PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:10

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2800 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.234 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ALL FOR THE BEST (IRE)(8) YP  3y d e RIP VAN WINKLE  -  ALLELUIA (CAERLEON) 57 LUKE MORRIS MRS S ROGERS & MISS SIR MARK PRESCOTT BT 2,00 - 7 67
2 THOMAS BLOSSOM (IRE)(5) 5y d a DYLAN THOMAS  -  WOMAN SECRET (SADLER'S WELLS) 60,5 DAVID PROBERT WWW.SELECT-RACING-CL PATRICK CHAMINGS 13,30 - 10 65
3 PERENNIAL(7) YP  6y a a MOTIVATOR  -  ARUM LILY (WOODMAN) 59 ADAM KIRBY ACE BLOODSTOCK & THE PHILIP KIRBY 8,80 - 3 62
4 DOCTOR KEHOE(11) KG  3y d e COCKNEY REBEL  -  OGRE (TALE OF THE CAT) 54,5 CATHY GANNON DIAMOND RACING LTD DAVID EVANS 4,00 - 2 61
5 WALLY'S WISDOM(10) 3y d e DUTCH ART  -  FALDAL (FALBRAV) 55,5 OISIN MURPHY MR ROYSTON COOPER LEE CARTER 8,30 - 9 63
6 KRISTJANO (GER)(9) 3y d e NAYEF  -  KALAHARI DANCER (DALAKHANI) 57 JACK MITCHELL MR BERNARD WESTLEY CHRIS WALL 2,45 - 4 67
7 DESKTOP(12) 3y d e DESIDERATUM  -  FIRST HARMONY (FIRST TRUMP) 53 ANDREW ELLIOTT MR ANTONY BRITTAIN ANTONY BRITTAIN 26,45 - 11 58
 

2. Koşu:20:40

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
4.690 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 REVOLUTIONIST (IRE)(2) 3y d e PIVOTAL  -  MYSTERIAL (ALLEGED) 61 FRANNY NORTON SHEIKH HAMDAN BIN MO MARK JOHNSTON 1,60 %59(1) 5 0
2 WHEAT SHEAF(7) YP  3y d e IFFRAAJ  -  HARVEST QUEEN (SPINNING WORLD) 60 GEORGE BAKER LADY ROTHSCHILD ROGER CHARLTON 4,15 %14(2) 10 80
3 ROUSAYAN (IRE)(1) 4y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  ROSE QUARTZ (LAMMTARRA) 61 JOSH DOYLE THE ROSES PARTNERSHI DAVID O'MEARA 7,00 %4(4) 2 78
4 NAOISE (IRE)(5) DB  7y a a STORMY ATLANTIC  -  MACHINALE (KINGMAMBO) 60 JACOB BUTTERFIELD MR TERENCE ELSEY OLLIE PEARS 8,70 %2(7) 11 76
5 TATTING(11) 6y a a STREET CRY  -  NEEDLECRAFT (MARK OF ESTEEM) 58 JIM CROWLEY MRS K. W. SNEATH MARK HOAD 5,30 %3(6) 1 72
6 IDOL DEPUTY (FR)(12) YP  9y k a SILVER DEPUTY  -  RUNAWAY VENUS (RUNAWAY GROOM) 57,5 RACHEAL KNELLER MISS J. C. BLACKWELL JAMES BENNETT 21,30 %1(8) 13 71
7 CHARACTER ONESIE (IRE)(8) 3y d e DARK ANGEL  -  FLAME KEEPER (PIVOTAL) 59,5 NATALIE HAMBLING AYKROYD AND SONS LTD RICHARD FAHEY 6,95 %4(5) 4 79
8 HONEYMOON COCKTAIL (FR)(3) 4y k a MARTALINE  -  CAIPIRINIA (HAWK WING) 60,5 MIKEY ENNIS MR STEF STEFANOU DAVID PIPE 7,35 %1(9) 6 77
9 LEAN ON PETE (IRE)(10) 6y d a OASIS DREAM  -  SUPERFONIC (ZAFONIC) 59 FREDERIK TYLICKI MR K. C. WEST OLLIE PEARS 3,40 %10(3) 3 74
10 URBAN MOON (IRE)(4) YP  4y d a GALILEO  -  VELOUETTE (DARSHAAN) 60 P. J. MCDONALD MR ANDREW TINKLER MICHAEL DODS 22,75 %1(11) 12 76
11 CITY OF ANGKOR WAT (IRE)(9) YP  5y d a ELUSIVE CITY  -  KATHLEEN RAFFERTY (MARJU) 59 LIAM KENIRY MRS LOUISE MARSH CONOR DORE 26,85 %1(10) 7 74
JUPITER CUSTOS (FR)(6) (Koşmaz)  3y d e LE HAVRE  -  ANGEL ROSE (DEFINITE ARTICLE) 60 TOM QUEALLY MR J. C. G. CHUA MICHAEL SCUDAMORE Koşmaz %0(13) 9 80
ROYAL ALTITUDE(13) (Koşmaz)  3y d e ZAMINDAR  -  ROYAL ASSENT (ROYAL APPLAUSE) 57,5 MARTIN HARLEY FOLLOW THE FLAG PART CHRIS WALL Koşmaz %0(13) 8 75
 
