PDF Program | Özet PDF Program | CSV ProgramAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:16:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2700 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 SHE'S A UNICORN (GB) (7) KG  4y d k GARSWOOD - SHATTER (MR. GREELEY) 58 PERRINE CHEYER FEEL GOOD HORSE RACI L. ROVISSE 5 69 03183-3 30 2,80 -
2 MORNE ROUGE (5) YP  4y a g HUNTER'S LIGHT - LINGREVILLE (LE HAVRE) 57,5 YOHANN BOURGOIS LOUIS CLAIR CRANE R. CHOTARD 8 62 05-5 38 13,60 -
3 AMARIGOOD (4) 4y d k AMARILLO - REALLY GOOD (KINGSALSA) 57,5 EMMANUEL ETIENNE D.MIQUEL/E.THUEUX/A. E. THUEUX 7 52 006-030 26 9,20 -
4 NOLIVER (1) KG  4y d g SILVER FROST - NOLIEN (NAYEF) 57,5 PIERRE BAZIRE PHILIPPE LATOUR F. VERMEULEN 1 59 4983-83 14 5,25 -
5 BIRTHDAY TIC (3) 4y k g WALDPARK - BIRTHDAY TREAT (MARTALINE) 57,5 MICKAEL BERTO PATRICE LENOGUE P. LENOGUE 6 53 060-80 24 18,75 -
6 HERMES FLEURY (6) 4y d g SIRZANE - ANOMANE (LINDA'S LAD) 56 STEPHANE LAURENT FLORENCE CHENU F. CHENU 4 48 35850-9 13 16,45 -
7 HONEYQUEEN (8) 4y a k NO RISK AT ALL - MARTHAMIA (TIMBOROA) 56 QUENTIN PERRETTE MM G.REILLE-VEILLEDE BUTEL & BEAUNEZ 2 64 093825- 110 6,25 -
8 LIBERTE ABSOLUE (2) KG  4y d k OLYMPIC GLORY - FENELLA'S LINK (LINAMIX) 53 ALISON MASSIN REMY DUPUY-NAULOT C&Y. LERNER 3 62 566-035 13 2,30 -
 
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE

2. Koşu:17:05 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1800 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 GOLD ACCENT (3) KG  4y a k KHELEYF - BOLD MISTRESS (PEINTRE CELEBRE) 58 PIERRE BAZIRE JAN ROMEL F. VERMEULEN 7 75 6113-60 19 3,00 %24(1)
2 WILD BUSH (1) 4y y g ANODIN - INTO THE WILD (GREAT JOURNEY) 53,5 SOPHIE CHUETTE F.NESA CH. AUBERT 5 62 580-040 6 18,80 %6(6)
3 ALL OR NOTHING (5) 4y d g DABIRSIM - CINDY BOULD (HIGH CHAPARRAL) 54 HUGO LEBOUC J-P. PHILIPPOT / GRO A. FOUASSIER 9 66 92309-1 30 5,70 %15(3)
4 GANOUV (IRE) (6) YP  4y d g SWISS SPIRIT - SUSTAIN (ZAMINDAR) 55 BENJAMIN MARIE GERARD MIMOUNI E. THUEUX 2 53 800-4 43 17,35 %3(8)
5 SHISO (IRE) (9) 4y d k SIR PRANCEALOT - MARIA MONTEZ (PICCOLO) 56 HUGO BESNIER MARKUS SCHIEBINGER R. ROHNE 6 67 572110- 87 8,85 %11(5)
6 MOREMI (2) KG  4y a g KHELEYF - MEPHALA (MUHAYMIN) 57,5 THEO BACHELOT TROIS MILLE S. CERULIS 8 63 04532-0 18 4,85 %13(4)
7 RASHWAN (4) 4y d g INTELLO - RETINA (DASHING BLADE) 52,5 CLEMENT GUITRAUD FRIEDRICH HODEL Y. BARBEROT 4 63 5-099-50 18 13,90 %5(7)
8 CINQUANTE ET UN (8) 4y d g JUKEBOX JURY - PASTIS (LORD OF ENGLAND) 54,5 ALISON MASSIN J. BISSON/AS & D. AL AS&D. ALLARD 3 53 0-60 18 26,05 %1(9)
9 SOFT MELODY (GB) (7) 4y a k NEW APPROACH - IHSAS (RAHY) 54,5 VINCENT CHEMINAUD NBH RACING HA. PANTALL 1 63 92649-3 39 2,60 %21(2)
 
