Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.940 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THANE OF CAWDOR (IRE)(2) 5y d a DANEHILL DANCER  -  HOLY NOLA (SILVER DEPUTY) 60,5 MEGAN CARBERRY ALAN & CHRISTINE BRI JOSEPH TUITE 3,80 - 10 60
2 FERRYVIEW PLACE(8) YP  5y d a COMPTON PLACE  -  SONGSHEET (DOMINION) 56 GEORGE DOWNING MR JOHN F. O'SHEA IAN WILLIAMS 1,90 - 7 50
3 ESTIBDAAD (IRE)(3) DB  4y d a HAATEF  -  STAR OF SILIGO (SARATOGA SIX) 59 CALLUM SHEPHERD MISS M. BRYANT PADDY BUTLER 2,40 - 1 57
4 LADY PERCY (IRE)(5) 5y d k SIR PERCY  -  GENUINELY (ENTREPRENEUR) 58 CHARLOTTE JENNER USHERS COURT MARK USHER 3,25 - 3 55
5 HIGHLY LIKELY (IRE)(7) 5y d a ELNADIM  -  HEIGHT OF FANTASY (SHIRLEY HEIGHTS) 56 RYAN TATE MRS SALLY WOODMAN STEVE WOODMAN 2,20 - 4 51
6 ADDIKT (IRE)(6) 9y d a DIKTAT  -  FROND (ALZAO) 56,5 LOUIS STEWARD GOOD BREED LIMITED JOHN SPEARING 74,75 - 5 52
7 MISTS OF TIME (IRE)(9) 4y d k EXCELLENT ART  -  CAPRIOLE (NOVERRE) 54 SHELLEY BIRKETT PAT EDDERY RACING EX PAT EDDERY 29,90 - 9 46
BOUGGATTI(1) YP (Koşmaz)  6y d a TOBOUGG  -  WESTERN SAL (SALSE) 60,5 CHARLES BISHOP LADY SARAH CLUTTON LADY HERRIES Koşmaz - 8 60
WITH HINDSIGHT (IRE)(4) (Koşmaz)  6y a a AD VALOREM  -  LADY FROM LIMERICK (RAINBOWS FOR LIFE) 58,5 PHILIP PRINCE MR G. N. BAROT JOHN SPEARING Koşmaz - 2 56
MISS REBERO(10) (Koşmaz)  4y d k COCKNEY REBEL  -  ONE ZERO (THEATRICAL) 54 JOE DOYLE LILLING HALL RACING TIM FITZGERALD Koşmaz - 6 46
 
İKİLİ(2/8) :3,75 t, SIRALI İKİLİ(2/8) :6,05 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/8/3) :3,40 t, PLASE(8) :1,15 t, PLASE İKİLİ(2/3) :4,00 t, PLASE İKİLİ(2/8) :4,00 t, PLASE(2) :2,15 t, PLASE İKİLİ(3/8) :16,30 t EFG:8

