Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:50

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1800 Çim

 

Ikramiye:

1.)
31.125 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PLAYFUL SOUND(8) 4y d k STREET CRY - GIANTS PLAY (GIANT'S CAUSEWAY) 56 WILLIAM BUICK NEWSELLS PARK STUD SIR MICHAEL STOUTE 9,80 - 5 93
2 NEXT STAGE(6) 4y a a DUBAWI - DASH TO THE FRONT (DIKTAT) 57,5 JIM CROWLEY GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 2,45 - 8 96
3 CENTRAL SQUARE (IRE)(2) 5y d a AZAMOUR - LUCKY CLIO (KEY OF LUCK) 61 ANDREA ATZENI CLIPPER LOGISTICS ROGER VARIAN 3,15 - 6 104
4 ABAREEQ(10) 4y a a HAATEF - HAFAWA (INTIKHAB) 53,5 JOE FANNING MR A D SPENCE & MR M MARK JOHNSTON 123,10 - 2 87
5 BALLET CONCERTO(4) 4y d a DANSILI - BALLET BALLON (RAHY) 60,5 RYAN MOORE MR SAEED SUHAIL SIR MICHAEL STOUTE 1,50 - 9 102
6 GREAT HALL(3) 7y d a HALLING - L'AFFAIRE MONIQUE (MACHIAVELLIAN) 60,5 PAT COSGRAVE MR M. QUINN MICK QUINN 32,80 - 7 102
7 BANCNUANAHEIREANN (IRE)(7) 10y d a CHEVALIER - ALAMANTA (ALI-ROYAL) 56,5 ALISTAIR RAWLINSON MR W. SEWELL MICHAEL APPLEBY 6,55 - 1 94
8 GRAPEVINE (IRE)(9) 4y d a LILBOURNE LAD - HIGH VINTAGE (HIGH CHAPARRAL) 55 JAMIE SPENCER MRS J. K. POWELL CHARLES HILLS 10,90 - 3 90
9 DOLPHIN VISTA (IRE)(5) 4y d a ZOFFANY - FIORDILIGI (MOZART) 59 PAUL HANAGAN MR Y. NASIB RICHARD FAHEY 4,10 - 10 99
BERKSHIRE (IRE)(1) (Koşmaz)  6y d a MOUNT NELSON - KINNAIRD (DR DEVIOUS) 61,5 SILVESTRE DE SOUSA H.R.H. SULTAN AHMAD PAUL COLE Koşmaz - 4 105
 
İKİLİ(6/8) :18,85 t, SIRALI İKİLİ(8/6) :20,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(8/6/2) :50,40 t, PLASE İKİLİ(6/8) :60,60 t, PLASE(6) :10,30 t, PLASE İKİLİ(2/6) :11,70 t, PLASE(8) :15,00 t, PLASE İKİLİ(2/8) :60,60 t EFG:4

