Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:18:20

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DIMAN WATERS (IRE)(4) KG  5y a a NAMID  -  PHANTOM WATERS (PHARLY) 59 JASON HART PAUL BUIST & JOHN TH ERIC ALSTON 5,70 - 1 70
2 ANOTHER CITIZEN (IRE)(13) KG  4y d a BYRON  -  ROYAL RIVAL (MARJU) 58 GARY MAHON MIDDLEHAM PARK RACIN TIM EASTERBY 1,40 - 6 68
3 HALF A CROWN (IRE)(7) 7y d a COMPTON PLACE  -  PENNY HA'PENNY (BISHOP OF CASHEL) 58,5 ADAM BESCHIZZA VISCOUNT ENVIRONMENT PETER SALMON 9,10 - 13 69
4 MCMONAGLE (USA)(3) DB YP  4y a a MIZZEN MAST  -  DIPPERS (POLISH NUMBERS) 59 DAVID SIMMONSON MR DON ELLIS ALAN BROWN 9,80 - 9 70
5 VICTORIAN BOUNTY(5) 7y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  BABY BUNTING (WOLFHOUND) 59 ASHLEY MORGAN MR DAVID GILBERT TONY NEWCOMBE 6,75 - 12 70
6 CHAMBLES(8) 3y d d SHAMARDAL  -  PANTS (PIVOTAL) 58 SEAN LEVEY MR A. S. REID ALAN MCCABE 2,80 - 4 68
7 SEE CLEARLY(12) YP  3y d d BERTOLINI  -  TRUE VISION (PULPIT) 58 DARYL BYRNE RYEDALE PARTNERS NO TIM EASTERBY 7,05 - 5 68
8 JOHNSTOWN LAD (IRE)(10) 8y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  PRETEXT (POLISH PRECEDENT) 58 DECLAN CANNON MRS C. LOUGHNANE DANIEL LOUGHNANE 27,85 - 11 68
9 SWENDAB (IRE)(9) KG  4y d a TRANS ISLAND  -  LAVISH SPIRIT (SOUTHERN HALO) 58 RYAN CLARK THE CROSS RACING CLU JOHN O'SHEA 11,15 - 2 68
10 BEFORTYFOUR(6) GKR  7y d a KYLLACHY  -  IVANIA (FIRST TRUMP) 58,5 AMY RYAN MR WILLIE MCKAY CHARLES SMITH 18,55 - 7 69
11 FOR SHIA AND LULA (IRE)(1) YP  3y d e MAJESTIC MISSILE  -  JACK-N-JILLY (ANITA'S PRINCE) 59 MATTHEW LAWSON LOUGHNANE,FLETCHER,W DANIEL LOUGHNANE 15,65 - 8 70
12 STEELCUT(2) YP  8y d a IRON MASK  -  APPLE SAUCE (PRINCE SABO) 59 JACK DUERN POTTERS HILL RACING MARK BUCKLEY 31,35 - 3 70
RESTLESS BAY (IRE)(11) KG (Koşmaz)  4y a a ELUSIVE CITY  -  ARGUS GAL (ALZAO) 58 MICHAEL METCALFE MRS ELAINE M. BURKE MRS K. BURKE Koşmaz - 10 68
 
İKİLİ(4/13) :8,70 t, SIRALI İKİLİ(4/13) :45,10 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/13/7) :31,36 t, PLASE(13) :1,10 t, PLASE(4) :1,15 t, PLASE İKİLİ(4/13) :10,40 t, PLASE İKİLİ(4/7) :35,60 t, PLASE İKİLİ(7/13) :13,20 t