2. Koşu:20:10

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 TENDU(12) 2y d d OASIS DREAM  -  ARABESQUE (ZAFONIC) 57 JAMES DOYLE MR K. ABDULLAH JOHN GOSDEN 2,65 - 6 0
2 COMMANDARIA (USA)(1) 2y a d SMART STRIKE  -  CASSIS (RED RANSOM) 57 SILVESTRE DE SOUSA MR SANFORD R. ROBERT JEREMY NOSEDA 1,75 - 3 0
3 LUNA MISSION (IRE)(5) 2y d d ACCLAMATION  -  BOWNESS (EFISIO) 57 MARTIN HARLEY MR JONNY ALLISON MARCO BOTTI 6,70 - 4 0
4 INAUGURATION (IRE)(4) 2y d d ACCLAMATION  -  CARRAIGOONA (ROCK OF GIBRALTAR) 57 STEVE DROWNE MRS FITRI HAY CHARLES HILLS 5,15 - 2 0
5 MOST TEMPTING(6) 2y a d SHOWCASING  -  LA CAROT (MOTIVATOR) 57 ADAM BESCHIZZA THE FAMILY OF GAY LE ROBERT COWELL 23,85 - 7 0
6 POYLE JESSICA(9) 2y d d ROYAL APPLAUSE  -  POYLE CAITLIN (BACHIR) 57 RICHARD KINGSCOTE CECIL AND MISS ALISO RALPH BECKETT 3,35 - 8 0
7 PERFECT BOUNTY(8) 2y a d BAHAMIAN BOUNTY  -  PERFECT COVER (ROYAL APPLAUSE) 57 RYAN TATE MILDMAY RACING CLIVE COX 6,30 - 9 0
8 FLEETWOOD POPPY(2) 2y d d KHELEYF  -  STEPPIN OUT (FIRST TRUMP) 57 KIEREN FOX CANISBAY BLOODSTOCK MICHAEL ATTWATER 33,55 - 12 0
9 FOLLOW THE FAITH(3) 2y d d PICCOLO  -  KEEPING THE FAITH (AJRAAS) 57 CHARLES BISHOP GEORGE MATERNA & MAR MICK CHANNON 19,90 - 1 0
10 SHAMIYA (IRE)(11) KG  2y d d ACCLAMATION  -  FULLY FASHIONED (BRIEF TRUCE) 57 LUKE MORRIS MR ABDULLATEEF AL ZE J. S. MOORE 15,20 - 10 0
11 SEA FANTASY(10) 2y d d PACO BOY  -  TAKARNA (MARK OF ESTEEM) 57 FERGUS SWEENEY MRS JACKIE CORNWELL JO CROWLEY 29,70 - 5 0
12 PERDURABLE(7) 2y d d SAKHEE'S SECRET  -  PAIN PERDU (WAAJIB) 57 MARTIN LANE BARMA / HARPER / DEN CHARLIE FELLOWES 22,10 - 11 0
 
1. ÇİFTE(2/12) :7,50 t

3. Koşu:20:40

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SHE'S GORGEOUS (IRE)(8) KG  3y d d ACCLAMATION  -  ACQUIESCED (REFUSE TO BEND) 57 ANDREA ATZENI JOHNSTONE PARTNERSHI JAMES FANSHAWE 2,00 - 8 70
2 EMIRATES JOY (USA)(2)   3y d d STREET CRY  -  ZOFZIG (DANZIG) 57 WILLIAM BUICK GODOLPHIN CHARLIE APPLEBY 1,35 - 6 0
3 NOBLE DESCENT(4) 3y a d PIVOTAL  -  NOBLE LADY (PRIMO DOMINIE) 57 RYAN MOORE CHEVELEY PARK STUD SIR MICHAEL STOUTE 8,80 - 7 0
4 JACQUELINE JOULIAC(3) 3y d d OASIS DREAM  -  SUGAR MILL (POLAR FALCON) 57 NICKY MACKAY MS RACHEL D. S. HOOD JOHN GOSDEN 4,45 - 5 0
5 SPELLBIND(9)   3y d d SHAMARDAL  -  BEDAZZLE (DIXIELAND BAND) 57 ADAM KIRBY GODOLPHIN CHARLIE APPLEBY 1,35 - 2 75
6 ROCHELLE (IRE)(6) 3y d d DUKE OF MARMALADE  -  EMILION (FANTASTIC LIGHT) 57 STEVE DROWNE MR & MRS G. MIDDLEBR WILLIAM MUIR 16,85 - 4 0
7 PERFECT RHYTHM(5) 3y d d HALLING  -  BASSINET (STRAVINSKY) 57 RYAN TATE DR BRIDGET DREW & PA PATRICK CHAMINGS 10,45 - 3 0
8 SEA WHISPER(7) 3y a d COMPTON PLACE  -  STARFLEET (INCHINOR) 57 FERGUS SWEENEY MRS JACKIE CORNWELL JO CROWLEY 5,15 - 9 0
9 EUROQUIP SUSIE(1) 6y d k MONSIEUR BOND  -  FIZZY LADY (EFISIO) 59,5 NOEL GARBUTT MR TED BENNETT MICHAEL SCUDAMORE 10,45 - 1 0
 
