Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:18:50

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PANTHER PATROL (IRE)(4) 3y d e TAGULA  -  QUIVALA (THUNDER GULCH) 56,5 JOHN FAHY MR G. C. STEVENS EVE JOHNSON HOUGHTON 1,05 - 4 0
2 CON LECHE(3) YP  3y d e MILK IT MICK  -  CAPITAL LASS (FORZANDO) 56,5 LUKE MORRIS PAUL J DIXON & MRS J SCOTT DIXON 3,00 - 5 57
3 BONBON BONNIE(1) KG  5y d k STORMING HOME  -  FORM AT LAST (FORMIDABLE) 61 RYAN TATE MR STEVE SHORE PHIL MCENTEE 3,55 - 2 40
4 DON'T BE SCILLY(2) 5y a k REEL BUDDY  -  BATCHWORTH BREEZE (BEVELED) 61 JOEY HAYNES MR G. W. WITHEFORD ERIC WHEELER 4,60 - 1 0
TWIST AND TWIRL(5) (Koşmaz)  3y d d COCKNEY REBEL  -  SILENT MIRACLE (NIGHT SHIFT) 54,5 ADAM MCLEAN MR DEREK SHAW DEREK SHAW Koşmaz - 3 0
 
SIRALI İKİLİ(4/3) :1,70 t EFG:4

2. Koşu:19:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CANARY WHARF (IRE)(5) KG  4y d a DANEHILL DANCER  -  WEDDING MORN (SADLER'S WELLS) 59 ADAM KIRBY MR G MANFREDINI & MR MARCO BOTTI 3,35 - 6 73
2 PURPLE 'N GOLD (IRE)(4) KG  4y d a STRATEGIC PRINCE  -  GOLDEN DEW (MONTJEU) 59,5 WILLIAM TWISTON-DAVIES MRS LYNNE WEBB DAVID PIPE 2,85 - 8 74
3 ON THE HOOF(3) 4y k a MONSIEUR BOND  -  SMART HOSTESS (MOST WELCOME) 59,5 MATTHEW HOPKINS MR A. CHANDLER & MR MICHAEL EASTERBY 2,35 - 1 74
4 WHITE DIAMOND(9) 6y d k BERTOLINI  -  DIAMOND WHITE (ROBELLINO) 55,5 LUKE MORRIS MR TERRY PRYKE MICHAEL APPLEBY 6,05 - 9 63
5 WHITBY JET (IRE)(1) 5y d a MUJADIL  -  ANAZAH (DIESIS) 60,5 WILLIAM CARSON MR A. M. PICKERING ED VAUGHAN 2,65 - 5 74
6 FINAL DRIVE (IRE)(6) DB YP  7y d a VIKING RULER  -  FOREST DELIGHT (SHINKO FOREST) 57 LIAM KENIRY PAR 4 RACING JOHN BUTLER 13,15 - 2 67
7 GRACCHUS (USA)(10) 7y d a BLACK MINNALOUSHE  -  MONTESSA (MONTBROOK) 55,5 JIMMY QUINN R H HARRIS & MR ALAN TONY CARROLL 15,75 - 3 63
8 ON THE CUSP (IRE)(8) DB YP  6y d a FOOTSTEPSINTHESAND  -  ROMAN LOVE (PERUGINO) 57 CHARLES BISHOP RAKEBACKMYPOKER.COM VIOLET M. JORDAN 13,85 - 4 67
9 MALINDI(7) 4y d k COMPTON PLACE  -  MANA POOLS (BRIEF TRUCE) 57 JAMES SULLIVAN MR H. J. P. FARR JAMES GIVEN 5,40 - 10 69
ISHIKAWA (IRE)(2) (Koşmaz)  5y d a CHINEUR  -  NAUTICAL LIGHT (SLIP ANCHOR) 60 FERGUS SWEENEY ROA RACING PARTNERSH ALAN KING Koşmaz - 7 73
 
