPLE 55,5 SIBYLLE VOGT STALL BLUE SKY FRANK FUHRMANN 9 66 147-079 6 %1(13)
12 K CLUB (IRE)(2) 4y d k KODIAC - BIG BONED 55,5 MARTIN SEIDL STALL WALZERTRAUM ERIKA MÄDER 7 83 4405-86 16 %1(9)
13 TOSEN SHAUNA (IRE)(7) 4y d k ALHEBAYEB - NAKED POSER 55,5 ANDRASCH STARKE JOACHIM ERHARDT MIROSLAV RULEC 5 88 24424-2 16 %16(3)
 
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

3. Koşu:16:30

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.250

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 NIPPON (IRE)(4) 3y d e DYLAN THOMAS - NEELE 58 LUKAS DELOZIER STALL NIZZA PETER SCHIERGEN 3 0 2 15 %44(1)
2 CHAGAL (FR)(6) 3y d e CHARM SPIRIT - CAUCASIENNE 57,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV STALL TURFFIGHTER ANDREAS WÖHLER 6 0 3-9 16 %5(5)
3 SAHIB'S JOY (GER)(5) 3y d e SOLDIER HOLLOW - SO SQUALLY 57,5 FILIP MINARIK STALL DIPOLI JEAN-PIERRE CARVALHO 7 74 43-6 14 %8(4)
4 TAX FOR MAX (GER)(2) 3y d e MAXIOS - TOMATO FINISH 57,5 ANDRASCH STARKE VOLKER KÄUFLING HENK GREWE 8 0 3 14 %19(2)
5 CORIOLAN (GB)(7) 3y d e CHAMPS ELYSEES - CODERA 57 ADRIE DE VRIES STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER 5 0 6 15 %4(6)
6 DJUCAN (IRE)(8) KG  3y a e NEW APPROACH - DJUMAMA 57 MARCO CASAMENTO STALL GRAFENBERG WALDEMAR HICKST 4 0 0 15 %1(9)
7 KASPAR (GER)(1) 3y a e PIVOTAL - KASTILA 57 MAXIM PECHEUR GESTÜT RÖTTGEN MARKUS KLUG 10 0 4-4 16 %15(3)
8 LORD GRISCHUN (SWI)(3) K  3y d e LORD OF ENGLAND - CRESTA 57 SIBYLLE VOGT STALL SÖHRENHOF CARMEN BOCSKAI 1 0 046-5 14 %2(7)
9 QUINTANARO (IRE)(9) 3y k e MASTERCRAFTSMAN - QUINTESSENZ 57 ANDRE BEST MSN-RACING LENNART HAMMER-HANSEN 9 0 %2(8)
10 GAMBIA STAR (IRE) (Koşmaz)  3y d d GALIWAY - GAGGIA 55 CLEMENT LECOEUVRE STALL TMB LENNART HAMMER-HANSEN 2 0 0 15 %0(10)
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:17:00

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 DARING LION (GER)(4) 7y d g AREION - DARING ACTION 62,5 FABIAN XAVER WEISSMEIER GENTLEMEN RACING REGINE WEIßMEIER 8 67 3-66073 7 %12(4)
%11(4)
2 EDWIN (GB)(7) 6y a g EXCELEBRATION - EDALLORA 60 BAUYRZHAN MURZABAYEV STALL ADELE DR. ANDREAS BOLTE 2 64 489958- 244 %3(7)
%3(7)
3 EARL (GER)(5) 5y d g TERTULLIAN - ERICARROW 59 TOMMASO SCARDINO GABRIELE INGE GAUL MARCO KLEIN 3 63 72142-2 6 %27(1)
%29(1)
4 DAWN PRAYER (GB)(10) 8y d g ACCLAMATION - NICE MATIN 56,5 SIBYLLE VOGT SVEN SCHLEPPI CHRISTOF SCHLEPPI 7 61 462616- 210 %3(8)
%3(8)
5 WARRIOR (GER)(2) 4y d g SOLDIER HOLLOW - WELLS PRESENT 56 MICHAEL CADEDDU UWE SCHWINN UWE SCHWINN 4 60 49-1823 6 %23(2)
%23(2)
6 KODI BEACH (GB)(9) 5y d g KODIAC - ANNIE BEACH 55,5 JOZEF BOJKO BERND SCHRÖDL FRANK FUHRMANN 6 60 40860-4 15 %8(5)
%8(5)
7 KARELESS (IRE)(3) 5y k k POWER - KARLISSE 54,5 MAXIM PECHEUR STALL MAMÖ FRANK FUHRMANN 10 59 1499-36 7 %6(6)
%7(6)
8 BOY CHARLTON (IRE)(6) 6y d g TAGULA - FUNCHEON VALE 54 ANDRASCH STARKE STALL CACIQUE PAVEL VOVCENKO 9 58 000709- 230 %2(9)
%2(9)
9 PAPA DELTA (GB)(8) 6y d g MAKFI - STEP SOFTLY 52,5 FILIP MINARIK STEFAN BIRNER STEFAN BIRNER 1 57 2-45742 83 %15(3)
%14(3)
10 GRIFFONE (FR)(1) 5y d g VISION D'ETAT - INFINI 52 ANDRE BEST GRIFFO RACING JOHN DAVID HILLIS 5 56 47069-7 8 %1(10)
%1(10)
 
