Kum: Normal Hava: 22 C , ÇOK BULUTLU , NEM %18 PDF Programı    Özet PDF Programı     CSV Programı     AGF Tablosu
 
 
 

Ikramiye:

1.)
28.000 t
2.)
11.200 t
3.)
5.600 t
4.)
2.800 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t
 
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 ARAYEKYİ (7) KG SK  4y a k KAIZBERT (RU)- SİBEL HANIM (ODİNHAN) 55 +0.20  E.SİNCAN HAKAN ÇELİK A.ÇİFTÇİ 6DS  39 710005 5 16 2.31.38 %11(3)
2 BİLMİŞ KIZ (8) KG DB SK  4y k k BİLGİN- İLHAN (HABERBATUR) 55 +0.20  S.ERKUŞ MURAT AKÇA İB.B.OĞULLARI 2 33 2550-0 21 15 %3(7)
3 DUGEM (2) 4y a k GOBAKBEY- GÜRGÜL (DİNÇERBEY) 55 +1.40  A.SÖZEN SAİT ÇELİK S.ÇELİK 7DS  46 039-320 47 14 %29(2)
4 FARİSE (6) KG DB SK  4y a k NEVZATBEY- DEMİRLEYDİ (DEMİRKIR) 55 +0.10  A.KURŞUN NEVZAT ÇANAKÇI M.DAŞ 4 52 309884 10 12 %30(1)
5 GÜL FIRTINASI (4) KG SK  4y k k GÜNCANHAN- ÇÖLSERABI (NAVARON) 55 A.KAÇMAZ BEŞİR KAYA A.ATAŞ 3 32 980054 5 12 2.31.37 %10(4)
6 SEHERİNSESİ (1) K  4y k k ATOMKARINCA- GÖRGÜLÜ (PİR KARACA) 50 +1.10  M.A.SOLMAZAP  F.SEDAT DAĞYUDAN M.KORKMAZ 1 46 60-6008 16 8 %6(6)
7 TURBONUN KIZI (3) 4y k k TURBO- SEZİN (CAŞ) 55 U.TEMUR ALİ ÇELİK N.GÜVEN 5DS  42 51-0100 33 18 %7(5)
8 UZUNYAYLA GÜZELİ (5) KG K  4y a k TAŞANBEY- ALTIN ŞEN (ŞENTAY) 50 H.SAMAP  BURHANETTİN ŞEN M.Y.AKKEYİK 8DS  32 400829 14 11 %3(8)
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, GANYAN
 

Ikramiye:

1.)
47.500 t
2.)
19.000 t
3.)
9.500 t
4.)
4.750 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.125 t
2.)
2.850 t
3.)
1.425 t
4.)
713 t
 
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 LORD (7) KG K DB  5y a a YALAZ- TEKTAHA (HASTAY) 63 A.SÖZEN MEHMET POLAT R.ATLI 8DS  85 589551 37 20 1.37.68 %20(1)
2 KAMALICAŞ (5) DB  7y k a YALAZ- BURCU HANIM (DEVİRHAN) 56,5 Y.ARASAP  NİHAD KAYĞIN At Sahibi 2 82 7401-80 10 18 1.37.21 %5(8)
3 KARA KANTOS (6) 7y a a DİDİM- AYTÖRE (BİRADER) 56,5 M.A.SOLMAZAP  SELAHATTİN DEMİRKAPI R.ATLI 5 82 111239 10 17 1.37.07 %14(4)
4 SAYGON (2) K  5y a a İBOCAN- ALKIZ.16 (ÖZÜŞAN) 54 +0.70  B.AKÇAYAP  HASAN GÖRGÜN R.TAŞDEMİR 6 77 026043 18 14 1.36.76 %13(5)
5 AGAH (3) KG K  5y d a KARA YAĞIZ- RAVZA (TIGRES LIGHT (US)) 57,5 M.KESKİN ERDEM MUTLU H.KABUKCI 4 74 104-778 59 15 1.39.60 %7(6)
6 AKÇEŞME (1) SK  7y k a HİSARHAN- ÇİSEM (HALİD) 57 A.KURŞUN SABAHATTİN YAVUZ B.TANRIKULU 1 73 446022 7 19 1.36.03 %18(2)
7 GEDİZKAYA (4) DB SKG SK  4y k a BAŞBAY- BELDİBİ (ÇIKMAZ) 49,5 M.C.DEMİRAP  ETHEM KAYA HÜS.KAYA 7 72 613441 5 20 1.37.01 %16(3)
8 MÖSYÖSPARTAKÜS (8) KG DB SK  5y d a ÖZGÜRBEY- AĞLARCAKIZI (MAGRİP) 52,5 +1.00  M.BAYDAN FERİT ARSLAN N.KAYA 3 64 730-727 77 14 1.37.59 %6(7)
 
5'Lİ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GÜNÜN GANYANI, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS

3. Koşu:16:30

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Kum , E.İ.D. : 2.06.89

 

Ikramiye:

1.)
33.000 t
2.)
13.200 t
3.)
6.600 t
4.)
3.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
6.600 t
2.)
2.640 t
3.)
1.320 t
4.)
660 t
 
