Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:55

Handikap , 2 Yaşlı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.528 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BAGHDAD (FR)(2) 2y d e FRANKEL  -  FUNNY GIRL (DARSHAAN) 60 P. J. MCDONALD MR MOHAMMED BIN HAMA MARK JOHNSTON 2,05 - 6 74
2 RUSTANG (FR)(6) 2y d e HOLY ROMAN EMPEROR  -  OPPAMATTOX (MUNIR) 57,5 SHANE KELLY WHITE BEECH FARM RICHARD HUGHES 3,85 - 4 69
3 DEADLY REEL (IRE)(4) 2y d d POUR MOI  -  LADY EDERLE (ENGLISH CHANNEL) 58,5 RICHARD KINGSCOTE CHASEMORE FARM ARCHIE WATSON 4,90 - 1 71
4 FAR DAWN(5) KG  2y a e HELMET  -  WINDLASS (TEOFILO) 57,5 MARTIN LANE ABDULLAH SAEED SIMON CRISFORD 5,00 - 8 69
5 MASTERS APPRENTICE (IRE)(8) 2y a e MASTERCRAFTSMAN  -  MAGHZAA (AQLAAM) 55,5 MITCH GODWIN THE OLD ENOUGH TO KN SYLVESTER KIRK 7,95 - 2 65
6 ASHINGTON(3) 2y d e CANFORD CLIFFS  -  KADOMA (DANEHILL DANCER) 58,5 JIM CROWLEY BENGOUGH, BOORER, BO LUCA CUMANI 10,95 - 9 71
7 MR LARGE (IRE)(7) 2y d e FOOTSTEPSINTHESAND  -  OH HAPPY DAYS (GALILEO) 57 DOUGIE COSTELLO THE Q PARTY JAMIE OSBORNE 8,45 - 3 68
8 FALCON EYE (IRE)(1) 2y k e DUBAWI  -  ASI SIEMPRE (EL PRADO) 60,5 JAMES DOYLE GODOLPHIN CHARLIE APPLEBY 1,85 - 7 75
KING ATHELSTAN (IRE)(9) (Koşmaz)  2y d e MAYSON  -  ASHTAROUTE (HOLY BULL) 54,5 JOSEPHINE GORDON SHERIDAN & PARTNERS JOHN BEST Koşmaz - 10 62
SAUCHIEHALL STREET (IRE)(10) (Koşmaz)  2y d e MASTERCRAFTSMAN  -  TOP TRAIL (EXCHANGE RATE) 52 MARTIN DWYER THE QUIET MEN PARTNE SYLVESTER KIRK Koşmaz - 5 58
 
İKİLİ(2/6) :4,90 t, SIRALI İKİLİ(2/6) :9,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/6/4) :17,12 t, PLASE(2) :1,75 t, PLASE İKİLİ(2/4) :39,80 t, PLASE(6) :11,00 t, PLASE İKİLİ(2/6) :5,00 t, PLASE İKİLİ(4/6) :27,20 t EFG:1