1. ÇİFTE(4/5) :6,45 t EFG:3

3. Koşu:19:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.455 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FLEETWOODSANDS (IRE)(3) KG DB  6y d a FOOTSTEPSINTHESAND  -  LITCHFIELD HILLS (RELAUNCH) 60,5 ROBERT WINSTON MR E. R. GRIFFITHS MILTON BRADLEY 7,40 - 13 50
2 TEEN AGER (FR)(4) YP  9y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  TARWIYA (DOMINION) 60,5 JIMMY QUINN MRS C. LEIGH-TURNER PAUL BURGOYNE 3,90 - 10 50
3 CUT THE CACKLE (IRE)(7) DB  7y d k DANETIME  -  ALEXANDER ANAPOLIS (SPECTRUM) 59,5 WILLIAM CARSON RAKEBACKMYPOKER.COM VIOLET M. JORDAN 4,10 - 11 48
4 VALE OF LINGFIELD (IRE)(12) DB  4y d a MOSS VALE  -  CELTIC GUEST (BE MY GUEST) 58 GEORGE BAKER LINGFIELD PARK OWNER JOHN BEST 5,20 - 2 45
5 MICHAEL'S NOOK(1) YP  6y d a INTIKHAB  -  MYSTERIOUS PLANS (LAST TYCOON) 62 LUKE MORRIS MR C. S. J. BEEK ALASTAIR LIDDERDALE 1,90 - 6 54
6 VENETIAS DREAM (IRE)(8) KG DB  4y d k LIBRETTIST  -  MACHAERA (MACHIAVELLIAN) 59 SEAN LEVEY ESSEX RACING CLUB STUART WILLIAMS 7,25 - 4 47
7 ISHI(9) KG  4y d k ISHIGURU  -  CHORUS (BANDMASTER) 59 PAT MILLMAN KINTYRE RACING ROD MILLMAN 13,00 - 1 47
8 DOCTOR HILARY(10) KG  11y d a MUJAHID  -  AGONY AUNT (FORMIDABLE) 58,5 PHILIP PRINCE MR J. BADEN WHITE MARK HOAD 37,75 - 8 46
9 MEYDAN STYLE (USA)(14) KG  7y d a ESSENCE OF DUBAI  -  POLISH RUBY (POLISH PRO) 58 VICTOR SANTOS THE STYLE COUNCIL RICHARD FORD 13,45 - 5 45
10 NOT MY CHOICE (IRE)(13) 8y a a CHOISIR  -  NORTHGATE RAVER (ABSALOM) 58 AMIR QUINN MR E. W. GORDON PAUL HOWLING 15,70 - 3 45
11 VERY FIRST BLADE(11) KG  4y d a NEEDWOOD BLADE  -  DISPOL VERITY (AVERTI) 58,5 FRANNY NORTON MR L. R. OWEN MARK BRISBOURNE 14,50 - 9 46
12 POYLE TODREAM(6) 5y d a OASIS DREAM  -  LOST IN LUCCA (INCHINOR) 59,5 TOM EAVES MISS ALISON WIGGINS ROY BROTHERTON 29,00 - 12 48
13 MIAKORA(2) 5y a k COMPTON PLACE  -  HICKLETON LADY (KALA SHIKARI) 60,5 ADAM KIRBY MR M. QUINN MICK QUINN 5,60 - 7 50
ROYAL ACCLAMATION (IRE)(5) YP (Koşmaz)  8y d a ACCLAMATION  -  LADY ABIGAIL (ROYAL ACADEMY) 59,5 RYAN CLARK MR M. SCUDAMORE MICHAEL SCUDAMORE Koşmaz - 14 48
 