[(2)EMIRATES JOY (USA),(9)SPELLBIND] eküridir.
İKİLİ(2/8) :2,35 t, SIRALI İKİLİ(8/2) :6,00 t, ÜÇLÜ BAHİS(8/2/4) :7,16 t

4. Koşu:21:10

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MATRAVERS(6) 3y d e OASIS DREAM  -  MAAKRAH (DUBAI DESTINATION) 59 RYAN MOORE MR & MRS JAMES WIGAN SIR MICHAEL STOUTE 13,50 - 4 72
2 CAPE SUMMIT(7) 3y a e TAMAYUZ  -  PEACE SUMMIT (CAPE CROSS) 58,5 JAMES DOYLE THURLOE THOROUGHBRED ED DUNLOP 6,40 - 5 71
3 WINDY CITI(1) 3y a d ZAMINDAR  -  WINDY BRITAIN (MARK OF ESTEEM) 60,5 GEORGE BAKER SCUDERIA GIOCRI CHRIS WALL 2,15 - 8 75
4 PLUCKY DIP(11) 3y d e NAYEF  -  PLUCKY (KYLLACHY) 54 JOE DOYLE MR BYRON, MR LAVALLI JOHN RYAN 98,10 - 9 61
5 LIKE A PRAYER(10) 3y d e COMPTON PLACE  -  FLOATING (OASIS DREAM) 57 SILVESTRE DE SOUSA THE RAT PACK PARTNER RALPH BECKETT 9,55 - 10 68
6 DALAKI (IRE)(4) KG  3y d e DALAKHANI  -  LUNDA (SOVIET STAR) 59 KIEREN FALLON MR SAEED MANANA CLIVE BRITTAIN 8,00 - 11 72
7 REDINHA(5) 3y d d DANSILI  -  SO SQUALLY (MONSUN) 59 ADAM KIRBY MR P. W. HARRIS CLIVE COX 9,30 - 1 72
8 MARENGO(8) 3y k e VERGLAS  -  CLOUDCHASER (RED RANSOM) 58 MEGAN CARBERRY MRS SAMANTHA SMITH ED DE GILES 65,40 - 7 70
9 FRUIT PASTILLE(9) 3y d d PASTORAL PURSUITS  -  CLASSIC MILLENNIUM (MIDYAN) 57,5 JIM CROWLEY THE CALEDONIAN RACIN HUGHIE MORRISON 35,65 - 2 69
10 GAY MARRIAGE (IRE)(3) KG  3y d d NEW APPROACH  -  DOCTRINE (BARATHEA) 59,5 WILLIAM BUICK MARTIN HUGHES & MICH JOHN GOSDEN 1,30 - 3 73
11 PUNK(2) 3y d e BAHAMIAN BOUNTY  -  MAYSARAH (GREEN DESERT) 59,5 LUKE MORRIS MR FAWZI ABDULLA NAS GEORGE PECKHAM 6,30 - 6 73
 
SIRALI İKİLİ(6/7) :345,35 t, İKİLİ(6/7) :48,65 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/7/1) :18,50 t, PLASE İKİLİ(6/7) :72,50 t, PLASE(7) :1,60 t, PLASE(6) :1,55 t, PLASE İKİLİ(1/6) :49,00 t, PLASE İKİLİ(1/7) :7,00 t, 2. ÇİFTE(8/6) :72,75 t