2. Koşu:21:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
3.234 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MACH ONE(3) YP  3y d e MAKFI  -  PERFECT SPIRIT (INVINCIBLE SPIRIT) 60,5 EDWARD GREATREX DR BRIDGET DREW & PA ARCHIE WATSON 2,40 %30(1) 12 62
2 NEVER FOLDING (IRE)(9) 3y d d REQUINTO  -  SARELLA LOREN (THEATRICAL) 55,5 SHANE KELLY MRS ANNE COWLEY SEAMUS DURACK 12,35 %6(6) 7 51
3 JUNOESQUE(6) YP  3y d d VIRTUAL  -  SNAKE SKIN (GOLDEN SNAKE) 58,5 FERGUS SWEENEY THE JUNIPER RACING C JOHN GALLAGHER 7,50 %5(7) 1 58
4 SAMPHIRE COAST(1) K  4y d a FASTNET ROCK  -  FASLEN (FASLIYEV) 61 PATRICK MATHERS MR PADDY BARRETT DEREK SHAW 4,35 %9(4) 5 62
5 MISS MIRABEAU(5) KG  3y d d OASIS DREAM  -  MISS CORNICHE (HERNANDO) 59 RYAN POWELL EXORS OF THE LATE MR SIR MARK PRESCOTT BT 6,15 %12(3) 8 59
6 BREAKING FREE(14) YP  3y a e KYLLACHY  -  HILL WELCOME (MOST WELCOME) 53,5 JOHN EGAN ADAMS, ALLEN, BLADES JOHN QUINN 6,50 %4(9) 6 47
7 RONNI LAYNE(8) 3y d d NATIVE RULER  -  CINDY INCIDENTALLY (SHINKO FOREST) 55,5 MARTIN DWYER MR TIM URRY & MRS B. CONRAD ALLEN 8,20 %8(5) 9 51
8 COOKIE RING (IRE)(12) DB  6y d a MOSS VALE  -  TALAH (DANEHILL) 54 SHANE GRAY MRS AILSA STIRLING KRISTIN STUBBS 24,65 %1(14) 11 42
9 AFRICAN SHOWGIRL(2) 4y a k SHOWCASING  -  GEORGIE THE FOURTH (CADEAUX GENEREUX) 60,5 JOSEPHINE GORDON MISS VANDA OHLIDALOV IVAN FURTADO 12,15 %4(8) 13 60
10 TILLY DEVINE(16) 3y k d AUSSIE RULES  -  CORA PEARL (MONTJEU) 53 KIERAN O'NEILL WINNING CONNECTIONS SCOTT DIXON 50,60 %0(15) 4 39
11 SUBOTAL (IRE)(11) 4y a a PIVOTAL  -  SUBA (SEEKING THE GOLD) 54 JACK OSBORN MRS ALISON GUEST RICHARD GUEST 9,80 %2(11) 15 45
12 WOOTYHOOT (FR)(4) 3y d e WOOTTON BASSETT  -  ORLENA (GONE WEST) 59 GEORGE WOOD THE MACARONI BEACH S JAMES FANSHAWE 3,80 %14(2) 10 59
13 FRANGARRY (IRE)(7) DB  5y d a LAWMAN  -  DIVERT (AVERTI) 56,5 JOSHUA BRYAN DR S. P. HARGREAVES ALAN BAILEY 9,65 %3(10) 3 52
14 BLACKADDER(13) YP  5y d a MYBOYCHARLIE  -  FAMCRED (INCHINOR) 54 RAUL DA SILVA MR RICHARD HAMBLETON MARK GILLARD 24,05 %1(13) 14 42
15 RIPPER STREET (IRE)(15) K  3y d e BIG BAD BOB  -  CASTER SUGAR (COZZENE) 53 JANE ELLIOTT MR TREVOR MILNER CHRISTINE DUNNETT 16,00 %2(12) 2 46
LUTINE CHARLIE (IRE)(10) YP (Koşmaz)  10y d a KHELEYF  -  SILVERY HALO (SILVER GHOST) 54 JOE FANNING MISS EMMA L. OWEN EMMA OWEN Koşmaz %0(16) 16 46
 
1. ÇİFTE(2/3) :7,20 t AGF:3

3. Koşu:21:55

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2800 Kum

 

Ikramiye:

1.)
12.450 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 JOSHUA REYNOLDS(7) KG  3y d e NATHANIEL  -  DASH TO THE FRONT (DIKTAT) 55 ROBERT HAVLIN CASTLE DOWN RACING & JOHN GOSDEN 6,05 %11(4) 7 92
2 WATERSMEET(1) 6y k a DANSILI  -  UNDER THE RAINBOW (FANTASTIC LIGHT) 64 JOE FANNING MR J. BARSON MARK JOHNSTON 4,65 %27(2) 1 106
3 HIGH SECRET (IRE)(5) 6y d a HIGH CHAPARRAL  -  SECRET QUESTION (RAHY) 59 MEGAN NICHOLLS AXOM LXV PAUL NICHOLLS 9,45 %5(6) 4 95
4 LORD GEORGE (IRE)(3) 4y k a SIR PERCY  -  MAHIMA (LINAMIX) 59,5 GEORGE WOOD FRED ARCHER RACING - JAMES FANSHAWE 4,70 %14(3) 2 96
5 AUSSIE REIGNS (IRE)(4) 7y d a AUSSIE RULES  -  ROHAIN (SINGSPIEL) 59 HECTOR CROUCH MR NICK PEACOCK GARY MOORE 8,85 %2(7) 3 95
6 BATTERSEA(2) 6y d a GALILEO  -  GINO'S SPIRITS (PERUGINO) 61 JACK MITCHELL H.R.H. SULTAN AHMAD ROGER VARIAN 1,05 %35(1) 6 100
7 BARYE(6) 6y d a ARCHIPENKO  -  OBLIGE (ROBELLINO) 57,5 SHANE KELLY MR ANTHONY HOGARTH RICHARD HUGHES 9,15 %5(5) 5 92
 