2. Koşu:16:20 THE LONGHOLES PALACE HOUSE STAKES

Açık , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
34.026 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MARSHA (IRE)(1) 4y d k ACCLAMATION - MARLINKA (MARJU) 60,5 LUKE MORRIS ELITE RACING CLUB SIR MARK PRESCOTT BT 7,65 %11(3) 12 111
2 WASHINGTON DC (IRE)(13) DB  4y d a ZOFFANY - HOW'S SHE CUTTIN' (SHINKO FOREST) 58,5 RYAN MOORE MRS JOHN MAGNIER,MR AIDAN O'BRIEN 3,65 %14(1) 11 110
3 GOLDREAM(5) YP  8y a a OASIS DREAM - CLIZIA (MACHIAVELLIAN) 58,5 MARTIN HARLEY MR J SARGEANT & MRS ROBERT COWELL 20,45 %5(9) 14 110
4 KACHY(7) 4y d a KYLLACHY - DUBAI BOUNTY (DUBAI DESTINATION) 58,5 RICHARD KINGSCOTE JONES LOWE MOUND TRO TOM DASCOMBE 19,75 %3(13) 8 110
5 PRICELESS(15) 4y d k EXCEED AND EXCEL - MOLLY BROWN (RUDIMENTARY) 57 SILVESTRE DE SOUSA MR A. D. SPENCE CLIVE COX 2,30 %12(2) 10 107
6 ORNATE(10) 4y d a BAHAMIAN BOUNTY - ADORN (KYLLACHY) 58,5 FRANKIE DETTORI CHEVELEY PARK STUD ROBERT COWELL 8,95 %10(5) 6 110
7 KIMBERELLA(8) 7y d a KYLLACHY - GLEAM OF LIGHT (DANEHILL) 58,5 PAUL HANAGAN MR C. TITCOMB RICHARD FAHEY 7,25 %7(6) 4 110
8 ALPHA DELPHINI(4) YP  6y d a CAPTAIN GERRARD - EASY TO IMAGINE (COZZENE) 58,5 CONNOR BEASLEY THE ALPHA DELPHINI P BRYAN SMART 7,25 %7(7) 2 110
9 COTAI GLORY(2) 5y a a EXCEED AND EXCEL - CONTINUA (ELUSIVE QUALITY) 60 JAMIE SPENCER KANGYU INT. RACING H CHARLES HILLS 15,75 %4(10) 9 112
10 GRACIOUS JOHN (IRE)(6) 4y d a BALTIC KING - DORN HILL (LUJAIN) 58,5 JOHN EGAN MR TERRY REFFELL DAVID EVANS 10,10 %2(14) 16 108
11 DANCING STAR(14) 4y d k AQLAAM - STRICTLY DANCING (DANEHILL DANCER) 57 DAVID PROBERT MR J. C. SMITH ANDREW BALDING 6,40 %6(8) 7 108
12 MUTHMIR (IRE)(9) 7y d a INVINCIBLE SPIRIT - FAIRY OF THE NIGHT (DANEHILL) 58,5 JIM CROWLEY MR HAMDAN AL MAKTOUM WILLIAM HAGGAS 4,10 %11(4) 5 110
13 ROYAL BIRTH(12) DB  6y d a EXCEED AND EXCEL - PRINCESS GEORGINA (ROYAL APPLAUSE) 58,5 AARON JONES THE MORLEY FAMILY STUART WILLIAMS 50,55 %2(15) 15 102
14 THESME(16) 5y d k EXCEED AND EXCEL - FINAL DYNASTY (KOMAITE) 57 ANDREA ATZENI FOOLS GOLD RACING SY NIGEL TINKLER 29,60 %3(12) 3 109
15 JUST GLAMOROUS (IRE)(3) 4y a a ARCANO - GLAMOROUS AIR (AIR EXPRESS) 60 TOM EAVES ROBERT & NINA BAILEY RONALD HARRIS 14,20 %3(11) 13 114
PROFITABLE (IRE)(11) (Koşmaz)  5y d a INVINCIBLE SPIRIT - DANI RIDGE (INDIAN RIDGE) 58,5 ADAM KIRBY GODOLPHIN CLIVE COX Koşmaz %1(16) 1 116
 
1. ÇİFTE(8/1) :86,05 t AGF:13

3. Koşu:16:55 THE DUNADEN JOCKEY CLUB STAKES

Açık , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
56.710 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SEVENTH HEAVEN (IRE)(6) 4y d k GALILEO - LA TRAVIATA (JOHANNESBURG) 57,5 RYAN MOORE MR D. SMITH, MRS J. AIDAN O'BRIEN 1,05 %59(1) 2 114
2 ONE FOOT IN HEAVEN (IRE)(4) 5y d a FASTNET ROCK - PRIDE (PEINTRE CELEBRE) 57,5 JIM CROWLEY FAIR SALINIA LIMITED A. DE ROYER DUPRE 4,85 %14(3) 3 113
3 PINZOLO(5) 6y d a MONSUN - PONGEE (BARATHEA) 57,5 SILVESTRE DE SOUSA MR SULTAN ALI ISMAIL MOHAMMED 34,25 %3(5) 5 102
4 GALAPIAT(3) 4y d a GALILEO - LADY JANE DIGBY (OASIS DREAM) 57,5 JOE FANNING MISS K. RAUSING MARK JOHNSTON 5,70 %19(2) 1 107
5 CLEONTE (IRE)(2) 4y d a SIR PERCY - KEY FIGURE (BEAT HOLLOW) 57,5 WILLIAM BUICK ABUDIENCIA CO LTD ANDREW BALDING 4,00 %4(4) 4 101
ACROSS THE STARS (IRE)(1) (Koşmaz)  4y d a SEA THE STARS - VICTORIA CROSS (MARK OF ESTEEM) 57,5 ANDREA ATZENI MR SAEED SUHAIL SIR MICHAEL STOUTE Koşmaz %1(16) 6 113
 
