PDF Program | Özet PDF Program | CSV ProgramAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:20

Maiden , 2 ve Yukarı İngilizler, kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
13.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 HONNEUR'S LODESTAR (4) 2y d e RECORDER - HONNEUR SUBLIME (LE HAVRE) 58 GREGORY BENOIST ECURIE ATROPAS Y. BARBEROT 4 0 3 16 4,40 -
2 ATLANTIGO (7) 2y d e BIRCHWOOD - LILI ST CYR (ROCK OF GIBRALTAR) 58 VALENTIN SEGUY SCEA CARANT/S.TURKI/ A. WATRIGANT 1 0 2 27 4,45 -
3 CIRCEICHOPE (6) 2y d d PANIS - CHOPINETTE (SIN KIANG) 56,5 ANTHONY CRASTUS A.CHOPARD/G.PARIENTE J. SOUBAGNE 8 0 3 27 6,55 -
4 SMART AND FAST (1) 2y d d DABIRSIM - MON AMIE CHOP (CAPTAIN CHOP) 55 AUGUSTIN MADAMET ECURIE PREMIERS PAS P. ADDA 6 0 3 19 18,70 -
5 MIRAMAR (GB) (2) 2y d d PROFITABLE - VIA LATTEA (TEOFILO) 56,5 EDDY HARDOUIN PATRICK MADAR C&Y. LERNER 2 0 2 19 3,15 -
6 BEAUTY FATALE (8) YP  2y d d WHITECLIFFSOFDOVER - LINOROVA (TREMPOLINO) 56,5 YOANN ROUSSET CH. PLISSON CH. PLISSON 5 0 74 11 15,45 -
7 DANDY DINMONT (IRE) (5) 2y d g DANDY MAN - COCONUT KISSES (BAHAMIAN BOUNTY) 56 ROWAN SCOTT MPS RC/THE OLLIERS/S N. TINKLER 7 0 3,40 -
8 LET'S PARTY GIRL (IRE) (3) 2y d d ES QUE LOVE - CONQUEST PARTYGIRL (GIANT GIZMO) 53 MARIE VELON THERESA MARNANE F. GUYADER 3 0 9,85 -
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

2. Koşu:15:50 G3 PRIX SIGY

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
40.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 UBETTABELIEVEIT (IRE) (8) 3y d e KODIAC - LADYLISHANDRA (MUJADIL) 59 ROWAN SCOTT MARTIN WEBB RACING N. TINKLER 2 110 411913- 165 2,30 %50(1)
2 LUDO (7) 3y d e PENNY'S PICNIC - LUSITANE (BIG BAD BOB) 57 VINCENT CHEMINAUD YVES BOROTRA HA. PANTALL 3 95 1123-5 33 19,25 %2(7)
3 BRAN (6) 3y d g MUHAARAR - BEST INTENT (KING'S BEST) 57 EDDY HARDOUIN CUADRA MIRANDA S.L.U M. DELCHER SANCHEZ 1 95 5320-11 21 12,55 %4(5)
4 KALAHARA (GB) (5) 3y d d FRANKEL - DESERTISTE (GREEN DESERT) 56,5 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE C. FERLAND 6 105 23113-3 33 7,15 %14(3)
5 IDEAL BEAUTY (IRE) (3)   3y d d INVINCIBLE SPIRIT - DISCERNABLE (ELUSIVE QUALITY) 55,5 MICKAEL BARZALONA GODOLPHIN SNC A. FABRE 4 99 145-22 19 4,00 %17(2)
6 ISLE OF MAY (IRE) (2)   3y d d KODIAC - IBTASAMA (STREET CRY) 55,5 JULIEN GUILLOCHON GODOLPHIN SNC HA. PANTALL 8 0 2361-2 31 4,00 %1(2)
7 HASTALAVISTABABY (4) 3y d d DANDY MAN - MIA DIVINA (EXCEED AND EXCEL) 55,5 MARIE VELON THERESA MARNANE F. GUYADER 5 100 8-26451 33 3,40 %3(6)
8 SUESA (IRE) (1) 3y d d NIGHT OF THUNDER - SALLY IS THE BOSS (ORPEN) 55,5 OLIVIER PESLIER GEORGE STRAWBRIDGE F. ROHAUT 7 101 11- 161 5,35 %9(4)
 
