PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:18:45

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THE GAY CAVALIER(3) DB  4y d a HENRYTHENAVIGATOR  -  DEAR DAUGHTER (POLISH PRECEDENT) 61 JACK MITCHELL THE GAY CAVALIERS PA JOHN RYAN 4,20 - 1 68
2 PINK RIBBON (IRE)(9) YP  3y d e DARK ANGEL  -  MY FUNNY VALENTINE (MUKADDAMAH) 58,5 LUKE MORRIS MRS MICHELLE COUSINS SYLVESTER KIRK 5,25 - 2 67
3 DUBAWI LIGHT(1) 4y d a DUBAWI  -  SHESADELIGHT (SHIRLEY HEIGHTS) 64,5 ADAM KIRBY MR N. J. ROACH GARY MOORE 2,10 - 8 76
4 FERN OWL(4) 3y a e NAYEF  -  SNOW GOOSE (POLAR FALCON) 60 LIAM KENIRY SIR THOMAS PILKINGTO HUGHIE MORRISON 3,00 - 3 70
5 MARMALAD (IRE)(8) 3y d e DUKE OF MARMALADE  -  PRIMISSIMA (SECOND SET) 59,5 JOE FANNING MR D. TEEVAN SHAUN LYCETT 5,50 - 4 69
6 SHALAMBAR (IRE)(2) 9y k a DALAKHANI  -  SHALAMA (KAHYASI) 61,5 GEORGE DOWNING MR B. J. MILLEN TONY CARROLL 8,40 - 5 70
7 TIME SQUARE (FR)(12) 8y d a WESTERNER  -  SAINTE PARFAITE (SEPTIEME CIEL) 55,5 JOEY HAYNES MR M. S. COOKE TONY CARROLL 49,75 - 7 56
8 SHANTI(6) 5y d a DANSILI  -  MAYCOCKS BAY (MUHTARRAM) 59,5 ROBERT WINSTON MR DEAN IVORY DEAN IVORY 22,00 - 10 65
9 HAWKIN (IRE)(5) KG  3y d d BIG BAD BOB  -  MARGAUX MAGIQUE (XAAR) 60 SEAN LEVEY MRS RALPH BECKETT RALPH BECKETT 4,95 - 6 70
10 LIBERTY SKY (IRE)(11) YP  3y d d RIP VAN WINKLE  -  HIGH SPOT (SHIRLEY HEIGHTS) 56 TONY HAMILTON MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD FAHEY 10,65 - 11 62
11 ANNOUNCEMENT(7) 4y a k PROCLAMATION  -  ANAPOLA (POLISH PRECEDENT) 59,5 JORDAN NASON O C RACING RONALD THOMPSON 20,45 - 12 65
12 TABLA(10) 3y d d RAIL LINK  -  QUESTA NOVA (RAINBOW QUEST) 58 OISIN MURPHY MR JOHN JOSEPH SMITH LEE CARTER 14,40 - 9 66
 

