PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:

ŞARTLI 3 , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1400 Kum , E.İ.D. : 1.32.97

 

Ikramiye:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 VEYSELCAN(4) DB  3y a e ALKURUŞ.12- MEBRUKE.81 / SEKLAVİ.31 56 H.KARATAŞ İBRAHİM GÖKBAŞ B.AKBULUT 1.39.11 - 9 54
2 PERSEN(2) 3y d e ELHAN.1- HİLAL.12 / HİLALÜZZAMAN.25 58 S.YILDIRIM FARUK ŞAMLI Z.BEKTAŞ 1.41.27 - 2 51
3 YILDIZKENT(5) K  3y k e ATIĞ- SÜBEYHİ.32 / BİLGEHAN.1 56 B.GÖKÇE HALİL ŞİMŞEK A.KAYA 1.41.42 - 6 49
4 NASİPBEY(7) KG  3y k e AKNASİP- NEAME.44 / UĞURBEY 54 F.ÇAKAR HAYRULLAH PERİNÇEK MUT.KAYA 1.41.87 - 8 42
5 BABAHİLAL(1) KG  3y k e HİLALÜZZAMAN.25- RODE.11 / TULGAD 59 E.YALÇIN NECDET TOPUZ Ö.BAŞEL 1.42.04 - 4 56
6 NOKTAPINAR(6) KG K  3y k d NOKTABATUR- TUNÇ-PINAR / HAVUÇEROL 54,5 N.ŞÖLEN MURAT KARASU A.E.ALKIŞ 1.42.77 - 5 53
7 FEDDUMA(8) K  3y a d SERBEY.1- TEPECİK / EKİZ 47,5 M.KAYA REMAZAN KAYA A.KAYA 1.43.85 - 3 32
8 HALDUNBEY(3) KG  3y k e HAVUÇEROL- ŞERZETÜLHAVVA.43 / TULRAH 56 G.GÜL H.TARIK ERMAN H.BEYAZLAR 1.44.37 - 1 55
9 SABRETGÖNÜL(9) KG  3y a d ÇELEBİ.1- ALDIRMAGÖNÜL / SA'D.23 51,5 Y.AKAĞAÇ GÖNÜL ONUK E.MUTLU 1.48.05 - 7 33
 

2. Koşu:

ŞARTLI 4 , A Grubu Araplar, 57.50 kg, 59.50 kg, 2000 Kum , E.İ.D. : 2.17.95

 

Ikramiye:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 NİYAZİ(6) KG  4y a a ALKURUŞ.12- MEBRUKE.85 / UMUT.2 55,5 H.KARATAŞ ORHAN UZUN ALİ BOZKURT 2.23.70 - 3 72
2 ATEN(1) 8y a a BAHADIR.1- NAZIMA.28 / YOZGATLI.1 62,5 M.ZELYURT OSMAN TOZKOPARAN Z.TOZKOPARAN 2.24.55 - 5 68
3 BOĞAÇ*(4) 9y k a HİLALÜZZAMAN.25- MENCULE.33 / TULYAR 59,5 F.ÇAKAR AYDIN TAHİNCİOĞLU C.GÜNEŞ 2.24.58 - 2 58
4 UYALKAN(5) KG DB  6y a a TUNCA- NALAN.1 / MERTOL 56,5 İ.TUFANLI ERSEN KURU M.KARACA 2.24.83 - 1 66
5 KALENDER.2(2) KG  8y k a TULYAD- GUFRE.42 / HİLALÜZZAMAN.25 59,5 Ö.BİÇER SEYFİ DİKYOL Ö.C.VURAL 2.24.94 - 6 65
6 NİMOŞ.2(3) 8y a k UMUT.2- TURFETÜNNUR.12 / ALNASİP 60 B.GÖKÇE ORHAN TÜN Z.TURĞUL 2.32.01 - 4 59
 

3. Koşu:

ŞARTLI 4 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1600 Kum , E.İ.D. : 1.38.10

 

Ikramiye:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t

 
 

4. Koşu:

Handikap 14 , B Grubu Araplar, 1900 Kum , E.İ.D. : 2.10.52

 

Ikramiye:

1.)
3.800 t
2.)
1.520 t
3.)
760 t
4.)
380 t

 
 

5. Koşu:

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , 3 ve Yukarı İngilizler, 2100 Kum , E.İ.D. : 2.12.31

 

Ikramiye:

1.)
6.750 t
2.)
2.700 t
3.)
1.350 t
4.)
675 t

 
 

6. Koşu:

Bölünen Handikap 20 (Grup B) , 3 ve Yukarı İngilizler, 2100 Kum , E.İ.D. : 2.12.31

 