6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

3. Koşu:17:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1800 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 MARBOOT (IRE) (2) KG  5y a g SHOWCASING - CAFETIERE (IFFRAAJ) 61 CLEMENT GUITRAUD G.BARBARIN/O.BROCHAR S. CERULIS 6 73 7515-05 30 2,35 %21(1)
2 HOT SUMMER (1) 5y d g SOMMERABEND - AMERICAN NIZZY (AMERICAN POST) 59,5 PAULINE DOMINOIS NADIA MICHAUD L. ROVISSE 4 67 7801-14 18 5,05 %18(3)
3 TIME TO FLY (3) YP  6y d a WOOTTON BASSETT - ALPINETTE (PYRAMUS) 59 PIERRE BAZIRE BERNARD GIRAUDON F. VERMEULEN 3 69 3430-43 12 3,90 %21(2)
4 CALVIN (8)   8y d g WHIPPER - CELESTINA AGOSTINO (STREET CRY) 58 JEREMY MOISAN JEAN-CHRISTOPHE BERT JC. BERTIN 11 67 652560- 62 7,20 %9(5)
5 MASETTO (4) YP  5y d g MAYSON - ACACALIA (RANSOM O'WAR) 57,5 CYRILLE STEFAN JANINA BURGER C. FEY 9 67 071-405 15 6,10 %13(4)
6 CARRY OUT (9) 9y d g AIR CHIEF MARSHAL - RESPITE (PIVOTAL) 54,5 ALISON MASSIN AS&D. ALLARD AS&D. ALLARD 2 52 304200- 71 22,90 %2(9)
7 SOSOFT (5) YP  5y d a PIVOTAL - SOFT LIPS (RAHY) 56 STEPHANE LAURENT CARLOS LAFFON-PARIAS C. LAFFON-PARIAS 5 63 2-80080- 160 22,45 %3(8)
8 JASNIN (7) KG  9y k g PALACE EPISODE - JAILLISSANTE (VERGLAS) 56 YOHANN BOURGOIS GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 7 61 2103-98 26 19,45 %4(7)
9 CROP OVER QUEEN (10)   5y d k PLANTEUR - CAPANNACCE (LAHIB) AURENT, H. TASSIN 54,5 EBBE VERHESTRAETEN JEAN-CHRISTOPHE BERT JC. BERTIN 1 39 0050-04 16 7,20 %2(5)
10 WE LOVE (11) 5y k k KANDAHAR RUN - WILDSPITZE (STERNKOENIG) 53 SOPHIE CHUETTE FLORENCE CHENU F. CHENU 10 51 0-7058-7 13 17,40 %1(10)
11 RAISE THE STAKES (6) KG  7y d k SAGEBURG - RAISE A MIND (ZAMINDAR) 54,5 QUENTIN PERRETTE ECURIE PIGONI M&M R. CHOTARD 8 58 1375-78 5 17,40 %6(6)
 
[(4)CALVIN ,(9)CROP OVER QUEEN ] eküridir.
5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

