PDF Program | Özet PDF Program | CSV ProgramAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:13:25

Şartlı , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1500 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
13.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 VERT LIBERTE (IRE) (6) 2y d e MUHAARAR - ROSE - NOIRE (DANSILI) 59 IORITZ MENDIZABAL DS PEGAS C. OLEHLA 5 0 51 26 -
2 MON BEL CANTO (3) 2y d e THE WOW SIGNAL - MONATORA (HECTOR PROTECTOR) 59 JEAN-BERNARD EYQUEM NICOLAS SALTIEL JC. ROUGET 2 94 114 20 -
3 CENTRAL PARK WEST (4) 2y a g MARTINBOROUGH - RAPID TRANSACTION (A P INDY) 58 PIERRE-CHARLES BOUDOT ECURIE VICTORIA DREA JPH. DUBOIS 4 95 12347 28 -
4 NUMERO DIX (GB) (5) 2y a e TERRITORIES - TIMELY WORDS (GALILEO) 57 MICKAEL BARZALONA ECURIE AMA.ZINGTEAM A. FABRE 7 0 1 27 -
5 DJO FRANCAIS (2) 2y a e INTELLO - NAZLIA (POLISH PRECEDENT) 57 CORALIE PACAUT JOSEPH LESGUER JC. ROUGET 1 0 1 63 -
6 FAST RAAJ (1) 2y d e IFFRAAJ - INTERESTING (RAVEN'S PASS) 55,5 GREGORY BENOIST ECURIE DU PARC MONCE Y. BARBEROT 6 0 2 21 -
7 GANCOURT YP (Koşmaz)  2y k e LE HAVRE - GREAT QUEEN (KING'S BEST) 55,5 MAXIME GUYON MARZOCCO CLAUDIO A. MARCIALIS 3 0 7 21 -
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

2. Koşu:13:55

Şartlı/Dişi , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1500 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
13.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 MONA LISA KLAXON (4) 2y d d TORONADO - SUPER ERIA (HOLD THAT TIGER) 57 CORALIE PACAUT CHRISTIAN SAINT ETIE JC. ROUGET 6 85 144 40 %14(3)
2 GOLDEN DREAMER (3) 2y k d DREAM AHEAD - GOLDEN FILLY (DARK ANGEL) 57 MICKAEL BARZALONA ISABELLE CORBANI S. WATTEL 5 0 13 71 %7(5)
3 APITA (6) KG  2y d d OLYMPIC GLORY - NOVA LUZ (DIVINE LIGHT) 57 CHRISTOPHE SOUMILLON ECURIE MAXIME MOCZUL C. FERLAND 10 81 401 33 %9(4)
4 CAREL QUEEN (2) 2y d d SIYOUNI - MELBOURNE SHUFFLE (STREET CRY) 57 STEPHANE PASQUIER L.VINCENT/DAYTONA/LA L. GADBIN 8 83 2815 20 %4(6)
5 URSULY (IRE) (1) 2y d d OLYMPIC GLORY - SHAHAH (MOTIVATOR) 57 MAXIME GUYON JEAN-CLAUDE SEROUL J. REYNIER 11 91 125 28 %47(1)
6 AIMEF (GB) (5) 2y d d HEERAAT - AQUASULIS (TITUS LIVIUS) 55,5 THOMAS TRULLIER JULIEN CAULLERY N. CAULLERY 4 0 45 6 %1(8)
7 SWEET VICTORY (IRE) (7) 2y d d HOLY ROMAN EMPEROR - SWISH (MONSUN) 55,5 GREGORY BENOIST ECURIE DES MONNAIES Y. BARBEROT 3 0 25 21 %16(2)
8 ATHENA (GER)  (Koşmaz)  2y d d SOLDIER HOLLOW - AZALEE (LANDO) 55,5 PIERRE-CHARLES BOUDOT ANDRE FABRE A. FABRE 7 0 8 33 %0(10)
9 QUARTILLA (8) 2y d d ELUSIVE CITY - QUAMOCLIT (SEA THE STARS) 55,5 THEO BACHELOT HARAS DE LA PERELLE S. WATTEL 9 0 7 74 %1(7)
10 NUBIA (USA)  (Koşmaz)  2y a d PALACE MALICE - ZIFENA (ZAMINDAR) 54,5 AUGUSTIN MADAMET ANDRE FABRE A. FABRE 2 0 %0(11)
11 MUCH STYLE (9) 2y d d STYLE VENDOME - MUHTABA (MUHTATHIR) 54,5 IORITZ MENDIZABAL RPG BLOODSTOCK A&G. BOTTI 1 0 %1(9)
 