SIRALI İKİLİ(3/4) :53,55 t, İKİLİ(3/4) :29,50 t, PLASE(4) :2,30 t, PLASE İKİLİ(3/7) :14,00 t, PLASE(3) :1,95 t, PLASE İKİLİ(3/4) :9,70 t, PLASE İKİLİ(4/7) :10,00 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(3/4/7/12) :1,43 t, TABELA BAHİS(3/4/7/12) :75,83 t Çıkan 1 Atla:0,71 t EFG:1

4. Koşu:20:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.455 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LITMUS (USA)(14) KG  4y a k LATENT HEAT  -  FAIRY GLADE (GONE WEST) 58 HAYLEY TURNER MR T. G. PARKER SIMON DOW 3,25 - 11 45
2 COMPTON CROFTER(12) DB  4y a a SLEEPING INDIAN  -  CROFTERS CEILIDH (SCOTTISH REEL) 58 NICOLE NORDBLAD MR ERIK PENSER HANS ADIELSSON 12,85 - 10 45
3 BORIS THE BOLD(7) 4y d a LIBRETTIST  -  SANTIBURI GIRL (CASTEDDU) 59,5 GEORGE BAKER FOLKESTONE RACECOURS JOHN BEST 6,40 - 14 48
4 BYRD IN HAND (IRE)(8) 6y d a FASLIYEV  -  MILITARY TUNE (NASHWAN) 59,5 SEAN LEVEY MARSHALL BROOKS BRID JOHN BRIDGER 17,60 - 2 48
5 COMPTON TARGET (IRE)(11) DB  4y d a STRATEGIC PRINCE  -  TARAKANA (SHAHRASTANI) 59 ROBERT WINSTON MR J. M. BRADLEY MILTON BRADLEY 11,50 - 6 47
6 GIVE US A BELLE (IRE)(10) DB  4y d a KHELEYF  -  BAJAN BELLE (EFISIO) 59 TOM MCLAUGHLIN MR F BUTLER & MRS C CHRISTINE DUNNETT 15,20 - 8 47
7 AVON SUPREME(9) 5y a k AVONBRIDGE  -  FREDORA (INCHINOR) 59 NATASHA EATON MR BRIAN C. OAKLEY GAY KELLEWAY 3,40 - 5 47
8 RIGID(6) 6y a a REFUSE TO BEND  -  SUPERSONIC (SHIRLEY HEIGHTS) 60 GEORGE DOWNING MR & MRS J. B. BACCI TONY CARROLL 10,45 - 4 49
9 CRUCIS ABBEY (IRE)(13) YP  5y d a ACCLAMATION  -  GOLDEN RIBES (CHARISMATIC) 58 EDDIE AHERN MR MARK BRISBOURNE MARK BRISBOURNE 19,65 - 3 45
10 THE WHICH DOCTOR(2) YP  8y d a MEDICEAN  -  OOMPH (SHAREEF DANCER) 60,5 WILLIAM CARSON RAKEBACKMYPOKER.COM VIOLET M. JORDAN 7,95 - 1 50
11 GAY GALLIVANTER(5) YP  5y d k ICEMAN  -  GALLIVANT (DANEHILL) 60 FRANNY NORTON MR ANDY VINER MICK QUINN 12,85 - 12 49
12 SURREY DREAM (IRE)(3) 4y d a OASIS DREAM  -  TROIS GRACES (ALYSHEBA) 60,5 WILLIAM TWISTON-DAVIES MR P. COOK JOHN BRIDGER 6,80 - 7 50
13 PYTHEAS (USA)(4) DB YP  6y d a SEEKING THE GOLD  -  NEPTUNE'S BRIDE (BERING) 60 LUKE MORRIS MR C. S. J. BEEK ALASTAIR LIDDERDALE 2,10 - 13 49
FASHION FLOW(1) (Koşmaz)  6y a k DANEHILL DANCER  -  VERASINA (WOODMAN) 60,5 ADAM KIRBY MR J. BUTLER JOHN BUTLER Koşmaz - 9 50
 
