PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.807 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CASTLEREA TESS(7) YP  4y a k PASTORAL PURSUITS  -  ZARTWYDA (MOZART) 63,5 MISS S. BROTHERTON GRAHAM BROTHERS RACI SARAH HOLLINSHEAD 4,60 - 7 55
2 PUSHKIN MUSEUM (IRE)(2) 6y k a SOVIET STAR  -  CHASTE (GROOM DANCER) 68,5 MR S. WALKER DR MARWAN KOUKASH PATRICK MORRIS 1,75 - 3 66
3 THE MAGIC PENCIL (IRE)(6) KG  4y d a DREAM AHEAD  -  KYLEMORE (SADLER'S WELLS) 67 MISS H. T. LEES MRS J. RYAN KEVIN RYAN 6,20 - 4 63
4 LANGLEY VALE(3) KG  8y d a PICCOLO  -  RUNNING GLIMPSE (RUNNETT) 68 MR H. HUNT MRS MURIEL FORWARD & ROGER TEAL 8,70 - 6 65
5 ALL OR NOTHIN (IRE)(8) 8y d a MAJESTIC MISSILE  -  LADY PECULIAR (SUNSHINE FOREVER) 63,5 MISS M. BRYANT MISS M P BRYANT, DAV PADDY BUTLER 11,25 - 9 53
6 SPIKE (IRE)(4) 4y d a LILBOURNE LAD  -  VINTAGE ALLURE (BARATHEA) 68 MISS A. MCCAIN MR D. MCCAIN JNR DONALD MCCAIN 3,95 - 2 65
7 INDIAN PURSUIT (IRE)(5) 4y d a COMPTON PLACE  -  CHURCH MELODY (OASIS DREAM) 68 MR ALEX FERGUSON MR MALCOLM WALKER JOHN QUINN 2,55 - 1 65
8 BEAU MISTRAL (IRE)(1) 8y a k WINDSOR KNOT  -  CARPET LOVER (FAYRUZ) 70 MR G. GILBERTSON MR A. MILLS TONY CARROLL 4,75 - 8 69
LOUIS VEE (IRE)(9) YP (Koşmaz)  9y d a CAPTAIN RIO  -  MRS EVANS (COLLEGE CHAPEL) 63,5 MISS BRODIE HAMPSON QUALITY PIPE SUPPORT JOHN O'SHEA Koşmaz - 5 41
 
İKİLİ(2/7) :6,65 t, SIRALI İKİLİ(7/2) :17,00 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/2/6) :34,63 t EFG:2

2. Koşu:20:15

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.072 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DARK SIDE DREAM(5) 5y d a EQUIANO  -  DREAM DAY (OASIS DREAM) 60,5 SILVESTRE DE SOUSA MR M. M. FOULGER CHRIS DWYER 2,50 %27(1) 10 70
2 INDIAN AFFAIR(7) KG  7y d a SLEEPING INDIAN  -  RARE FLING (KRIS S) 55,5 DAVID PROBERT MR J. M. BRADLEY MILTON BRADLEY 8,65 %5(7) 2 59
3 HAMISH MCGONAGAIN(2) YP  4y d a KYLLACHY  -  INYA LAKE (WHITTINGHAM) 61 DAVID PARKES HART RACING JEREMY GASK 3,10 %9(5) 7 71
4 VIVA VERGLAS (IRE)(3) 6y k a VERGLAS  -  YELLOW TRUMPET (PETONG) 60,5 LUKE MORRIS MRS C. LOUGHNANE DANIEL LOUGHNANE 4,40 %16(3) 5 70
5 DANDILION (IRE)(8) DB  4y d k DANDY MAN  -  FREE ANGEL (MYSTERY STORM) 54,5 KIERAN O'NEILL THE GOLDEN HORSE RAC ALEX HALES 7,80 %6(6) 6 57
6 SEMANA SANTA(4) 4y d k ARABIAN GLEAM  -  LA ZAMORA (LUJAIN) 60,5 ROB HORNBY MR J. G. BROWN DAVID BARRON 3,50 %14(4) 3 70
7 SPIRIT OF ZEBEDEE (IRE)(6) KG  4y k a ZEBEDEE  -  SAMPERS (EXCEED AND EXCEL) 59 DOUGIE COSTELLO MR MALCOLM WALKER JOHN QUINN 2,00 %21(2) 1 67
8 SECRET CLAUSE(10) 4y d a SAKHEE'S SECRET  -  CLAWS (MARJU) 54 JANE ELLIOTT ALMOND AND MR GARY B DEREK SHAW 24,50 %2(8) 4 53
HIGHER COURT (USA)(1) (Koşmaz)  9y d a SHAMARDAL  -  NAWAIET (ZILZAL) 61 TOM QUEALLY MISS EMMA L. OWEN EMMA OWEN Koşmaz %1(11) 9 71
TASAABOQ(9) DB (Koşmaz)  6y d a AQLAAM  -  SELDEMOSA (SELKIRK) 54 JOSEPHINE GORDON MRS RITA BAKER PHIL MCENTEE Koşmaz %0(11) 8 55
 
