Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:12:25

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1500 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THORIN (GER)(2) 3y d e SOLDIER HOLLOW - TAITA 58 CLEMENT LECOEUVRE RENNSTALL GESTÜT HAC HENK GREWE 1,40 - 1 72
2 LEX LUTHOR (IRE)(1)   3y k g LETHAL FORCE - POINTED ARCH 58 LUKAS DELOZIER CHRISTOPH MICHAEL HO MARIAN FALK WEISSMEIER 2,65 - 4 70
3 MILJÖ (GER)(4) 3y d d WALDPARK - MONTE 51,5 MAIKE RIEHL CATSRACING COLOGNE AXEL KLEINKORRES 7,45 - 5 64
4 KATMANDA (GER)(6) 3y a d CALL ME BIG - KATAHMARA 54 CARLOS HENRIQUE KENDY HATZKY U.DOREE TONI POTTERS 21,55 - 6 0
5 LANDBARON (GER)(3) 3y d e SOLDIER HOLLOW - LA NEXT 51,5 LEON WOLFF AHMED ABDALLA A. ALY PETER SCHIERGEN 12,20 - 3 62
6 CARMENA (IRE)(5)   3y d d NO NAY NEVER - THEWAYTOSANJOSE 54 FILIP MINARIK CHRISTOPH MICHAEL HO MARIAN FALK WEISSMEIER 2,65 - 2 61
 
[(1)LEX LUTHOR (IRE),(5)CARMENA (IRE)] eküridir.
SIRALI İKİLİ(2/1) :2,65 t

2. Koşu:12:55

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FOR PLEASURE (GER)(1) 3y d d JUKEBOX JURY - FULMINANTE 58 BAUYRZHAN MURZABAYEV GESTÜT ETZEAN ANDREAS WÖHLER 1,25 %47(1) 3 0
2 GUA GINGER (FR)(4) 3y y d ROCK OF GIBRALTAR - GUIANA 57 FILIP MINARIK STALL HOULGATE ANDREAS SUBORICS 9,70 %13(3) 4 0
3 LA VIDA LOCA (GER)(5) 3y a d SAMUM - LAZEYMA 57 CLEMENT LECOEUVRE KARLSHOF SECKEL HOLS HENK GREWE 14,60 %8(4) 5 0
4 WAITING FOR LOVE(2) 3y d d SOLDIER HOLLOW - WAKYTARA 57,5 RENE PIECHULEK STALL SALZBURG SARAH STEINBERG 5,30 %21(2) 6 0
5 ZALINCI (GER)(7) 3y d d PASTORIUS - ZAUBERTÄNZERIN 57 ALEXANDER PIETSCH GORDON FLÜGGE HELGA DEWALD 25,00 %2(7) 2 0
6 ANGEL FACE (GER)(3) 3y a d POMELLATO - ATLANITA 57 LUKAS DELOZIER STALL LEON HELGA DEWALD 11,15 %4(6) 7 72
7 MONROE (GER)(6) 3y d d ADLERFLUG - MOONFLEET 57 ADRIE DE VRIES STALL MARCRUEHL.COM YASMIN ALMENRÄDER 18,50 %5(5) 1 0
 