5. Koşu:21:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.690 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BARNMORE(7) 6y d a ROYAL APPLAUSE  -  VERONICA FRANCO (DARSHAAN) 59,5 CHARLES BISHOP P C F RACING LTD PETER HEDGER 2,55 - 2 73
2 ST PAUL DE VENCE (IRE)(12) DB  4y d a ORATORIO  -  RING THE RELATIVES (BERING) 56,5 LUKE MORRIS SIR M ARBIB, MR C WR PAUL COLE 5,15 - 5 67
3 CAPTAIN STARLIGHT (IRE)(9) 4y d a CAPTAIN MARVELOUS  -  JEWELL IN THE SKY (SINNDAR) 57,5 FERGUS SWEENEY KILSTONE LIMITED JO CROWLEY 32,05 - 8 69
4 AOMEN ROCK(5) KG  4y d a ROCK OF GIBRALTAR  -  SIREN SOUND (SINGSPIEL) 59,5 DANE O'NEILL DRAGON GATE JAMES FANSHAWE 4,45 - 6 73
5 TOMMY'S SECRET(1) 4y k a SAKHEE'S SECRET  -  LA GESSA (LARGESSE) 60,5 PAT DOBBS J CHAPPLE-HYAM & VIC JANE CHAPPLE-HYAM 2,25 - 9 75
6 BLAZEOFENCHANTMENT (USA)(8) 4y d a OFFICER  -  WILLOW RUSH (WILD RUSH) 59,5 JACOB BUTTERFIELD MR J. S. WAINWRIGHT JOHN WAINWRIGHT 14,55 - 11 73
7 ANTON CHIGURH(4) 5y d a OASIS DREAM  -  BARATHIKI (BARATHEA) 60,5 DANNY BROCK BLACK STAR RACING PHILIP MCBRIDE 5,30 - 13 75
8 EXCEEDEXPECTATIONS (IRE)(3) KG  5y d a INTIKHAB  -  JAZAN (DANEHILL) 60,5 STEVIE DONOHOE CLEAR RACING LEE CARTER 5,15 - 4 75
9 FANTASY GLADIATOR(6) 8y d a ISHIGURU  -  FANCIER BIT (LION CAVERN) 59,5 WILLIAM BUICK THE FANTASY FELLOWSH JOHN QUINN 32,05 - 1 73
10 DANA'S PRESENT(11) 5y a a OSORIO  -  EURO EMPIRE (BARTOK) 57 PAT COSGRAVE WHITSBURY RACING CLU GEORGE BAKER 40,10 - 3 68
11 PERSEPOLIS (IRE)(2) 4y k a DANSILI  -  LA PERSIANA (DAYLAMI) 60,5 AMIR QUINN MR JOHN JOSEPH SMITH LEE CARTER 10,00 - 10 75
12 FLAMBOROUGH BREEZE(10) 5y d k AD VALOREM  -  LOTHIAN LASS (DAYLAMI) 57 LOUIS STEWARD MR A. M. PICKERING ED VAUGHAN 11,45 - 7 68
13 INDUS VALLEY (IRE)(13) KG  7y a a INDIAN RIDGE  -  GLORIOUSLY BRIGHT (NUREYEV) 54 ADAM BESCHIZZA MR W. P. FLYNN DES DONOVAN 26,70 - 12 61
 
SIRALI İKİLİ(7/12) :161,95 t, İKİLİ(7/12) :54,50 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/12/9) :375,92 t, PLASE(7) :1,35 t, PLASE İKİLİ(7/9) :86,00 t, PLASE(12) :2,00 t, PLASE İKİLİ(7/12) :12,50 t, PLASE İKİLİ(9/12) :86,00 t, 3. ÇİFTE(6/7) :64,90 t

6. Koşu:22:10

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.690 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ANGLO IRISH(6) 3y d e DANSILI  -  TEBEE (SELKIRK) 57,5 WILLIAM BUICK MR GEORGE STRAWBRIDG JOHN GOSDEN 1,95 - 6 83
2 SLEEPER(9) 3y d d RAIL LINK  -  GUERMANTES (DISTANT RELATIVE) 55 ANDREA ATZENI THE MILLENNIUM MADNE RALPH BECKETT 3,15 - 3 77
3 NOBLE GIFT(1) 4y a a CADEAUX GENEREUX  -  NOBLE PENNY (PENNEKAMP) 62,5 GEORGE BAKER GAIL BROWN RACING V WILLIAM KNIGHT 5,25 - 7 85
4 DON'T STARE(3) DB  4y d a ZAMINDAR  -  JOSHUA'S PRINCESS (DANEHILL) 61 SHANE KELLY MR GUY A. A. C. GRED JAMES FANSHAWE 26,25 - 9 82
5 FESTIVAL THEATRE (IRE)(8) 3y a e DANEHILL DANCER  -  SCOTTISH STAGE (SELKIRK) 57 RYAN MOORE BALLYMACOLL STUD SIR MICHAEL STOUTE 15,55 - 8 82
6 GRASPED(2) 4y a k ZAMINDAR  -  IMROZ (NUREYEV) 61 JAMES DOYLE MR K. ABDULLAH LADY CECIL 3,75