1. ÇİFTE(7/5) :32,80 t AGF:5

3. Koşu:20:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1020 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
3.072 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ANNIE SALTS(6) K  4y d k ZEBEDEE  -  DAZZLING VIEW (DISTANT VIEW) 58 SILVESTRE DE SOUSA MRS SHELLEY DWYER CHRIS DWYER 1,80 %9(7) 1 64
2 ENTERTAINING BEN(4) 4y d a EQUIANO  -  FATAL ATTRACTION (OASIS DREAM) 59,5 JAMIE GORMLEY COMPAS RACING IAIN JARDINE 3,05 %22(1) 8 67
3 YOU'RE COOL(1) 5y d a EXCEED AND EXCEL  -  JA ONE (ACCLAMATION) 61 LEWIS EDMUNDS MR D BICHAN & THE LA JOHN BALDING 2,05 %19(2) 2 71
4 K'GARI SPIRIT(3) 4y d k MAJOR CADEAUX  -  IVORY SILK (DIKTAT) 60 MARTIN LANE STUART DOBB & KATE D JEREMY GASK 5,95 %9(6) 3 68
5 KIRINGA(8) 4y a k KYLLACHY  -  GOOD HEALTH (MAGIC RING) 57 ADAM BESCHIZZA MANOR FARM STUD & PA ROBERT COWELL 10,85 %11(5) 6 62
6 VALE OF FLIGHT (IRE)(7) 4y d k VALE OF YORK  -  BARBERA (NIGHT SHIFT) 57,5 LUKE MORRIS MR JABER RAMADHAN LUKE MCJANNET 8,80 %11(4) 4 63
7 POWERFUL DREAM (IRE)(2) YP  4y d k FROZEN POWER  -  NOBLE VIEW (DISTANT VIEW) 60,5 TOM QUEALLY RIDGE HOUSE STABLES RONALD HARRIS 4,80 %14(3) 5 69
8 TEMPLE ROAD (IRE)(5) KG  9y d a STREET CRY  -  SUGARHONEYBABY (DOCKSIDER) 58,5 DAVID PROBERT MR J. M. BRADLEY MILTON BRADLEY 15,60 %6(8) 7 65
 
SIRALI İKİLİ(6/4) :36,45 t, İKİLİ(4/6) :18,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/4/1) :34,60 t

