Kum: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:10

Amatör , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.807 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 JUBILEE BRIG(1) YP  5y d a KHELEYF  -  VOILE (BARATHEA) 71,5 MISS B. HAMPSON POWER BLOODSTOCK LTD SEAN CURRAN 4,40 - 1 74
2 EXCELLENT AIM(11) 8y d a EXCEED AND EXCEL  -  SNUGFIT ANNIE (MIDYAN) 64,5 MISS K. MARGARSON GRAHAM LODGE PARTNER GEORGE MARGARSON 10,20 - 6 58
3 GIVE US A BELLE (IRE)(7) KG DB  6y d a KHELEYF  -  BAJAN BELLE (EFISIO) 67,5 MR F. GREGORY MR F BUTLER & MRS C CHRISTINE DUNNETT 5,55 - 11 65
4 WHIPPHOUND(10) 7y d a WHIPPER  -  GOLDEN SYMBOL (WOLFHOUND) 65 MR S. WALKER MR W. M. CLARE MARK BRISBOURNE 5,10 - 2 59
5 TOP OFFER(3) 6y d a DANSILI  -  ZANTE (ZAFONIC) 69,5 MR GEORGE CRATE MR PETER CRATE PETER CRATE 4,15 - 7 69
6 ALL OR NOTHIN (IRE)(12) 6y d a MAJESTIC MISSILE  -  LADY PECULIAR (SUNSHINE FOREVER) 64 MISS M. BRYANT MISS M P BRYANT, DAV PADDY BUTLER 8,45 - 9 57
7 MINISTER OF FUN(6) 4y d a PASTORAL PURSUITS  -  DIANE'S CHOICE (KOMAITE) 67,5 MR K. LOCKING P J DIXON & PARTNERS SCOTT DIXON 9,95 - 4 65
8 KERBAAJ (USA)(5) 5y d a DIXIE UNION  -  MABAAHEJ (BELONG TO ME) 67,5 MISS S. BROTHERTON THE BOTTOM LINERS & RUTH CARR 11,30 - 12 65
9 RED INVADER (IRE)(13) 5y d a RED CLUBS  -  TIFARITI (ELUSIVE QUALITY) 64 MRS R. WILSON MR C. M. WILSON PAUL D'ARCY 10,20 - 5 57
10 SECRET MILLIONAIRE (IRE)(4) YP  8y d a KYLLACHY  -  MITHL AL HAWA (SALSE) 69,5 MR AIDEN BLAKEMORE MR WILF HOBSON SHAUN HARRIS 7,40 - 10 69
11 MOUNT HOLLOW(2) YP  10y d a BEAT HOLLOW  -  LADY LINDSAY (DANEHILL DANCER) 70 MR M. S. BASTYAN MRS LISA CLARKE SIMON HODGSON 14,20 - 8 70
12 BALINUS (GER)(9) YP  7y a a TERTULLIAN  -  BRIGHELLA (LOMITAS) 65,5 MISS P. BRIDGWATER MR D. G. BRIDGWATER DAVID BRIDGWATER 8,15 - 3 60
13 INTERCHOICE STAR(8) YP  10y d a JOSR ALGARHOUD  -  BLAKESHALL GIRL (PICCOLO) 67 MISS S. PEACOCK MR JOHN P. EVITT RAY PEACOCK 3,00 - 13 64
 
İKİLİ(1/11) :79,70 t, SIRALI İKİLİ(1/11) :128,85 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/11/7) :142,13 t, PLASE İKİLİ(1/7) :43,10 t, PLASE(11) :7,60 t, PLASE İKİLİ(7/11) :84,20 t, PLASE İKİLİ(1/11) :38,50 t, PLASE(1) :1,85 t