2. Koşu:18:50

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LIVING LEADER(4) 3y d e OASIS DREAM  -  ROYAL JADE (LAST TYCOON) 58,5 TOM MCLAUGHLIN MR NIGEL SHIELDS NICK LITTMODEN 3,45 - 3 0
2 BULL BAY(2) 3y d e BAHAMIAN BOUNTY  -  BUFFY BOO (AGNES WORLD) 58,5 IAN BURNS MRS JULIE MARTIN JANE CHAPPLE-HYAM 4,95 - 4 62
3 TIDAL'S BABY(5) 3y d e DUTCH ART  -  TIDAL (BIN AJWAAD) 58,5 DAVID PROBERT MRS B. QUINN TONY CARROLL 1,85 - 6 67
4 CRAZY TOO (IRE)(7) 3y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  REFORM ACT (LEMON DROP KID) 56 GRAHAM LEE SALEH AL HOMAIZI & I DAVID SIMCOCK 2,35 - 2 63
5 FLUMPS(8) 3y a d AUCTION HOUSE  -  DEMOLITION JO (PETONG) 56 SHANE KELLY MARSHMALLOWS INTERNA JOHN STIMPSON 55,25 - 10 0
6 SHERRY CHERIE (IRE)(9) K  3y d d FOOTSTEPSINTHESAND  -  TIPSY LADY (INTIKHAB) 56 PATRICK MATHERS MRS H. STEEL RICHARD FAHEY 7,20 - 9 0
7 STONEACRE HULL (IRE)(10) 3y d d BACHELOR DUKE  -  AMOUNT (SALSE) 56 ROBBIE FITZPATRICK MR RICHARD TEATUM PETER GRAYSON 11,60 - 1 0
8 BROWN VOLCANO (IRE)(1) 3y d e WAKY NAO  -  LAVISH SPIRIT (SOUTHERN HALO) 58,5 LUKE MORRIS ACOUSTA FOAM LIMITED JOHN O'SHEA 3,60 - 5 60
9 IOANNOU(3) 3y d e EXCELLENT ART  -  SANDTIME (GREEN DESERT) 58,5 STEVIE DONOHOE A & P SKIPS LIMITED NOEL QUINLAN 25,50 - 8 0
BUSY BIMBO (IRE)(6) (Koşmaz)  3y d d RED CLUBS  -  UNFORTUNATE (KOMAITE) 56 TOM EAVES MR ALAN BERRY ALAN BERRY Koşmaz - 7 45
 
İKİLİ(2/4) :22,90 t, SIRALI İKİLİ(4/2) :38,05 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/2/5) :17,48 t, PLASE(2) :3,45 t, PLASE(4) :2,10 t, PLASE İKİLİ(2/4) :14,90 t, PLASE İKİLİ(2/5) :7,80 t, PLASE İKİLİ(4/5) :7,70 t, 1. ÇİFTE(4/4) :36,40 t EFG:5

3. Koşu:19:20

Maiden , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Kum

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 GENERALYSE(2) KG  3y d e CADEAUX GENEREUX  -  DANCE TO THE BLUES (DANEHILL DANCER) 58,5 JOHN FAHY MRS D. VAUGHAN BEN DE HAAN 4,45 - 8 70
2 FAR EAST(5) 3y d d CAPE CROSS  -  HOLLOW DYNASTY (DEPUTY COMMANDER) 56 LUKE MORRIS HE SHEIKH SULTAN BIN CLIVE COX 3,05 - 3 0
3 POLAR VENTURE(3) 3y d e INVINCIBLE SPIRIT  -  SHARPLAW VENTURE (POLAR FALCON) 58,5 GRAHAM LEE CHEVELEY PARK STUD WILLIAM HAGGAS 2,05 - 4 0
4 GAME ALL (IRE)(6) 3y d d ACCLAMATION  -  LOVE THIRTY (MISTER BAILEYS) 56 JIMMY QUINN ASTOR,BRUDENELL,DEAL HUGO PALMER 5,45 - 5 0
5 FOOT TAPPER(1) 3y d e INVINCIBLE SPIRIT  -  JAZZ PRINCESS (BAHHARE) 58,5 TED DURCAN HOWLETT, NORDEN & WE CHRIS WALL 3,40 - 9 63
6 RED RAMESSES (IRE)(4) K  3y a e RED CLUBS  -  MARASEM (CADEAUX GENEREUX) 58,5 GEORGE BAKER MR H. J. JARVIS JOHN BEST 7,85 - 2 70
7 SILVER MARIZAH (IRE)(8) K  3y d d MANDURO  -  MAHARANI (RED RANSOM) 56 ROBERT HAVLIN MR Z. MALIK ROGER INGRAM 12,45 - 6 59
8 TRANSFIX(9) KG  3y d d PIVOTAL  -  HYPNOTIZE (MACHIAVELLIAN) 56 JOE FANNING MRS CLODAGH MCSTAY ED VAUGHAN 3,45 - 1 0
HARRIER EXHIBITION (IRE)(7) (Koşmaz)  3y d d GREAT EXHIBITION  -  BOW HARRIER (SRI PEKAN) 56 MARTIN HARLEY MR SEAMUS FAHEY SEAMUS FAHEY Koşmaz - 7 0
 