AGF:2

3. Koşu:21:10

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.072 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ZZORO (IRE)(2) 2y d e MANDURO  -  KRYNICA (DANZIG) 59,5 JIM CROWLEY SHEIKH JUMA DALMOOK CHARLES HILLS 3,45 %61(1) 3 84
2 THREEBAGSUE (IRE)(8) KG  2y a d LORD SHANAKILL  -  FEET OF FLAME (THEATRICAL) 55 JOSEPHINE GORDON THE MOORE THE MERRIE J. S. MOORE 1,70 %14(2) 5 68
3 MASQUERADED (USA)(3) 2y a e DROSSELMEYER  -  MAUDIE MAY (GILDED TIME) 59 LUKE MORRIS LIBERTY RACING GAY KELLEWAY 1,45 %9(3) 7 0
4 MR MARCHWOOD(5) 2y k e MEDICEAN  -  CROCUS ROSE (ROYAL APPLAUSE) 58,5 LIAM KENIRY MARCHWOOD AGGREGATES SYLVESTER KIRK 19,10 %3(5) 6 0
5 ZOFFANY'S WAY (IRE)(1) 2y k e ZOFFANY  -  ENCHANTING WAY (LINAMIX) 59,5 FREDERIK TYLICKI ANDREW & JULIA TURNE JAMES FANSHAWE 2,90 %9(4) 2 0
6 SAKHASTIC(6) 2y d e SAKHEE'S SECRET  -  RUTLAND WATER (HAWK WING) 56 DAVID PROBERT ANNWELL INN SYNDICAT CHRISTINE DUNNETT 19,10 %2(6) 4 32
7 CREATIVE DREAM(4) KG  2y d e ROCK OF GIBRALTAR  -  EMONOJA (SADLER'S WELLS) 58,5 MATTHEW COSHAM MR BRIAN JOHNSON NOR DEREK SHAW 95,75 %1(7) 1 0
ARIZE (IRE)(7) (Koşmaz)  2y d d APPROVE  -  RAISE (SEATTLE SLEW) 55 MARTIN HARLEY MRS SANDRA BROWN & M DAVID BROWN Koşmaz %0(13) 8 0
 
İKİLİ(2/8) :3,10 t, SIRALI İKİLİ(2/8) :4,85 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/8/3) :2,25 t AGF:2