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 BURULHAN (2) KG DB BB  3y d e AFTER MARKET (USA)- SLENDER (HÜNKARIM) 58 S.ERKUŞ İBRAHİM SÜMER A.GÜVEN 5 40 6-28342 10 16 %14(4)
2 CHEHALIS (1) KG SK  3y d g VICTORY GALLOP (CAN)- NİHALİM (ROYAL ABJAR (USA)) 58 A.SÖZEN GÜLNUR GÜLERCE İB.B.OĞULLARI 2 42 4732 16 16 %40(1)
3 MAJOR TROWBACK (4) KG SK  3y a e CUVEE (USA)- LESLIE PARISH (WEST BY WEST (USA)) 58 M.BAYIR SEVİL PALAMUT İB.B.OĞULLARI 6DS  42 030623 10 14 %15(3)
4 MERITORIOUS (6) SK  3y d e TORUK MACTO (IRE)- BOUNTY HUNTER (WIN RIVER WIN (USA)) 58 E.SİNCAN HAKAN ÇELİK A.ÇİFTÇİ 3 17 8757-06 16 13 %2(6)
5 YILAN KALE (3) SK  3y d e BORS- SWEET MISTRESS (IRE) (DESERT STORY (IRE)) 58 A.KURŞUN ELİF KAYA HÜS.KAYA 1 44 522283 5 17 %22(2)
6 GRANDE CAPO (5) SK  3y d d DEHERE (USA)- HOLIANNA (GER) (BLACK SAM BELLAMY (IRE)) 56 U.TEMUR A. ALPER SİLSÜPÜR Ö.ALAÇAM 4 33 24 18 %7(5)
 
4'LÜ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

4. Koşu:17:00

ŞARTLI 3 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Kum , E.İ.D. : 2.06.89

 

Ikramiye:

1.)
28.000 t
2.)
11.200 t
3.)
5.600 t
4.)
2.800 t

Yetistirici Primi:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t
 
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 ALEXANDRAPOLI (2) SK BB  3y a e HARPUTLU GAGGOŞ- SELUŞ (MUJTAHID (USA)) 56 M.A.SOLMAZAP  SELMAN ERDEMİRCİ Z.FIRAT 1 66 612144 10 18 2.11.48 %30(2)
2 FLASH GORDON (3) KG DB SK  3y d e SCARFACE- FLYING BEAUTY (ROYAL ABJAR (USA)) 60 A.KURŞUN BAĞNU EĞİLLİ N.KAYA 5DS  52 423142 7 18 2.09.95 %15(3)
3 ANKA (1) SK BB  3y d e BOSPORUS (IRE)- SABİN (UNACCOUNTED FOR (USA)) 56 M.BAYDAN SENEM GÖZEL MUR.DOĞAN 2 68 57-2333 7 17 %46(1)
4 BLACK NIGHT (4) 3y d e VICTORY GALLOP (CAN)- FORGIVENESS (SRI PEKAN (USA)) 55 +1.00  A.SÖZEN GÜLNUR GÜLERCE İB.B.OĞULLARI 4DS  44 7341-85 56 18 %7(4)
5 DİŞİKAFKASLI (5) KG K  3y d d MENDIP (USA)- HADİSE (SEA HERO (USA)) 53 A.KAÇMAZ BEŞİR KAYA A.ATAŞ 3 19 9507-00 16 10 %1(5)
 
3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:17:30

ŞARTLI 2/DHÖ , 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60.50 kg, 2200 Kum , E.İ.D. : 2.35.48

 

Ikramiye:

1.)
23.000 t
2.)
9.200 t
3.)
4.600 t
4.)
2.300 t

 
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 EXCALIBUR (1) KG  7y a a YİĞİT- BARONES (NOKTABATUR) 60,5 İ.H.KETME RECEP KETME F.E.DİZDAROĞLU 5DS  101 563362 11 10 2.37.57 %53(1)
2 HAYATI CEDİD (2) DB SKG SK  6y k a TEKELİOĞLU- NADİDE (HİRATASAN) 55,5 M.A.SOLMAZAP  ALİ ŞAHİN A.A.ÇEKENOĞLU 2 93 972452 24 17 2.40.78 %33(2)
3 ADALI HALİL (4) KG K  6y a a BİLGİN- VOLGANAME (VOLGA.2) 57,5 +0.20  V.DEMİR OSMAN ERGİN M.TÜRKOĞLU 3 43 7-98008 24 10 %2(5)
4 JUNYIR SANCAK (5) KG DB  5y k a SANCAKBEYİ- ÇİFTELERGÜLÜ (ALBATUR) 57,5 A.KURŞUN NURİ TURAN B.TANRIKULU 1 72 3-56297 59 13 2.40.85 %9(3)
5 KARAYAVUZ HAN (3) KG K GKR  4y k a KARAYAVUZ- TERKEN GÜZELİ (TİMURHAN) 54,5 B.KILINÇ SELAHATTİN DEMİRKAPI R.ATLI 4 40 00790-5 9 10 %3(4)
 
4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