Çim: Yumuşak Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:13:55 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2000 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
7.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LAQUYOOD (GB) (3) KG  7y a a MEDICEAN - ELMAAM (NAYEF) 57,5 CHRISTOPHE SOUMILLON JORG BREUER/UWE FETT G. GEISLER 2,40 - 2 71
1 ROYAL GIFT (5) YP  5y d k PALACE EPISODE - LAURELDEAN DESERT (GREEN DESERT) 57,5 EDDY HARDOUIN THERESA MARNANE AN. HOLLINSHEAD 7,45 - 7 62
3 IL PITTORE (2) YP  9y d a MR. GREELEY - SPIRA (SADLER'S WELLS) 57,5 MLLE ELAURA CIESLIK PASSION RACING CLUB C. ESCUDER 4,75 - 3 74
4 IRISH EMPEROR (IRE) (1) 5y d a HOLY ROMAN EMPEROR - IRISH QUEEN (SPEEDMASTER) 60,5 ALEXIS POUCHIN RENNSTALL SYNDIKAT N G. GEISLER 3,40 - 1 75
5 MADDAVEROFAI (8) YP  5y k a KENDARGENT - FASCINATING HILL (DANEHILL) 56 GUILLAUME MILLET REMY MEDER M. KREBS 16,05 - 4 65
6 BARKORBA (7) YP  7y k a VOL DE NUIT - YAVEN (MARCHAND DE SABLE) 52 MLLE MARIE WALDHAUSER GUY HANOUNA C. ESCUDER 6,40 - 6 61
7 FORTY BERE (4) 5y d a PEDRO THE GREAT - KUNOICHI (VINDICATION) 56 ALEXANDRE CHESNEAU M.VIDAL/SEROR/ROB.CO M. SEROR 14,90 - 8 57
LILY'S CUPCAKE (IRE) (6) (Koşmaz)  5y d k EXCELEBRATION - PINACOTHEQUE (IN THE WINGS) 54 KYLLAN BARBAUD ECURIE NORMANDY SPIR F. VERMEULEN Koşmaz - 5 62
 
SIRALI İKİLİ(3/5) :7,75 t, SIRALI İKİLİ(5/3) :13,75 t, İKİLİ(3/5) :10,60 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/3/2) :16,56 t Çıkan 1 Atla:2,65 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/5/2) :6,61 t Çıkan 1 Atla:2,65 t, PLASE(5) :1,65 t, PLASE(3) :1,35 t

2. Koşu:14:25 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2000 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
7.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 HAVANA (2) YP  4y d a LE HAVRE - MYTOGRAPHIE (ANABAA) 60 FRANCK BLONDEL ALAIN REN C. ESCUDER 1,55 %65(1) 6 73
2 MISS MAE (GER) (7) KG  4y d k MAMOOL - MATCHDAY (ACCLAMATION) 56,5 VINCENT CHEMINAUD JANINA BURGER F. ROSSI 4,50 %11(2) 10 74
3 STRIKE BOMBER (3) 4y a a LE HAVRE - NOW AGAIN (LOMITAS) 55 MLLE AUDE DUPORTE MICHEL GHYS MME G. RARICK 8,00 %10(3) 3 66
4 PEU OU PROU (8) 4y a a SIYOUNI - SOL SCHWARZ (HERNANDO) 56 SYLVAIN RUIS LH F. ROSSI 9,30 %4(5) 9 63
5 MIDAS GIRL (9) 4y d k DABIRSIM - TAKARA GIRL (KODIAC) 56 MICKAEL FOREST KF. MINTON/T. RARICK MME G. RARICK 16,80 %5(4) 2 71
6 REINE AMERHICANE (10) 4y d k AMERICAN POST - REINE DE JAVA (KINGSALSA) 54,5 JULIEN GUILLOCHON DANIELE LEGUILLON D. CHENU 34,45 %1(9) 4 49
7 TSUKI (5) 4y d a SLICKLY - TEKOA (ZIETEN) 56 ALEXANDRE CHESNEAU CHRISTIAN LAGIER M. SEROR 23,70 %2(6) 1 67
8 THE TIME (4) 4y a a EVASIVE - CANDY TIME (HOLY ROMAN EMPEROR) 55 JEREMIE MONTEIRO HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 27,30 %1(8) 7 62
9 KENZOHOPE (1) 4y k a KENDARGENT - BEDFORD HOPE (CHATO) 57 MLLE SARAH BOULET C. BOUTIN C. BOUTIN 11,70 %1(7) 8 53
WHAT A QUEEN (6) (Koşmaz)  4y a k SIYOUNI - HIEROGLYPH (GREEN DESERT) 57,5 NON PARTANT THERESA MARNANE AN. HOLLINSHEAD Koşmaz %1(10) 5 64
 