SIRALI İKİLİ(1/4) :6,55 t, İKİLİ(1/4) :5,25 t, 1. ÇİFTE(2/1) :2,05 t

3. Koşu:13:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CALL ME MISTER (GER)(1)   5y a g CALL ME BIG - CENTRE POINT 62 BAUYRZHAN MURZABAYEV HEINZ DIETER JARLING JAN KORPAS 1,40 %47(1) 1 78
2 BRAVEHEART (GER)(6)   4y d g NEATICO - BEST TUNE 56 FILIP MINARIK HEINZ DIETER JARLING JAN KORPAS 1,40 %4(1) 6 72
3 MISTY BIRNAM (SAF)(5)   7y k g TOREADOR - IN THE MIST 57,5 ANNA VAN DEN TROOST THE DUTCH MASTER STA LUCIEN W.J.VAN DER MEULEN/NIEDERLANDE 3,95 %4(2) 4 74
4 WATER DIVINER (IRE)(7) 4y d g BUNGLE INTHEJUNGLE - KHAYRAT 54 JOZEF BOJKO ULRICH HEINRICH SCHE ELISABETH STORP 15,15 %4(4) 2 70
5 LEXCEED (GER)(8) 9y a g EXCEED AND EXCEL - LA HERMANA 53 NICOL POLLI EVA NIESLANIKOVA/TSC MIROSLAV NIESLANIK 15,10 %3(5) 5 69
6 MY MATE (IRE)(3)   8y a g APPROVE - DATE MATE 59,5 MAXIM PECHEUR THE DUTCH MASTER STA LUCIEN W.J.VAN DER MEULEN/NIEDERLANDE 3,95 %18(2) 9 76
7 MISTER ONYX (GER)(2) 6y a g AREION - MULTI TASK 60,5 MICHAEL CADEDDU STALL CHALLENGER WERNER GLANZ 8,90 %8(3) 3 77
8 ARINEO (GER)(9) 7y d g AREION - ARABELLA 49 MAIKE RIEHL U-RACING ULRIKE TIMMERMANN 26,85 %1(6) 7 63
BE SWEET (GER)(4) (Koşmaz)  6y d k ADLERFLUG - BEAUTY 58 CARLOS HENRIQUE ULRIKE LAMPE-DREYER HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL Koşmaz 9,70 %11(7) 8 74
 
[(1)CALL ME MISTER (GER),(6)BRAVEHEART (GER)],[(5)MISTY BIRNAM (SAF),(3)MY MATE (IRE)] eküridir.
1. 3'LÜ GANYAN(2/1/1,4,6) :0,65 t, İKİLİ(1/6) :3,10 t, SIRALI İKİLİ(1/6) :5,50 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/6/5) :6,00 t Çıkan 1 Atla:0,77 t, PLASE(6) :1,05 t, PLASE(1) :1,05 t, 2. ÇİFTE(1/1,6) :2,45 t AGF:1,6

4. Koşu:13:55

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1700 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SO SOON (GER)(10) 7y d a AREION - SO FAIR 56,5 ALEXANDER PIETSCH STALL GREITIS GÜNTER LENTZ 4,60 %14(1) 16 49
2 LAYTOWN (IRE)(6) 5y a k FOOTSTEPSINTHESAND - MISS MOCCA 60 MICHAEL CADEDDU GALOPP-CLUB HERRENKR ELISABETH STORP 4,20 %14(2) 3 52
3 RUSSIAN RANGER (IRE)(9) 7y d g BUSHRANGER - PINK SOVIETSTAIA 58 CARLOS HENRIQUE BIANCA DUNK BIANCA DUNK/NIEDERLANDE 21,65 %4(10) 1 50
4 HIGH SEAS (IRE)(4) 5y d k HENRYTHENAVIGATOR - HIGH DAYS 57,5 AMINA MATHONY SARAH MATHONY YASMIN ALMENRÄDER 5,35 %13(3) 7 55
5 COMPULSIVE (IRE)(7) 5y a g LOPE DE VEGA - FAND 56 MAIKE RIEHL THEODOR MEHRING MAREIKE BEER 14,90 %5(8) 10 51
6 LIVESTREAM (GER)(8) 5y d g MAXIOS - LACATENA 55 LEA MERJA AHOKAS BETTINA AHOKAS SASCHA SMRCZEK 20,20 %7(7) 2 50
7 ALARIS (GER)(11) 6y d g SOLDIER HOLLOW - AMARE 56 BAYARSAIKHAN GANBAT IRENA TANDETZKI U.A. KATJA GERNREICH 21,95 %3(11) 4 48
8 COLORADO SUN (GER)(1) 4y d g MONTGOLFIER - COLUMBIANA 61,5 NANCY LUFT ALEKSEJ LUFT ALEKSEJ LUFT 22,90 %2(13) 12 57
9 INNUENDO (GER)(16)   5y d g MAMOOL - INTRIGUING 52 FILIP MINARIK MIRIAM KELLER - CHRI SCARLET MÖLLER 7,05 %7(4) 5 44
10 BAKER MAN (IRE)(14)   9y d g DANDY MAN - ANNE BONNEY 49,5 HELEN BÖHLER MIRIAM KELLER - CHRI ERIKA KELLER 7,05 %4(4) 9 45
11 FAZENDA'S GIRL (GB)(12) 8y d k STIMULATION - GOES A TREAT 55 BAUYRZHAN MURZABAYEV STALL FLETCO ELISABETH STORP 14,05 %9(6) 14 47
12 BANZAI (FR)(15) 9y d g GREAT JOURNEY - MACHUDI 52 REBECCA DANZ MARY H.T. BERREVOETS MARY H.T. BERREVOETS-UIVEL/NIEDERLANDE 53,00 %1(14) 6 44
13 AMITY ISLAND (GB)(3) 5y a g HARBOUR WATCH - MYLINGTON LIGHT 63 ADRIE DE VRIES JANINE BECKMANN JANINE BECKMANN 9,20 %10(5) 15 55
14 ANGEL CAKES (IRE)(13) 4y k k DARK ANGEL - HALLOUELLA 53 ANNA VAN DEN TROOST VAN BELLEN BEHEER BV JOHN H. SMITH 17,80 %4(9) 11 45
15 SNOWDROP (FR)(2) 6y d g SILVER FROST - MAKISARDE 60,5 SASCHA STAPPAERTS/BELGIEN STALL PINK-PANTHER/B PETER LANSLOTS 21,95 %3(12) 13 56
JUST BECAUSE (GB)(5) (Koşmaz)  8y d g MAWATHEEQ - MUWAKABA 56,5 LEON WOLFF MARIO U.G. BOUCKAERT MARIO BOUCKAERT Koşmaz %0(15) 8 54
 