[(8)ATHENA (GER) ,(10)NUBIA (USA) ] eküridir.
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

3. Koşu:14:25

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 ENTEI (IRE) (2) YP  2y d e MOTIVATOR - UPBEAT MOOD (MIZZEN MAST) 58 MAXIME GUYON GIOVANNI BAJETTI M. BARATTI 3 84 2346 24 %18(3)
2 NOBLE ANGEL (GB) (8) 2y d d MANDURO - NOBLE RAVEN (RAVEN'S PASS) 56,5 GREGORY BENOIST D.GARCIA-DUBOIS/EC.V H.DE NICOLAY 2 0 68 29 %1(8)
3 HY DREAM (5) KG  2y a d DREAM AHEAD - PRIDE OF PRINCESS (PIVOTAL) 55 MARIE VELON ECURIE TYGALY M. BRASME 5 73 543 17 %7(5)
4 LOZEN (GB) (4) 2y d d SHOWCASING - APACHE STORM (PIVOTAL) 53,5 AUDE DUPORTE REBECCA HILLEN A. MARCIALIS 6 0 2 27 %22(2)
5 KENNELLA (1) 2y k d KENDARGENT - ELLA DIVA (HELIOSTATIC) 56,5 CHRISTOPHE SOUMILLON DEREK RONALD LODGE N. CAULLERY 1 79 445222 24 %40(1)
6 FEE CANDIDE (GB) (6) 2y d d SIYOUNI - CIRCUS KEY (KEY OF LUCK) 56,5 PIERRE-CHARLES BOUDOT BARON EDOUARD DE ROT A. FABRE 8 0 7 34 %8(4)
7 OZAN (3) 2y d e TORONADO - AMLAK (INVINCIBLE SPIRIT) 56 STEPHANE PASQUIER CLAIRE STEPHENSON G. DOLEUZE 7 0 %2(6)
8 FEEDESREVES (7) 2y k d STYLE VENDOME - SILAFEE (SILVER FROST) 54,5 EDDY HARDOUIN ROBERT G. EHRNROOTH S. CERULIS 4 0 %2(7)
 
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

4. Koşu:15:07

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 LOENRIQUE (10) YP  9y d g ENRIQUE - LOUP THE LOUP (LOUP SOLITAIRE) 60 ALEXIS POUCHIN LIONEL BOISSAUX P. LENOGUE 16 46 834517 27 %5(8)
2 PLENTY CITY (1) 5y d g ELUSIVE CITY - PLUIE D'OR (BERING) 58 JULES MOBIAN ECURIES DE LA ROUSSI H. FORTINEAU 8 45 004924 16 %13(2)
3 REINE DE LUNE (3) YP  4y k k KINGSALSA - LOUNA DE VATI (SINNDAR) 59 LUDOVIC BOISSEAU SEBASTIEN MORINEAU S. MORINEAU 11 44 077705 15 %4(10)
4 HUANG HO (5) YP   10y a g KENTUCKY DYNAMITE - CABLE BEACH (LANGFUHR) 59 THEO BACHELOT GHISLAIN KOB B. LEGROS 12 44 628637 16 %9(4)
5 VISION REBELLE (14) YP  6y d k MONITOR CLOSELY - OPPORTUNITY GIRL (BALLINGARRY) 58,5 PIERRE-CHARLES BOUDOT MARGAUX TILLET M. TILLET 14 43 482346 26 %9(5)
6 GEORGINELA (2) 4y d k GEORGE VANCOUVER - MALADETTA (OCTAGONAL) 58 SEBASTIEN MARTINO ECURIE R.E. F. FOUCHER 10 42 030204 15 %7(6)
7 LE DEPUTE (11) 8y k g LITERATO - HAMIDA (JOHANNESBURG) 58 JULIEN GUILLOCHON MATHIAS BAUDY M. BAUDY 5 42 57-0802 26 %6(7)
8 LADY LANE (IRE) (7) 5y d k DYLAN THOMAS - LA BAY (ALAMO BAY) 57,5 STEPHANE BREUX DANIEL DUMOULIN M. ROSSEEL 2 41 016370 16 %3(11)
9 KONIG CHOUCHEN (6) KG  8y d g KONIG SHUFFLE - TUSEURAT (TURGEON) 55,5 CORALIE PACAUT GERARD REGLEY O. REGLEY 7 40 338404 16 %12(3)
10 MARAPUAMA (4) YP  5y k g AIR CHIEF MARSHAL - ET POURTANT (LINAMIX) 55,5 MARYLINE EON KEVIN PLISSON CH. PLISSON 13 40 092894 41 %4(9)
11 ZAIN GOLD (13) 6y d g ATLANTIC WAVES - SLEEK GOLD (DANSILI) 54 FRIDA VALLE SKAR ECURIE AVANT-GARDE R. BOUCKHUYT 9 40 0068-00 27 %1(15)
12 SELINI MOU (IRE) (12) YP  5y a k THEWAYYOUARE - MOONBOAT (STARCRAFT) 55 MICKAELLE MICHEL GEORGIOS ALIMPINISIS G. ALIMPINISIS 4 39 880600 65 %1(13)
13 PAPA WINNER (9) YP  6y d g SALUT THOMAS - PALEA (RED RANSOM) 55,5 EDDY HARDOUIN CHARLETTE CHARTIER S. JESUS 3 36 324433 75 %21(1)
14 ZANICIA (8) 8y a k DYLAN THOMAS - CENTENARIO BETICO (FUMO DI LONDRA) 55,5 JULIEN AUGE JOSE MICHEL RODRIGUE L. LARRIGADE 1 36 0-00055 48 %3(12)
15 HUDA (16)   7y d k EQUIANO - LENI RIEFENSTAHL (MULL OF KINTYRE) 53,5 JACKY NICOLEAU GHISLAIN KOB B. LEGROS 6 35 444906 25 %1(4)
16 SELECTIF (GB) (15) 8y d g ELUSIVE CITY - BORN AGAIN (CAPE CROSS) 52,5 SIMON PLANQUE OLIVIER BRIAND O. BRIAND 15 33 3-59470 15 %1(14)
 
[(4)HUANG HO ,(15)HUDA ] eküridir.
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