2. ÇİFTE(4/2) :47,55 t EFG:3

4. Koşu:19:50

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1020 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.704 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SPACE ARTIST (IRE)(4) 2y d e CAPTAIN MARVELOUS  -  DAME LAURA (ROYAL ACADEMY) 58,5 TOM EAVES THE SMART DAME LAURA BRYAN SMART 1,05 - 6 71
2 ALHAARTH BEAUTY (IRE)(5) 2y d d ALHAARTH  -  ENDIS (DISTANT RELATIVE) 56 LIAM JONES MR ABDULLA AL MANSOO ISMAIL MOHAMMED 2,55 - 1 69
3 CON LECHE(2) 2y a e MILK IT MICK  -  CAPITAL LASS (FORZANDO) 58,5 GRAHAM LEE PAUL J DIXON & MRS J SCOTT DIXON 5,60 - 3 0
4 BEAUCHAMP SUNSET(1)   2y d e TIGER HILL  -  ORANGE SUNSET (ROANOKE) 58,5 GEORGE BAKER MR ERIK PENSER HANS ADIELSSON 3,00 - 5 0
5 BEAUCHAMP ASTRA(6)   2y d d OBSERVATORY  -  ASHFORD CASTLE (BATES MOTEL) 56 NICOLE NORDBLAD MR ERIK PENSER HANS ADIELSSON 3,00 - 7 0
IMPERIAL SPIRIT(3) (Koşmaz)  2y d e IMPERIAL DANCER  -  COUNTRY SPIRIT (SAYF EL ARAB) 58,5 MARTIN HARLEY TYTHERLEY PARTNERSHI MICK CHANNON Koşmaz - 4 72
DAWN CATCHER(7) (Koşmaz)  2y a d BERTOLINI  -  FIRST DAWN (DR FONG) 56 RAUL DA SILVA MILL HOUSE RACING SY TONY CARROLL Koşmaz - 2 66
 
[(1)BEAUCHAMP SUNSET,(6)BEAUCHAMP ASTRA] eküridir.
İKİLİ(4/5) :1,10 t, SIRALI İKİLİ(4/5) :1,55 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/5/2) :0,87 t Çıkan 1 Atla:0,11 t EFG:4

5. Koşu:20:20

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1440 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.704 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FROGNAL (IRE)(4) KG DB   6y d a KHELEYF  -  SHANNON DORE (TURTLE ISLAND) 59 WILLIAM CARSON RAKEBACKMYPOKER.COM VIOLET M. JORDAN 4,90 - 4 62
2 KATMAI RIVER (IRE)(9) KG  5y d a CHOISIR  -  KATAVI (STRAVINSKY) 57 DAVID PROBERT MR M. D. I. USHER MARK USHER 6,15 - 3 58
3 PEAK STORM(10) YP  3y d e SLEEPING INDIAN  -  JITTERBUG (MARJU) 57 LUKE MORRIS THE CROSS RACING CLU JOHN O'SHEA 3,80 - 9 59
4 ZAHEEB(3) KG  4y d a HAAFHD  -  GAY MUSIC (GAY MECENE) 59 DALE SWIFT MR STUART WOOD DAVE MORRIS 9,15 - 6 62
5 MOUNTRATH(5) KG  5y d a DUBAI DESTINATION  -  EUROLINK SUNDANCE (NIGHT SHIFT) 59 GEORGE BAKER MR DAVID PHELAN GARY MOORE 6,05 - 11 62
6 PICCOLO EXPRESS(8) 6y d a PICCOLO  -  ASHFIELD (ZILZAL) 57,5 J-P. GUILLAMBERT MR G. B. HIGNETT BRIAN BAUGH 2,85 - 7 59
7 DRIVE HOME (USA)(1) YP  5y d a MR GREELEY  -  UNIQUE POSE (SADLER'S WELLS) 59 NEIL FARLEY DOWNES KENNEDY TOBIN NOEL WILSON 16,10 - 10 62
8 REGAL ACCLAIM (IRE)(11) YP  3y d e ACCLAMATION  -  CERTAIN CHARM (THUNDER GULCH) 56,5 JASON HART MRS MARGARET WOOLFIT DECLAN CARROLL 8,25 - 8 58
9 HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)(7) KG  3y d d ONE COOL CAT  -  CRYSTAL VALKYRIE (DANEHILL) 58 ROBERT WINSTON TRIERMORE STUD CHARLES HILLS 3,60 - 2 61
10 ELEGANT MUSE(2) DB  4y d k FRAAM  -  GEORGIANNA (PETARDIA) 59 GRAHAM LEE MR TERRY PRYKE MICHAEL APPLEBY 3,60 - 1 62
11 SANAD (IRE)(12) YP  3y a e RED CLUBS  -  KNOCKATOTAUN (SPECTRUM) 56,5 RYAN CLARK ATHOS RACING ANTHONY CARSON 56,45 - 12 58
12 CUT THE CACKLE (IRE)(6) KG DB   6y d k DANETIME  -  ALEXANDER ANAPOLIS (SPECTRUM) 58 MARTIN HARLEY RAKEBACKMYPOKER.COM VIOLET M. JORDAN 4,90 - 5 60
 
[(4)FROGNAL (IRE),(6)CUT THE CACKLE (IRE)] eküridir.
İKİLİ(4/9) :25,85 t, SIRALI İKİLİ(4/9) :45,85 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/9/10) :60,38 t, PLASE(4) :2,30 t, PLASE(9) :4,15 t, PLASE İKİLİ(4/10) :9,90 t, PLASE İKİLİ(4/9) :22,90 t, PLASE İKİLİ(9/10) :12,00 t, 3. ÇİFTE(4/4,6) :3,65 t

6. Koşu:20:50

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1740 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.704 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 INFFIRAAJ (IRE)(9) 3y d d IFFRAAJ  -  INCENSE (UNFUWAIN) 57 MARTIN HARLEY MR M. CHANNON MICK CHANNON 2,10 - 6 52
2 WHINGING WILLIE (IRE)(1) 3y d e CAPE CROSS  -  PACIFIC GROVE (PERSIAN BOLD) 60 GEORGE BAKER MR P. B. MOORHEAD GARY MOORE 3,20 - 7 60
3 GRACEFUL ACT(4) 4y d k ROYAL APPLAUSE  -  MINNINA (IN THE WINGS) 58,5 DALE SWIFT MRS R. E. BARR RON BARR 7,95 - 11 52
4 CLAPPED(8) YP  3y d e ROYAL APPLAUSE  -  SUSUN KELAPA (ST JOVITE) 57 TED DURCAN HAMER & HAWKES ED VAUGHAN 4,70 - 8 55
5 MAY BOY(5) 6y a a BANDMASTER  -  KATHIES PET (TINA'S PET) 58,5 PHILIP PRINCE MR R. J. HODGES RON HODGES 6,55 - 5 44
6 CRUCIS ABBEY (IRE)(3) YP  4y d a ACCLAMATION  -  GOLDEN RIBES (CHARISMATIC) 58,5 WILLIAM CARSON ABBEY RACING TEAM MARK BRISBOURNE 13,10 - 9 52
7 LORD PAGET(10) YP  3y d e THREE VALLEYS  -  APPELONE (EMPEROR JONES) 57 JACK DUERN THE GIDDY GANG REG HOLLINSHEAD 15,90 - 4 52
8 SIR WINDSORLOT (IRE)(11) 3y d e WINDSOR KNOT  -  HEVER ROSINA (EFISIO) 57 TOM EAVES WHICH BITS MINE SYND JOHN QUINN 4,25 - 2 55
9 APACHE MOON(2) 6y a a MONSIEUR BOND  -  MIGHTY SQUAW (INDIAN RIDGE) 58,5 LUKE MORRIS MR A. P. JONES ALASTAIR LIDDERDALE 10,10 - 12 50
10 TONY HOLLIS(6) 4y d a ANTONIUS PIUS  -  SEASONS PARKS (DESERT PRINCE) 58,5 GEMMA TUTTY THOROUGHBRED HOMES L KAREN TUTTY 5,40 - 3 52
11 WELL BANK (IRE)(13) 3y a e IFFRAAJ  -  LATIN LACE (DANSILI) 57 GRAHAM LEE SENECA RACING COLIN TEAGUE 13,90 - 1 50
VALDAW(7) (Koşmaz)  4y d a VAL ROYAL  -  DELIGHT OF DAWN (NEVER SO BOLD) 58,5 GEORGE DOWNING MR D. SPRATT TONY CARROLL Koşmaz - 10 55
TOUCHING HISTORY (IRE)(12) (Koşmaz)  3y d e TITUS LIVIUS  -  LADY NARYANA (VAL ROYAL) 57 NEIL FARLEY MR TIM ETHERINGTON TIM ETHERINGTON Koşmaz - 13 45
 
İKİLİ(1/9) :6,15 t, SIRALI İKİLİ(9/1) :15,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/1/4) :6,63 t Çıkan 1 Atla:0,61 t, PLASE(1) :1,05 t, PLASE(9) :1,10 t, PLASE İKİLİ(1/4) :14,10 t, PLASE İKİLİ(1/9) :3,60 t, PLASE İKİLİ(4/9) :10,00 t, 4. ÇİFTE(4,6/9) :22,90 t EFG:9

7. Koşu:21:20

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2460 Kum

 

Ikramiye:

1.)
4.075 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FLYING POWER(6) 4y d a DUBAI DESTINATION  -  RAH WA (RAHY) 57,5 PADDY ASPELL JAFFA RACING SYNDICA JOHN NORTON 3,70 - 3 75
2 FOURTH GENERATION (IRE)(4) 5y a a KRIS KIN  -  MEREWOOD LODGE (GRAND LODGE) 58 ROBERT WINSTON B. BOANSON & M. WANE ALAN SWINBANK 7,65 - 7 76
3 PASS MUSTER(3) 5y d a THEATRICAL  -  MORNING PRIDE (MACHIAVELLIAN) 60 FREDERIK TYLICKI AN ENGLISHMAN, IRISH OLLIE PEARS 3,90 - 1 80
4 MIZBAH(10)   3y d e DUBAI DESTINATION  -  CANDICE (CAERLEON) 56 TED DURCAN GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 1,45 - 9 78
5 HURAKAN (IRE)(9) YP  6y a a DAYLAMI  -  GOTHIC DREAM (NASHWAN) 56 DANIEL MUSCUTT DEREK & CHERYL HOLDE RICHARD PRICE 12,45 - 5 72
6 MAWHUB(8)   3y d e SINGSPIEL  -  NATIVE BLUE (SEEKING THE GOLD) 57 MICKAEL BARZALONA GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 1,45 - 10 80
7 CARTER(7) KG  6y d a RESET  -  CAMEO ROLE (ACATENANGO) 57 STEVIE DONOHOE STRATFORD BARDS RACI IAN WILLIAMS 49,90 - 12 74
8 ILLUSTRIOUS FOREST(5) 4y a a SHINKO FOREST  -  ILLUSTRE INCONNUE (SEPTIEME CIEL) 57,5 FRANNY NORTON DERBYSHIRE RACING VI JOHN MACKIE 7,45 - 2 75
9 BOA(11) 7y d k MTOTO  -  MARADATA (SHARDARI) 56 AMY RYAN MR GEOFF LLOYD REG HOLLINSHEAD 5,05 - 6 71
10 QUEEN'S ESTATE (GER)(12) 3y d e HURRICANE RUN  -  QUESTABELLE (RAINBOW QUEST) 55,5 JOE FANNING MR J. C. DALEY MARK JOHNSTON 7,30 - 8 76
11 COSMIC SUN(2) 6y d a HELISSIO  -  COSMIC CASE (CASTEDDU) 61 EIREANN CAGNEY THE COSMIC CASES RICHARD FAHEY 18,70 - 4 82
12 BRUNSTON(1) 6y k a HIGH CHAPARRAL  -  MOLLY MELLO (BIG SHUFFLE) 61,5 SEAN QUINLAN MR PAUL FRANK BARRY ANTHONY MIDDLETON 17,60 - 11 84
 
[(10)MIZBAH,(8)MAWHUB] eküridir.
İKİLİ(4/6) :31,85 t, SIRALI İKİLİ(6/4) :55,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/4/3) :24,04 t, PLASE(4) :3,65 t, PLASE(6) :1,50 t, PLASE İKİLİ(3/4) :9,20 t, PLASE İKİLİ(3/6) :8,30 t, PLASE İKİLİ(4/6) :16,90 t, 5. ÇİFTE(9/6) :59,75 t

8. Koşu:21:50

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1020 Kum

 

Ikramiye:

1.)
1.704 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ANGELO POLIZIANO(7) K  6y a a MEDICEAN  -  HELEN SHARP (PIVOTAL) 59,5 GRAHAM LEE MR WILLIAM A. POWRIE GEORGE FOSTER 3,10 - 5 58
2 HERE NOW AND WHY (IRE)(3) YP  5y a a PASTORAL PURSUITS  -  WHY NOW (DANSILI) 60,5 TOM EAVES THE JOLLY BEGGARS & IAN SEMPLE 10,80 - 13 60
3 PAVERS STAR(11) YP  3y a e PASTORAL PURSUITS  -  PRIDE OF KINLOCH (DR DEVIOUS) 58 WILLIAM CARSON MRS MICHAEL JOHN PAV NOEL WILSON 9,30 - 12 55
4 NINE BEFORE TEN (IRE)(9) 4y a k CAPTAIN RIO  -  SAGAING (MACHIAVELLIAN) 59 ROBERT WINSTON MR WILLIE MCKAY CHARLES SMITH 15,10 - 1 57
5 SPEEDYFIX(10) DB  5y d a CHINEUR  -  ZONNEBEKE (ORPEN) 59 TOM MCLAUGHLIN ANNWELL INN SYNDICAT CHRISTINE DUNNETT 9,45 - 2 57
6 LUCKY MARK (IRE)(1) 3y d e MOSS VALE  -  VRACCA (VETTORI) 60,5 STEVIE DONOHOE MR RON HULL GARRY MOSS 2,70 - 4 60
7 JOLLY RANCH(8) 6y k k COMPTON PLACE  -  HOW DO I KNOW (PETONG) 59,5 FERGUS SWEENEY JOLI RACING TONY NEWCOMBE 8,55 - 7 58
8 LEGAL EAGLE (IRE)(6) YP  7y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  LUPULINA (SARATOGA SIX) 59,5 SEAN QUINLAN MR PADDY MASON PAUL GREEN 8,75 - 11 58
9 BALLARINA(13) 6y d k COMPTON PLACE  -  MISS ULUWATU (NIGHT SHIFT) 57 DAVID ALLAN MRS P. O. MORRIS ERIC ALSTON 18,90 - 10 53
10 MOLLY JONES(12) 3y d d THREE VALLEYS  -  AND TOTO TOO (AVERTI) 58 LIAM KENIRY NORTH CHESHIRE TRADI DEREK HAYDN JONES 14,25 - 9 55
11 GRAN CANARIA QUEEN(4) KG  3y d d COMPTON PLACE  -  EX MILL LADY (BISHOP OF CASHEL) 60,5 LUKE MCNIFF MR M. GILLIES IAN SEMPLE 4,60 - 3 60
12 ARCH WALKER (IRE)(2) KG  5y a a CHOISIR  -  CLUNIE (INCHINOR) 60,5 LUKE MORRIS ONTOAWINNER & FRIEND JOHN WEYMES 2,65 - 8 60
ON THE HIGH TOPS (IRE)(5) (Koşmaz)  4y d a KHELEYF  -  DIPLOMATS DAUGHTER (UNFUWAIN) 60,5 DALE SWIFT COLLINS CHAUFFEUR DR COLIN TEAGUE Koşmaz - 6 60
 
7'Lİ PLASE(2,4/2,5/3,4,5,7/4,6,9/1,7,9,12/4,6/3,7) :115,98 t, 6'LI GANYAN(2/3,4,7/4,6/7,9,12/6/7) :151,15 t, 5'Lİ GANYAN(3,4,7/4,6/7,9,12/6/7) :31,98 t, 4'LÜ GANYAN(4,6/7,9,12/6/7) :19,41 t, 3'LÜ GANYAN(7,9,12/6/7) :4,31 t, İKİLİ(3/7) :10,25 t, SIRALI İKİLİ(7/3) :15,85 t, PLASE(3) :2,70 t, PLASE(7) :1,25 t, PLASE İKİLİ(3/11) :42,00 t, PLASE İKİLİ(3/7) :12,90 t, PLASE İKİLİ(7/11) :19,10 t, TABELA BAHİS(7/3/11/9) :356,32 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(7/3/11/9) :10,15 t, 6. ÇİFTE(6/7) :37,20 t EFG:2
6'lı Ganyan’da dağıtılacak tutar 370.473,00 TL dir