4. Koşu:21:40

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THE FIRM (IRE)(4) KG GKR  6y d a ACCLAMATION  -  ASPEN FALLS (ELNADIM) 60,5 ADAM KIRBY AMAZING RACING DANIEL LOUGHNANE 8,30 %4(10) 7 57
2 VAGUELY SPANISH(5) 4y d a ORATORIO  -  SPANISH QUEST (RAINBOW QUEST) 60 LUKE MORRIS MR D. BOOCOCK TONY CARROLL 6,65 %6(6) 6 56
3 HOME FLYER (IRE)(2) DB YP  4y d a TAGULA  -  LADY FLYER (EAGLE EYED) 61 P. J. MCDONALD MRS J COLLINS,MRS H MARK WALFORD 26,70 %5(8) 3 59
4 JOHN CAESAR (IRE)(1) DB YP  4y d a BUSHRANGER  -  POLISH BELLE (POLISH PRECEDENT) 61,5 JACK GARRITTY MRS K. HALL REBECCA BASTIMAN 5,10 %11(4) 12 60
5 INCURS FOUR FAULTS(12) 4y d a HALLING  -  RAPSGATE (MOZART) 58,5 TOM QUEALLY MR J. S. MORRISON KEITH DALGLEISH 2,80 %18(1) 8 53
6 NIXYBA(10) 4y d k COCKNEY REBEL  -  HISARONU (STRAVINSKY) 59 CATHY GANNON DIAMOND RACING LTD DAVID EVANS 11,10 %6(7) 1 54
7 COOL MUSIC (IRE)(3) 5y d k ONE COOL CAT  -  MUSICOLOGY (SINGSPIEL) 61 ANDREW ELLIOTT MR ANTONY BRITTAIN ANTONY BRITTAIN 4,00 %10(5) 10 58
8 SCHOTTISCHE(8) YP  5y a k PASTORAL PURSUITS  -  CALLIGRAPHY (KRIS) 60 ROBERT TART AB RACING LIMITED ALAN BAILEY 3,95 %18(2) 4 56
9 PIPERS PIPING (IRE)(9) 9y d a NOVERRE  -  MONARCHY (COMMON GROUNDS) 60 ROB HORNBY MISS M. E. ROWLAND MANDY ROWLAND 11,60 %5(9) 2 56
10 MARMOOZ(13) 3y a d PICCOLO  -  AEGEAN MYSTERY (DR FONG) 57,5 ALISTAIR RAWLINSON MR K. PANOS MICHAEL APPLEBY 26,70 %2(12) 13 55
11 GYPSY MAJOR(11) YP  3y a e MAJOR CADEAUX  -  ROMANY GYPSY (INDESATCHEL) 58,5 TOM MARQUAND PINNACLE DUO PARTNER GARRY MOSS 7,60 %2(11) 9 57
CHORLTON HOUSE(6) DB YP (Koşmaz)  3y a e COMPTON PLACE  -  REALLY RANSOM (RED RANSOM) 60 STEVIE DONOHOE WILDEHALL BLOODSTOCK IAN WILLIAMS Koşmaz %0(13) 11 60
 
SIRALI İKİLİ(4/5) :56,10 t, İKİLİ(4/5) :38,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/5/2) :636,80 t, PLASE(5) :6,80 t, PLASE İKİLİ(4/5) :25,60 t, PLASE(4) :9,25 t, PLASE İKİLİ(2/4) :22,20 t, PLASE İKİLİ(2/5) :30,30 t, 1. ÇİFTE(2/4) :15,75 t AGF:12

5. Koşu:22:10

Handikap , 2 Yaşlı İngilizler, 1440 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MARCLE (IRE)(9) 2y d e KODIAC  -  MARK ONE (MARK OF ESTEEM) 58,5 PAT COSGRAVE CLARISSA CASDAGLI & ED DE GILES 3,45 %16(3) 7 61
2 BRAVE ARCHIBALD (IRE)(4) 2y d e ARCH  -  MUNEEFA (STORM CAT) 60 LUKE MORRIS PJL RACING WRIGHT AS PAUL COLE 4,45 %12(4) 11 64
3 MRS BOJANGLES(2) 2y d d SAKHEE'S SECRET  -  DIMAKYA (DAYJUR) 60,5 JIM CROWLEY CRIMBOURNE STUD CHARLES HILLS 2,60 %23(1) 5 65
4 KINGSTREET LADY(10) 2y d d ROYAL APPLAUSE  -  INTELLIBET ONE (COMPTON PLACE) 58 HAYLEY TURNER KINGSTREET PARTNERSH RICHARD PRICE 12,55 %3(9) 9 60
5 CALEDONIAN GOLD(3) 2y d d ACCLAMATION  -  MOONLIGHT RHAPSODY (DANEHILL DANCER) 60,5 JOHN EGAN DR J. S. KINNEAR PAUL D'ARCY 4,75 %18(2) 1 65
6 LADY ARGENTUM (IRE)(8)   2y d d KODIAC  -  SILVER DIP (GULCH) 59 PATRICK MATHERS MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD FAHEY 2,20 %12(5) 4 62
7 HERE'S TWO(7) 2y d d HELLVELYN  -  THERE'S TWO (ASHKALANI) 59 GEORGE BAKER MR K. J. CORCORAN RON HODGES 6,90 %5(7) 10 62
8 LEIA ORGANA (IRE)(6)   2y a d MASTERCRAFTSMAN  -  FANCY VIVID (GALILEO) 59,5 JACK GARRITTY MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD FAHEY 2,20 %12(5) 3 63
9 Q TEN GIRL (IRE)(11) KG  2y a d ZEBEDEE  -  REGRESA A MI (SPARTACUS) 58 JOSEPHINE GORDON NORTHERN LINE RACING JAMES UNETT 11,50 %7(6) 8 60
10 OYSTER PEARL (IRE)(5) 2y k d THOUSAND WORDS  -  RECTIFY (MUJADIL) 60 ADAM KIRBY MR B MCCABE & MRS E DAVID EVANS 7,25 %4(8) 2 64
BE KOOL (IRE)(1) (Koşmaz)  2y d e APPROVE  -  ACCOUNTING (SILLERY) 60,5 TOM MARQUAND MARKET AVENUE RACING BRIAN ELLISON Koşmaz %0(13) 6 65
SING SOMETHING(12) (Koşmaz)  2y k e PACO BOY  -  ROCK ACE (VERGLAS) 57,5 SEAN LEVEY MR J. C. FRETWELL DAVID BROWN Koşmaz %0(13) 12 59
 