4. Koşu:18:05

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 SEQANIA (GB) (10) KG  6y d k EQUIANO - SINGUNA (BLACK SAM BELLAMY) 64 LEA BAILS STALL C.T. OLYMPIA B. HELLIER 4 74 71043-0 40 12,60 %6(7)
2 SHAKE ME HANDY (GB) (3) 6y k g EASTERN ANTHEM - CLORIDJA (INDIAN RIDGE) 62,5 AURELIEN LEMAITRE DAVID BOND S. CERULIS 8 66 3-408-51 9 3,10 %19(1)
3 SLICKTEG (9) YP  6y y a SLICKLY - TEGAN (CAPE CROSS) 61,5 TRISTAN BARON DANIEL DUMOULIN M. ROSSEEL 10 64 0000-00 9 20,85 %2(11)
4 MINIKING (8) KG  8y d g KINGSALSA - MINI PENNY (PENNEKAMP) 58 HUGO LEBOUC JEAN-LOUIS MANOURY A. FOUASSIER 7 62 38443-0 40 11,85 %9(5)
5 TENORIO (5) KG  8y d a DOBBY ROAD - SURTSEY (ANABAA BLUE) 60 THEO BACHELOT VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 11 62 5000-00 9 18,20 %4(9)
6 ROYAL VATI (7) YP  8y d g KINGSALSA - REINE DE VATI (TAKE RISKS) 58 DELPHINE SANTIAGO ECURIE DE PARTAGE GA C. NICOT 3 60 00931-2 47 2,75 %17(2)
7 HAPPY DREAM (ITY) (11) KG  7y d g BLU AIR FORCE - HAPPY SUE (CITY ON A HILL) 59 MICKAEL BERTO CLAUDE FOELLER J. PARIZE 9 59 1162-00 21 19,45 %4(10)
8 SNOOZY SIOUX (IRE) (6) YP  7y d k SLEEPING INDIAN - CASTALIAN SPRING (OASIS DREAM) 58,5 FABIEN LEFEBVRE NICOLE MOONS N. MOONS 5 57 0401-37 18 14,65 %4(8)
9 INVIOLABLE SPIRIT (IRE) (1) 6y d g ZEBEDEE - MEDISKA (MEDICEAN) 57 STEPHEN HELLYN DELPHINE DE WULF D. DE WULF 1 55 34618-5 9 10,20 %9(6)
10 ACHILLE DES AIGLES (4) YP  7y a g SIYOUNI - KIVA DES AIGLES (ENRIQUE) 55 CORALIE PACAUT CORINE BARANDE BARBE C. BARANDE BARBE 6 53 006-300 9 13,30 %11(4)
11 JILBAAB (GB) (2) 5y d g HAVANA GOLD - SAND DANCER (FOOTSTEPSINTHESAND) 56,5 PIERRE BAZIRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 2 53 804-754 9 5,15 %16(3)
 