[(16)INNUENDO (GER),(14)BAKER MAN (IRE)] eküridir.
İKİLİ(6/10) :9,45 t, SIRALI İKİLİ(10/6) :21,55 t, PLASE İKİLİ(6/10) :5,80 t, PLASE(6) :1,55 t, PLASE(10) :3,40 t, PLASE İKİLİ(6/9) :15,90 t, PLASE İKİLİ(9/10) :71,60 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(10/6/9/4/7) :Bilen çıkmamıştır, 823.80 TL devretmiştir., TABELA BAHİS SIRASIZ(10/6/9/4) :2,97 t, TABELA BAHİS(10/6/9/4) :212,07 t, 3. ÇİFTE(1,6/10) :7,85 t AGF:10

5. Koşu:14:25

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PALACE BOY (GER)(3) 3y d e NATHANIEL - PALACE PRINCESS 58 BAUYRZHAN MURZABAYEV GESTÜT HÖNY-HOF JEAN-PIERRE CARVALHO 1,25 %61(1) 7 68
2 AMBROSIUS (GER)(1) 3y d e AMARON - ALBARA 58 RENE PIECHULEK THOMAS SCHMID AXEL KLEINKORRES 18,10 %2(5) 1 59
3 EISENHERZ (GER)(2) 3y d g KAMSIN - ELLA RANSOM 58 ADRIE DE VRIES STALL BIANCOLINO PAVEL VOVCENKO 11,50 %5(4) 3 0
4 ZERO SIX NINE (GER)(5) 3y d d KAMSIN - ZENAAT 56,5 CLEMENT LECOEUVRE GESTÜT KARLSHOF DR. ANDREAS BOLTE 3,80 %25(2) 6 0
5 SANSSOUCI STAR (GER)(7) 3y d d LORD OF ENGLAND - SWEET ENOUGH 56 JOZEF BOJKO STALL HASCHMET U.CHR ERTÜRK KURDU 9,70 %7(3) 2 0
6 VEZALE (FR)(4) 3y d g SUNDAY BREAK - VEJER 58 HANA MOUCHOVA URSULA FRÖHLICH URSULA FRÖHLICH 24,50 %2(6) 5 0
I HEAR THUNDER (FR)(6) (Koşmaz)  3y a d NIGHT OF THUNDER - KEEPING QUIET 56 ANDRE BEST GESTÜT OHLERWEIHERHO NASTASJA CAROLINE VOLZ-DEGEL Koşmaz %0(7) 4 0
 