4. Koşu:21:15

Şartlı , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.425 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MR RED CLUBS (IRE)(3) K  8y d a RED CLUBS  -  QUEEN COBRA (INDIAN ROCKET) 62 JANE ELLIOTT FERRYBANK PROPERTIES MICHAEL APPLEBY 1,35 %32(2) 6 75
2 SPIRITUAL STAR (IRE)(7) 8y d a SOVIET STAR  -  MILLION SPIRITS (INVINCIBLE SPIRIT) 60 SILVESTRE DE SOUSA WACKEY RACERS HAREFI LEE CARTER 1,60 %54(1) 1 72
3 DANA'S PRESENT(2) 8y a a OSORIO  -  EURO EMPIRE (BARTOK) 62 LUKE MORRIS OWEN PROMOTIONS LIMI TOM DASCOMBE 2,65 %9(3) 2 70
4 NO WIN NO FEE(6) YP  7y d a FIREBREAK  -  MILLISCENT (PRIMO DOMINIE) 60 TIMMY MURPHY MR DAMIEN BANNON BARRY LEAVY 3,60 %4(4) 3 73
DRAGO (IRE)(1) K (Koşmaz)  5y d a CAPE CROSS  -  EDEN (HOLY BULL) 64,5 PATRICK VAUGHAN DR MARWAN KOUKASH DAVID O'MEARA Koşmaz %0(11) 4 73
VEERAYA(4) KG (Koşmaz)  7y d a RAIL LINK  -  FOLLOW FLANDERS (PURSUIT OF LOVE) 62 FINLEY MARSH MR AHAMED FAROOK JULIA FEILDEN Koşmaz %0(11) 5 65
FAIRWAY TO HEAVEN (IRE)(5) (Koşmaz)  8y d a JEREMY  -  LUGGALA (KAHYASI) 60 JOSHUA BRYAN MRS S. A. PEARSON LEE CARTER Koşmaz %0(11) 7 75
 
SIRALI İKİLİ(3/7) :3,50 t, İKİLİ(3/7) :1,05 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/7/2) :0,80 t, 2. ÇİFTE(6/3) :22,40 t AGF:7

5. Koşu:21:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1740 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.425 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SCRIBNER CREEK (IRE)(3) 4y d a RODERIC O'CONNOR  -  NEBRASKA LADY (LUJAIN) 60 ROBERT WINSTON MR DAVID SLATER DANIEL LOUGHNANE 2,00 %20(1) 9 64
2 SUBLIMATION (IRE)(9) 7y a a MANDURO  -  MEON MIX (KAYF TARA) 56,5 FINLEY MARSH DAVID & ROS CHAPMAN STEVE GOLLINGS 5,40 %14(3) 3 57
3 MELGATE MELODY(8) 4y d a ROYAL APPLAUSE  -  MAEANDER (NASHWAN) 56,5 PAUL MULRENNAN MR B HOGGARTH & MR S MICHAEL EASTERBY 4,05 %19(2) 8 57
4 KNOW YOUR NAME(5) 6y a a HALLING  -  LADY AGNES (SINGSPIEL) 59 LUKE MORRIS LIVVYS RACING GROUP DONALD MCCAIN 16,35 %7(7) 5 62
5 PLAYTOTHEWHISTLE(2) KG  6y d a SAKHEE'S SECRET  -  PRIMA BALLERINA (PIVOTAL) 60,5 JANE ELLIOTT MR SHAUN TOLLEY MICHAEL APPLEBY 2,85 %12(4) 2 65
6 BERKELEY VALE(1) KG  6y d a THREE VALLEYS  -  INTRIGUING GLIMPSE (PICCOLO) 60,5 JOSEPHINE GORDON MRS MURIEL FORWARD & ROGER TEAL 4,40 %10(6) 7 65
7 CHELABELLA(7) KG  4y d k MEDICEAN  -  AGRIPPINA (TIMELESS TIMES) 57,5 MARTIN LANE MR PADDY BARRETT DEREK SHAW 14,20 %5(8) 6 59
8 WALKING IN RHYTHM (IRE)(6) 4y d k LORD SHANAKILL  -  SO SWEET (CAPE CROSS) 57,5 SAMMY JO BELL MR FRANK DRONZEK BARRY LEAVY 4,30 %3(9) 1 59
9 SCRUFFY MCGUFFY(4) 4y d a FIREBREAK  -  ELOQUENT ISLE (MULL OF KINTYRE) 59 JOEY HAYNES MR JOHN SAGAR & PART ANN DUFFIELD 6,90 %11(5) 4 62
 
SIRALI İKİLİ(3/9) :20,85 t, İKİLİ(3/9) :13,40 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/9/8) :14,35 t, 3. ÇİFTE(3/3) :10,75 t