[(8)LADY ARGENTUM (IRE),(6)LEIA ORGANA (IRE)] eküridir.
İKİLİ(4/9) :5,05 t, SIRALI İKİLİ(9/4) :12,95 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/4/2) :27,17 t, PLASE İKİLİ(2/9) :11,70 t, PLASE İKİLİ(4/9) :8,70 t, PLASE(9) :1,05 t, PLASE İKİLİ(2/4) :9,90 t, PLASE(4) :1,25 t, 2. ÇİFTE(4/9) :94,50 t AGF:2

6. Koşu:22:40

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1440 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.234 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ARLECCHINO'S LEAP(3) YP  3y d e KHELEYF  -  DONNA GIOVANNA (MOZART) 59,5 LIAM KENIRY MR K. SENIOR MARK USHER 2,00 %13(4) 4 75
2 SHAMLAN (IRE)(9) 3y d e SHAMARDAL  -  ATAMANA (LAHIB) 57,5 JACK MITCHELL SHEIKH AHMED AL MAKT ROGER VARIAN 3,10 %26(1) 10 71
3 LIGHT ROSE (IRE)(10) YP  5y d k CAPE CROSS  -  LAURELDEAN LADY (STATUE OF LIBERTY) 56,5 FREDERIK TYLICKI JAMIE & LUCY HART JEREMY GASK 8,90 %2(9) 6 67
4 MEZZOTINT (IRE)(1) 6y d a DIAMOND GREEN  -  AQUATINT (DANSILI) 62 OISIN MURPHY MR S. CHAPPELL STUART WILLIAMS 4,45 %13(3) 5 79
5 FEI KUAI(7) 3y d d PACO BOY  -  GOLDRENCHED (MONTJEU) 58 ADAM KIRBY BARTISAN RACING LTD LUCA CUMANI 4,00 %18(2) 1 72
6 LOGANS LAD (IRE)(4) DB  5y d a BALTIC KING  -  LULU ISLAND (ZAFONIC) 59,5 RYAN HOLMES MR IAN O'CONNOR DANIEL LOUGHNANE 22,75 %3(8) 8 73
7 SWOT(6) 3y d e EXCEED AND EXCEL  -  HOUSE POINT (PIVOTAL) 58,5 ROBERT HAVLIN MARTIN HUGHES & MICH JOHN GOSDEN 8,90 %4(7) 7 73
8 FAINTLY (USA)(2) 4y d a KITTEN'S JOY  -  TINGE (KINGMAMBO) 60,5 TOM MARQUAND MR ABDULLAH SAEED BE SIMON CRISFORD 3,65 %12(5) 12 75
9 QUADRIGA (IRE)(11) 5y d a ACCLAMATION  -  TURNING LIGHT (FANTASTIC LIGHT) 56,5 JIMMY QUINN ONTOAWINNER & FRIEND PHILIP KIRBY 29,25 %2(11) 2