SIRALI İKİLİ(3/1) :15,45 t, İKİLİ(1/3) :14,30 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/1/2) :22,13 t, 4. ÇİFTE(10/3) :9,20 t AGF:3

6. Koşu:14:55 LISTED

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
7.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ELLE MEMORY (GER)(4)   3y d d MAXIOS - ELLE DANZIG 56,5 LUKAS DELOZIER GESTÜT WITTEKINDSHOF PETER SCHIERGEN 1,30 %23(1) 2 70
2 SISTER LULU (GER)(8) 3y d d JUKEBOX JURY - SIMPLY RED 56,5 MARTIN SEIDL STALL SIMPLY RED MARKUS KLUG 11,45 %6(5) 5 71
3 AMERICANA (GER)(2) 3y d d ADLERFLUG - ARTICA 56,5 RENE PIECHULEK GESTÜT BRÜMMERHOF SARAH STEINBERG 5,25 %16(2) 6 0
4 NEW HARZBURG (GER)(6) 3y d d SIYOUNI - NOTRE DAME 56,5 CLEMENT LECOEUVRE GESTÜT HARZBURG GMBH HENK GREWE 5,90 %13(3) 1 69
5 SIDONA (GB)(7) 3y d d SOLDIER HOLLOW - SORTILEGE 56,5 ALEXANDER PIETSCH STALL GRAFENBERG WALDEMAR HICKST 6,90 %12(4) 8 75
6 TEX AUSTRALIA (IRE)(9)   3y d d AUSTRALIA - TECH EXCEED 56,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV GESTÜT WITTEKINDSHOF WALDEMAR HICKST 1,30 %2(1) 4 75
VIVE EN LIBERTE (GER)(1) (Koşmaz)  3y d d SOLDIER HOLLOW - VIVE MADAME 58 ADRIE DE VRIES STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER Koşmaz 2,85 %19(6) 7 90
ANNIKA (GB)(3) (Koşmaz)  3y d d MAXIOS - ALANDIA 56,5 MAXIM PECHEUR GESTÜT ITTLINGEN WALDEMAR HICKST Koşmaz %0(8) 3 66
KOBRA (GER)(5) (Koşmaz)  3y a d FARHH - KHESHVAR 56,5 WLADIMIR PANOV GESTÜT HACHETAL STEFAN RICHTER Koşmaz %7(7) 9 65
 
[(4)ELLE MEMORY (GER),(9)TEX AUSTRALIA (IRE)] eküridir.
SIRALI İKİLİ(4/8) :23,45 t, İKİLİ(4/8) :15,30 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/8/2) :20,82 t Çıkan 1 Atla:3,82 t Çıkan 2 Atla:0,32 t, PLASE() :İade, 5. ÇİFTE(3/4,9) :3,60 t AGF:4,9

7. Koşu:15:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
5.625

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NUBIUS (IRE)(7) 4y d g DYLAN THOMAS - NICOLAIA 55 LUKAS DELOZIER STALL ASTERBLÜTE GMB PETER SCHIERGEN 5,35 %15(3) 6 79
2 AUENWOLF (GER)(4) 6y a g LORD OF ENGLAND - AUENPRINCESS 56,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV WALTER KOHLER DR. ANDREAS BOLTE 6,95 %11(4) 1 81
3 LORD LEOSO (GER)(9) 5y d a PASTORIUS - LOMITAS DREAM 53 JOZEF BOJKO STALL MALEKASO ANDREAS WÖHLER 10,85 %10(5) 9 77
4 PARLAN (GER)(1)   6y d a LORD OF ENGLAND - PERIMA 60 ALEXANDER PIETSCH STALL GRAFENBERG WALDEMAR HICKST 2,10 %31(1) 7 84
5 RONALDO (GER)(2) 6y y g SCALO - REINE GALANTE 60 FILIP MINARIK RHBS RACING