5. Koşu:15:42

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
9.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 SAMAGACE DU VIVIEN (15) 6y d g AIR CHIEF MARSHAL - QUEEN DU VIVIEN (KINGSALSA) 60 CHRISTOPHER GROSBOIS JEAN-PIERRE PRAUD S. GOUVAZE 13 59 834358 15 %4(8)
2 SEMEUR D'ESPOIR (2) 6y d g KINGSALSA - ROSE BEWITCHED (MY RISK) 60 MICKAEL BARZALONA MONNIER ROLAND A. BONIN 7 59 634080 54 %4(11)
3 BAFANA LINNGARI (3) 5y a g LINNGARI - AMERISSAGE (RAHY) 60 MAXIME GUYON STEPHANE MENARD F. MONNIER 1 59 180639 15 %5(7)
4 FLAG FEN (GB) (11) 7y d g OASIS DREAM - KID GLOVES (IN THE WINGS) 60 GREGORY BENOIST ECURIE TREIZE HEUREU A. WATTEL 3 59 4-70274 26 %17(1)
5 MEHZAM (Koşmaz)  6y d g EXCEED AND EXCEL - CRYSTAL REEF (KING'S BEST) 58,5 MARYLINE EON CLEMENCE LOTOUX C. LOTOUX 15 59 74-5084 87 %4(16)
6 DANCE THE BLUES (8) 5y a g ROCK OF GIBRALTAR - SIENNA MAY (DIXIE UNION) 58,5 AUDE DUPORTE G. LUYCKX/G. BARBARI S. CERULIS 5 59 733539 76 %8(5)
7 ULTIMATUM (GB) (7) KG  4y d g DUTCH ART - DANZIGAWAY (DANEHILL) 60 HUGO JOURNIAC CARLOS MARIA SERRANO B. MORENO-NAVARRO 9 59 504924 38 %14(2)
8 POLE CELESTE (9) 6y d g ZIZANY - PETITE OURSE (GREEN DESERT) 58 JULES MOBIAN NICOLAS CAMPOS P. FLEURIE 12 58 092266 26 %10(3)
9 ROYAL VATI (12) KG  7y d g KINGSALSA - REINE DE VATI (TAKE RISKS) 58 AMBRE MOLINS ECURIE DE PARTAGE GA C. NICOT 10 58 469000 27 %2(14)
10 STORMY (1) 6y a g STORMY RIVER - COMPULSIVE QUALITY (ELUSIVE QUALITY) 58 CLEMENT GUITRAUD MARIE-CLAIRE ELAERTS S. CERULIS 11 58 002020 27 %3(12)
11 YOU'RE BEAUTIFUL (10) 4y a g FRENCH FIFTEEN - MANY DREAMS (LANDO) 59 STEPHANE BREUX DANA ZAMECNIKOVA F. SHERIDAN 16 57 876684 14 %4(9)
12 DALSTAR (4) 7y k k DALGHAR - STAR OF POMPEY (HERNANDO) 59 THEO BACHELOT RICHARD REYNOLDS P. VAN DE POELE 14 57 053975 26 %8(6)
13 PRINCE DU GOYEN (6) 8y a g VATORI - XIBERUA (KINGSALSA) 59 STEPHANE PASQUIER A. DUBUC/ BONIN A. BONIN 8 57 230-000 55 %3(13)
14 VESPAMAN (5) KG  4y d g VESPONE - LADY TOP (AL NAMIX) 59 EDDY HARDOUIN ANDREAS FEHR F. PARDON 6 57 906902 18 %9(4)
15 SPIRIT OF LIBERTY (IRE) (13) 4y d g LAWMAN - DIVA (OASIS DREAM) 57,5 YOANN BABOT MARION MARGERIT M. MARGERIT 2 57 14860-9 28 %2(15)
16 DANCE COLONY (GB) (14) 5y d k LAWMAN - VOLOGDA (RED RANSOM) 59 IORITZ MENDIZABAL F. VERMEULEN S. BROGI 4 57 067084 31 %4(10)
 
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

6. Koşu:16:17

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS AGF
1 MAXISHINE (USA) (4) 4y y g MAXIOS - SUNSHINE REGAE (CAPE CROSS) 58,5 MICKAELLE MICHEL RASHIT SHAYKHUTDINOV G. ALIMPINISIS 12 57 0780 14 %2(11)
2 SUNDAY WINNER (10) 6y k g SUNDAY BREAK - LISZTOMANIA (HALLING) 56,5 FRIDA VALLE SKAR SANDRA HOUBEN S. HOUBEN 16 56 432140 16 %17(1)
3 ARMORICA (IRE) (13) YP   8y d k ELUSIVE CITY - AFYA (OASIS DREAM) 58 HUGO BESNIER DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 7 56 514406 15 %6(6)
4 CLEAR MAN (IRE) (12) KG  4y d g LAWMAN - CLEAR INTENT (INTENSE FOCUS) 59,5 THEO BACHELOT DAVID CUMMINS P&F. MONFORT 6 56 473-730 14 %11(3)
5 KALLIKRATES (3) 5y d k PLANTEUR - REBECCA'S FILLY (ELUSIVE CITY) 57 CLEMENT GUITRAUD REBECCA SHEPARD Y. BARBEROT 1 56 574815 27 %12(2)
6 RAJASTARE (1) 4y k k RAJSAMAN - BRECHE DE BOITRON (GREAT PALM) 59,5 SEBASTIEN MARTINO ECURIE CLUNY RACING A. FOUASSIER 2 56 223140 40 %10(5)
7 MY LADY ROCK (16) 5y d k AIR CHIEF MARSHAL - LADYSHAM OFSAINT'S (GOLD AWAY) 59,5 ALEXIS POUCHIN ANNE BAUDUFFE JM. BAUDRELLE 5 56 011320 27 %11(4)
8 ROKSANEH (11) 5y a k KENDARGENT - RAMORA (MONSUN) 59,5 MATHIEU ANDROUIN CHRISTINE MOULY G. TAUPIN 14 56 891226 16 %8(7)