Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:18:30

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SSAFA(3) YP  5y d k MOTIVATOR  -  ORANGE SUNSET (ROANOKE) 59,5 STEVE DROWNE MR ANDY WELLER ALASTAIR LIDDERDALE 8,75 - 4 68
2 BOBS HER UNCLE(6) 4y d k FAIR MIX  -  SHAZANA (KEY OF LUCK) 59 TED DURCAN MR ROBERT GIBBONS JAMES BETHELL 2,00 - 1 67
3 DARNATHEAN(9) GKR  4y d a LIBRETTIST  -  MEDDLE (DIKTAT) 56,5 FREDERIK TYLICKI MR K. SNELL PAUL D'ARCY 22,05 - 6 62
4 WOOLSTON FERRY (IRE)(2) 7y d a FATH  -  CATHY GARCIA (BE MY GUEST) 59,5 FERGUS SWEENEY MS L. BURNS HENRY CANDY 4,30 - 2 68
5 WHINGING WILLIE (IRE)(5) YP  4y d a CAPE CROSS  -  PACIFIC GROVE (PERSIAN BOLD) 59,5 HECTOR CROUCH MR P. B. MOORHEAD GARY MOORE 5,05 - 10 68
6 TARTAN GIGHA (IRE)(1) KG  8y d a GREEN DESERT  -  HIGH STANDARD (KRIS) 60,5 GRAHAM LEE MR A. S. WARD GEOFFREY HARKER 9,50 - 8 70
7 SHALAMBAR (IRE)(8) 7y k a DALAKHANI  -  SHALAMA (KAHYASI) 58,5 GEORGE DOWNING MR B. J. MILLEN TONY CARROLL 7,35 - 3 66
8 FEARLESS LAD (IRE)(10) DB  3y d e EXCELLENT ART  -  SOUFFLE (ZAFONIC) 56 LUKE MORRIS MRS JACKIE JONES JOHN BEST 7,80 - 7 64
9 MOUNTAIN RANGE (IRE)(4) 5y d a HIGH CHAPARRAL  -  TUSCANY LADY (DANETIME) 59,5 ROBERT WINSTON THE CLIMBERS WILLIE MUSSON 2,75 - 5 68
10 UNMOOTHAJ(7) KG  3y d e GREEN DESERT  -  SUNDUS (SADLER'S WELLS) 58,5 LIAM KENIRY G.A.LIBSON D.L.BAYLI PAM SLY 5,40 - 9 70
 

2. Koşu:19:00

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THANKYOU VERY MUCH(10) 3y d d LUCKY STORY  -  MAID OF PERTH (MARK OF ESTEEM) 55 TED DURCAN MR ROBERT GIBBONS JAMES BETHELL 3,30 - 10 62
2 STORM (IRE)(7) 3y d d EXCELLENT ART  -  BALI BREEZE (COMMON GROUNDS) 58,5 JIM CROWLEY R MORECOMBE, M E SAN CHARLES HILLS 2,20 - 4 70
3 SPRING TONIC(3) 4y d a FANTASTIC VIEW  -  NUKHBAH (BAHRI) 59,5 JACK DUERN ROBINSON,BUTLER,PARK SIMON DOW 26,60 - 2 68
4 ENRICHING (USA)(4) 5y a a LEMON DROP KID  -  POPOZINHA (RAHY) 59,5 RYAN POWELL FRANCONSON PARTNERS GARY HARRISON 5,70 - 5 68
5 SHIRATAKI (IRE)(5) 5y d a CAPE CROSS  -  NOODLE SOUP (ALPHABET SOUP) 59 CHRIS CATLIN MR CARL DEMCZAK PETER HIATT 6,30 - 1 67
6 MARTINAS DELIGHT (USA)(6) 3y d d JOHANNESBURG  -  LERICI (WOODMAN) 58,5 ROBERT TART T&J PARTNERSHIP ALAN JARVIS 14,25 - 3 70
7 MR LANDO(8) 4y d a SHIROCCO  -  CAPITANA (LANDO) 58 JIMMY QUINN MR GARY ATTWOOD TONY CARROLL 3,50 - 8 65
8 ARASHI(1) KG  7y d a FANTASTIC LIGHT  -  ARRIVING (MOST WELCOME) 60 ADAM MCLEAN MR PHILIP DERBYSHIRE DEREK SHAW 4,25 - 7 69
9 APRIL CIEL(2) YP  4y d a SEPTIEME CIEL  -  BY DEFINITION (DEFINITE ARTICLE) 59,5 LUKE MORRIS PAUL & ANN DE WECK RONALD HARRIS 5,45 - 6 68
10 TIME SQUARE (FR)(9) 6y d a WESTERNER  -  SAINTE PARFAITE (SEPTIEME CIEL) 56,5 JOEY HAYNES MR M. S. COOKE TONY CARROLL 8,70 - 9 62
 