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:17:30 G2 BADEN MILE

Açık , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
20.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 AVIATEUR (FR)(2) 5y d a INTENSE FOCUS - ATTACHANTE 58 FILIP MINARIK GERMAN RACING CLUB JEAN-PIERRE CARVALHO 5 89 55147-1 15 %11(3)
%11(3)
2 DEGAS (GER)(8) 7y a g EXCEED AND EXCEL - DIATRIBE 58 ANDRASCH STARKE ECKHARD SAUREN HENK GREWE 6 86 772-432 15 %7(4)
%8(4)
3 LOS CAMPANOS (GER)(5) 6y d g CAMPANOLOGIST - LA SALVITA 58 ALEXANDER PIETSCH HELMUT SCHMIDT DR. ANDREAS BOLTE 2 0 1118-9-5 15 %1(7)
%2(7)
4 NINARIO (GER)(3) 5y a a AREION - NINIGRETTA 58 MARCO CASAMENTO GORDON FLÜGGE WALDEMAR HICKST 9 90 34258-0 16 %2(6)
%2(6)
5 RUNNYMEDE (GB) (Koşmaz)  4y d g DANSILI - INDICATION 58 RENE PIECHULEK STALL SALZBURG SARAH STEINBERG 10 89 114835- %3(10)
%3(10)
6 SUGAR DADDY (GER)(9) 6y d a AREION - SUGAR BABY LOVE 58 CLEMENT LECOEUVRE TURF CLUB BADEN LENNART HAMMER-HANSEN 7 83 77116-7 13 %1(8)
%1(9)
7 WONNEMOND (GER)(7) 7y d g AREION - WINDAJA 58 BAYARSAIKHAN GANBAT STALL FROHNBACH SASCHA SMRCZEK 8 92 413280- 177 %3(5)
%4(5)
8 AXANA (GER)(6) 4y d k SOLDIER HOLLOW - ACHINORA 56,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV TEAM VALOR ANDREAS WÖHLER 4 95 41121-2 16 %59(1)
%58(1)
9 JACKSON HOLE (FR)(4) 4y d k ELUSIVE CITY - SNAKE RIVER 56,5 SIBYLLE VOGT DR. HANS-GEORG STIHL MIROSLAV RULEC 3 73 165215- 210 %1(9)
%1(8)
10 NICA (GER)(1) 5y k k KAMSIN - NARRIKA 56,5 ADRIE DE VRIES RALF NICOLAY DR. ANDREAS BOLTE 1 92 13244-3 16 %11(2)
%11(2)
 
2. 5'Lİ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

6. Koşu:18:00

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.250

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 HURRICANE HARRY (GB)(6) KG  9y d g ROYAL APPLAUSE - STORMY WEATHER 62,5 LIUBOV GRIGORIEVA SELINA EHL SELINA EHL 12 56 66543-8 15 %4(9)
%4(9)
2 HIGHLY FAVOURED (IRE)(2) 8y d g APPROVE - MASHIE 64 ROBIN WEBER STALL THE GLORY BROT ELISABETH STORP 9 54 4660-42 16 %16(2)
%15(2)
3 THYMIAN (GER)(3) KG  7y a g TOYLSOME - TANJA BELLE 60,5 MAIKE RIEHL STALL ADVOKAT MANFRED WEBER 13 54 056590- 195 %3(10)
%4(10)
4 PRINCESS PEACHES (GB)(14) 8y a k NOTNOWCATO - MISS APRICOT 60 NIAZI ISMAIL SABRINA SCHÖN MATTHIAS SCHWINN 10 53 443426- 349 %4(8)
%4(8)
5 BROWN BEAUTY (IRE)(13) 6y d k FAMOUS NAME - BANBA 61,5 JOZEF BOJKO HEINZ BALTUS FRANK FUHRMANN 2 52 82577-5 15 %8(6)
%8(6)
6 VOODOO SPEED (GER)(8) 4y d k OVERDOSE - VERBATIM 56,5 AMINA MATHONY YASMIN ALMENRÄDER U. YASMIN ALMENRÄDER 7 52 74375- 211 %10(4)
%11(4)
7 ISLE OF SHADOWS (IRE)(4)   4y d k TAMAYUZ - SAFIYA SONG 61 CLEMENT LECOEUVRE STALL BLUE SKY FRANK FUHRMANN 15 51 762149 7 %6(1)
%6(1)