Ikramiye:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 AĞADAYI*(1) 4y d a PRIVATE TENDER (GB)- BROWINIE / KARAYEL 63 E.CANKILIÇ ZAHİT DEMİRKAN N.KAYA 2.16.33 - 5 73
2 SİBERIA(5) 4y d k VILLEROY I (FR)- SIMBELLE (FR) / SOLICITOR (FR) 59,5 T.ADIŞEN ŞERAFETTİN GEDİK İ.ÇAK 2.16.41 - 11 66
3 MİNİŞ(3) K  3y d d DOWN THE FLAG (USA)- MİRAY I / DERSİM 61,5 E.YALÇIN A.CEMAL KURA İ.AYKURT 2.16.78 - 9 74
4 THRILLER(8) 4y d a TORAMAN- MAKITA / RUGGED (GB) 57 E.SEVİNDİK HAYRETTİN TAŞÇI R.ÖZTÜRK 2.16.79 - 4 61
5 UĞUR BÖCEĞİ(10) 4y d a UĞURTAY- ELA / ON THE ROCKS 54,5 A.R.YILDIZ SUAT PELEN C.GÜNER 2.18.28 - 8 56
6 MERTER(9) 4y d a TÜTEN- PATRICIA / SİMGE 53,5 N.ŞEN ZÜLEYHA İÇSEL HAY.CAN 2.18.52 - 2 58
7 DON VITO(11) 5y d a EASTERN STAR- HEAVENLY PRINCESS (IRE) / GODSWALK (USA) 53 G.GÜL BİROL AYSU N.MIRNAK 2.18.92 - 10 53
8 ŞENEMGEN(2) 6y d a PRIVATE TENDER (GB)- SWEET VENGEANCE (GB) / RELIANCE* (FR) 59 A.YILMAZ YUSUF ATLI Ç.ÖZDİL 2.19.18 - 3 73
9 NORTHERN DANGER(6) 5y a a ARISTOCRAT (GB)- NORTHERN QUEEN (IRE) / NORTHFIELDS (USA) 59 B.GÖKÇE HABİB SEÇİLMİŞ V.AKÜZÜM 2.20.12 - 12 65
10 ALPBÖRÜ(7) KG  6y a a BACHELOR PARTY (IRE)- WIG (USA) / CLEVER TRICK (USA) 57 H.KARATAŞ ALİ SÜLÜN E.PAPAĞAN 2.20.63 - 7 61
11 BAYLITE(4) (FR) 4y d k BAYLİS (IRE)- HEXGREAVE ELITE (GB) / HOME GUARD (USA) 60 F.ÇAKAR DAVİDE FRANCO H.TOP 2.21.98 - 1 67
12 FİRAVUN(12) K  5y a a GÖKHAN- NİLHATUN / RUNNING MILL (GB) 49,5 R.MANAV CASİM TEPEGÜN H.TOP 2.25.76 - 6 46
 

7. Koşu:

Handikap 14 , A Grubu Araplar, 1900 Kum , E.İ.D. : 2.10.52

 

Ikramiye:

1.)
4.200 t
2.)
1.680 t
3.)
840 t
4.)
420 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 ÇAYGÜZELİ(2) DB  6y a k BODRUM- SABIKA.68 / ÖZÜŞAN 59 G.GÜL UMUT TOSUNOĞLU A.ÖZKAN 2.15.76 - 4 61
2 ELMASKIZ(6) 7y a k ÇELİKER- ELMAS.15 / SEKLAVİ.31 53,5 E.YALÇIN B.HABEŞ ÇAPAN N.SAÇDÖKEN 2.16.23 - 8 50
3 SADULLAH(3) KG K  8y k a BODRUM- NEAME.42 / UĞURBEY 58,5 B.GÖKÇE KASIM PERİNÇEK A.E.ALKIŞ 2.16.50 - 1 60
4 AYSEKİ(4) KG DB  7y a k ALBATUR- ZEHRA.92 / HİLALÜZZAMAN.25 52,5 HÜS.KAYA REMAZAN KAYA A.KAYA 2.16.63 - 5 56
5 MELİK.1(5) 9y a a SADUN- SEYYARE.43 / SEKLAVİ.28 54 A.R.YILDIZ ZAHİT DEMİRKAN E.MUTLU 2.17.60 - 6 51
6 ÇELİK.6(9) KG  8y a a ÇELİKER- MEBRUKE.67 / SEKLAVİ.28 49,5 R.MANAV ZEKİ ALTINOVA İ.T.BAYRAKTAR 2.18.90 - 3 42
7 EMREBEY(8) KG  8y a a BAHADIR.1- CAHİDE.69 / ULUDAĞ.1 50,5 T.BAĞCI KADRİYE BÖLEK Ü.BÖLEK 2.19.16 - 7 48
8 EYÜPHAN(1) KG  5y a a ALKURUŞ.14- OYUNCU.11 / SAFDER 63 F.ÇAKAR CELAL KUMOVA A.R.AYDIN 2.19.42 - 9 69
9 FİYAKA.2(7) 6y k a SA'D.27- MAHİDE.12 / KURUŞ.11/65 53 N.ŞÖLEN SELAHATTİN TEKAN H.C.BİLGİN 2.21.11 - 2 49