[(5)IDEAL BEAUTY (IRE) ,(6)ISLE OF MAY (IRE) ] eküridir.
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

3. Koşu:16:20

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
15.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 ROSE GOLD (6) 3y a d TAMAYUZ - PENNINES (DANSILI) 59 VINCENT CHEMINAUD SCUDERIA MICOLO SNC L. ROVISSE 8 86 21-5 26 6,30 %17(2)
2 ROOSTER (GB) (2) YP  3y a g SHOWCASING - SLATEY HEN (ACCLAMATION) 56,5 MAXIME GUYON ECURIE TLV FR. MONFORT 5 80 5-18732 21 2,70 %25(1)
3 PENNY WHISTLE (5) 3y k d PENNY'S PICNIC - LOSHAD (LOMITAS) 55,5 AURELIEN LEMAITRE ECURIE BRILLANTISSIM M. BRASME 6 78 153-88 28 18,00 %2(10)
4 PISORNO (3) KG  3y a e DREAM AHEAD - ANTIQUA MILLENIA (PIVOTAL) 55 THEO BACHELOT S. BACCI/A. PIERINI G. BIETOLINI 4 77 40-9621 27 5,75 %12(3)
5 HARD HEADED WOMEN (8) 3y d d MUHAARAR - SHE LOVES YOU (LAWMAN) 55 MICKAEL BARZALONA FAIR SALINIA LTD P&J. BRANDT 13 77 3-44 17 4,65 %11(4)
6 EVE (Koşmaz)  3y d d CHARM SPIRIT - ELISION (SAMUM) 54,5 MICKAEL BERTO AJ RACING J. DUPONT-FAHN 7 76 1445-87 11 %0(13)
7 CROSS BENCH (GB) (9) 3y d d KINGMAN - VOTE OFTEN (BEAT HOLLOW) 54,5 CLEMENT LECOEUVRE SUC. KHALID ABDULLAH HF. DEVIN 3 76 83-0 39 15,10 %5(7)
8 MUCH STYLE (7) 3y k d STYLE VENDOME - MUHTABA (MUHTATHIR) 53,5 CRISTIAN DEMURO RPG BLOODSTOCK A&G. BOTTI 9 74 506-71 21 8,40 %8(5)
9 ROSA PARKS (12) 3y d d KHELEYF - RUE DE LA VICTOIRE (EXCEED AND EXCEL) 53 ADELINE MEROU CHRISTOPHE PAUTIER C. PAUTIER 2 73 9-2701 20 15,30 %5(8)
10 WHAT A HULLABALOO (IRE) (10) YP  3y d d RIO DE LA PLATA - RELATION (DISTANT VIEW) 53 MARIE VELON THERESA MARNANE F. GUYADER 12 73 567047 11 28,30 %2(12)
11 HY DREAM (1) KG  3y a d DREAM AHEAD - PRIDE OF PRINCESS (PIVOTAL) 52,5 EDDY HARDOUIN ECURIE TYGALY M. BRASME 10 72 54359- 161 17,90 %2(11)
12 MAKE GOLD (11) 3y a d MAYSON - LOUVE ROUGE (GOLD AWAY) 52 ANTHONY CRASTUS ECURIES SERGE STEMPN C. BOUTIN 1 70 505525 8 26,30 %4(9)
13 INVINCIBLE IBRA (IRE) (4) 3y d e ANJAAL - BOOM AND BLOOM (LAWMAN) 52 DELPHINE SANTIAGO C. PELLEGATTI/C. MAR A&G. BOTTI 11 70 667-25 21 12,05 %6(6)
 