2. Koşu:19:15

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NOUVELLE ERE(11) DB  4y d a ARCHIPENKO  -  SINISTER RUCKUS (TRIPPI) 56 JOEY HAYNES LADY JENNIFER GREEN TONY CARROLL 19,35 %2(10) 10 58
2 BUCKLAND BEAU(2) 4y d a ROCK OF GIBRALTAR  -  HEAVENLY WHISPER (HALLING) 61 STEVIE DONOHOE MR P. S. MCNALLY CHARLIE FELLOWES 4,05 %17(2) 11 69
3 VOICE OF A LEADER (IRE)(1) 4y d a DANEHILL DANCER  -  THEWAYTOSANJOSE (FASLIYEV) 61,5 JIMMY QUINN MISS LINSEY KNOCKER ANDI BROWN 13,80 %1(11) 2 70
4 HEDGE END (IRE)(3) 4y k k VERGLAS  -  TRILEMMA (SLIP ANCHOR) 60,5 KIERAN O'NEILL THE LADS & LASSES JIMMY FOX 11,30 %7(5) 4 67
5 GRAMS AND OUNCES(9) DB  8y d a ROYAL APPLAUSE  -  ASHDOWN PRINCESS (KING'S THEATRE) 58,5 CALLUM SHEPHERD MR RON C. WILLIAMS GRACE HARRIS 9,70 %5(7) 5 63
6 LONGSIDE(6) 3y d e OASIS DREAM  -  HYPOTENEUSE (SADLER'S WELLS) 59,5 LUKE MORRIS PARK LODGE RACING JAMES EUSTACE 7,85 %3(9) 3 69
7 CASTLE TALBOT (IRE)(8) 3y d e ROCK OF GIBRALTAR  -  LOUVE SACREE (SEEKING THE GOLD) 58,5 SHANE KELLY MR GERRY DOLAN RICHARD HUGHES 3,90 %15(3) 7 67
8 RENNIE MACKINTOSH (IRE)(10) 3y d e EXCELLENT ART  -  MAC MELODY (ENTREPRENEUR) 57,5 WILLIAM CARSON MR W. WOOD JOHN BRIDGER 10,15 %3(8) 1 65
9 FREEDOM ROCK(7) 3y d d ROCK OF GIBRALTAR  -  BE FREE (SELKIRK) 59,5 DANIEL TUDHOPE MR P. J. MCBRIDE PHILIP MCBRIDE 6,80 %7(6) 8 69
10 PIKE CORNER CROSS (IRE)(5) 3y d e CAPE CROSS  -  SMART COCO (SMARTY JONES) 59,5 OISIN MURPHY MR A. A. BYRNE JOSEPH TUITE 2,65 %13(4) 9 69
11 SPRING DIXIE (IRE)(4) 3y k d ZEBEDEE  -  DIXIE JAZZ (MTOTO) 60 ADAM KIRBY SHEIKH A'LEG RACING JOHN RYAN 2,25 %27(1) 6 70
 

3. Koşu:19:45

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.269 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MYWAYISTHEONLYWAY (IRE)(5) 2y d e TAMAYUZ  -  SOUL CUSTODY (PERFECT SOUL) 59,5 FERGUS SWEENEY MR RICHARD MORECOMBE MARTYN MEADE 2,25 %12(2) 1 0
2 THE COMMENDATORE(8) 2y d e STARSPANGLEDBANNER  -  DONNA GIOVANNA (MOZART) 59,5 JIMMY FORTUNE M TABOR & RACHEL HOO JOHN GOSDEN 1,40 %60(1) 3 0
3 ZABDI(9) 2y d e ZEBEDEE  -  MUSICAL MOONLIGHT (OBSERVATORY) 59,5 SEAN LEVEY MR MICHAEL DANIELS RICHARD HANNON 10,45 %7(4) 10 0
4 CUSTARD THE DRAGON(2) 2y d e KYLLACHY  -  AUTUMN PEARL (ORPEN) 59,5 OISIN MURPHY MR & MRS KEVAN WATTS RALPH BECKETT 10,00 %4(5) 12 0
5 NORTH CREEK(6) 2y d e IFFRAAJ  -  MAINE ROSE (RED RANSOM) 59,5 TED DURCAN SHEIKH RASHID DALMOO CHRIS WALL 30,55 %2(7) 11 0
6 DON'T BLAME ME(3) 2y d e CAPTAIN GERRARD  -  DRAGON FLYER (TAGULA) 59,5 ADAM KIRBY PAUL & CLARE ROONEY CLIVE COX 5,15 %7(3) 6 0
7 ESPOIR(10) 2y d d COCKNEY REBEL  -  QUIQUILLO (CAPE CANAVERAL) 57 JACK GARRITTY DIAMOND RACING LTD RICHARD FAHEY 14,65 %1(9) 8 0
8 FOOTLIGHT(11) 2y d d SHOWCASING  -  WOOD FAIRY (HAAFHD) 57 TONY HAMILTON MRS P. B. E. P. FARR RICHARD FAHEY 5,55 %4(6) 7 0
9 PACKING (IRE)(7) 2y d e LILBOURNE LAD  -  ELEGANT RIDGE (INDIAN RIDGE) 59,5 TIMMY MURPHY MR & MRS I BARRATT JAMIE OSBORNE 18,80 %1(11) 2 0
10 MR STANDFAST(4) 2y d e MULLIONMILEANHOUR  -  PHANTOM RIDGE (INDIAN RIDGE) 59,5 KIEREN FOX MISS ROWENA EDWARDS ALAN PHILLIPS 17,85 %1(10) 9 0
11 ARMSEY (IRE)(1) 2y d e BAHAMIAN BOUNTY  -  CARINA ARI (IMPERIAL BALLET) 59,5 LIAM KENIRY GALLOPING ON THE SOU GARY MOORE 10,75 %1(8) 5 0
THIEF OF HEARTS(12) (Koşmaz)  2y d d DICK TURPIN  -  CONSTANT CRAVING (PASTORAL PURSUITS) 57 RYAN WHILE MASCALLS STUD BILL TURNER Koşmaz %0(14) 4 0
 