İKİLİ(2/7) :4,45 t, SIRALI İKİLİ(2/7) :4,80 t, 1. ÇİFTE(5/2) :5,85 t, 1. ÇİFTE(3/2) :2,40 t AGF:2

3. Koşu:14:55

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1300 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
7.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 HONIARA (GB) (12) YP  7y d a ROCK OF GIBRALTAR - INDIAN MAIDEN (INDIAN RIDGE) 53 CRISTIAN DEMURO JORDAN KHALIFA F. VERMEULEN 4,75 %18(1) 11 39
2 MONTALBAN (14) KG  13y d a ELUSIVE CITY - REALY QUEEN (THUNDER GULCH) 49,5 MLLE DELPHINE SANTIAGO HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 26,65 %5(8) 14 33
3 RIBOT DREAM (IRE) (4) YP  7y d a DREAM AHEAD - HALONG BAY (MONTJEU) 57,5 ANTHONY CRASTUS DAMIEN DUGLAS C. BOUTIN 6,10 %14(3) 4 49
4 ASTURIAS ROAD (3) KG  4y d a DOBBY ROAD - DOHIBANE (DANEHILL) 58 EDDY HARDOUIN VALERIE DISSAUX MLLE V. DISSAUX 18,50 %3(10) 3 50
5 BLACK PRINCESS (13) KG  8y d k COUNTRY REEL - PRIMA BALLERINA (TOT OU TARD) 51,5 AURELIEN LEMAITRE MICHEL PLANARD M. PLANARD 28,55 %4(9) 9 35
 
1. 3'LÜ GANYAN(3,5,6/2,6/12) :3,13 t, SIRALI İKİLİ(12/14) :96,95 t, İKİLİ(12/14) :87,50 t, PLASE İKİLİ(12/14) :21,40 t, PLASE İKİLİ(4/14) :29,20 t, PLASE İKİLİ(4/12) :7,60 t, PLASE(12) :1,30 t, PLASE(14) :5,45 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(12/14/4/3/13) :Bilen çıkmamıştır, 1,628.85 TL devretmiştir., TABELA BAHİS SIRASIZ(12/14/4/3) :31,32 t, TABELA BAHİS(12/14/4/3) :1.900,17 t, 2. ÇİFTE(2/12) :10,25 t

4. Koşu:15:25 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1500 Çim

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DIVA DU DANCING (3) 3y k d SILVER FROST - RAVA (NAYEF) 54,5 MLLE AUDE DUPORTE TEAM CALAS R. CHOTARD 3,15 %27(2) 3 76
2 LILY APPLE (2) 3y d d GEORGE VANCOUVER - LADY APPLES (ENRIQUE) 57 ALEXANDRE CHESNEAU PASCALE BERGOIN JM. LEFEBVRE 7,80 %15(3) 2 81
3 EVERSWEET (8) 3y d d SOMMERABEND - QUATUOR (KODIAC) 56,5 MAXIME GUYON TEAM VALOR INT./A. D MLLE L. KNEIP 9,10 %4(6) 1 76
4 MELROSE (IRE) (12) YP  3y d d ZOFFANY - MARY'S DAUGHTER (ROYAL APPLAUSE) 54,5 EDDY HARDOUIN EMILE JIMMY SCHERRER J. CARAYON 9,30 %6(5) 6 62
5 SAMURAJ (10) KG  3y k e RAJSAMAN - SNOWBRIGHT (PIVOTAL) 52 MLLE AXELLE NICCO TORSTEN RABER C. FEY 19,55 %2(8) 5 66
6 KELYDOR (6) 3y k d KENDARGENT - LIBERTY ISLAND (STATUE OF LIBERTY) 56,5 FRANCK FORESI MICHEL CHARLEU F. FORESI 19,45 %2(9) 4 67
7 ROCK YOUR BREEZE (11) KG  3y d d ELVSTROEM - ROCK YOUR LIFE (MANDURO) 50,5 MLLE ETHEL RABHI ANTON KRAULIGER D&P. PROD'HOMME 24,80 %1(11) 7 71
8 DIONYDARK (4) KG  3y d e DABIRSIM - STUNNING (NUREYEV) 55,5 ALEXIS POUCHIN DAVID DAHAN C. BOUTIN 16,35 %1(10) 10 66
9 AMIATA (7) YP  3y d d WAR COMMAND - PONENTINA (LANDO) 56,5 ANTHONY CRASTUS MALCOLM PARRISH C. ESCUDER 10,75 %8(4) 8 73
10 MAKENO (1) 3y k e KENDARGENT - MARELLE (RAVEN'S PASS) 60 CHRISTOPHE SOUMILLON CLAUDE FOELLER J. PARIZE 3,45 %29(1) 9 71
11 FINAL FOUR (9) KG  3y d e PLANTEUR - MERKEL (MANDURO) 54,5 MLLE DELPHINE SANTIAGO FABRICE PETIT M. PIMBONNET 41,10 %1(12) 12 58
12 GALLOON (5) KG  3y d e DANDY MAN - HAUTE COUTURE (INVINCIBLE SPIRIT) 54 MLLE PERRINE CHEYER ECURIE ATROPAS Y. BARBEROT 16,05 %3(7) 11 68
 