6. Koşu:22:15

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 2450 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 AL ZAMAN (IRE)(8) DB  3y d e CACIQUE  -  FLOWERS OF SPRING (CELTIC SWING) 54 SILVESTRE DE SOUSA MR ABDULLA AL MANSOO SIMON CRISFORD 1,25 %51(1) 4 0
2 ORSINO (IRE)(10) 3y d e GALILEO  -  BIRMANIE (ALDEBARAN) 54 DAVID PROBERT MR DAVID BROWNLOW ANDREW BALDING 11,60 %6(4) 10 0
3 PETITIONER (IRE)(11) 3y d e DANSILI  -  REFLECTIVE (SEEKING THE GOLD) 54 JOSEPHINE GORDON MR B. E. NIELSEN ROGER CHARLTON 3,20 %17(2) 5 0
4 BENISSIMO (IRE)(1) 7y d a BENEFICIAL  -  FENNOR ROSE (KOTASHAAN) 63 TOBY ELEY MR TONY FORBES TONY FORBES 2,90 %2(9) 3 0
5 NACHI FALLS(6) DB  4y a a NEW APPROACH  -  LAKUTA (PIVOTAL) 62,5 TOM QUEALLY BRYANT, MCMULLAN, WA NIGEL HAWKE 22,05 %2(7) 11 0
6 COMPETITION(2) DB  5y d a MULTIPLEX  -  COMPOLINA (COMPTON PLACE) 63 SAMMY JO BELL MICKLEY STUD & DERRI BRIAN ROTHWELL 22,05 %1(10) 6 0
7 SEHAIL (USA)(7) 4y d a GIANT'S CAUSEWAY  -  PERSIST (TIZNOW) 62,5 LUKE MORRIS MR ABDUL RAHMAN AL J GEORGE PECKHAM 5,65 %5(5) 8 0
8 HURRICANE HOLLOW(3) 7y d a BEAT HOLLOW  -  VEENWOUDEN (DESERT PRINCE) 63 B. A. CURTIS MR M. ROZENBROEK DAVID BARRON 8,65 %8(3) 1 0
9 WEMYSS POINT(4) 5y d a CHAMPS ELYSEES  -  WEMYSS BAY (SADLER'S WELLS) 63 PADDY ASPELL THE GREEN OAKS PARTN PHILIP KIRBY 18,00 %5(6) 7 0
10 BITE MY TONGUE (IRE)(5) 4y d a VALE OF YORK  -  NEAR RELATION (DISTANT RELATIVE) 62,5 JOEY HAYNES MR A. W. CARROLL TONY CARROLL 19,00 %2(8) 2 0
MR DAVIES(9) (Koşmaz)  3y a e SHIROCCO  -  PASITHEA (CELTIC SWING) 54 . LADY LEGARD & MR DAV DAVID BROWN Koşmaz %0(11) 9 71
 
İKİLİ(8/10) :9,05 t, SIRALI İKİLİ(8/10) :7,90 t, ÜÇLÜ BAHİS(8/10/11) :5,71 t, PLASE(10) :1,15 t, PLASE İKİLİ(8/11) :2,10 t, PLASE İKİLİ(8/10) :2,30 t, PLASE(8) :1,05 t, PLASE İKİLİ(10/11) :2,70 t, 4. ÇİFTE(3/8) :3,80 t AGF:8

7. Koşu:22:45

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2450 Tapeta

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 STAR ASCENDING (IRE)(4) YP  5y a a THOUSAND WORDS  -  SAKAKA (TOBOUGG) 58,5 TOM QUEALLY MR PAUL WRIGHT-BEVAN JENNIE CANDLISH 5,90 %13(4) 7 55
2 BOTTLEOFSMOKE (IRE)(5) K  4y d a BIG BAD BOB  -  TESTIMONIAL (SINGSPIEL) 58,5 ROBERT WINSTON IFHS SYNDICATE GAVIN CROMWELL 1,35 %32(1) 1 47
3 SENOR GEORGE (IRE)(7) 10y d a TRADITIONALLY  -  MRS ST GEORGE (ORPEN) 55,5 LUKE MORRIS MR C. E. WEARE SIMON HODGSON 3,20 %13(3) 2 48
4 THORNTOUN CARE(1) KG  6y d a RAIL LINK  -  THORNTOUN PICCOLO (GROOM DANCER) 61 JAMIE GORMLEY MR W. M. JOHNSTONE IAIN JARDINE 5,55 %16(2) 10