İKİLİ(1/7) :5,65 t, SIRALI İKİLİ(7/1) :22,75 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/1/5) :19,50 t

4. Koşu:22:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
6.225 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 YOU'RE COOL(10) 5y d a EXCEED AND EXCEL  -  JA ONE (ACCLAMATION) 56 JOE DOYLE MR D BICHAN & MR F C JOHN BALDING 5,55 %11(5) 8 75
2 GORGEOUS NOORA (IRE)(6) 3y d d RAVEN'S PASS  -  ANEEDAH (INVINCIBLE SPIRIT) 58 JIM CROWLEY SALEH AL HOMAIZI & I LUCA CUMANI 1,30 %17(2) 1 80
3 MENELIK (IRE)(7) KG DB  8y d a OASIS DREAM  -  CHICA ROCA (WOODMAN) 57,5 DAVID PROBERT MR D. DONOVAN DES DONOVAN 9,90 %5(6) 3 79
4 PENNY DREADFUL(11) KG  5y d k PICCOLO  -  TRINA'S PET (EFISIO) 54,5 GABRIELE MALUNE SEXY SIX PARTNERSHIP SCOTT DIXON 7,25 %5(7) 5 72
5 TOP BOY(8) KG   7y d a EXCEED AND EXCEL  -  INJAAZ (SHEIKH ALBADOU) 57 FRANNY NORTON MR BRIAN JOHNSON NOR DEREK SHAW 5,65 %6(3) 2 78
6 TYLERY WONDER (IRE)(2) KG  7y a a CHOISIR  -  OVER THE TYLERY (SWALLOW FLIGHT) 60,5 MARTIN LANE TAYLOR'S BLOODSTOCK PAUL MIDGLEY 17,00 %5(8) 7 85
7 DYNAMO WALT (IRE)(3) KG   6y d a ACCLAMATION  -  CAMBARA (DANCING BRAVE) 60,5 PATRICK MATHERS MR BRIAN JOHNSON NOR DEREK SHAW 5,65 %9(3) 6 85
8 SAVED MY BACON (IRE)(9) K  6y d k CAMACHO  -  SALLY GREEN (COMMON GROUNDS) 57 LEWIS EDMUNDS MRS J. HUGHES & MRS CHRIS DWYER 11,50 %4(9) 11 78
9 SUPER JULIUS(4) YP  3y a e BATED BREATH  -  PARADISE ISLE (BAHAMIAN BOUNTY) 60,5 CHARLES BISHOP MR B. MILLER EVE JOHNSON HOUGHTON 4,15 %21(1) 9 85
10 GENTLEMEN(1) K  6y a a AD VALOREM  -  STONEY COVE (NEEDWOOD BLADE) 61 JOSEPHINE GORDON MR TREVOR JOHNSON PHIL MCENTEE 13,20 %3(10) 10 87
11 ALEEF (IRE)(5) K  4y d a KODIAC  -  OKBA (DIESIS) 59,5 JAMES DOYLE NICK BRADLEY RACING DAVID O'MEARA 5,65 %14(4) 4 83
 
[(8)TOP BOY,(3)DYNAMO WALT (IRE)] eküridir.
İKİLİ(6/10) :10,45 t, SIRALI İKİLİ(10/6) :29,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(10/6/7) :91,61 t, PLASE İKİLİ(6/7) :26,50 t, PLASE(6) :5,75 t, PLASE(10) :3,55 t, PLASE İKİLİ(7/10) :7,70 t, PLASE İKİLİ(6/10) :8,50 t, 2. ÇİFTE(7/10) :51,90 t