SIRALI İKİLİ(5/8) :6,75 t, İKİLİ(5/8) :2,35 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/8/9) :5,46 t, PLASE İKİLİ(8/9) :2,50 t, PLASE(8) :1,05 t, PLASE(5) :1,05 t, PLASE İKİLİ(5/9) :2,70 t, PLASE İKİLİ(5/8) :2,10 t AGF:8

4. Koşu:20:15

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 QUINTUS CERIALIS (IRE)(4) YP  3y d e VALE OF YORK  -  RED FOX (SPECTRUM) 59,5 ADAM KIRBY BRIGHTHELM RACING CLIVE COX 3,25 %24(2) 3 67
2 MIRO (IRE)(3) 3y d e ROCK OF GIBRALTAR  -  MISSION SECRETE (GALILEO) 59,5 SHANE KELLY MRS A. M. SWINBURN JAMES FANSHAWE 1,05 %64(1) 1 78
3 RUN FOUR YOUR LIFE(1) 4y a a BERTOLINI  -  PICK A NICE NAME (POLAR FALCON) 60 ROB HORNBY MRS VICTORIA KEEN PETER HEDGER 6,25 %4(3) 4 50
4 CRANWELL(5) 3y d d NAYEF  -  FIRST BLOOM (FUSAICHI PEGASUS) 57 TIMMY MURPHY LADY COBHAM MARCUS TREGONING 5,80 %4(4) 5 0
5 LET IT GO(6) 3y d d HALLING  -  KISSES (SAKHEE) 57 JIM CROWLEY WEDGEWOOD ESTATES TONY CARROLL 3,80 %3(5) 2 0
FAST SPRITE (IRE)(2) (Koşmaz)  3y d e FAST COMPANY  -  SALTY AIR (SINGSPIEL) 59,5 KIEREN FOX N DYSHAEV & THE BOYS JOHN BEST Koşmaz %1(14) 6 63
 
SIRALI İKİLİ(4/3) :9,00 t, 1. ÇİFTE(5/4) :18,85 t AGF:3

5. Koşu:20:45 THE 32Red.com WILD FLOWER STAKES Listed

Açık , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 2400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
22.684 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FIRE FIGHTING (IRE)(1) KG  4y d a SOLDIER OF FORTUNE  -  SAVOIE (ANABAA) 61 ADAM KIRBY MR A. D. SPENCE MARK JOHNSTON 4,20 %16(3) 2 108
2 HAMELIN (IRE)(3) 5y d a CAPE CROSS  -  LOVE DIVINE (DIESIS) 60 STEVIE DONOHOE LORDSHIP STUD GEORGE SCOTT 3,35 %18(2) 10 102
3 HEADLINE NEWS (IRE)(5) 6y a k PEINTRE CELEBRE  -  DONNELLY'S HOLLOW (DOCKSIDER) 57,5 JIM CROWLEY CHESTNUTS RAE GUEST 65,25 %7(6) 7 93
4 CHARLES CAMOIN (IRE)(2) 7y d a PEINTRE CELEBRE  -  BIRTHDAY (SINGSPIEL) 60 LUKE MORRIS MR C WRIGHT, HON MRS SYLVESTER KIRK 6,05 %6(8) 1 93
5 MONALEEN (IRE)(7) 4y d k HIGH CHAPARRAL  -  DAWN AIR (DIESIS) 57,5 JOE FANNING FARRANAMANAGH IAN WILLIAMS 50,15 %2(10) 4 91
6 LEMONCETTA (USA)(9) 3y a d LEMON DROP KID  -  EXCELENTE (EXCEED AND EXCEL) 55 ROBERT HAVLIN GEORGE STRAWBRIDGE & JOHN GOSDEN 6,85 %2(9) 6 78
7 SPANISH SQUEEZE (IRE)(8) 3y a e LOPE DE VEGA  -  APPETINA (PERUGINO) 57 MARTIN HARLEY W DUFF GORDON, J BON HUGO PALMER 1,55 %23(1) 9 98
8 LATENIGHTREQUEST(6) 4y d k MAJOR CADEAUX  -  LOVE QUEST (PURSUIT OF LOVE) 57,5 TONY HAMILTON MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD FAHEY 3,50 %7(5) 8 96
9 OSIPOVA(10) 3y d d MAKFI  -  BARYNYA (PIVOTAL) 55 SHANE KELLY CHEVELEY PARK STUD JAMES FANSHAWE 6,15 %12(4) 3 91
10 RYDAN (IRE)(4) KG  4y a a INTENSE FOCUS  -  LOUGH MEWIN (WOODMAN) 60 JIMMY FORTUNE JACOBS CONSTRUCTION GARY MOORE 19,15 %6(7) 5 97
 