SIRALI İKİLİ(10/7) :18,65 t, İKİLİ(7/10) :6,40 t, ÜÇLÜ BAHİS(10/7/3) :22,84 t, PLASE(7) :1,05 t, PLASE(10) :1,05 t, PLASE İKİLİ(7/10) :5,60 t, PLASE İKİLİ(3/10) :45,20 t, PLASE İKİLİ(3/7) :10,20 t

3. Koşu:19:30

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.911 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 GLORIOUS EMPIRE (IRE)(2) 2y d e HOLY ROMAN EMPEROR  -  HUMBLE AND PROUD (PIVOTAL) 59,5 GEORGE BAKER MS JUDY YAP & MS SAL ED WALKER 1,90 - 7 0
2 NOVA CHAMP (IRE)(6) 2y a e INTIKHAB  -  BABY BUNTING (WOLFHOUND) 59,5 STEVE DROWNE QATAR RACING LIMITED STUART WILLIAMS 3,25 - 5 72
3 GREEN MUSIC(10) 2y d d ORATORIO  -  LOCH VERDI (GREEN DESERT) 57 LUKE MORRIS MR J. C. SMITH JAMES EUSTACE 6,50 - 8 58
4 TAHCHEE(7) 2y a e SLEEPING INDIAN  -  NEYRAAN (LUJAIN) 59,5 FREDERIK TYLICKI MR CHRIS VAN HOORN JAMES FANSHAWE 11,70 - 9 0
5 LIKE A PRAYER(5) 2y d e COMPTON PLACE  -  FLOATING (OASIS DREAM) 59,5 JIM CROWLEY THE RAT PACK PARTNER RALPH BECKETT 9,45 - 6 0
6 SPRING FLING(11) 2y d d ASSERTIVE  -  TWILIGHT MISTRESS (BIN AJWAAD) 57 FERGUS SWEENEY SIX TOO MANY/T A FRO HENRY CANDY 7,70 - 3 0
7 ILLEGAL ACTION (USA)(4) KG  2y d e SMART STRIKE  -  POLAR CIRCLE (ROYAL ACADEMY) 59,5 ANDREA ATZENI CLIPPER LOGISTICS OLLY STEVENS 21,40 - 4 0
8 FRANGIPANNI (IRE)(8) 2y d d DANSILI  -  FRIZZANTE (EFISIO) 57 MARTIN LANE LADY ROTHSCHILD ROGER CHARLTON 2,15 - 2 0
9 IGNIGHT(3) 2y a e COMPTON PLACE  -  TIME CLASH (TIMELESS TIMES) 59,5 DAVID PROBERT MRS D. J. HUGHES MARK USHER 20,40 - 1 0
10 FRUIT PASTILLE(9) 2y d d PASTORAL PURSUITS  -  CLASSIC MILLENNIUM (MIDYAN) 57 NICKY MACKAY MRS I. EAVIS HUGHIE MORRISON 13,95 - 11 0
11 BEASTFROMTHEEAST(1) 2y d e ORATORIO  -  BRONZE STAR (MARK OF ESTEEM) 59,5 TOM MCLAUGHLIN BENATOM RACING 2 ED WALKER 12,70 - 10 0
 
SIRALI İKİLİ(2/6) :12,35 t, İKİLİ(2/6) :7,00 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/6/10) :12,17 t, PLASE İKİLİ(6/10) :20,10 t, PLASE İKİLİ(2/10) :10,40 t, PLASE İKİLİ(2/6) :8,20 t, PLASE(6) :1,80 t, PLASE(2) :1,90 t, 1. ÇİFTE(10/2) :22,10 t

4. Koşu:20:00

Şartlı , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 2400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
22.684 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 AUSSIE REIGNS (IRE)(5) KG  3y d e AUSSIE RULES  -  ROHAIN (SINGSPIEL) 57 ANDREA ATZENI THE OLD BROKERS WILLIAM KNIGHT 9,15 - 7 95
2 DICK DOUGHTYWYLIE(1) 5y d a OASIS DREAM  -  SUGAR MILL (POLAR FALCON) 60 ROBERT HAVLIN MS RACHEL D. S. HOOD JOHN GOSDEN 4,65 - 6 98
3 BANOFFEE (IRE)(6) 3y d d HURRICANE RUN  -  NANABANANA (ANABAA) 56 JIM CROWLEY MICHAEL KERR-DINEEN HUGHIE MORRISON 2,45 - 4 103
4 MODERNSTONE(7) 3y d d DUKE OF MARMALADE  -  POST MODERN (NUREYEV) 55 SHANE KELLY BIDDESTONE RACING CL WILLIAM KNIGHT 5,45 - 5 82
5 LIVIA'S DREAM (IRE)(4) 4y d k TEOFILO  -  BRINDISI (DR FONG) 57,5 TOM MCLAUGHLIN MRS OLIVIA HOARE ED WALKER 4,65 - 2 92
6 JEANIE JOHNSTON (IRE)(3) 6y d k ONE COOL CAT  -  BAHAMAMIA (VETTORI) 57,5 MARTIN HARLEY MR P. M. HARLEY P. M. HARLEY 2,70 - 1 82
7 FATTSOTA(2) 5y d a OASIS DREAM  -  GIFT OF THE NIGHT (SLEWPY) 60 GRAHAM LEE MIDDLEHAM PARK RACIN DAVID O'MEARA 1,95 - 3 105
 
