Çim: Normal Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:13:00

Maiden/Dişi , 3 Yaşlı Araplar, 900 Çim , E.İ.D. : 0.58.07

 

Ikramiye:

1.)
17 t
2.)
7 t
3.)
3 t
4.)
2 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 GÜLHANIM.2(6) 3y a d SA'D.13/75- MELİSA / ATAHAN.1 56 A.ÖZDENİZ ABDURRAHMAN İNAL 0.58.82 14,90 - 6
2 ÇAYIRHİSAR(2) 3y a d ÜNALBEY- AYŞE.16 / KONYALI 55 İ.ESER H.HASAN ERKAN Ü.BÖLEK 0.58.86 7,45 - 2
3 BUCAGÜZELİ(4) 3y a e KRİSTAL- KORAY.1 / KURUŞ.11/65 56 T.ADIŞEN SALİH ÖZİŞ 0.59.06 8,35 - 4
4 PER-BRÜSK(1) 3y a d ÖNAL- BAĞDATGÜLÜ.21 / YOZGATLI.1 56 Z.MUTLU RODİ DEMİRKAPI M.UÇAR 0.59.58 7,45 - 1
5 KAMERYILDIZ(5) 3y d d SANCAKTAR- SEYYARE.45 / BÜYÜKADA 55 İ.AKKILIÇ ADİL YILDIZ N.GÜVEN 0.59.66 13,25 - 5
6 BENLİKIZ.4(9) 3y a d TAŞKENT- MENCULE.27 / SATVET 56 S.AKDI SİMON BENLİSOY 0.59.94 4,60 - 9
7 NAZMİŞ(14) 3y a d TAŞKENT- KEMİYETÜLIRAK.38 / DORUHAN 56 S.OKUMUŞ EMRULLAH BAYRAM Ö.BAŞEL 1.00.06 2,85 - 14
8 BA-BIRUSK(11) 3y a d ERSOYLU- ŞAHİDE.35 / SEKLAVİ.32 56 C.GÜVEN RODİ DEMİRKAPI M.YİĞİTER 1.00.70 7,45 - 11
9 SEHERYELİ.1(15) 3y d d SERHANBEY- MEBRUKE.79 / TULRAH 56 H.KARATAŞ MEHMET LAFLI N.YILMAZ 1.00.82 2,95 - 15
10 CEYDA(10) 3y a d SADUN- ZEHRA.96 / ÖNAL 55 E.YALÇIN SALİH KUT 1.01.26 99,00 - 10
11 ARAPKIZI.4(13) 3y a e UMUT.2- MATRA.47 / PADİŞAH 56 R.MANAV KEMAL DAĞTEKİN 1.01.54 80,00 - 13
12 MERVE.1(3) 3y d d ÖZÜŞAN- KEMİYETÜLIRAK.30 / DORUHAN 56 S.BOYRAZ ENGİN ÖZDAMAR Ç.ÖZDİL 1.01.86 79,25 - 3
13 KENZO(7) 3y a d ÇELİKER- ELMAS.15 / SEKLAVİ.31 56 E.CANKILIÇ O.TURGAY TİMOÇİN T.ALTINOVA 1.02.22 18,85 - 7
14 OLEY*(8) 3y a d UMUT.2- CAHİDE.63 / HİLALÜZZAMAN.25 56 N.KANDUR Y.ERCAN ÜNDEY 1.03.58 36,45 - 8
15 BENEM(12) 3y k d RÜZGAR.30- CAHİDE.62 / RÜZGAR.30 53 S.M.YILMAZ M.ALİ TOPÇU 1.04.02 99,00 - 12
 

2. Koşu:13:30 DORUK KOŞUSU

Handikap 16 , 3 Yaşlı Araplar, 1200 Çim , E.İ.D. : 1.16.70

 

Ikramiye:

1.)
28 t
2.)
11 t
3.)
6 t
4.)
3 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 GÖZÜKARA(11) 3y k e YOZGATLI.1- SAHRA.25 / SERVET.2 56 A.KADİR ALTINÖZ HASAN BAŞER 1.19.00 2,25 - 11
2 DEMETER(9) 3y a d ERSOYLU- KEMİYETÜLIRAK.39 / HİLALÜZZAMAN.25 52,5 R.TETİK YAKUP DOĞAN ÖZBAY SÜL.ASLAN 1.19.04 9,45 - 9
3 KRALBATUR(7) 3y a e BODRUM- KEMİYETÜLIRAK.23 / SEZGİN 48,5 R.MANAV S.SIRRI TURHAN F.YAMANER 1.19.64 5,05 - 7
4 TÜMERBEY(1) 3y a e ÖZÜŞAN- ŞAHİDE.39 / ÇELİKER 59,5 A.ÖZDENİZ ALİ TÜMÖZ 1.19.65 5,50 - 1
5 KASIMHAN(4) 3y a e ERSOYLU- MATRA.32 / HİLALÜZZAMAN.11 56,5 Z.MUTLU ABDURRAHMAN CANTEKİNLER Ç.ÖZDİL 1.20.64 9,80 - 4
6 TUĞBANBEY(2) 3y k e TULRAB- MATRA.57 / KURTCEBE 53,5 H.YILDIZ NUSRET YENİBAYRAK M.ATÇI 1.20.96 20,00 - 2
7 FEVZİBEY(5) 3y a e ÇELİKER- MEBRUKE.67 / SEKLAVİ.28 45,5 E.BAYSAL ÜNAL KAVÇİN 1.21.12 29,40 - 5
8 HEYBETLİ.2(6) 3y d e HAVUÇEROL- NAZIMA.28 / YOZGATLI.1 57,5 E.CANKILIÇ İ.EKREM DİZDAR İ.E.DİZDAR 1.21.16 5,95 - 6
9 KIRSELÇUK(10) 3y k e ERSOYLU- NEAME.31 / HİLALÜZZAMAN.11 53,5 S.BOYRAZ MEHMET DEMİR M.CAN 1.21.64 9,50 - 10
10 GÜLDESTE*(8) 3y k d TULRAB- GUFRE.37 / SATVET 55,5 H.KARATAŞ ÖZDEMİR ATMAN 1.22.08 7,10 - 8
11 BERKE(3) 3y k e HAVUÇEROL- ZEHRA.86 / HİLALÜZZAMAN.25 53 D.MUTLU ERHAN DOĞAN N.MIRNAK 1.23.84 34,25 - 3
 

3. Koşu:14:00

ŞARTLI 5 , 3 Yaşlı İngilizler, 2400 Çim , E.İ.D. : 2.26.22

 

Ikramiye:

1.)
28 t
2.)
11 t
3.)
6 t
4.)
3 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 YAZGI*(6) 3y d d SUIVANT (USA)- SUGAR LADY / NURCİVAN 56,5 S.AKDI ÇETİN YETİK S.DURGUÇ 2.29.75 3,60 - 6
2 HOT VOTE(8) 3y a e WOUTER RAAPHORST (HOL)- HOT PRESS (GB) / HOTFOOT (GB) 58 H.KARATAŞ CEM NARİN M.FERGAN 2.29.76 6,15 - 8
3 SON AMOUR(4) 3y d e AMOUR- HİPERBOL* / KING PENGUIN (USA) 58 A.ÖZDENİZ SAMİ ULUÇAY 2.29.81 1,85 - 4
4 KIVIRCIK(2) 3y d d EASTERN STAR- ELA / ON THE ROCKS 53 S.M.YILMAZ N.AREK KUYUMCİYAN D.SEVGİLİ 2.29.87 43,30 - 2
5 SHERIFF(1) 3y d e BABY TURK (IRE)- REINE MORTON (USA) / KING PELLINORE (USA) 55 S.BOYRAZ SUZAN TAMER NURİTTİN GÜL 2.31.19 13,45 - 1
6 FOSFORLU(9) 3y d d SEREN II- AYCAN / SILVER SWAN (FR) 52,5 A.KADİR ALTINÖZ KASIM PERİNÇEK 2.32.71 26,90 - 9
7 BAKUY(12) 3y a d MAKE STRIDES (USA)- UÇAKKAÇTI / CALABOOSE (GB) 56,5 A.BİRDAL M.NİYAZİ POLATYAR N.BAYRAKTAR 2.32.99 5,70 - 12
8 CAN I(10) 3y a e OĞLU- DİLİYEŞİL / KARAYEL 53 İ.ESER MUSTAFA KURA 2.33.04 7,75 - 10
9 DEVILS MEGA BOMB(3) 3y d d ÇETİNBEY- HUMORESQUE / CRESCENDO** (GB) 48,5 D.ÇALIŞKAN YENER YILMAZ 2.33.27 22,45 - 3
10 İRMA(5) 3y d d İMAMOĞLU- BAYCAN I / CLOSE HARMONY (GB) 52,5 C.GÜVEN BENER KAMIŞLI 2.33.63 75,35 - 5
11 SEE YOU(7) 3y a e MAŞALLAH I- GÜLDEM I / OUR GUILE (GB) 59 İ.GÜLBUDAK İDRİS TANYILDIZ N.KAYA 2.34.87 15,85 - 7
12 GÜRBÜZ I(11) 3y d e KILIÇASLAN- PINAR I / CALABOOSE (GB) 58 Z.MUTLU MUSTAFA MOLU 2.39.63 37,20 - 11
 
 

Ikramiye:

1.)
24 t
2.)
10 t
3.)
5 t
4.)
2 t

 
 

5. Koşu:15:00 MİNE KOŞUSU

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , 3 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.21.22

 

Ikramiye:

1.)
28 t
2.)
11 t
3.)
6 t
4.)
3 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 MYRA(2) 4y d k CASTLE RISING (GB)- MY SONG* / BEST SONG (GB) 52 H.KARATAŞ LALE M. ATMAN M.ÖZDİL 1.23.87 5,95 - 2
2 MAESTRO I(7) 4y d a SANANE (FR)- ONE MORE DANCE (GB) / DANCE IN TIME (CAN) 55 S.AKDI TAYRAL TUTUMLU M.ÇAM 1.24.03 3,20 - 7
3 VICTOT ROSE(3) (FR) 4y a k BE MY GUEST (USA)- LAST OF LUTHIER (IRE) / LUTHIER (FR) 45 M.YÜKSEL DAVİDE FRANCO M.GÜLAYDIN 1.24.07 9,05 - 3
4 GUNGADIN(12) 4y d a KILIÇASLAN- INDIGO / GUERSILLUS (GB) 52 T.ADIŞEN TULGA YÜZATLI D.DURAL 1.24.27 3,80 - 12
5 GOLDEN FLOWER*(1) 5y a k YEMKEN (GB)- MARMARİS* / PRINCE CHARMING 60 A.ÖZDENİZ SAMİ ULUÇAY R.ÖZDENİZ 1.24.35 3,95 - 1
6 YEMENİ(4) 5y d k YEMKEN (GB)- RODINA (FR) / PHARLY (FR) 52,5 R.MANAV A.SEMİRAL BİLBAŞAR N.AKIN 1.24.39 40,70 - 4
7 MİHRE(11) 4y d k IGHTAM (USA)- HAYAL YASTIĞI / SILLY SEASON (USA) 58 A.KADİR ALTINÖZ A.CEMAL KURA 1.24.51 7,95 - 11
8 ASSİAZA(10) 4y d a KOZA- CIRCASSIA (USA) / SHECKY GREENE (USA) 49 E.ATEŞ A.CELALETTİN ALKAN K.AKGÜL 1.24.95 29,70 - 10
9 UÇARI(6) 4y d a MY VOLGA BOATMAN (USA)- PITRAK / SAINTLY SONG (GB) 59 A.BİRDAL A.SAMSA KARAMEHMET Ş.YILDIRIM 1.24.99 19,15 - 6
10 MİSKET(5) 4y d k DUNBEATH (USA)- MICHAEL`S NIECE (GB) / GREAT NEPHEW (GB) 49 Z.MUTLU M.ALPAY ÖZOĞUL 1.25.03 14,05 - 5
11 RUNNER(8) 5y d a RUNNING MILL (GB)- INVINCIBLE HARMONY / CLOSE HARMONY (GB) 45 K.MELİKE H.MERT AKSOY H.AKSOY 1.25.43 9,55 - 8
12 RISING SUN(9) 5y a a CASTLE RISING (GB)- HİKMETİYELİ / SAADETTİN 47,5 H.YÜCE CENGİZ ERKAZAN N.AKIN 1.25.63 23,35 - 9
 

6. Koşu:15:30

Handikap 14 , A Grubu Araplar, 1900 Çim , E.İ.D. : 2.04.59

 

Ikramiye:

1.)
20 t
2.)
8 t
3.)
4 t
4.)
2 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 MERT-KAN(1) 5y a a MERTOL- KEMİYETÜLIRAK.34 / ULUDAĞ.1 59 A.ÖZDENİZ M.YAŞAR ŞENTAY S.KONUK 2.07.59 1,85 - 1
2 AKBULUT(5) 6y k a HİLALÜZZAMAN.25- KEMİYETÜLIRAK.32 / UĞURBEY 48 R.MANAV TURHAN ATİK F.SERİNTÜRK 2.08.23 30,40 - 5
3 SELİN.1(9) 5y k k SAVATLI- BAĞDATGÜLÜ.20 / ATAHAN 57,5 H.KARATAŞ FERİDUN ATAĞAN N.GÜVEN 2.08.91 9,60 - 9
4 ÇELİKOĞLU(7) 5y a a KÖROĞLU.4- MESRURE.29 / ALNASİP 50 K.MELİKE NERMİN ERGÖKÇEN 2.09.07 6,70 - 7
5 MELİKE.13(15) 6y a k HİLALÜZZAMAN.46/65- NECME.56 / ANİBAL.1 61 F.ÇELTİK ÖMER KARAGÖZ 2.09.39 34,80 - 15
6 HAYIRLIOĞLU(14) 5y a a MERTOL- MENCULE.23 / SA'D.3. 60,5 A.BİRDAL İRFAN HAYIRLIOĞLU 2.09.55 6,25 - 14
7 BEGÜŞ(19) 5y k k SA'D.23- CAHİDE.59 / HİLALÜZZAMAN.7. 56 S.BOYRAZ A.NEZİH EGEMEN K.YÜCEDAĞ 2.09.59 6,35 - 19
8 SONKOZ(8) 5y a a ÖNAL- MATRA.46 / TULŞAH 51 Z.TEMUÇİN YAŞAR KILIÇ NURİTTİN GÜL 2.09.63 24,50 - 8
9 BABATULUY(4) 4y a a SERHANBEY- SAPHA.13 / BAHARBAHİR 58,5 S.AKDI CENGİZ TULUY 2.09.99 9,60 - 4
10 LEYLA.456(17) 5y k k TULŞAH- SÜBEYHİ.14/74 / KURUŞ.8. 52 Z.MUTLU HALİL KILIÇ H.KILIÇ 2.10.55 17,65 - 17
11 İLKGAN(13) 8y k k YOZGATLI.1- ŞİHA.27 / SERVET.2 45 S.ÖZÖLKE MEHMET FERGAN H.ÖZER 2.10.63 70,45 - 13
12 ALTINAY(2) 8y a a TULRAH- ZAFİRE.6. / CANBERK 49 Ü.BOZKURT VEYSİ BALİN N.KILIÇ 2.11.75 99,00 - 2
13 ÖZCANBEY(12) 5y k a YOZGATLI.1- SAHRA.25 / SERVET.2 53 H.KAYA ALİ TÜMÖZ B.DÜZYATAN 2.11.80 18,20 - 12
14 KÜÇÜKŞERİFE(10) 5y k k BÜYÜKADA- NEAME.35 / KURTCEBE 50,5 G.GÜL K.HALİL YILDIZTEKİN R.ÖRGEN 2.12.35 53,05 - 10
15 BİRTAÇ(16) 8y k k KURTCEBE- NEAME.27 / SERVET.2 49,5 M.YÜKSEL ADİL YILDIZ K.KAYALIK 2.12.95 31,20 - 16
16 AYBATUR(18) 8y a k SEKLAVİ.31- MEBRUKE.65 / CANBERK 54 İ.ESER MUSTAFA YAĞCI T.ALTINOVA 2.13.35 99,00 - 18
17 MERMİ(11) 6y a a TOLGA- AZİZE / GAZEL.13 50 R.TETİK GÜRKAN ERDÖNMEZ G.ERDÖNMEZ 2.14.43 55,20 - 11
18 BABA.1(3) 6y a a ERSOYLU- ŞAHİDE.35 / SEKLAVİ.32 58 E.CANKILIÇ NEVZAT ÜRÜN 2.14.52 42,80 - 3
19 BURAK.12(6) 6y k a HAVUÇEROL- MENCULE.29 / SATVET 55 E.YALÇIN O.METİN ÇELİKKOL N.SURGUN 2.15.15 52,05 - 6
 
 

Ikramiye:

1.)
70 t
2.)
28 t
3.)
14 t
4.)
7 t

Yetistirici Primi:

1.)
14 t
2.)
6 t
3.)
3 t
4.)
1 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 GÜLİPEK(4) 4y k k SA'D.23- CAHİDE.58 / TULYAR 56,5 T.ADIŞEN SELAMİ KAVÇİN H.ARAN 1.52.49 3,80 - 4
2 SÜLO(2) 4y a a ÖNAL- ZEHRA.81 / TULŞAH 58 A.ÖZDENİZ RAMAZAN SANVER 1.52.54 4,90 - 2
3 SEDAM(7) 5y a k TULGAD- ZAFİRE.7. / CANBERK 58,5 A.BİRDAL MUSTAFA ARTAR S.DUMAN 1.53.33 26,85 - 7
4 SAVATLI.1(3) 4y k a SAVATLI- SEYYARE.41 / BÜYÜKADA 58 C.GÜVEN RODİ DEMİRKAPI 1.53.41 28,20 - 3
5 EMİROĞLU(10) 7y a a TAŞKENT- KEMİYETÜLIRAK.31 / DORUHAN 60 H.KARATAŞ M.ERCAN EMRE İ.DERİNGÜRLER 1.53.49 3,50 - 10
6 BÜKENTAY*(11) 4y k a ERSOYLU- MATRA.48 / HİLALÜZZAMAN.11 58 S.BOYRAZ ENVER BÜKEN M.ACAR 1.53.85 15,75 - 11
7 SARAR(9) 4y d a DOĞANAY- SABIKA.53 / SATVET 58 M.ÇILGIN GÜRBÜZ KARAGÖZ N.AKKEYİK 1.54.29 5,00 - 9
8 TÜRKAY(1) 8y k a TULYAR- KEMİYETÜLIRAK.16 / SA'D.1. 60 Z.MUTLU AZİZ TEPE NURİTTİN GÜL 1.54.50 3,50 - 1
9 SÜZEN.2(6) 4y a k SA'D.27- ALMİMRUHİYE.11 / TULYAR 56,5 A.KADİR ALTINÖZ SABİT KARABUCAK Ş.OĞUZ 1.54.97 5,80 - 6
10 AKGÜN(5) 7y k a HİLALÜZZAMAN.25- MAHİDE.11 / HÜCUM 60 S.AKDI ÖMER AYDIN O.BEKMEZCİ 1.56.33 3,90 - 5