PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:

Maiden , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1200 Çim , E.İ.D. : 1.16.70

 

Ikramiye:

1.)
3.350 t
2.)
1.340 t
3.)
670 t
4.)
335 t

Yetistirici Primi:

1.)
670 t
2.)
268 t
3.)
134 t
4.)
67 t
 
 

2. Koşu: SADİ PEKEROL KOŞUSU

KV-7 , 2 Yaşlı İngilizler, 56 kg, 1200 Çim , E.İ.D. : 1.08.52

 

Ikramiye:

1.)
10.100 t
2.)
4.040 t
3.)
2.020 t
4.)
1.010 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.020 t
2.)
808 t
3.)
404 t
4.)
202 t
 
 

3. Koşu: HARALAR KOŞUSU

G 1/DH , 3 Yaşlı Araplar, 56 kg, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.29.31

 

Ikramiye:

1.)
25.000 t
2.)
10.000 t
3.)
5.000 t
4.)
2.500 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 DOST KARACA(5) KG  3y a e VOLGA.2- NEAME.38 / YOZGATLI.1 56 B.GÖKÇE ALAATTİN KARACA ALİ ÇAY 1.32.94 2,90 - 5 106
2 ALTAHA(3) 3y a e SERHANBEY- MEBRUKE.77 / ÇELİKER 56 Ş.GÖKÇE IŞIL GÜNEŞ HAL.GÜNEŞ 1.32.95 - 4 75
3 SEVİMABLA(7) 3y k d RÜZGAR.30- RODE.14 / SERHANBEY 54,5 S.BOYRAZ SELMAN ERDEMİRCİ M.KAYA 1.33.25 - 3 104
4 AĞA KARACA(1) KG DB  3y k e VOLGA.2- SAHRA.25 / SERVET.2 56 S.AKDI SÜRMELİ KARACA M.ACAR 1.33.29 - 1 114
5 BABAYILDIZ(4) KG  3y k e VOLGA.2- MAHSUSE.43 / TULRAB 56 S.KAYA ADİL YILDIZ V.TURAN 1.33.46 - 6 107
6 AĞAKILIÇ(2) 3y a e BODRUM- ZEHRA.98 / UMUT.2 56 G.GÜL HALİL KILIÇ AZ.BOZKURT 1.35.82 - 7 110
7 SANCAKBEYİ(6) KG  3y k e DEMİRKIR- MENCULE.43 / TULRAH 56 Y.TUNÇ NUSRET YENİBAYRAK H.GÜNEY 1.35.97 - 2 92
 

4. Koşu: BEYKOZ KOŞUSU

AÇIK , B Grubu Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2100 Çim , E.İ.D. : 2.20.17

 

Ikramiye:

1.)
8.400 t
2.)
3.360 t
3.)
1.680 t
4.)
840 t

Yetistirici Primi:

1.)
1.680 t
2.)
672 t
3.)
336 t
4.)
168 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 TEMELBEY(8) KG K  4y k a RÜZGAR.30- GUFRE.36 / SEKLAVİ.31 57,5 B.GÖKÇE ALAATTİN KARACA ALİ ÇAY 2.25.87 7,70 - 1 94
2 TAMERBEY(7) KG DB  4y k a UĞURBEY- ZEHRA.94 / DORUHAN 57,5 S.KAYA İBRAHİM TAMER M.TAMER 2.25.91 - 5 72
3 ASLANALP(1) KG  5y a a ULUDAĞ.1- MATRA.58 / YOZGATLI.1 60 A.ATCI NEVZAT ÜNLÜ A.GÜNEŞ 2.25.95 - 9 62
4 NİYAZİ(6) KG  4y a a ALKURUŞ.12- MEBRUKE.85 / UMUT.2 57,5 Y.TUNÇ ORHAN UZUN ALİ BOZKURT 2.26.04 - 3 89
5 İZEL(12) 4y a k TUNA.6- KEMİYETÜLIRAK.53 / KAYHANBEY 56 E.YALÇIN A.LAMİ KARAÇİZMELİ T.ŞİMŞEK 2.26.14 - 10 76
6 KÜÇÜKMURAT(2) DB  5y a a UMUT.2- TURFETÜNNUR.17 / SEKLAVİ.28 60 F.ÇAKAR ORHAN BEKMEZCİ AD.YILMAZ 2.26.32 - 2 56
7 AKINHAN(5) 4y a a ARSLANBEY- SABIKA.68 / ÖZÜŞAN 57,5 A.ÖZDENİZ AHMET AKSENCER F.YAMANER 2.26.84 - 7 85
8 TOMMY(3) KG K  5y k a SAVATLI- MALİKE.16 / TULRAB 60 R.ALTUNBAŞ GARİP ÖZSANCAK H.GÜNEY 2.26.99 - 11 63
9 YASİNBEY(10) KG K  4y a a FİNAL- KEMİYETÜLIRAK.34 / ULUDAĞ.1 57,5 Ş.GÖKÇE B.HABEŞ ÇAPAN C.ŞAMLI 2.27.07 - 6 75
10 ÇINARCIKLI(11) KG  4y a k ALKURUŞ.13- MESRURE.46 / SERHANBEY 56 S.BOYRAZ SİNAN ÖZGEN B.YARGI 2.27.20 - 13 86
11 ZERDAB(13) 4y a k UMUT.2- ZEHRA.96 / ÖNAL 56 N.ŞÖLEN NURİ SAYIM M.UYLAŞ 2.27.58 - 12 54
12 TİRYAKİ(9) 4y k a UMUTBEY- TURFETÜNNUR.28 / UMUT.2 57,5 M.AKBULUT BEHRAM AYATA A.AYDOĞDİ 2.28.47 - 8 70
13 NURIŞIK(4) 5y k k SA'D.23- KEMİYETÜLIRAK.28 / SEKLAVİ.28 58,5 A.BİRDAL CANDAŞ EMSEN A.İŞGÖREN 2.29.65 - 4 66
 