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

4. Koşu:16:50

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
11.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 CHANT D'AUTOMNE (4) 3y d g DABIRSIM - CAMPINA (OASIS DREAM) 56,5 AXELLE NICCO ECURIE WALDECK/E. BE A&G. BOTTI 4 68 5250-03 27 4,65 %14(3)
2 LADY GABRIELA (7) KG  3y d d INVINCIBLE SPIRIT - NEWTON'S NIGHT (GALILEO) 59 AURELIEN LEMAITRE SAKANA/LE THENNEY S. CERULIS 8 68 39-8583 21 3,25 %22(1)
3 NICCOLO DES PLACES (10) KG  3y k g SILVER FROST - ANSE COCOS (DUKE OF MARMALADE) OODSTOCK 57,5 EDDY HARDOUIN EDOUARD DECOSTER C. FEY 10 66 6531-06 21 8,70 %11(4)
4 KATUCHA (9) 3y y d ELUSIVE CITY - KOURKIE (COUNTRY REEL) 55,5 LEA BAILS VICTOR BEGUIGNE JM. BEGUIGNE 1 64 90-7 20 7,50 %7(6)
5 NEW AND EXCLUSIVE (IRE) (6) 3y a d BIRAAJ - NASHARAAT (GREEN DESERT) 56 FABIEN LEFEBVRE FRANCK NOBILE C. O'HALLORAN 2 62 6054-92 23 6,90 %15(2)
6 SITI BINTI (3) 3y a d GOKEN - NERA DIVINE (DIVINE LIGHT) 54,5 CORALIE PACAUT DIEGO FERNANDEZ-ORTE M. BOUTIN 11 62 697-944 8 6,90 %10(5)
7 BELLERA (12) YP  3y k d ZANZIBARI - LADY HARTWOOD (OKAWANGO) 56 CRISTIAN DEMURO EMMANUELLE COVEZ V. DISSAUX 5 62 06-080 36 15,15 %4(9)
8 THE PREACHER (5) 3y d e CAPTAIN MARVELOUS - RENDITION (ORATORIO) 54 SARA VERMEERSCH BERT MAES B. MAES 12 62 00-6 27 13,30 %2(11)
9 PINK GOLD (8) YP  3y d d GOKEN - PEPPERROSE (BIG SHUFFLE) 55 VINCENT CHEMINAUD I. CORBANI/EC. PANDO F. ROHAUT 7 60 852-888 21 11,20 %4(8)
10 DAMON CHOP (2) KG  3y a g KHELEYF - MOON SERENADE (KEY OF LUCK) 54,5 THEO BACHELOT AMINA CHOPARD J. SOUBAGNE 9 59 50-7905 20 12,50 %6(7)
11 ALMA CHOPE (11) YP  3y d d AMADEUS WOLF - ALLIE CHOPE (SOAVE) 53 DELPHINE SANTIAGO CAROLINE AUVRAY C. AUVRAY 6 59 6686-00 12 40,60 %1(12)
12 LE CHAT BOTTE (1) 3y d g MAYSON - COURCHEVEL (WHIPPER) 52 ANTHONY CRASTUS BALLANTINES RACING S ROB. COLLET 3 53 00-0080 18 25,45 %3(10)
 
