Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.651 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SCHOTTISCHE(8) YP  6y a k PASTORAL PURSUITS  -  CALLIGRAPHY (KRIS) 66,5 MISS C. BANHAM AB RACING LIMITED ALAN BAILEY 5,55 - 11 53
2 MISS LILLIE(5) YP  5y d k EXCEED AND EXCEL  -  NEVER LOSE (DIKTAT) 69 MR H. TEAL THE RAT RACERS ROGER TEAL 4,70 - 7 58
3 LENDAL BRIDGE(9) 5y a a AVONBRIDGE  -  DUNLOE (SHAADI) 66 MR K. WOOD MRS V. C. SUGDEN TONY COYLE 11,15 - 8 52
4 JOHN POTTS(13) YP  11y d a JOSR ALGARHOUD  -  CROWN CITY (CORONADO'S QUEST) 63,5 MISS S. BROTHERTON MISS S. M. POTTS BRIAN BAUGH 5,25 - 4 46
5 KODIAC LADY (IRE)(4) KG GKR  4y d k KODIAC  -  WEEPING WILLOW (KHELEYF) 69 MISS P. BRIDGWATER MR PAUL HOTHERSALL SIMON WEST 14,95 - 3 58
6 STANLOW(11) 6y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  GHAZAL (GONE WEST) 65,5 MISS M. MULLINEAUX R LANCASTER & J KELL MICHAEL MULLINEAUX 10,00 - 2 50
7 LES GAR GAN (IRE)(3) KG GKR  5y d k IFFRAAJ  -  STORY (OBSERVATORY) 69 MR S. WALKER MR JOHN P. EVITT DANIEL LOUGHNANE 1,55 - 6 58
8 ACTONETAKETWO(10) 6y d k ACT ONE  -  TEMPLE DANCER (MAGIC RING) 66 MR C. JEWELL THE GARDENS ENTERTAI RON HODGES 4,60 - 5 51
9 ALL OR NOTHIN (IRE)(7) 7y d a MAJESTIC MISSILE  -  LADY PECULIAR (SUNSHINE FOREVER) 67,5 MISS M. BRYANT MISS M P BRYANT, DAV PADDY BUTLER 13,20 - 12 55
10 AUTOMOTIVE(2) YP  8y d a BEAT HOLLOW  -  BINA RIDGE (INDIAN RIDGE) 70 MR R. BIRKETT STOWSTOWQUICKQUICKST JULIA FEILDEN 10,75 - 13 60
11 VIVRE LA REVE(1) 4y d k ASSERTIVE  -  NOOR EL HOUDAH (FAYRUZ) 70 MR A. DEAN MR JAMES UNETT JAMES UNETT 9,80 - 10 60
12 JOHNNYS LEGACY (IRE)(12) YP  9y d a ECTON PARK  -  LEXY MAY (LEAR FAN) 65 MISS P. FULLER MR DAMIEN G. WINGROV KEN WINGROVE 26,35 - 9 49
LYNNGALE(6) (Koşmaz)  5y d k MYBOYCHARLIE  -  BELLE ANNIE (APTITUDE) 68,5 MR BENJAMIN STEPHENS MR R. W. STUBBS KRISTIN STUBBS Koşmaz - 1 57
 
EFG:3

2. Koşu:20:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.881 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 QUEEN AGGIE (IRE)(4) 6y d k ELNADIM  -  CATFOOT LANE (BATSHOOF) 58,5 GEORGE DOWNING SHROPSHIRE WOLVES 4 TONY CARROLL 3,20 %11(4) 6 71
2 COLOURFILLY(6) YP  4y a k COMPTON PLACE  -  WHERE'S BROUGHTON (CADEAUX GENEREUX) 54 RICHARD KINGSCOTE LAURENCE BELLMAN TOM DASCOMBE 2,70 %13(3) 8 61
3 BE ROYALE(3) 6y d k BYRON  -  SOFIA ROYALE (ROYAL APPLAUSE) 59,5 ROBERT WINSTON MR WAYNE BRACKSTONE, MICHAEL APPLEBY 2,75 %15(2) 2 73
4 INVADE (IRE)(5) DB  4y a k INTENSE FOCUS  -  SPINNING WELL (PIVOTAL) 56 SALEEM GOLAM HAPPY VALLEY RACING STUART WILLIAMS 6,10 %8(5) 1 65
5 HOLLIE POINT(1) 4y d k DUBAWI  -  CAMLET (GREEN DESERT) 61 TOM MARQUAND MRS PAUL SHANAHAN SYLVESTER KIRK 2,80 %39(1) 5 76
6 THE DUKKERER (IRE)(7) 5y d k FOOTSTEPSINTHESAND  -  SAFFRON CROCUS (SHAREEF DANCER) 53,5 JAMES SULLIVAN MR ANDY CLARKE JAMES GIVEN 11,25 %3(8) 3 60
7 DEEP BLUE SEA(2) 4y d k RIP VAN WINKLE  -  SEMAPHORE (ZAMINDAR) 60 KIERAN O'NEILL MINSTER STUD ANTHONY CARSON 6,60 %6(6) 4 74
8 VENUS GRACE(8) YP  5y d k ROYAL APPLAUSE  -  BASQUE BEAUTY (NAYEF) 53,5 LIAM JONES RICHARD AND NICOLA H MICHAEL APPLEBY 4,80 %5(7) 7 60
 

3. Koşu:21:15

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1400 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.749 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BROUGHTONS FANCY(5) 3y d d PASTORAL PURSUITS  -  LIFETIME ROMANCE (MOZART) 54 NOEL GARBUTT LYNN CULLIMORE & MRS DAVID EVANS 1,55 %46(1) 1 68
2 SAHALIN(1) 3y d d RED ROCKS  -  TAMATHEA (BARATHEA) 59,5 DANIEL MUSCUTT IMMOBILIARE CASA PAO MARCO BOTTI 1,65 %19(2) 2 66
3 WELD AL KHAWANEEJ (IRE)(4) YP  3y a e FAST COMPANY  -  LAW REVIEW (CASE LAW) 56 SHANE GRAY COURSE & DISTANCE RA KEVIN RYAN 6,25 %9(4) 6 60
4 BURNING LOVE (IRE)(6) 3y d d KODIAC  -  THINK (MARCHAND DE SABLE) 54 JACK MITCHELL REBEL RACING DAVE MORRIS 5,50 %5(5) 3 57
5 PARADISE PALM(8) 3y a d SAKHEE'S SECRET  -  AKATHEA (BARATHEA) 54 DANNY BROCK MISS C. M. MCBRIDE PHILIP MCBRIDE 3,80 %17(3) 8 0
6 BOND'S TRICKS(2) 3y a e MONSIEUR BOND  -  TRIPLE TRICKS (ROYAL ACADEMY) 56 JORDAN NASON MR PHIL SLATER RONALD THOMPSON 5,55 %3(6) 4 53
DEBEN(3) (Koşmaz)  3y d e LILBOURNE LAD  -  MOCCA (SRI PEKAN) 56 RAUL DA SILVA MRS J. RYAN KEVIN RYAN Koşmaz %0(12) 7 0
KSENIA (IRE)(7) (Koşmaz)  3y d d DANDY MAN  -  GOLDEN CHICA (IMPERIAL BALLET) 54 JASON HART MR N. TINKLER NIGEL TINKLER Koşmaz %0(12) 5 0
 
SIRALI İKİLİ(5/1) :3,80 t, İKİLİ(1/5) :2,00 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/1/4) :2,31 t AGF:5

4. Koşu:21:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2450 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.881 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DAKOTA CITY(4) KG  5y d a THREE VALLEYS  -  WEST DAKOTA (GONE WEST) 60 ADAM BESCHIZZA GOOD COMPANY PARTNER JULIA FEILDEN 3,85 %14(2) 4 74
2 ICEBUSTER(3) 8y a a ICEMAN  -  RADIATE (SADLER'S WELLS) 60,5 DANIEL TUDHOPE THE LINKS PARTNERSHI ROD MILLMAN 6,95 %4(8) 11 75
3 DALAKI (IRE)(9) KG  5y d a DALAKHANI  -  LUNDA (SOVIET STAR) 56,5 KIERAN O'NEILL MR W. P. FLYNN DES DONOVAN 34,85 %2(11) 5 67
4 ARCHIPELIGO(5) 5y d a ARCHIPENKO  -  RED SLEW (RED RANSOM) 59,5 MARTIN DWYER TAPAS PARTNERSHIP IAIN JARDINE 4,05 %14(3) 12 73
5 PADDYS RUNNER(7) 4y k a SIR PERCY  -  FROSTY WELCOME (WITH APPROVAL) 58 WILLIAM TWISTON-DAVIES LET'S LIVE RACING ALAN KING 3,15 %21(1) 8 73
6 BAYAN KASIRGA (IRE)(8) 6y d k AUSSIE RULES  -  GWYLLION (RED RANSOM) 57 TONY HAMILTON MR STEPHEN HUMPHREYS RICHARD FAHEY 9,75 %9(6) 1 68
7 RISING BREEZE (FR)(11) 5y d a SHIROCCO  -  MOON TREE (GROOM DANCER) 56,5 GEORGE DOWNING MR DAVID BROOKES TONY CARROLL 1,75 %10(5) 2 67
8 BLUE SEA OF IBROX (IRE)(1) 8y k k SUBTLE POWER  -  JERPOINT ROSE (ROSELIER) 60,5 DANIEL MUSCUTT MR STEWART BROWN JOHN BERRY 27,10 %8(7) 3 75
9 HYDRANT(6) 10y d a HAAFHD  -  SPRING (SADLER'S WELLS) 58 JASON HART MRS ALISON GUEST RICHARD GUEST 17,40 %2(10) 7 70
10 SWIFT CEDAR (IRE)(2) 6y a a EXCELLENT ART  -  RAVISH (EFISIO) 60,5 RYAN TIMBY MR J. E. ABBEY DAVID EVANS 5,80 %11(4) 10 75
11 COSETTE (IRE)(12) 5y d k CHAMPS ELYSEES  -  LUANAS PEARL (BAHRI) 56 LIAM KENIRY SMERDON TREE SERVICE BERNARD LLEWELLYN 81,30 %1(12) 6 65
12 IFAN (IRE)(10) 8y d a IVAN DENISOVICH  -  MONTANA MISS (EARL OF BARKING) 56,5 DOUGIE COSTELLO WRB RACING 61 AND DE TIM VAUGHAN 14,35 %3(9) 9 67
 
İKİLİ(3/4) :137,25 t, SIRALI İKİLİ(4/3) :70,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/3/9) :803,68 t, PLASE İKİLİ(3/9) :143,30 t, PLASE(4) :2,15 t, PLASE İKİLİ(3/4) :19,60 t, PLASE İKİLİ(4/9) :72,60 t, PLASE(3) :3,60 t, 1. ÇİFTE(5/4) :9,25 t

5. Koşu:22:15

Maiden , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2450 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.396 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 WALPOLE (IRE)(9) 4y d a ROCK OF GIBRALTAR  -  SERENA'S STORM (STATUE OF LIBERTY) 59,5 JAMIE SPENCER ROLDVALE LIMITED HUGO PALMER 1,25 %53(1) 1 0
2 HANDSOME DAN (IRE)(3) 10y d a BUSY FLIGHT  -  BEAUTIFUL CITY (JURADO) 61 DANIEL TUDHOPE GRAHAM BROTHERS RACI SARAH HOLLINSHEAD 5,65 %9(3) 3 0
3 BE MY SEA (IRE)(2) 5y d a SEA THE STARS  -  BITOOH (DIKTAT) 61 WILLIAM CARSON MR GARY ATTWOOD TONY CARROLL 11,75 %8(5) 9 69
4 ALPHABETICAL ORDER(1) 8y d a ALFLORA  -  LADY TURK (BABY TURK) 61 SAM JAMES GREAT NORTHERN PARTN DAVID O'MEARA 19,10 %2(7) 2 0
5 SINGULAR QUEST(8) 4y a a DALAKHANI  -  SINGULIERE (SINGSPIEL) 59,5 DANIEL MUSCUTT MR KEVIN FROST KEVIN FROST 11,75 %8(4) 4 74
6 NEVER NEVER (IRE)(5) 6y d a JEREMY  -  ARGUS GAL (ALZAO) 61 PAUL MULRENNAN PAUL & CLARE ROONEY IAIN JARDINE 30,60 %2(6) 8 0
7 MR CAFFREY(7) 4y d a DUKE OF MARMALADE  -  QUEST FOR ETERNITY (SADLER'S WELLS) 59,5 LIAM KENIRY WHW THOROUGHBREDS ROBERT STEPHENS 1,75 %16(2) 7 74
8 ANTONIO JOLI (IRE)(6) 4y d a ARCANO  -  SNOWTIME (GALILEO) 59,5 DOUGIE COSTELLO MRS C. C. REGALADO-G JO HUGHES 5,05 %2(8) 6 0
9 MAGNA CARTOR(4) 6y d a MOTIVATOR  -  HORA (HERNANDO) 61 JORDAN NASON MR PHIL SLATER RONALD THOMPSON 30,60 %1(9) 5 0
 