SIRALI İKİLİ(3/2) :16,00 t, İKİLİ(2/3) :16,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/2/8) :20,90 t, PLASE(2) :2,70 t, PLASE İKİLİ(2/8) :15,50 t, PLASE İKİLİ(2/3) :13,30 t, PLASE İKİLİ(3/8) :14,30 t, PLASE(3) :2,05 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(3/2/8/12/10) :979,86 t, 3. ÇİFTE(12/3) :20,25 t

5. Koşu:16:07

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1300 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
8.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LE GITAN (2) 5y a a DUNKERQUE - VOYAGEUSE (KENTUCKY DYNAMITE) 58,5 ALEXIS POUCHIN BRUNO TOUZEAU C. BOUTIN 29,00 %3(7) 15 63
2 MARK OF EXCELLENCE (IRE) (3) YP  6y a a SEPOY - CHEYENNE STAR (MUJAHID) 59,5 MAXIME GUYON AXEL MEYER H. BLUME 8,40 %9(4) 8 62
3 DIAMANT DE VATI (4) YP  9y k a KINGSALSA - REINE DE VATI (TAKE RISKS) 59,5 AURELIEN LEMAITRE INGE KERICK F. FORESI 13,80 %6(5) 10 62
4 HAPPY DREAM (ITY) (6) KG  6y d a BLU AIR FORCE - HAPPY SUE (CITY ON A HILL) 59 ANTOINE HAMELIN CLAUDE FOELLER J. PARIZE 21,95 %3(6) 2 61
5 LAVINIA ROSE (GB) (13) YP  7y a k COMPTON PLACE - LAVINIA'S GRACE (GREEN DESERT) 57 ALEXANDRE CHESNEAU ATHANASIOS DIMITROPO G. ALIMPINISIS 75,15 %2(10) 13 56
6 VAERYA (GB) (7) 4y d k POET'S VOICE - BRAVIA (SHAMARDAL) 59 VINCENT CHEMINAUD STEFFEN MOLKS MME C. BARSIG 13,75 %2(9) 7 61
7 HOPALONG CASSIDY (8) 5y a a AIR CHIEF MARSHAL - DEAR MARIA (KENDOR) 58,5 GUILLAUME MILLET J-M. VAUX/L-L. ROHN- MLLE LL. ROHN-PELVIN 6,95 %11(3) 6 60
8 EMPIRIC (GB) (9) 7y d a HOLY ROMAN EMPEROR - SIERRA SLEW (FANTASTIC LIGHT) 55 MLLE FRIDA VALLE SKAR ERIC BERNHARDT E. BERNHARDT 31,30 %2(8) 5 58
9 PAKISTAN TREASURE (IRE) (15) 8y a a IFFRAAJ - PRINCESS MOOD (MUHTARRAM) 53,5 ARTHUR MOSSE CHRISTOPHE MOSSE F. FORESI 55,60 %1(13) 12 54
10 DANCE COLONY (GB) (5) YP  5y d k LAWMAN - VOLOGDA (RED RANSOM) 59,5 CRISTIAN DEMURO BERNARD GIRAUDON F. VERMEULEN 1,90 %42(1) 3 62
11 VIA CAPPELLA (12) 5y a a DREAM AHEAD - CHIARAVALLE (ROCK OF GIBRALTAR) 57 FRANCK FORESI BERND RABER F. FORESI 115,85 %1(12) 9 56
12 ZORRO CASS (11) KG  4y y a ELUSIVE CITY - MOONLIGHT CASS (DANEHILL DANCER) 58 ANTHONY CRASTUS JULIEN PHELIPPON JUL. PHELIPPON 88,95 %1(11) 14 58
13 LUCKY BIRD (10) 4y d a ORPEN - BLESSED CATCH (STORM CAT) 58 STEPHANE PASQUIER ANDRE-MAURICE ROUX P. COTTIER 5,00 %14(2) 1 58
14 MANEKI NEKO (14) 4y d k RAJSAMAN - MANROY (MANDURO) 57 SYLVAIN RUIS ARMELLE DEREGNAUCOUR J. CARAYON 128,90 %0(14) 4 56
DOBBY FIRST (1) KG (Koşmaz)  7y d a DOBBY ROAD - MY FIRST LOVE (NORTHERN CRYSTAL) 60 EDDY HARDOUIN VALERIE DISSAUX MLLE V. DISSAUX Koşmaz 23,90 %3(15) 11 63
 