2. Koşu:20:40

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.425 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PERFECT BOUNTY(6) 3y a d BAHAMIAN BOUNTY  -  PERFECT COVER (ROYAL APPLAUSE) 56 MEGAN NICHOLLS MILDMAY RACING CLIVE COX 4,45 %11(3) 3 50
2 LAURA B(2) 3y d d ACCLAMATION  -  NEW DESIGN (BLUEBIRD) 60,5 ASHLEY MORGAN LADY JULIET TADGELL CHRIS WALL 3,40 %19(2) 1 60
3 BAILEYS PURSUIT(4) 3y a d PASTORAL PURSUITS  -  ROYAL MISTRESS (FASLIYEV) 59 ADAM BESCHIZZA MRS MARY BENJAFIELD CHRISTINE DUNNETT 5,35 %7(5) 5 57
4 EXCELLING OSCAR (IRE)(1) KG  3y d e EXCELLENT ART  -  THREE PENNIES (PENNEKAMP) 61 HAYLEY TURNER MRS JENNIFER MARSH CONOR DORE 1,60 %42(1) 2 62
5 MARY ANN BUGG (IRE)(3) 3y d d BUSHRANGER  -  SHOBOBB (SHAMARDAL) 60 CATHY GANNON MR STEVE JAKES PHIL MCENTEE 3,95 %5(6) 6 59
6 PURPLE SURPRISE(7) 3y d d TEOFILIO  -  MANIC (POLAR FALCON) 55,5 JENNY POWELL MR A. S. REID ANDREW REID 6,40 %8(4) 7 49
7 TORRIDONIAN(5) KG  3y d d KODIAC  -  SCOTTISH HEIGHTS (SELKIRK) 58 CIARAN MCKEE THE CROSS RACING CLU JOHN O'SHEA 11,25 %4(8) 4 55
8 REET PETITE (IRE)(8) YP  3y d d FAST COMPANY  -  DAMJANICH (MULL OF KINTYRE) 54 NOEL GARBUTT MRS J. EVANS JAMES EVANS 5,40 %4(7) 8 46
 
1. ÇİFTE(1/6) :122,85 t

3. Koşu:21:10

Şartlı , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 AL MUHEER (IRE)(1) KG  10y d a DIKTAT  -  DOMINION ROSE (SPINNING WORLD) 64,5 PATRICK VAUGHAN MR T. DASCOMBE TOM DASCOMBE 1,05 %55(1) 4 74
2 FOXCOVER (IRE)(3) KG  4y a a RAVEN'S PASS  -  COVER GIRL (COMMON GROUNDS) 60 TOM MARQUAND PMRACING PHILIP MCBRIDE 2,95 %16(3) 3 67
3 CLUB HOUSE (IRE)(2) YP  5y d a MARJU  -  IDESIA (GREEN DESERT) 60 CIARAN MCKEE THE CROSS RACING CLU JOHN O'SHEA 1,75 %25(2) 2 65
4 NIGHT'S WATCH(4) 5y d a AUTHORIZED  -  NACHTIGALL (DANEHILL) 60 SAM HITCHCOTT MR DAI BURCHELL DAI BURCHELL 5,75 %5(4) 1 47
 
SIRALI İKİLİ(1/3) :2,60 t

4. Koşu:21:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ARGAKI (IRE)(5) 5y a a STRATEGIC PRINCE  -  AMATHUSIA (SELKIRK) 57,5 JOHN EGAN MR D. G. SAVALA KEITH DALGLEISH 1,40 %24(2) 5 63
2 TOYMAKER(6) DB  8y d a STARCRAFT  -  EUROLINK RAINDANCE (ALZAO) 56,5 CATHY GANNON EVENTMAKER RACEHORSE PHIL MCENTEE 4,05 %17(4) 2 61
3 ZE KING(2) 6y d a MANDURO  -  TOP FLIGHT QUEEN (MARK OF ESTEEM) 59 ASHLEY MORGAN MS AIDA FUSTOQ CHRIS WALL 2,95 %17(3) 6 66
4 DIALOGUE(1) 9y d a SINGSPIEL  -  ZONDA (FABULOUS DANCER) 60,5 JENNY POWELL MR A. S. REID ANDREW REID 3,60 %25(1) 3 69
5 SAM NOMBULIST(3) KG DB  7y a a SLEEPING INDIAN  -  OWDBETTS (HIGH ESTATE) 59 GRAHAM GIBBONS J. M. O'RIORDAN MUREDACH KELLY 7,00 %6(6) 4 66
6 CLEMENT (IRE)(4) 5y d a CLODOVIL  -  WINNIFRED (GREEN DESERT) 58 CIARAN MCKEE MR K. W. BELL JOHN O'SHEA 6,60 %7(5) 1 64
7 ALL REDDY(7) YP  4y a a COMPTON PLACE  -  RAPHAELA (OCTAGONAL) 54,5 STEVIE DONOHOE MS S. HOWELL IAN WILLIAMS 7,20 %4(7) 7 56
 