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

5. Koşu:17:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
12.500 $

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 ECOLO (10) 5y d a INVINCIBLE SPIRIT - NEVER GREEN (HALLING) 60 VINCENT CHEMINAUD JEAN-VINCENT TOUX JV. TOUX 10 75 190-400 21 11,60 %12(3)
2 TIME TO FLY (1) 6y d a WOOTTON BASSETT - ALPINETTE (PYRAMUS) 56 MICKAELLE MICHEL F.NORMAND/P.NORMAND N. CAULLERY 8 68 0-43325 9 7,05 %13(2)
3 SILVER AMERHICAN (2) KG  5y d g AMERICAN POST - SILVER DIANE (SILVER RAINBOW) 56 MARIE VELON THERESA MARNANE F. GUYADER 13 68 984732 10 2,70 %16(1)
4 ROSS CASTLE (IRE) (14) 8y d g BUSHRANGER - BULRUSHES (BYRON) 56,5 JEROME CLAUDIC MATTHIEU PALUSSIERE M. PALUSSIERE 2 66 09-4767 21 14,45 %5(8)
5 EXCLUSIVE BAIO (12) YP  4y d g ELUSIVE CITY - CARNET DE BAL (KINGSALSA) 55,5 JACKY NICOLEAU EC. MICHEL DOINEAU FR. MONFORT 11 66 67-6283 15 9,05 %10(5)
6 AMELIDAY (13) 4y d k SOMMERABEND - PLANTATION (SINGSPIEL) 56 CHRISTOPHER GROSBOIS PASCAL FLEURIE P. FLEURIE 6 66 9-55 19 18,85 %2(14)
7 TALLINSKI (IRE) (5) 7y a g MAYSON - ESTONIA (EXCEED AND EXCEL) 55,5 AURELIEN LEMAITRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 5 64 880-865 21 13,10 %4(9)
8 PEDRO THE FIRST (4) 6y d g PEDRO THE GREAT - PINK CANDIE (FATH) 55 THOMAS TRULLIER FRANCK LEBLANC N. CAULLERY 1 64 47-5048 13 25,40 %3(13)
9 KINGSFOLD (11) 4y d g CHARM SPIRIT - EXIT TO DERAWLIN (EXIT TO NOWHERE) 54,5 GREGORY BENOIST SNOWDROP STUD CO. LT JV. TOUX 12 62 43-1420 13 11,55 %7(6)
10 TENORIO (3) KG  8y d a DOBBY ROAD - SURTSEY (ANABAA BLUE) 54 MICKAEL BARZALONA VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 9 62 005781 8 11,40 %6(7)
11 GALLOON (15) 4y d a DANDY MAN - HAUTE COUTURE (INVINCIBLE SPIRIT) 54 THEO BACHELOT STALL IKERA M. GEISLER 3 62 0-94415 20 18,20 %3(10)
12 INVIOLABLE SPIRIT (IRE) (6) 6y d g ZEBEDEE - MEDISKA (MEDICEAN) 54 EDDY HARDOUIN DELPHINE DE WULF D. DE WULF 4 62 418-517 27 14,05 %3(12)
13 GLICOURT (8) YP  7y d g RAJSAMAN - FUSEE FRANCAISE (ANABAA) 51,5 FRIDA VALLE SKAR DIEGO FERNANDEZ-ORTE M. BOUTIN 7 57 0-62042 8 10,45 %11(4)
14 BELLADONE SPIRIT (IRE) (7) YP  5y d k CHARM SPIRIT - MORNING BRIDE (DANEHILL DANCER) 52 QUENTIN PERRETTE ANNE-SOPHIE CROMBEZ AS. CROMBEZ 14 55 54969-0 6 26,30 %1(15)
15 ARGUIN (9) YP  6y d g MANDURO - OLONELLA (SELKIRK) 51,5 ANTHONY CRASTUS STALL LAURUS H. SAUER 15 55 4625-04 20 19,25 %3(11)
 
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

6. Koşu:17:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
10.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 COOL REFLECTION (IRE) (3)   5y d g SHOWCASING - MISS LACEY (DIKTAT) 58,5 DELPHINE SANTIAGO STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 3 55 021562 21 2,05 %21(1)
2 JILBAAB (GB) (5)   5y d g HAVANA GOLD - SAND DANCER (FOOTSTEPSINTHESAND) 59,5 PIERRE BAZIRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 14 53 542205 18 2,05 %3(1)
3 CLOUD EIGHT (IRE) (10) YP  6y d g DREAM AHEAD - NIGHT CAM (NIGHT SHIFT) 58 JACKY NICOLEAU PAUL RICHARD FR. MONFORT 10 53 7-52432 18 5,00 %15(3)
4 THROTTLE CONTROL (IRE) (4) 4y k k ZEBEDEE - TRISARA (EXCEED AND EXCEL) 56,5 SOPHIE CHUETTE LAURA HAAZE N. LANTSOGHT 6 53 042-813 27 8,00 %9(5)
5 ANTICS DEALER (15) YP  4y d k DABIRSIM - ANTIQUA MILLENIA (PIVOTAL) 58,5 ANTHONY CRASTUS BALLANTINES RACING S ROB. COLLET 8 51 7-00900 18 19,00 %2(9)
6 ANTILA (13) KG  4y k k PENNY'S PICNIC - SHANA IN LOVE (MONTMARTRE) 58 VINCENT CHEMINAUD SEBASTIEN BEAUMARD S. BEAUMARD 11 51 779-097 6 33,75 %1(11)
7 ASTURIAS ROAD (6) KG   5y d g DOBBY ROAD - DOHIBANE (DANEHILL) 57 CRISTIAN DEMURO VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 2 48 023484 8 7,55 %12(4)
8 HIT THE TRACK JACK (GB) (11)   5y d g SWISS SPIRIT - ATHANIA (FATH) 56,5 HUGO BESNIER HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 7 46 078103 8 4,90 %7(2)
9 OPERATIVE (GB) (8) 8y a g PASTORAL PURSUITS - GILT LINKED (COMPTON PLACE) 56,5 TRISTAN BARON CAENEPEEL/LEGRAND F. CAENEPEEL 13 46 40000-4 8 11,80 %5(6)
10 DOBBY FIRST (7) KG   8y d a DOBBY ROAD - MY FIRST LOVE (NORTHERN CRYSTAL) 55 ROSARIO MANGIONE VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 9 44 068045 8 7,55 %1(4)
11 PREMIER DIVISION (2) KG  6y d g WOOTTON BASSETT - PREMIER ACCLAIM (ACCLAMATION) 52,5 PERRINE CHEYER SCHEPENS-MERVYLDE A. SCHEPENS 5 44 0900-73 18 15,10 %4(7)
12 DARK ROAD (IRE) (9) KG  8y d g ALFRED NOBEL - DENICES DESERT (GREEN DESERT) 54,5 FABIEN LEFEBVRE RENSTAL FLORYN A. FLORYN 12 42 7907-59 18 44,40 %1(10)
13 TREMONT (1) KG   6y d g MOST IMPROVED - SHEEMA (TEOFILO) 54 MAXIME GUYON HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 15 42 07-3254 18 4,90 %15(2)
14 DUQUESA PENGUIN (GB) (14)   9y a g WINKER WATSON - QUAKER PARROT (COMPTON PLACE) 52,5 MARIE VELON STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 1 42 000-353 45 2,05 %2(1)
15 MOONLIGHT IN JAPAN (12) YP  5y k g RAJSAMAN - MOONLIGHT KISS (VERGLAS) 50,5 EBBE VERHESTRAETEN DANNY DE WAELE D. DE WAELE 4 33 5-99900 27 31,35 %2(8)
 
