Çim: Normal Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:45

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
7.561 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ORIENTAL RELATION (IRE)(10) 5y k a TAGULA  -  ROFAN (COZZENE) 56 TOM EAVES THE COOL SILK PARTNE JAMES GIVEN 12,35 - 10 81
2 BOOMERANG BOB (IRE)(1) 7y d a AUSSIE RULES  -  COZZENE'S PRIDE (COZZENE) 60,5 WILLIAM CARSON THE MELBOURNE 10 JAMIE OSBORNE 2,30 - 8 90
3 SOPHISTICATED HEIR (IRE)(13) KG  6y d a NEW APPROACH  -  MY GIRL SOPHIE (DANZIG) 55 ROBERT WINSTON DARREN & ANNALEY YAT MICHAEL HERRINGTON 6,15 - 12 78
4 STEELRIVER (IRE)(6) 6y d a IFFRAAJ  -  NUMERUS CLAUSUS (NUMEROUS) 57,5 ADAM KIRBY GO ORANGE STARS DAVID BARRON 4,30 - 9 84
5 YEEOOW (IRE)(12) 7y d a HOLY ROMAN EMPEROR  -  TARAYA (DOYOUN) 55,5 JOEY HAYNES ONTOAWINNER 7 & MRS K. R. BURKE 12,55 - 13 79
6 YOUNG JOHN (IRE)(4) 3y d e ACCLAMATION  -  CARPET LADY (NIGHT SHIFT) 58,5 DAVID NOLAN MRS A. M. RINEY RICHARD FAHEY 3,50 - 5 86
7 HIGHLAND ACCLAIM (IRE)(2) 5y d a ACCLAMATION  -  EMMA'S STAR (DARSHAAN) 60 DAVID PROBERT MR EVAN M. SUTHERLAN DAVID O'MEARA 6,45 - 2 89
8 SALVATORE FURY (IRE)(7) YP  6y d a STRATEGIC PRINCE  -  NOCTURNAL (NIGHT SHIFT) 56,5 PAT COSGRAVE PRESTIGE THOROUGHBRE KEITH DALGLEISH 3,65 - 7 82
9 FLECKERL (IRE)(9) YP  6y d a DANEHILL DANCER  -  SPINOLA (SPINNING WORLD) 56 PAUL MULRENNAN MR ANDREW PAGE CONOR DORE 15,05 - 6 81
10 COOL BAHAMIAN (IRE)(5) KG  5y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  KERITANA (ONE COOL CAT) 58 EDWARD GREATREX MR L R GODFREY & MR EVE JOHNSON HOUGHTON 12,25 - 3 85
11 EQUALLY FAST(11) 4y d a EQUIANO  -  FABULOUSLY FAST (DEPUTY MINISTER) 56 LIAM KENIRY MR P. W. HIATT PETER HIATT 18,70 - 4 80
12 ILLEGALLY BLONDE (IRE)(3) 3y d d LAWMAN  -  KAYAK (SINGSPIEL) 59 LUCY K. BARRY MR & MRS I BARRATT JAMIE OSBORNE 10,00 - 1 87
ALKHOR(8) (Koşmaz)  3y d e EXCEED AND EXCEL  -  RUSE (DIKTAT) 56,5 SEAN LEVEY AL SHAQAB RACING RICHARD HANNON Koşmaz - 11 82
 
İKİLİ(1/10) :34,85 t, SIRALI İKİLİ(10/1) :118,40 t, ÜÇLÜ BAHİS(10/1/13) :271,00 t, PLASE(10) :4,90 t, PLASE İKİLİ(10/13) :38,30 t, PLASE İKİLİ(1/10) :50,40 t, PLASE(1) :1,30 t, PLASE İKİLİ(1/13) :8,40 t EFG:1