SIRALI İKİLİ(5/1) :102,55 t, İKİLİ(1/5) :15,65 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/1/6) :21,28 t, 2. ÇİFTE(2/5) :33,25 t

5. Koşu:20:30

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.940 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 WANDSWORTH (IRE)(6) 3y d e AUTHORIZED  -  HENTIES BAY (CAPE CROSS) 59,5 ANDREA ATZENI H.R.H. SULTAN AHMAD ROGER VARIAN 3,45 - 9 67
2 TARQUIN (IRE)(1) 4y d a EXCELLENT ART  -  UMLANI (GREAT COMMOTION) 60 JACOB BUTTERFIELD MR D. ARUNDALE KRISTIN STUBBS 3,55 - 5 65
3 GREAT CONQUEST (USA)(5) 3y d e FIRST SAMURAI  -  CONQUESTRESS (CHEROKEE RUN) 59,5 FERGUS SWEENEY MR J. A. OSBORNE JAMIE OSBORNE 7,00 - 3 0
4 AOMEN ROCK(2) 3y d e ROCK OF GIBRALTAR  -  SIREN SOUND (SINGSPIEL) 59,5 JIM CROWLEY DRAGON GATE JAMES FANSHAWE 1,60 - 4 68
5 GLOBAL LEADER (IRE)(4) KG  3y d e DARK ANGEL  -  HEADBOROUGH LASS (INVINCIBLE SPIRIT) 59,5 FREDERIK TYLICKI DR J. S. KINNEAR PAUL D'ARCY 2,45 - 6 0
6 BAHAMA BAY(9) 3y d d BAHAMIAN BOUNTY  -  GREEN BONNET (GREEN DESERT) 57 ADAM BESCHIZZA MRS J. E. WALLSGROVE STUART WILLIAMS 36,80 - 7 20
7 LIMON SQUEEZY(7) 4y d k ROYAL APPLAUSE  -  LIMONIA (PERUGINO) 57,5 SHANE KELLY MR M. MURPHY MIKE MURPHY 8,65 - 1 0
8 BYRON AGAIN(3) 3y d e BYRON  -  KISS ME AGAIN (CYRANO DE BERGERAC) 59,5 FRANKIE MCDONALD MR P. CRANNEY SEAN CURRAN 16,35 - 2 0
9 NATALIA(8) 4y a k DUTCH ART  -  PINTLE (PIVOTAL) 57,5 JACK DUERN MR ROBERT HEATHCOTE ANDREW HOLLINSHEAD 17,30 - 8 57
 
İKİLİ(1/6) :3,75 t, SIRALI İKİLİ(6/1) :14,70 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/1/5) :8,70 t, 3. ÇİFTE(5/6) :32,65 t

6. Koşu:21:00

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
11.827 &

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LANCELOT DU LAC (ITY)(2) 3y d e SHAMARDAL  -  DODIE MAE (CAPOTE) 59,5 JIM CROWLEY MR M. J. YARROW DEAN IVORY 3,40 - 3 98
2 PICTURE DEALER(7) 4y d a ROYAL APPLAUSE  -  TYCHY (SUAVE DANCER) 56 GRAHAM LEE KILLARNEY GLEN LYDIA PEARCE 3,25 - 9 90
3 PEACE SEEKER(9) 5y d a OASIS DREAM  -  MINA (SELKIRK) 55 WILLIAM CARSON HUGH & MINDI BYRNE ANTHONY CARSON 11,05 - 4 88
4 ATHENIAN (IRE)(8) YP  4y d k ACCLAMATION  -  ZIRIA (DANEHILL DANCER) 55 LUKE MORRIS AXOM XXXI SIR MARK PRESCOTT BT 1,30 - 6 88
5 LOVE ISLAND(5) 4y d k ACCLAMATION  -  SALLY TRAFFIC (RIVER FALLS) 56,5 GEORGE CHALONER J BARRY PEMBERTON & RICHARD WHITAKER 4,70 - 2 92
6 HURRY UP GEORGE(6) 4y d a INTIKHAB  -  DIGAMIST GIRL (DIGAMIST) 56,5 JANE ELLIOTT MR A. E. FROST RALPH BECKETT 24,35 - 8 92
7 TIDDLIWINKS(1) 7y d a PICCOLO  -  CARD GAMES (FIRST TRUMP) 60,5 TOM QUEALLY GUY REED RACING KEVIN RYAN 6,25 - 1 100
8 FRATELLINO(3) DB  6y a a AUCTION HOUSE  -  VIDA (WOLFHOUND) 58 MARTIN HARLEY SALE OF THE CENTURY ALAN MCCABE 17,80 - 5 95
9 LA FORTUNATA(4) 6y d k LUCKY STORY  -  PHANTASMAGORIA (FRAAM) 57 ANDREA ATZENI MR JAMES PATTON MIKE MURPHY