[(1)COOL REFLECTION (IRE) ,(2)JILBAAB (GB) ,(14)DUQUESA PENGUIN (GB) ],[(7)ASTURIAS ROAD ,(10)DOBBY FIRST ],[(8)HIT THE TRACK JACK (GB) ,(13)TREMONT ] eküridir.
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

7. Koşu:18:20

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1800 Çim

 

Ikramiye:

1.)
14.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 NOW WE KNOW (3) 4y k g KENDARGENT - NOW FOREVER (TIGER HILL) 60 SEBASTIEN MAILLOT WINFRIED ENGELBRECHT N. CLEMENT 2 101 113733- 165 6,65 %8(4)
2 AMEDRAS (7) 4y a g ANODIN - METAL ROCKET (MUHTATHIR) 57 ROSARIO MANGIONE ABDELHAFIDH DRIDI FRED. ROSSI 1 88 611-77 18 32,20 %2(9)
3 GRAVITY FORCE (GB) (9) 4y d g FOUNTAIN OF YOUTH - ITSINTHESTARS (ZOFFANY) 56 SOPHIE CHUETTE PHILIPPE PONSOT CH. AUBERT 8 0 1234-31 15 18,45 %3(7)
4 MKFANCY (6) 4y d a MAKFI - FANCY GREEN (MUHTATHIR) 57 MAXIME GUYON ABDULLAH AL MADDAH FRED. ROSSI 9 95 685-299 61 14,70 %6(5)
5 TRES VALENTINE (5) 4y d k FASTNET ROCK - TRES RAVI (MONSUN) 55,5 CORALIE PACAUT CHEVOTEL RACING JC. ROUGET 5 97 301122- 168 6,40 %11(3)
6 CHARLESQUINT (IRE) (1) 4y d a SHOWCASING - COMMUTE (RAIL LINK) 57 GREGORY BENOIST MARIE-JOELLE GOETSCH Y. BARBEROT 7 97 32354-0 9 16,80 %3(6)
7 ENEMY (GB) (2) 4y d g MUHAARAR - PRUDENZIA (DANSILI) 57 CHRISTOPHE SOUMILLON QATAR RACING/EC.MONC FH. GRAFFARD 6 97 4245-21 18 1,45 %54(1)
8 LIGHT BREEZE (8) 4y d k KODIAC - PASSIFLORE (SIYOUNI) 53 ALEXANDRE CHESNEAU HARAS DU LOGIS SAINT F. VERMEULEN 3 0 1-1 51 4,95 %12(2)
9 CEINTURE NOIRE (4) 4y d k WOOTTON BASSETT - MEANDRA (DUBAWI) 55,5 OLIVIER PESLIER MICHELINE LEURSON R. LE DREN DOLEUZE 4 86 806730- 124 34,30 %2(8)
 
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE