Çim: Normal Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:14:30

ŞARTLI 12 , 3 ve Yukarı İngilizler, 1700 Çim , E.İ.D. : 1.41.90

 

Ikramiye:

1.)
120 t
2.)
48 t
3.)
24 t
4.)
12 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 YAMAN(2) 4y d a YEMKEN (GB)- PRINCESS RANI (IRE) / PRINCE TENDERFOOT (USA) 52 C.DURSUN ALİ AYTAR M.ÖZDİL 1.48.51 2,00 - 2
2 KIRMIZI ŞEYTAN(3) 4y a a YEMKEN (GB)- NURTANEM / SAINTLY SONG (GB) 58 H.KARATAŞ HASAN ERDEM O.BEKMEZCİ 1.49.83 1,20 - 3
3 GONDOLA(1) 4y a k VİDAR*- BO BROWN / ARCTIC TERN (USA) 55,5 C.KURT AYSEL BİROL Ö.BAŞEL 1.53.19 4,10 - 1
 

2. Koşu:15:00

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , A Grubu Araplar, 1600 Kum , E.İ.D. : 1.48.85

 

Ikramiye:

1.)
150 t
2.)
60 t
3.)
30 t
4.)
15 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 BENLİHAN(5) 5y a a BAHADIR.1- KEMİYETÜLIRAK.30 / DORUHAN 61 Z.MUTLU SİMON BENLİSOY Ç.ÖZDİL 1.58.28 3,25 - 5
2 MUTİŞCAN(1) 6y k a SA'D.23- CAHİDE.59 / HİLALÜZZAMAN.7. 58 H.KARATAŞ NAZMİYE BAYRAM A.KOYUNCU 1.58.40 2,75 - 1
3 GÜLPERİ.1(4) 6y k k HAVUÇEROL- MENCULE.29 / SATVET 58,5 A.ATCI H. FARUK ZİRENK S.KONUK 1.58.80 5,90 - 4
4 FİRUZE.1(6) 5y a k TAŞKENT- ŞAHİDE.40 / GAZEL.13 56 A.ÖZDENİZ ABİDİN ÜSTOK H.ÜZÜMCÜ 1.58.81 2,55 - 6
5 ASLANIM*(2) 8y a a MERTOL- ALMİMRUHİYE.12 / BAHARBAHİR 57 C.GÜVEN ARİS BODOYAN E.MUTLU 1.58.96 5,55 - 2
6 HELAL(3) 7y k a TULGAD- ERAY / ÜNAL 54 D.AKDI M.CENGİZ ERDOĞAN 2.01.32 5,50 - 3
 

3. Koşu:15:30

ŞARTLI 2 , B Grubu Araplar, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.29.31

 

Ikramiye:

1.)
105 t
2.)
42 t
3.)
21 t
4.)
11 t

 
 

4. Koşu:16:00 PREVEZE KOŞUSU

KV-8 , 3 Yaşlı İngilizler, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.21.22

 

Ikramiye:

1.)
400 t
2.)
160 t
3.)
80 t
4.)
40 t

Yetistirici Primi:

1.)
80 t
2.)
32 t
3.)
16 t
4.)
8 t
 
 

5. Koşu:16:30

ŞARTLI 5 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.21.22

 

Ikramiye:

1.)
210 t
2.)
84 t
3.)
42 t
4.)
21 t

 
 

6. Koşu:17:00

Maiden/Dişi , 3 Yaşlı İngilizler, 1700 Çim , E.İ.D. : 1.41.90

 

Ikramiye:

1.)
120 t
2.)
48 t
3.)
24 t
4.)
12 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 NEVER ELEMIS(7) (GB) 3y d d NEVER SO BOLD (IRE)- ELEMIS (USA) / SIR IVOR (USA) 58 H.KARATAŞ TARIK AYDIN E.SAV 1.45.77 3,15 - 7
2 İMAN(1) 3y a d KARAYEL- ADELAIDA / RUGGED (GB) 58 E.KURT GÜLSÜM ELİYEŞİL Y.ATÇI 1.46.01 3,25 - 1
3 ZIRZOP(9) 3y a d UĞURTAY- VITALGO / CALABOOSE (GB) 58 A.KADİR ALTINÖZ NUR KUTNAK E.MUTLU 1.46.69 6,60 - 9
4 LABİMBA I(5) 3y d d EASTERN STAR- LA BIMBA (USA) / ARTS AND LETTERS (USA) 58 A.ATCI HİKMET ATAMAN 1.46.97 4,70 - 5
5 SOPHIE(3) 3y a d DERSİM- DEBORAH WILLIAMS (ITY) / MILL REEF (USA) 58 A.ÖZDENİZ A.CEMAL KURA İ.AYKURT 1.47.29 22,00 - 3
6 YAĞIZCAN(8) 3y a d MAJESTIC ENDEAVOUR (CAN)- NUR I / VİDAR* 58 F.MARTINEZ A.YÜCEL BİROL 1.47.30 9,30 - 8
7 KAZAK GÜLÜ(6) 3y k d COSSACK GUARD (USA)- MELISSA JANE (GB) / NO MERCY (GB) 58 E.YALÇIN SEDAT ÖZCAN N.KAYA 1.47.81 6,15 - 6
8 MIRANDA I(4) 3y d d GHATHANFAR (USA)- MARY LYNN / SİMGE 58 C.GÜVEN VURAL C. ÇAKIM A.AYDOĞDİ 1.49.01 24,00 - 4
9 AUNTY PEGGY(2) 3y d d ARISTOCRAT (GB)- VILLARITA / VILLEROY I (FR) 58 M.ÇILGIN BERRİN GEDİK İ.ÇAK 1.50.01 8,25 - 2
10 LADY VOLGA(12) 3y d d MY VOLGA BOATMAN (USA)- LADY LOVE / ROYAL RIDE (GB) 58 C.DURSUN VURAL C. ÇAKIM A.AYDOĞDİ 1.50.17 24,00 - 12
11 SURPRICE(11) 3y d d ROLLS ROYCE (GB)- PRINCESS FATIMA* / MUMMY`S PET (GB) 58 Y.TUNÇ B.SITKI ERKUT N.YILMAZ 1.51.37 8,25 - 11
12 TAKE THE MONEY(10) 3y a d FISHERMAN- OLSUN ASLAN / ARSLAN 58 R.ALTUNBAŞ SUAT YAYIM Ö.KÖSE 1.51.89 70,00 - 10
 

7. Koşu:17:30

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , A Grubu Araplar, 1600 Kum , E.İ.D. : 1.48.85

 

Ikramiye:

1.)
210 t
2.)
84 t
3.)
42 t
4.)
21 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 ÇIKMAZ(6) 5y k a HİLALÜZZAMAN.25- KEMİYETÜLIRAK.42 / DOĞANAY 53 E.YALÇIN METİN ÇIKMAZ 1.56.58 2,40 - 6
2 MUZAFFER.1(4) 6y a a TAŞKENT- GUFRE.34 / DORUHAN 61 E.KAPUSUZ ERDOĞAN ŞENOCAKLI D.DURAL 1.56.70 4,55 - 4
3 BULDOZER(3) 6y a a ÇELİKER- MEBRUKE.68 / BAHARBAHİR 51,5 Ş.GÖKÇE ARİS BODOYAN E.MUTLU 1.56.94 8,60 - 3
4 BAŞARAN(7) 6y k a TULYAD- MENCULE.34 / SATVET 56 Z.MUTLU GÖNÜL ONUK K.AKGÜL 1.57.26 7,10 - 7
5 HEYBETLİ.4(2) 6y a a HİLALÜZZAMAN.25- MENCULE.40 / TULRAB 48 H.YILDIZ İ.EKREM DİZDAR İ.E.DİZDAR 1.58.30 5,30 - 2
6 ERCAN.77(1) 7y k a TULRAB- MATRA.57 / KURTCEBE 56 H.KARATAŞ NAZMİYE BAYRAM Ü.BÖLEK 1.58.46 2,95 - 1
7 HACIBEY.1(5) 5y k a HİLALÜZZAMAN.25- KEMİYETÜLIRAK.32 / UĞURBEY 60,5 A.ATCI KENAN ÇULCUOĞLU B.YEŞİLYURT 1.58.58 5,55 - 5