SIRALI İKİLİ(6/4) :1,45 t AGF:6

4. Koşu:17:35 THE QIPCO 2000 GUINEAS STAKES

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
283.550 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CHURCHILL (IRE)(3)   3y d e GALILEO - MEOW (STORM CAT) 57 RYAN MOORE MR M. TABOR AIDAN O'BRIEN 1,05 %39(1) 3 122
2 BARNEY ROY(2)   3y d e EXCELEBRATION - ALINA (GALILEO) 57 JAMES DOYLE GODOLPHIN RICHARD HANNON 2,05 %22(2) 5 115
3 AL WUKAIR (IRE)(1) 3y d e DREAM AHEAD - MACHEERA (MACHIAVELLIAN) 57 GREGORY BENOIST AL SHAQAB RACING A. FABRE 8,30 %16(3) 7 0
4 LANCASTER BOMBER (USA)(6)   3y d e WAR FRONT - SUN SHOWER (INDIAN RIDGE) 57 DONNACHA O'BRIEN MR M. TABOR AIDAN O'BRIEN 1,05 %1(1) 4 117
5 DREAM CASTLE(4) K   3y d e FRANKEL - SAND VIXEN (DUBAWI) 57 SILVESTRE DE SOUSA GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 2,05 %3(2) 10 110
6 EMINENT (IRE)(5) 3y d e FRANKEL - YOU'LL BE MINE (KINGMAMBO) 57 JIM CROWLEY SIR PETER VELA MARTYN MEADE 2,65 %15(4) 2 111
7 TOP SCORE(10)   3y d e HARD SPUN - WINDSOR COUNTY (ELUSIVE QUALITY) 57 JOE FANNING GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 2,05 %0(2) 9 108
8 SPIRIT OF VALOR (USA)(9) KG DB  3y d e WAR FRONT - STONE HOPE (GRINDSTONE) 57 SEAMIE HEFFERNAN SMITH/MAGNIER AIDAN O'BRIEN 27,50 %1(7) 8 102
9 LARCHMONT LAD (IRE)(7) 3y d e FOOTSTEPSINTHESAND - FOTINI (KING'S BEST) 57 WILLIAM BUICK CHEVELEY PARK STUD RICHARD HANNON 25,75 %2(5) 6 110
10 LAW AND ORDER (IRE)(8) 3y d e LAWMAN - CATBELLS (RAKTI) 57 MARTIN HARLEY MR SAEED MANANA JAMES TATE 47,60 %1(6) 1 104
 
[(2)BARNEY ROY,(4)DREAM CASTLE,(10)TOP SCORE],[(3)CHURCHILL (IRE),(6)LANCASTER BOMBER (USA)] eküridir.
İKİLİ(2/3) :3,45 t, SIRALI İKİLİ(3/2) :3,30 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/2/1) :2,23 t, PLASE İKİLİ(2/3) :7,40 t, PLASE İKİLİ(1/3) :6,10 t, PLASE(2) :1,05 t, PLASE(3) :1,05 t, PLASE İKİLİ(1/2) :12,50 t, 2. ÇİFTE(6/3,6) :2,30 t