2. Koşu:21:15

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 COQUINE(4) YP  3y d d MONSIEUR BOND  -  STOLEN GLANCE (MUJAHID) 59 DANIEL TUDHOPE R. S. COCKERILL FARM DAVID O'MEARA 2,65 %20(2) 9 62
2 SPACE WAR(1) DB  9y d a ELUSIVE CITY  -  PRINCESS LUNA (GRAND LODGE) 60,5 MEGAN NICHOLLS MR M. W. EASTERBY MICHAEL EASTERBY 5,95 %11(3) 10 65
3 SWENDAB (IRE)(10) KG  8y d a TRANS ISLAND  -  LAVISH SPIRIT (SOUTHERN HALO) 55,5 MITCH GODWIN E&G RACING: SWENDAB JOHN O'SHEA 12,00 %3(10) 7 54
4 BAILEYS PURSUIT(6) 4y a k PASTORAL PURSUITS  -  ROYAL MISTRESS (FASLIYEV) 58,5 ADAM KIRBY MRS MARY BENJAFIELD GAY KELLEWAY 2,75 %24(1) 5 61
5 DIVINE CALL(5) KG  9y d a PIVOTAL  -  PIOUS (BISHOP OF CASHEL) 59 GEORGE BAKER MR E. A. HAYWARD MILTON BRADLEY 5,10 %11(4) 2 62
6 BONJOUR STEVE(8) YP  5y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  ANTHEA (TOBOUGG) 57,5 PHIL DENNIS MR BARRY VEASEY RICHARD PRICE 8,85 %5(6) 13 59
7 MUSTN'T GRUMBLE (IRE)(7) 3y a e INTENSE FOCUS  -  LOUGH MIST (CAPTAIN RIO) 58 RICHARD KINGSCOTE MISS SARAH HOYLAND DAVID LOUGHNANE 9,45 %3(11) 12 60
8 CITY OF ANGKOR WAT (IRE)(3) YP  6y d a ELUSIVE CITY  -  KATHLEEN RAFFERTY (MARJU) 60 PAUL MULRENNAN MRS LOUISE MARSH CONOR DORE 12,70 %4(8) 3 64
9 AMBITIOUS BOY(11) 7y d a STRIKING AMBITION  -  CHERISHED LOVE (TOMBA) 55,5 FERGUS SWEENEY MR PETE SMITH JOHN O'SHEA 10,25 %2(12) 1 54
10 WHIPPHOUND(9) YP  8y d a WHIPPER  -  GOLDEN SYMBOL (WOLFHOUND) 56 JAMES SULLIVAN MRS RUTH A. CARR RUTH CARR 8,05 %4(7) 6 56
11 MAMBO SPIRIT (IRE)(2) 12y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  MAMBODORGA (KINGMAMBO) 60,5 EOIN WALSH MR NIGEL HARDY TONY NEWCOMBE 6,00 %9(5) 4 65
12 KRAZY PAVING(12) KG  4y d a KYLLACHY  -  CRITICAL PATH (NOVERRE) 54 JOHN FAHY ALL THE KINGS HORSES ANABEL K. MURPHY 10,10 %3(9) 11 51
13 SMART DJ(13) 5y a a MAJOR CADEAUX  -  KATY-Q (TAUFAN) 54 JOHN EGAN THE GIDDY GANG SARAH HOLLINSHEAD 29,70 %1(13) 8 51
 
1. ÇİFTE(10/4) :105,95 t

3. Koşu:21:45

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MAJOR VALENTINE(1) 4y d a MAJOR CADEAUX  -  UNDER MY SPELL (WIZARD KING) 60,5 TIMMY MURPHY PETE SMITH & ALLY HU JOHN O'SHEA 6,95 %12(4) 4 65
2 COMPTON PRINCE(5) KG  7y a a COMPTON PLACE  -  MALELANE (PRINCE SABO) 58 RICHARD KINGSCOTE MR E. A. HAYWARD MILTON BRADLEY 20,70 %4(7) 12 60
3 AIR OF YORK (IRE)(3) 4y d a VALE OF YORK  -  STATE SECRET (GREEN DESERT) 60 JOHN EGAN MRS LYNN CULLIMORE DAVID EVANS 4,55 %14(3) 1 64
4 TASAABOQ(9) DB  5y d a AQLAAM  -  SELDEMOSA (SELKIRK) 56 PHIL DENNIS MRS RITA BAKER PHIL MCENTEE 8,80 %2(9) 9 55
5 GENERALYSE(7) KG  7y d a CADEAUX GENEREUX  -  DANCE TO THE BLUES (DANEHILL DANCER) 57 JOSHUA BRYAN AIDEN MURPHY & ALL T ANABEL K. MURPHY 33,40 %1(11) 2 58
6 SWANTON BLUE (IRE)(2) 3y d e KODIAC  -  CABOPINO (CAPTAIN RIO) 60 CALLUM SHEPHERD MR IAN GIBSON ED DE GILES 2,30 %28(1) 7 64
7 DECLAMATION (IRE)(8) 6y a a SHAMARDAL  -  DIGNIFY (RAINBOW QUEST) 56,5 ROBERT WINSTON MRS S. HORNE ALISTAIR WHILLANS 2,10 %14(2) 5 57
8 ANGELITO(6) 7y a a PRIMO VALENTINO  -  SUPREME ANGEL (BEVELED) 58 EOIN WALSH MR M. WILSON TONY NEWCOMBE 17,15 %4(8) 6 60
9 KAABER (USA)(11) KG  5y d a DAAHER  -  TASEEL (DANZIG) 55 MITCH GODWIN MR JEREMY HOLT ROY BROTHERTON 3,70 %7(6) 11 53
10 LOUMARIN (IRE)(4) 4y d k BUSHRANGER  -  MASELA (MEDICEAN) 59 TOM QUEALLY LOOKSARNTEVERYTHING MICHAEL APPLEBY 10,55 %11(5) 13 62
11 LOUIS VEE (IRE)(10) 8y d a CAPTAIN RIO  -  MRS EVANS (COLLEGE CHAPEL) 55,5 FERGUS SWEENEY QUALITY PIPE SUPPORT JOHN O'SHEA 54,65 %1(12) 3 54
12 BILASH(12) 9y k a CHOISIR  -  GOLDEVA (MAKBUL) 54 JACK DUERN PYLE & HOLLINSHEAD SARAH HOLLINSHEAD 9,50 %2(10) 8 51
ARMELLE (FR)(13) (Koşmaz)  5y d k MILK IT MICK  -  PARK AVE PRINCESS (TITUS LIVIUS) 54 R. P. WALSH THE FRIDAY FOLLIES SCOTT DIXON Koşmaz %0(13) 10 51
 
İKİLİ(1/5) :38,70 t, SIRALI İKİLİ(1/5) :76,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/5/3) :78,71 t, PLASE İKİLİ(1/5) :15,10 t, PLASE(5) :3,95 t, PLASE İKİLİ(3/5) :19,90 t, PLASE İKİLİ(1/3) :10,20 t, PLASE(1) :2,05 t AGF:2

4. Koşu:22:15

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1900 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
15.562 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MYTHICAL MADNESS(4) YP  5y d a DUBAWI  -  MISS DELILA (MALIBU MOON) 58,5 DANIEL TUDHOPE MR J. C. G. CHUA DAVID O'MEARA 2,70 %22(2) 4 94
2 SENNOCKIAN STAR(13) KG  6y a a ROCK OF GIBRALTAR  -  CHORIST (PIVOTAL) 53 P. J. MCDONALD KINGSLEY PARK 7 - RE MARK JOHNSTON 2,65 %4(7) 11 82
3 EXAMINER (IRE)(6) 5y a a EXCELLENT ART  -  THERRY GIRL (LAHIB) 58 SEAN LEVEY DJM RACING STUART WILLIAMS 47,60 %2(11) 13 93
4 SOLAR DEITY (IRE)(2) YP  7y d a EXCEED AND EXCEL  -  DAWN RAID (DOCKSIDER) 61 ADAM KIRBY HODSOLL, CHAPPLE-HYA JANE CHAPPLE-HYAM 4,25 %8(5) 6 100
5 PERFECT CRACKER(9) 8y a a DUBAI DESTINATION  -  PERFECT STORY (DESERT STORY) 56,5 RYAN TATE MILDMAY RACING CLIVE COX 31,70 %2(9) 2 90
6 FAITHFUL CREEK (IRE)(11) 4y d a BUSHRANGER  -  OPEN VERSE (BLACK MINNALOUSHE) 54 B. A. CURTIS MR C. L. BACON MICHAEL APPLEBY 11,20 %9(4) 7 84
7 WINTERLUDE (IRE)(3) 6y d a STREET CRY  -  NEW MORNING (SADLER'S WELLS) 60,5 TOM QUEALLY BRIAN VERINDER & ALA JENNIE CANDLISH 21,15 %2(10) 3 98
8 GEORGIAN BAY (IRE)(5) KG DB  6y d a ORATORIO  -  JAZZIE (ZILZAL) 58,5 JORDAN VAUGHAN MARKET AVENUE RACING K. R. BURKE 21,15 %6(6) 1 94
9 THIRD TIME LUCKY (IRE)(1) 4y k a CLODOVIL  -  SPECKLED HEN (TITUS LIVIUS) 61,5 DAVID NOLAN THE MUSLEY BANK PART RICHARD FAHEY 3,70 %15(3) 9 101
10 TRENDSETTER (IRE)(10) YP  5y d a MASTERCRAFTSMAN  -  FASHION TRADE (DANSILI) 56 AARON JONES OAKWOOD MINIONS MICKY HAMMOND 6,55 %1(13) 10 88
11 READY (IRE)(7) YP  6y a a ELNADIM  -  FUSILI (SILVANO) 56,5 STEVE DROWNE MISS TRISH MARKS CLARE ELLAM 10,85 %2(8) 5 90
12 AFONSO DE SOUSA (USA)(8) 6y d a HENRYTHENAVIGATOR  -  MIEN (NUREYEV) 56,5 ALISTAIR RAWLINSON MICK APPLEBY RACING MICHAEL APPLEBY 34,60 %1(12) 12 90
13 NONIOS (IRE)(12) 4y d a OASIS DREAM  -  YOUNG AND DARING (WOODMAN) 54 DAVID PROBERT MILLINGBROOK RACING DAVID SIMCOCK 4,05 %25(1) 8 84
 
SIRALI İKİLİ(4/13) :29,05 t, İKİLİ(4/13) :24,75 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/13/6) :189,83 t, PLASE(4) :3,20 t, PLASE İKİLİ(4/6) :65,10 t, PLASE İKİLİ(4/13) :13,40 t, PLASE(13) :4,20 t, PLASE İKİLİ(6/13) :128,30 t, 2. ÇİFTE(1/4) :45,50 t

5. Koşu:22:45

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2450 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 GALILEE CHAPEL (IRE)(2) KG  7y d a BALTIC KING  -  TRIPLE ZERO (RAISE A GRAND) 60,5 ROWAN SCOTT MR A. C. WHILLANS ALISTAIR WHILLANS 2,75 %35(1) 6 62
2 BURNSIDE (FR)(7) KG  3y k e KENDARGENT  -  TISHKARA (XAAR) 57,5 STEVIE DONOHOE IAN WILLIAMS RACING IAN WILLIAMS 15,00 %9(4) 12 61
3 THREEDIAMONDRINGS(9) DB  3y a e GEORDIELAND  -  FIVE GOLD RINGS (CAPTAIN RIO) 57 EDWARD GREATREX MISS LOUISE HARBORD BRENDAN POWELL 17,75 %11(3) 3 60
4 SENNOCKIAN SONG(10) 3y a e NEW APPROACH  -  CHORIST (PIVOTAL) 57 P. J. MCDONALD KINGSLEY PARK 7 - RE MARK JOHNSTON 4,50 %7(6) 2 60
5 MACKSVILLE (IRE)(5) 3y k e MASTERCRAFTSMAN  -  FAIREST OF ALL (SADLER'S WELLS) 59,5 DAVID PARKES ANGLO AUSTRALIAN RAC JEREMY GASK 4,40 %7(5) 1 65
6 KRAFTY ONE(11) 4y a k MASTERCRAFTSMAN  -  WONDERFUL DESERT (GREEN DESERT) 57 PAT COSGRAVE SIMPSON-DANIEL & SCU MICHAEL SCUDAMORE 19,50 %1(11) 4 55
7 IONA ISLAND(6) 3y d d DUTCH ART  -  STILL SMALL VOICE (POLISH PRECEDENT) 58,5 WILLIAM CARSON MR P. W. HIATT PETER HIATT 32,55 %3(9) 8 63
8 STONECOLDSOBA(8) 3y d e AQLAAM  -  ASWAAQ (PEINTRE CELEBRE) 57,5 ROBERT WINSTON SPIERS & HARTWELL LT DAVID EVANS 1,65 %16(2) 10 61
9 STAR ASCENDING (IRE)(4) DB  4y a a THOUSAND WORDS  -  SAKAKA (TOBOUGG) 59,5 TOM QUEALLY MR PAUL WRIGHT-BEVAN JENNIE CANDLISH 27,90 %3(10) 7 60
10 HAPPY JACK (IRE)(12) KG  5y d a ELUSIVE CITY  -  MISS PELLING (DANEHILL DANCER) 56 RICHARD KINGSCOTE MR W. J. PRICE DAI BURCHELL 3,65 %3(8) 9 53
11 COMMISSAR(1) DB YP  7y d a SOVIET STAR  -  SARI (FAUSTUS) 61 ADAM KIRBY