İKİLİ(2/3) :75,65 t, SIRALI İKİLİ(2/3) :159,80 t, PLASE(2) :6,20 t, PLASE(3) :1,45 t, PLASE İKİLİ(3/4) :16,80 t, PLASE İKİLİ(2/4) :41,60 t, PLASE İKİLİ(2/3) :23,60 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS() :Bilen çıkmamıştır, 1,362.73 TL devretmiştir., TABELA BAHİS(2/3/4/6) :451,85 t Çıkan 1 Atla:9,96 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(2/3/4/6) :19,92 t, 4. ÇİFTE(3/2) :101,50 t AGF:5

6. Koşu:16:42

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1500 Çim

 

Ikramiye:

1.)
9.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 JESSY LOVE (15) KG  5y k k RAJSAMAN - MISS NEVEES (KALDOUNEVEES) 54 MLLE CORALIE PACAUT BERND RABER F. FORESI 53,45 %1(16) 12 50
2 JASPERS FLAG (6) KG  6y d a INTENSE FOCUS - MYSTIC SMILE (DANEHILL DANCER) 59 ANTHONY CRASTUS PHILIPPE FAUCAMPRE C. ESCUDER 16,25 %5(8) 1 57
3 HANDCHOP (4) 7y d a NAMID - HATANE CHOPE (SIN KIANG) 59,5 SEBASTIEN MAILLOT C. BOUTIN C. BOUTIN 24,65 %1(14) 9 58
4 ALEGIA (1) 5y a k EXECUTE - PRINCESSE VIOLETTE (LANDO) 60 FRANCK BLONDEL ECURIE KURA F. FORESI 15,95 %6(7) 11 60
5 CAPTAIN DAVID (GER) (16) YP  5y d a DABIRSIM - CHICA LOCA (AMERICAN POST) 55 THEO BACHELOT STALL IKERA G. MARTIN 32,75 %2(13) 8 49
6 ZANTARIO (GER) (13) 5y a a AREION - ZANANA (ZAFONIC) 56 AURELIEN LEMAITRE RUDOLF REMUND B. GOUDOT 13,95 %5(9) 5 51
7 SILVER POKER (11) 6y y a POLICY MAKER - SILVER DIANE (SILVER RAINBOW) 57 MICKAEL FOREST DANIELE LEGUILLON D. CHENU 19,95 %8(5) 15 53
8 ACHKI (8) 5y d a PENNY'S PICNIC - DILL (HIGH CHAPARRAL) 58 VINCENT CHEMINAUD ECURIE TLV N. CAULLERY 16,55 %2(12) 7 55
9 MON JULES A MOI (3) 5y d a SPIRIT ONE - KILEA (DELLA FRANCESCA) 60 SYLVAIN RUIS MOHAMED CHAHBANI R. CHOTARD 2,65 %23(1) 2 60
10 WAYNE (5) KG  6y d a HOLY ROMAN EMPEROR - WESTERN MYSTIC (DOYEN) 59,5 CHRISTOPHE SOUMILLON ALEXANDER MINK F. FORESI 16,00 %8(4) 13 58
11 DESTINATA (GB) (2) YP  5y d k CANFORD CLIFFS - HURRICANE LADY (HURRICANE RUN) 60 MAXIME GUYON MICHEL NIKITAS S. LABATE