5. Koşu:18:10

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
12.938 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DANIELSFLYER (IRE)(4) 3y d e DANDY MAN - WARM WELCOME (MOTIVATOR) 57 SILVESTRE DE SOUSA ELLIOTT BROTHERS AND DAVID BARRON 6,80 %3(8) 6 93
2 EQTIRAAN (IRE)(1) 3y d e HELMET - MIRANDA FROST (CAPE CROSS) 60,5 JIM CROWLEY MR HAMDAN AL MAKTOUM RICHARD HANNON 3,90 %13(3) 4 100
3 MOSTAHEL(2)   3y d e ACCLAMATION - ENTENTE CORDIALE (ELA-MANA-MOU) 57 FRANKIE DETTORI AL SHAQAB RACING RICHARD HANNON 2,40 %16(2) 3 93
4 QUEEN IN WAITING (IRE)(8) 3y d d EXCEED AND EXCEL - PRINCESS TAISE (COZZENE) 55,5 JOE FANNING SHEIKH HAMDAN BIN MO MARK JOHNSTON 5,60 %10(5) 1 89
5 MAZYOUN(7) KG   3y a e MAYSON - HYPNOTIZE (MACHIAVELLIAN) 55,5 JOSEPHINE GORDON AL SHAQAB RACING HUGO PALMER 2,40 %2(2) 9 89
6 THE WAGON WHEEL (IRE)(9) 3y d d ACCLAMATION - BAHATI (INTIKHAB) 53,5 PAUL HANAGAN T. PROCTOR RICHARD FAHEY 6,15 %8(6) 2 85
7 SMOKEY LANE (IRE)(3) 3y a e ZEBEDEE - MASELA (MEDICEAN) 57 ADAM KIRBY WALTERS PLANT HIRE P DAVID EVANS 13,35 %4(7) 5 93
8 VICTORY ANGEL (IRE)(6) 3y d e ACCLAMATION - GOLDEN SHADOW (SELKIRK) 56,5 ANDREA ATZENI MR ZIAD A. GALADARI ROGER VARIAN 1,95 %33(1) 10 92
9 EXMOUTH(5) 3y d d ELUSIVE QUALITY - HAVANT (HALLING) 56,5 RYAN MOORE MR & MRS JAMES WIGAN SIR MICHAEL STOUTE 3,75 %11(4) 8 92
SPARKALOT(10) (Koşmaz)  3y d e BATED BREATH - THREE WRENS (SECOND EMPIRE) 51,5 JOHN EGAN R MOSS, C BRENNAN, H SIMON DOW Koşmaz %0(16) 7 75
 
[(2)MOSTAHEL,(7)MAZYOUN] eküridir.
SIRALI İKİLİ(4/1) :112,80 t, İKİLİ(1/4) :29,50 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/1/2) :190,92 t, PLASE İKİLİ(1/4) :28,30 t, PLASE(4) :9,30 t, PLASE İKİLİ(1/2) :8,00 t, PLASE(1) :6,90 t, PLASE İKİLİ(2/4) :8,50 t, 3. ÇİFTE(3,6/4) :16,15 t AGF:6

6. Koşu:18:45 THE HAVANA GOLD NEWMARKET STAKES LISTED

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
22.864 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PERMIAN (IRE)(5) 3y d e TEOFILO - TESSA REEF (MARK OF ESTEEM) 57 RYAN MOORE SHEIKH HAMDAN BIN MO MARK JOHNSTON 2,20 %25(2) 2 101
2 SPEEDO BOY (FR)(2) 3y a e VISION D'ETAT - SHAMARDANSE (SHAMARDAL) 58,5 SILVESTRE DE SOUSA MR PAUL WILLIAMS IAN WILLIAMS 3,70 %3(5) 1 95
3 KHALIDI(1) 3y a e HIGH CHAPARRAL - BEZIQUE (CAPE CROSS) 58,5 FRANKIE DETTORI MR NIZAR ANWAR JOHN GOSDEN 1,15 %52(1) 4 110
4 MAJORIS (IRE)(3) DB  3y d e FRANKEL - DROPS (KINGMAMBO)