İKİLİ(5/6) :8,50 t, SIRALI İKİLİ(5/6) :10,55 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/6/2) :3,41 t, 2. ÇİFTE(1/5) :4,70 t

5. Koşu:22:10

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 2460 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ALTAAYIL (IRE)(3) 4y d a SEA THE STARS  -  ALLELUIA (CAERLEON) 62,5 DANE O'NEILL MR HAMDAN AL MAKTOUM SIR MICHAEL STOUTE 1,15 %69(1) 3 93
2 SMART MOTIVE(2) 5y d a MOTIVATOR  -  SANTANA LADY (BLAKENEY) 63 WILLIAM TWISTON-DAVIES MRS R. J. SKAN ALAN KING 2,90 %13(3) 4 0
3 APTERIX (FR)(1) 5y d a DAY FLIGHT  -  OHE LES AULMES (LUTE ANTIQUE) 63 JACOB BUTTERFIELD MR P. J. MARTIN BRIAN ELLISON 1,60 %13(2) 2 0
4 GREY GEM (IRE)(4) 4y k a DANEHILL DANCER  -  TIFFANY DIAMOND (SADLER'S WELLS) 62,5 LIAM KENIRY MR J. C. SMITH SYLVESTER KIRK 5,50 %6(4) 1 0
 
SIRALI İKİLİ(3/2) :1,60 t, 3. ÇİFTE(5/3) :3,40 t

6. Koşu:22:40

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2460 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NOLECCE(7) 8y a a RESET  -  GHASSANAH (PAS DE SEUL) 57 ROB HORNBY MR TONY FORBES TONY FORBES 27,75 %5(8) 8 53
2 OLY'ROCCS (IRE)(6) YP  4y d a TAGULA  -  ORPENDONNA (ORPEN) 57 JOEY HAYNES MR CLAUDIO MICHAEL G PHILIP KIRBY 6,90 %13(3) 1 54
3 MY ANCHOR(10) 4y d a MOUNT NELSON  -  WAR SHANTY (WARRSHAN) 55 LIAM KENIRY MR SYLVESTER KIRK SYLVESTER KIRK 20,80 %6(7) 11 49
4 TEIDE PEAK (IRE)(4) DB YP  6y d a CAPE CROSS  -  TEIDE LADY (NASHWAN) 58,5 STEVIE DONOHOE GRACE HARRIS RACING GRACE HARRIS 1,20 %14(2) 10 56
5 SAKHRA(3) 4y d a NAYEF  -  NOBLE DESERT (GREEN DESERT) 58,5 CAM HARDIE MR P. R. KIRK MARK BRISBOURNE 33,25 %4(9) 4 57
6 IGUACU(11) 11y d a DESERT PRINCE  -  GAY GALLANTA (WOODMAN) 54 KIERAN SHOEMARK DEREK & CHERYL HOLDE RICHARD PRICE 6,90 %8(5) 12 46
7 NINEPOINTSIXTHREE(1) YP  5y d a BERTOLINI  -  ARMADA GROVE (FLEETWOOD) 60,5 CIARAN MCKEE THE CROSS RACING CLU JOHN O'SHEA 2,80 %22(1) 6 60
8 HARRISON'S CAVE(5) 7y d a GALILEO  -  SITARA (SALSE) 57,5 PHIL DENNIS MAJOR E. J. WATT SHARON WATT 33,25 %4(10) 3 54
9 SAN QUENTIN (IRE)(9) YP  4y k a LAWMAN  -  IN THE SOUP (ALPHABET SOUP) 55 OISIN MURPHY MR STEPHEN LOUCH TONY CARROLL 7,90 %12(4) 7 49
10 TORNADO BATTLE(12) 5y d a WAR CHANT  -  CHILD BRIDE (CORONADO'S QUEST) 54 CATHY GANNON MR STEVE JAKES PHIL MCENTEE 7,90 %2(12) 2 46
11 EURATO (FR)(2) 5y a a MEDICEAN  -  DOUBLE GREEN (GREEN TUNE) 59 SAM HITCHCOTT GOOD BREED LIMITED JOHN SPEARING 8,75 %7(6) 9 57
12 NAM MA PROW(8) 4y a a BAHAMIAN BOUNTY  -  CHARLOTTE VALE (PIVOTAL) 55,5 ANDREW ELLIOTT MR C. R. HIRST SIMON WEST 27,75 %4(11) 5 50
 