5. Koşu: KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ KOŞUSU

KV-9 , 3 ve Yukarı İngilizler, 56.50 kg, 60 kg, 60 kg, 1600 Çim , E.İ.D. : 1.33.05

 

Ikramiye:

1.)
13.500 t
2.)
5.400 t
3.)
2.700 t
4.)
1.350 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.700 t
2.)
1.080 t
3.)
540 t
4.)
270 t
 
 

6. Koşu:

Bölünen Handikap 20 (Grup A) , A Grubu Araplar, 1400 Kum , E.İ.D. : 1.33.65

 

Ikramiye:

1.)
5.000 t
2.)
2.000 t
3.)
1.000 t
4.)
500 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 BUĞRAHAN*(10) KG  5y a a ALKURUŞ.12- SEYYARE.37 / SEKLAVİ.31 56,5 E.CANKILIÇ A.FİRUZHAN KANATLI R.TETİK 1.37.57 6,60 - 8 57
2 ŞEREFBEY(3) KG  6y d a YOZGATLI.1- NAZIMA.26 / SA'D.13 62 B.GÖKÇE M.HANEFİ ŞAHİN A.KÜÇÜKAKSOY 1.37.68 - 12 68
3 BUĞRABANAZ(4) KG  6y a a ALBATUR- MEBRUKE.84 / SEKLAVİ.31 60 Y.TUNÇ NECAT BANAZ M.SALBUR 1.37.80 - 6 64
4 EGEBATUR(13) KG  8y a a TAŞKENT- ZEHRA.93 / UMUT.2 53,5 A.ÖZDENİZ H. FARUK ZİRENK H.F.ZİRENK 1.38.12 - 7 51
5 ÇİMEN.1(2) 6y a k ALAZ- YANANGÜN / DORUHAN 62,5 G.GÜL CANDAŞ EMSEN A.İŞGÖREN 1.38.17 - 16 69
6 AYSEKİ(11) KG DB  7y a k ALBATUR- ZEHRA.92 / HİLALÜZZAMAN.25 52 M.KAYA REMAZAN KAYA Ş.KOÇ 1.38.54 - 3 56
7 ARTUNBEY(7) KG  6y k a SA'D.23- SABIKA.63 / TULRAB 58 S.BOYRAZ NECLA KAYA A.ÖZKAN 1.38.66 - 5 60
8 ŞAHBANAZ(1) 6y k a SEKLAVİ.37- CAHİDE.64 / RÜZGAR.30 61 Y.KAYA NECAT BANAZ M.SALBUR 1.38.74 - 15 70
9 CEM HAN(16) KG  7y k a TULYAD- NECME.31 / RÜZGAR.30 50 Y.AKAĞAÇ M.YAŞAR ŞENTAY F.GURUHAN 1.38.92 - 14 44
10 BAŞKENTLİ*(14) KG  8y k a TULYAD- NECME.31 / RÜZGAR.30 51 T.BAĞCI NASRİ ARTAR A.İŞGÖREN 1.39.16 - 10 50
11 FİRUZE.1(15) KG  8y a k TAŞKENT- ŞAHİDE.40 / GAZEL.13 53 T.ADIŞEN ABİDİN ÜSTOK ALİ GÜNEŞ 1.39.42 - 4 50
12 BATIRBEK(6) 5y k a UMUTBEY- MEBRUKE.75 / TULRAH 57,5 D.SAV M.NİYAZİ POLATYAR S.DURGUÇ 1.39.90 - 13 62
13 ÇAYGÜZELİ(5) 6y a k BODRUM- SABIKA.68 / ÖZÜŞAN 59,5 S.KAYA UMUT TOSUNOĞLU A.ÖZKAN 1.39.98 - 11 63
14 SADULLAH(8) KG K  8y k a BODRUM- NEAME.42 / UĞURBEY 58 C.DURSUN KASIM PERİNÇEK B.YARGI 1.40.26 - 9 60
15 GÜLZAFER(9) 4y a k TAŞKENT- SAHRA.28 / ERSOYLU 57,5 A.BİRDAL CEMAL BAŞKAN A.SERBEST 1.40.40 - 2 62
16 RULA(12) 6y d k SERHANBEY- ZEHRA.95 / YOZGATLI.1 56 E.YALÇIN TAHSİN KÖKMEN N.SAÇDÖKEN 1.42.50 - 1 56
 