4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

5. Koşu:18:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2700 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 ZOE LA GRIBOUILLE (9) 7y k SIYOUNI - ZALGA (SAGACITY) 55,5 ESTELLE FONTAINE DAVID WINDRIF D. WINDRIF 2 57 156-007 6 21,40 %2(9)
2 LINSOUMIS (1) YP  7y d g SINNDAR - CORTIGUERA (OASIS DREAM) 55,5 JULES MOBIAN A.PINOT/J-C BOUBERT P. DECOUZ 9 72 0505-50 9 4,75 %10(3)
3 LINARDO (GB) (7) KG  8y d g HIGH CHAPARRAL - LADY LINDA (TORRENTIAL) 56,5 CLEMENT GUITRAUD GILLES BARBARIN S. CERULIS 5 64 075890- 73 20,50 %3(8)
4 SHARQI (IRE) (11) 5y a k KITTEN'S JOY - ROSBY WAVES (DISTORTED HUMOR) 57,5 FABIEN LEFEBVRE CAENEPEEL/LEGRAND F. CAENEPEEL 8 51 002-605 18 8,40 %3(7)
5 HEXIS (IRE) (2) KG   7y d a HENRYTHENAVIGATOR - HUNZA DANCER (DANEHILL DANCER) 57,5 JEROME CLAUDIC DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 6 57 3580-83 18 4,55 %11(2)
6 CORAL BOY (6) KG  5y a g LORD OF ENGLAND - MISS CORAL (BIG SHUFFLE) 56 JEREMIE MONTEIRO MICHAEL PETER REICHS M. NIGGE 4 57 4-554-98 9 8,40 %4(4)
7 PARIS PARIS (GER) (8) 6y d k MANDURO - PEARL OF LOVE (SHOLOKHOV) 56 SEBASTIEN MAILLOT FRANCOIS BELMONT F. BELMONT 12 66 210640- 97 10,45 %3(5)
8 VASY SAKHEE (4) KG   8y d k SAKHEE - VASY FLEUR DE ROY (BALLEROY) 56 TRISTAN BARON DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 11 64 303040- 56 4,55 %2(2)
9 MEHYT (10) YP   6y d g MUHTATHIR - DELTA DU NIL (VERGLAS) 56 CYRILLE STEFAN GERARD QUERE & SEVER S. QUERE 10 37 807-668 9 16,85 %2(6)
10 RESOUDJA (12)   5y k g RAJSAMAN - DELTA DU NIL (VERGLAS) 56 STEPHANE BREUX GERARD QUERE & SEVER S. QUERE 7 40 007-00-0 9 16,85 %1(6)
11 FAMOUS LINE (3) 5y k k MONTMARTRE - CITY CHARM (ELUSIVE CITY) 53 AUGUSTIN MADAMET ECURIE VICTORIA DREA JPH. DUBOIS 3 59 7-005-50 18 19,65 %2(10)
12 GLYSANDRINE (IRE) (5) YP  5y d k DABIRSIM - GLOOMY SUNDAY (SINGSPIEL) 54,5 THEO BACHELOT VAN DER LINDEN/OELER MF. WEISSMEIER 1 68 0044-32 30 2,15 %59(1)
 
[(5)HEXIS (IRE) ,(8)VASY SAKHEE ],[(9)MEHYT ,(10)RESOUDJA ] eküridir.
2. 3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

6. Koşu:19:05

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 EMPIRIC (GB) (4) 8y d g HOLY ROMAN EMPEROR - SIERRA SLEW (FANTASTIC LIGHT) 57 PERRINE CHEYER ERIC BERNHARDT E. BERNHARDT 1 51 2207-94 13 4,85 %12(4)
2 COOL REFLECTION (IRE) (1) YP  5y d g SHOWCASING - MISS LACEY (DIKTAT) 59,5 FABIEN LEFEBVRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 3 51 5000-02 9 4,65 %15(3)
3 LA MIRADA KG (Koşmaz)  5y d k DOBBY ROAD - SURTSEY (ANABAA BLUE) 59 HUGO BESNIER MICHELE CAZAUBON V. DISSAUX 7 49 52796-0 40 9,90 %7(10)
4 ASTURIAS ROAD (3) KG   5y d g DOBBY ROAD - DOHIBANE (DANEHILL) 58,5 THEO BACHELOT VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 5 48 4180-02 13 2,75 %28(1)
5 DOBBY FIRST (8) KG   8y d a DOBBY ROAD - MY FIRST LOVE (NORTHERN CRYSTAL) 58,5 GERALD MOSSE VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 6 48 7280-06 13 2,75 %3(1)
6 SHOT IN THE DARK (2) 8y d g DARK ANGEL - VELVET REVOLVER (MUJAHID) 56,5 MARIE VELON LAURENT CENDRA L. CENDRA 9 46 84316-3 13 5,15 %18(2)
7 HELLO IS YOU (9) 5y d g ANODIN - YOUNG MAJESTY (MARIA'S MON) 54,5 MEGANE PESLIER R R RACING R. ROELS 10 46 72926-0 51 13,05 %5(6)
8 MUGUETTE GIRL (6) 5y d k PENNY'S PICNIC - SAFE STEPS (FOOTSTEPSINTHESAND) 53 BENJAMIN MARIE JEAN-PHILIPPE SAUVAG JP. SAUVAGE 8 40 00500-7 9 27,70 %1(9)
9 GHOR (10) KG  13y a g GOLD AWAY - PRAGMATICA (INCHINOR) 51,5 SOPHIE TISON LAETICIA CARMELIET D. VAN DYCK 2 40 754-5-43 18 9,00 %8(5)
10 KILLING JOKE (7) KG  7y y g SAGEBURG - ZANYEVA (OASIS DREAM) 52 DELPHINE SANTIAGO JEAN-PIERRE VANDEN H R. ROELS 11 37 7340-70 24 13,10 %2(7)
11 FLYING DANDY (IRE) (5) YP  5y d a DANDY MAN - DOUBLE VIE (TAGULA) 51 LEA BAILS GEERT VERHEYE G. VERHEYE 4 33 6070-06 18 14,55 %1(8)
 