SIRALI İKİLİ(1/3) :13,70 t, İKİLİ(1/3) :4,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/3/5) :26,83 t, PLASE İKİLİ(3/5) :12,30 t, PLASE İKİLİ(1/5) :10,20 t, PLASE İKİLİ(1/3) :8,30 t, PLASE(1) :5,10 t, PLASE(3) :2,35 t, 2. ÇİFTE(4/1) :14,40 t

6. Koşu:21:15

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
12.291 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LANCELOT DU LAC (ITY)(1) 5y d a SHAMARDAL  -  DODIE MAE (CAPOTE) 60,5 ROBERT WINSTON MICHAEL & HEATHER YA DEAN IVORY 1,15 %22(1) 2 105
2 INTRANSIGENT(2) 6y d a TRANS ISLAND  -  MARA RIVER (EFISIO) 59,5 OISIN MURPHY KINGSCLERE RACING CL ANDREW BALDING 9,40 %11(3) 1 103
3 SEEKING MAGIC(8) DB  7y d a HAAFHD  -  ATNAB (RIVERMAN) 54,5 RYAN TATE THE SEEKERS CLIVE COX 4,20 %16(2) 3 92
4 SPICY JAM(6) 3y d d HOLY ROMAN EMPEROR  -  JALYS (SRI PEKAN) 56 LUKE MORRIS SCUDERIA BLUEBERRY S MARCO BOTTI 8,85 %5(9) 5 95
5 RIVELLINO(3) 5y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  BRAZILIAN BRIDE (PIVOTAL) 59 DOUGIE COSTELLO MRS MELBA BRYCE K. R. BURKE 15,40 %9(6) 12 102
6 HALLELUJAH(4) 7y d k AVONBRIDGE  -  MY GOLLY (MOZART) 57,5 SHANE KELLY CLS CHIPPENHAM LIMIT JAMES FANSHAWE 4,10 %10(5) 4 99
7 BOOMERANG BOB (IRE)(7) 6y d a AUSSIE RULES  -  COZZENE'S PRIDE (COZZENE) 55 WILLIAM CARSON THE MELBOURNE 10 JAMIE OSBORNE 14,45 %7(7) 9 93
8 ELIS ELIZ (IRE)(11) 3y d d LORD SHANAKILL  -  SUAILCE (SINGSPIEL) 52 NICKY MACKAY MR TUGAY AKMAN MICHAEL WIGHAM 8,25 %11(4) 7 87
9 TRIPLE CHOCOLATE(9) 5y d a DANEHILL DANCER  -  ENTICING (PIVOTAL) 52,5 RHIAIN INGRAM DUKES HEAD RACING ROGER INGRAM 10,25 %2(10) 8 88
10 BADDILINI(5) YP  5y d a BERTOLINI  -  BADDI HEIGHTS (SHIRLEY HEIGHTS) 57 EOIN WALSH MRS A. SHONE ALAN BAILEY