İKİLİ(12/14) :61,75 t, SIRALI İKİLİ(14/12) :110,90 t, PLASE(12) :16,25 t, PLASE İKİLİ(12/14) :53,80 t, PLASE İKİLİ(7/12) :31,60 t, PLASE İKİLİ(7/14) :8,00 t, PLASE(14) :1,70 t, TABELA BAHİS() :Sıralı bilen çıkmamıştır. Çıkan 1 Atla:50,49 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(14/12/7/8) :100,99 t, 2. ÇİFTE(3/14) :34,95 t EFG:4

5. Koşu:20:50

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.940 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CHELSEA GREY (IRE)(9) KG  3y k d VERGLAS  -  KAPERA (LINAMIX) 56 LUKE MORRIS MR LESLIE SCADDING RONALD HARRIS 10,40 - 2 46
2 SALLY BRUCE(8) 3y d d BYRON  -  SHOW TRIAL (JADE ROBBERY) 56,5 JENNIFER FERGUSON RIPPLE RACING LOUISE BEST 10,40 - 5 47
3 BLACK TRUFFLE (FR)(6) 3y d e KYLLACHY  -  SOME DIVA (DR FONG) 57,5 RACHEAL KNELLER USHERS COURT MARK USHER 2,85 - 1 49
4 FRANS HALS(3) YP  3y d e DUTCH ART  -  GLORY OATWAY (DESERT PRINCE) 59 JOSH BAUDAINS GARY BLACK, MISS A J DOMINIC FFRENCH DAVIS 10,40 - 6 52
5 ACTONETAKETWO(10) 3y d d ACT ONE  -  TEMPLE DANCER (MAGIC RING) 56 WILLIAM CARSON MR R. J. HODGES RON HODGES 23,40 - 10 46
6 HOLDING FAST (IRE)(2) 3y d e BALMONT  -  ESCHASSE (ZILZAL) 60,5 MARTIN LANE MR DEREK ICETON TOBIAS B. P. COLES 1,35 - 8 55
7 CROMWELL ROSE (IRE)(5) KG  3y a d HAAFHD  -  BONNY ROSE (ZAHA) 57,5 TOM EAVES GRANGEPARK RACING1&T JOHN WEYMES 11,70 - 4 49
8 OTTO THE FIRST(1) 3y d e HOLY ROMAN EMPEROR  -  PAQUITA (SADLER'S WELLS) 60,5 GEORGE BAKER MRS P FULLER & PARTN JOHN BEST 2,45 - 9 55
9 WOODLAND FLEUR(4) 3y d d ASTRONOMER ROYAL  -  ULTIMATE COURT (KENDOR) 59 JIMMY QUINN MR A. W. CARROLL TONY CARROLL 8,15 - 7 52
PERSIAN MARVEL (IRE)(7) KG (Koşmaz)  3y d e CAPTAIN MARVELOUS  -  JEZYAH (CHIEF'S CROWN) 57 ADAM KIRBY THE "IN RECOVERY" PA ROGER INGRAM Koşmaz - 3 48
 
SIRALI İKİLİ(9/8) :164,75 t, İKİLİ(8/9) :46,90 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/8/6) :423,97 t Çıkan 1 Atla:4,69 t, PLASE İKİLİ(6/8) :12,50 t, PLASE İKİLİ(8/9) :86,30 t, PLASE(8) :39,35 t, PLASE(9) :3,30 t, PLASE İKİLİ(6/9) :9,60 t, 3. ÇİFTE(14/9) :71,60 t EFG:2

6. Koşu:21:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.690 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LIGHT FROM MARS(6) 8y k a FANTASTIC LIGHT  -  HYLANDRA (BERING) 58 LUKE MORRIS MRS N. MACAULEY RONALD HARRIS 8,00 - 9 80
2 FREE SPIN (IRE)(5) 4y a a IFFRAAJ  -  ROMEA (MUHTARRAM) 58,5 GRAHAM GIBBONS MR LAURENCE O'KANE DAVID BARRON 3,70 -