[(4)ASTURIAS ROAD ,(5)DOBBY FIRST ] eküridir.
6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ

7. Koşu:19:35

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS Gny AGF
1 ELWIND (3) 4y d k SOMMERABEND - AQUAVENUS (ELUSIVE CITY) 61,5 MEGANE PESLIER RPG BLOODSTOCK A&G. BOTTI 8 76 295033- 99 5,80 %16(3)
2 ASCOT JUNGLE (IRE) (Koşmaz)  4y a k BUNGLE INTHEJUNGLE - RED RED ROSE (PICCOLO) 64 . C. BOUTIN C. BOUTIN 3 75 27473-8 44 %0(11)
3 BLACK MORNING (GB) (6) KG  4y d k DUE DILIGENCE - BRIGHT MORNING (STORM CAT) 63,5 PIERRE BAZIRE BERNARD GIRAUDON F. VERMEULEN 10 74 32197-8 8 11,15 %10(5)
4 LADYSANE (4) KG  4y d k DABIRSIM - LADY ANOUCHKA (VETTORI) 60 THEO BACHELOT HEINRICH TOENNIES-FI J. BOISNARD 1 66 5555-03 16 4,70 %19(2)
5 ALKAID (5) YP  4y d g SOMMERABEND - MAHYARA (LOMITAS) 56,5 MARIE VELON SCUDERIA ALLEV.IL QU G. BIETOLINI 7 62 2449-74 16 4,00 %15(4)
6 BUTI (2) KG  4y d g ELUSIVE CITY - JOLIE - BELLE (ORATORIO) 56 GERALD MOSSE A. PIERINI/G. BIETOL G. BIETOLINI 5 57 632-328 19 3,50 %24(1)
7 ASPASIA (7) 4y d k ZANZIBARI - AIR BAG (POLIGLOTE) 51,5 CORALIE PACAUT CORINE BARANDE BARBE C. BARANDE BARBE 11 51 706-988 9 10,40 %4(7)
8 PICCATA (10) 4y d k SOMMERABEND - WALDESLUST (MEDICEAN) 50,5 BENJAMIN MARIE NICOLE MOONS N. MOONS 6 48 90080-9 32 12,95 %1(9)
9 POSED (9) KG  4y d k ZOFFANY - COOL AND COMPOSED (BUDDHA) 50,5 EBBE VERHESTRAETEN FABIEN COSSOU FR. COSSOU 4 48 0080-0 18 11,70 %1(10)
10 THROTTLE CONTROL (IRE) (1) 4y k k ZEBEDEE - TRISARA (EXCEED AND EXCEL) 51 LEA BAILS LAURA HAAZE N. LANTSOGHT 2 46 77042-8 40 7,40 %8(6)
11 JAYADEEVA (8) KG  4y d g KHELEYF - DAME CAPRICE (BERING) 49,5 DELPHINE SANTIAGO STAL GUSKY G. COURBOT 9 44 090060- 57 35,30 %2(8)
 
GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