5. Koşu:22:55

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
5.175 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DIAGNOSTIC(1) 3y k d DUTCH ART  -  HOLISTIC (PIVOTAL) 63 JAMES DOYLE CHEVELEY PARK STUD WILLIAM HAGGAS 1,05 %59(1) 5 75
2 IMPART(4) 3y d e OASIS DREAM  -  DISCLOSE (DANSILI) 60 JIM CROWLEY DR MARWAN KOUKASH DAVID O'MEARA 6,25 %11(2) 4 74
3 LOGI (IRE)(7) KG  3y d e KODIAC  -  FEET OF FLAME (THEATRICAL) 59 PHILLIP MAKIN LET'S BE LUCKY RACIN RICHARD GUEST 8,00 %9(3) 7 72
4 MUNFALLET (IRE)(3) 6y d a ROYAL APPLAUSE  -  PRINCESS MOOD (MUHTARRAM) 60,5 SEAN LEVEY MR J. C. FRETWELL DAVID BROWN 12,35 %3(6) 9 75
5 VROOM (IRE)(5) GKR  4y a a POET'S VOICE  -  SHIVAREE (RAHY) 59,5 PAUL HAINEY BUY, CLARKE, SPARHAM GAY KELLEWAY 22,75 %1(7) 6 72
6 DEEDS NOT WORDS (IRE)(6) 6y d a ROYAL APPLAUSE  -  WARS (GREEN DESERT) 59 FRANNY NORTON D. HASSAN, ALI TAIT, MICHAEL WIGHAM 6,45 %7(5) 3 72
7 RULED BY THE MOON(9) YP  3y d e MAWATHEEQ  -  HALLINGDAL (HALLING) 55 DAVID PROBERT THE GIGGLE FACTOR PA IVAN FURTADO 25,45 %1(9) 1 63
8 MALAYSIAN BOLEH(8) KG  7y a a COMPTON PLACE  -  ORLENA (GONE WEST) 57,5 JOSEPHINE GORDON MRS REBECCA MCENTEE PHIL MCENTEE 21,65 %1(8) 2 69
9 MADAME BOUNTY (IRE)(2) 3y d d BAHAMIAN BOUNTY  -  MADAME BOULANGERE (ROYAL APPLAUSE) 61 LIAM KENIRY PAOLA HEWINS OLIVIA ED WALKER 8,00 %7(4) 8 77
CHARLIE'S DREAMER(10) (Koşmaz)  3y a d EQUIANO  -  ENFORD PRINCESS (PIVOTAL) 54 GABRIELE MALUNE MR C. A. BLYTH MICHAEL APPLEBY Koşmaz %1(16) 10 61
 
SIRALI İKİLİ(1/4) :3,90 t, İKİLİ(1/4) :4,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/4/7) :3,16 t Çıkan 1 Atla:0,61 t, PLASE İKİLİ(1/4) :4,10 t, PLASE İKİLİ(1/7) :3,30 t, PLASE İKİLİ(4/7) :6,60 t, PLASE(4) :1,05 t, PLASE(1) :1,05 t, 3. ÇİFTE(10/1) :13,90 t AGF:1

6. Koşu:23:30

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
5.175 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BAHAMIAN HEIGHTS(8) 6y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  TAHIRAH (GREEN DESERT) 57,5 JONATHAN FISHER MRS J MORLEY & MR A ROBERT COWELL 9,25 %5(7) 10 69
2 BORN TO FINISH (IRE)(4) YP  4y d a DARK ANGEL  -  MUSIC PEARL (ORATORIO) 60 DOUGIE COSTELLO CROWD RACING PARTNER JAMIE OSBORNE 3,00 %20(2) 5 74
3 SPIN TOP(10) 3y d e ACCLAMATION  -  MISS WORK OF ART (DUTCH ART) 54 MARTIN DWYER MR J C BUCKLAND & MR WILLIAM MUIR 5,10 %2(9) 3 61
4 FREDRICKA(1) YP  6y a k ASSERTIVE  -  VINTAGE STEPS (BAHAMIAN BOUNTY) 61 EOIN WALSH MR J. MELO IVAN FURTADO 8,80 %9(4) 7 77
5 DEBONAIRE DAVID(5) DB YP  3y d e SIR PRANCEALOT  -  PEYTO PRINCESS (BOLD ARRANGEMENT) 59 SHANE KELLY SIR DAVID SEALE RICHARD HUGHES 2,45 %30(1) 2 72
6 LORD COOPER(2) DB YP  3y d e SIR PERCY  -  ZOOMING (INDIAN RIDGE) 61 OSCAR PEREIRA R. COOPER RACING LTD JOSE SANTOS 7,75 %6(5) 6 76
7 LOVE OASIS(7) 3y d d OASIS DREAM  -  PICKLE (PICCOLO) 58 P. J. MCDONALD CRONE STUD FARMS LTD MARK JOHNSTON