İKİLİ(6/7) :61,80 t, SIRALI İKİLİ(7/6) :155,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/6/10) :180,21 t, PLASE(7) :3,90 t, PLASE İKİLİ(6/7) :30,20 t, PLASE İKİLİ(7/10) :72,50 t, PLASE İKİLİ(6/10) :19,60 t, PLASE(6) :2,90 t, 4. ÇİFTE(3/7) :20,05 t

7. Koşu:23:10

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1900 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 TARO TYWOD (IRE)(1) 6y d k FOOTSTEPSINTHESAND  -  RUN TO JANE (DOYOUN) 60,5 CAM HARDIE RASIO CYMRU RACING 1 MARK BRISBOURNE 7,15 %11(5) 6 67
2 CELTIC ARTISAN (IRE)(6) KG  4y a a DYLAN THOMAS  -  PERFECTLY CLEAR (WOODMAN) 54 SHIRLEY TEASDALE EPDS RACING PARTNERS REBECCA MENZIES 4,35 %14(3) 4 53
3 SWIFT CEDAR (IRE)(2) 5y a a EXCELLENT ART  -  RAVISH (EFISIO) 60 JOHN EGAN MR J. E. ABBEY DAVID EVANS 3,60 %22(2) 2 66
4 ESTIBDAAD (IRE)(3) DB  5y d a HAATEF  -  STAR OF SILIGO (SARATOGA SIX) 60 MARTIN LANE MISS M. BRYANT PADDY BUTLER 4,90 %13(4) 1 66
5 MOULIN ROUGE (DEN)(5) 4y a k ZAMBEZI SUN  -  EMBATTLE (DERNIER EMPEREUR) 56 STEVIE DONOHOE MR ERIC BROOK & MR I IAN WILLIAMS 1,05 %30(1) 7 58
6 MUSIC HALL (FR)(4) 5y k a STORMY RIVER  -  AALIYAH (ANABAA) 58 DALE SWIFT VISION BLOODSTOCK SHAUN HARRIS 7,70 %5(6) 3 62
7 DESCARO (USA)(7) YP  9y k a DR FONG  -  MIARIXA (LINAMIX) 54 CATHY GANNON THE SANDCROFT PARTNE JOHN O'SHEA 11,05 %5(6) 5 53
 
7'Lİ PLASE(1,11/2,6/1,3/5,6/2,3/6,7/1,6) :41,38 t, 6'LI GANYAN(6/1/5/3/7/1) :441,63 t, 5'Lİ GANYAN(1/5/3/7/1) :43,68 t, 4'LÜ GANYAN(5/3/7/1) :30,62 t, 3'LÜ GANYAN(3/7/1) :6,74 t, SIRALI İKİLİ(1/6) :41,45 t, İKİLİ(1/6) :11,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/6/2) :9,94 t, 5. ÇİFTE(7/1) :69,95 t
6'lı Ganyan’da dağıtılacak tutar 209.334,00 TL dir