7. Koşu:

ŞARTLI 5 , 3 ve Yukarı İngilizler, 56.50 kg, 60 kg, 60 kg, 1400 Çim , E.İ.D. : 1.21.22

 

Ikramiye:

1.)
6.750 t
2.)
2.700 t
3.)
1.350 t
4.)
675 t

Yetistirici Primi:

1.)
1.350 t
2.)
540 t
3.)
270 t
4.)
135 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 MOON SHINE(6) 8y d a EASTERN STAR- MOON ANGEL / AFAYOON I (IRE) 60 A.BİRDAL AYMELEK YÜKSEL C.ŞAMLI 1.24.75 9,60 - 3 82
2 SUNDAY MONDAY(12) 3y d d DEVİR- NUMBER ELEVEN (GB) / LOCAL SUITOR (USA) 55 T.ADIŞEN DAVİDE FRANCO M.GÜLAYDIN 1.24.90 - 1 76
3 MAJESTIC COLT(5) KG  4y d a MAJESTIC ENDEAVOUR (CAN)- GÜLHANIM I / VİDAR* 60 G.GÜL A.YÜCEL BİROL H.BEYAZLAR 1.24.94 - 2 70
4 GIULIANO(1) 4y d a LAUGHING MATTER (USA)- JULIE / JULIO MARINER (GB) 62 Y.TUNÇ YUSUF DÖKMECİ Y.DÖKMECİ 1.25.44 - 9 80
5 IRLANDA FIRTINASI(11) (IRE) 3y k d TENBY (GB)- GRAFTON STREET (GER) / PENTATHLON (GB) 57 S.AKDI AHMET GÖÇMEN Z.ERGİN 1.25.46 - 12 90
6 CELERITY(8) 3y d d RAKAN (USA)- AİLE / SCOTTISH REEL (IRE) 58 S.KAYA TARIK AYDIN M.TANSI 1.25.54 - 4 80
7 BARAKUDA(3) 6y d a VILLEROY I (FR)- SIMBELLE (FR) / SOLICITOR (FR) 60 C.DURSUN OSMAN AKSUNGUR S.KERTİL 1.25.63 - 8 72
8 BLACK PEARL*(2) KG K  5y d k ARISTOCRAT (GB)- KEKİK* / ÇUKUROVA 59,5 N.ŞÖLEN A.SAMSA KARAMEHMET B.DAĞ 1.25.68 - 10 86
9 PANTOMIME I(7) 5y a k YEMKEN (GB)- MADONNA I / COCK ROBIN (USA) 56,5 A.KAYA AP  ZAHİT DEMİRKAN N.KAYA 1.26.41 - 5 59
10 BIDIK(4) 6y d a SANANE (FR)- TAŞBEBEK / SİMGE 56 U.KESİKSAÇ EMİNE DİZDAR HAS.ALTUNBAŞ 1.26.53 - 6 68
11 AYİZİM(9) 3y a d LOCKTON (GB)- GINA / ABSALOM (GB) 57 A.KADİR ALTINÖZ AVRAM BAROKAS Ş.CANSEVEN 1.26.83 - 11 87
12 BABAM(10) 4y k a GEORGE THOMAS- ZÜMRÜTKIZ / EASTERN STAR 57 E.CANKILIÇ YUSUF ATLI E.DURAN 1.29.22 - 7 0