İKİLİ(3/9) :9,50 t, SIRALI İKİLİ(9/3) :7,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/3/2) :5,87 t, 2. ÇİFTE(4/9) :11,00 t

6. Koşu:22:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.749 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LA HAVRESE (FR)(7) 5y a k LE HAVRE  -  LA BUENA (BIG SHUFFLE) 58 JOSH DOYLE MR JIMMY KAY LYNN SIDDALL 17,80 %13(4) 5 55
2 LET ME IN (IRE)(6) KG  6y a a PIVOTAL  -  I HEARYOU KNOCKING (DANEHILL DANCER) 58,5 DANIEL MUSCUTT MR B. J. LLEWELLYN BERNARD LLEWELLYN 21,80 %2(10) 1 56
3 SILVER LINING (IRE)(5) DB  4y k a DARK ANGEL  -  OUT OF WOODS (WOODMAN) 59,5 GEORGE BAKER MR M. P. N. TREGONIN MARCUS TREGONING 2,65 %11(6) 8 58
4 RIGHT MADAM (IRE)(9) YP  4y d k JEREMY  -  MAWAARED (MACHIAVELLIAN) 55,5 CHRIS CATLIN MR JOHN L. MARRIOTT SARAH HOLLINSHEAD 43,60 %2(9) 2 49
5 CARTOGRAPHIC (USA)(4) 4y d a HENRYTHENAVIGATOR  -  GOOD STUDENT (LOUIS QUATORZE) 59,5 RYAN TIMBY MRS I. M. FOLKES DAVID EVANS 6,40 %15(2) 3 58
6 BLACK MINSTREL (IRE)(1) YP  7y d a DYLAN THOMAS  -  OVERLOOK (GENEROUS) 62,5 CIARAN MCKEE RED & BLACK RACING JOHN O'SHEA 1,05 %26(1) 9 65
7 ROMAN DE BRUT (IRE)(2) 4y a a ROCK OF GIBRALTAR  -  NESMEH (MORE THAN READY) 60 JORDAN NASON MR PHIL SLATER RONALD THOMPSON 9,55 %12(5) 7 59
8 SCOT DADDY (USA)(3) DB  4y a a SCAT DADDY  -  FLOR DE ORO (OUT OF PLACE) 60 DOUGIE COSTELLO FAVOURITES RACING LT DAVID DENNIS 10,30 %14(3) 6 59
9 X RAISE (IRE)(10) YP  4y k k AUSSIE RULES  -  RAISE (SEATTLE SLEW) 54 RICHARD KINGSCOTE ONSLOW HUGHLOCK BROO DAVID BROWN 78,45 %3(8) 10 46
10 ANNIVERSARIE(8) DB  4y a k MAJOR CADEAUX  -  RAZZLE (GREEN DESERT) 57,5 PHIL DENNIS MR ANDY MIDDLETON JOHN NORTON 49,05 %4(7) 4 54
 
SIRALI İKİLİ(7/6) :118,50 t, İKİLİ(6/7) :38,60 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/6/5) :1.320,36 t, PLASE İKİLİ(5/6) :25,30 t, PLASE(7) :2,50 t, PLASE İKİLİ(6/7) :25,30 t, PLASE İKİLİ(5/7) :9,00 t, PLASE(6) :5,05 t, 3. ÇİFTE(9/7) :5,20 t

7. Koşu:23:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Tapeta