Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:19:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2050 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 CHAMPAGNE RULES(9) 6y k a AUSSIE RULES  -  GARABELLE (GALILEO) 54,5 BEN ROBINSON ROSEY HILL PARTNERSH SHARON WATT 16,50 - 2 47
2 CASTLE TALBOT (IRE)(4) YP  5y d a  ROCK OF GIBRALTAR  -  LOUVE SACREE (SEEKING THE GOLD) 62 DAVID EGAN MRS JACQUELINE CLOVE TOM CLOVER 6,50 - 8 64
3 TRANSMITTING(6) K  4y d a  CACIQUE  -  SHUTTLE MISSION (SADLER'S WELLS) 61,5 FINLEY MARSH MR A. M. PICKERING ED VAUGHAN 1,60 - 3 63
4 ZARIA(8) YP  6y d k  TOMBA  -  PRINCESS ZARA (REPRIMAND) 57 KATHERINE GLENISTER MRS K. OSEMAN RICHARD PRICE 8,05 - 6 53
5 TOUCH THE CLOUDS(10) 6y d a  SLEEPING INDIAN  -  APTINA (APTITUDE) 54 JANE ELLIOTT MISS CAROLINE SCOTT WILLIAM STONE 9,10 - 5 43
6 INDIGO PRINCESS(2) 4y d k  NATIVE RULER  -  RED TO VIOLET (SPECTRUM) 62,5 RAYMOND DAWSON MR PHILIP A. JARVIS MICHAEL APPLEBY 4,55 - 10 65
7 ARITHMETIC (IRE)(3) YP  4y d a  INVINCIBLE SPIRIT  -  MULTIPLICATION (MARJU) 62,5 CALLUM RODRIGUEZ BRUCE JAMIESON, BARB RUTH CARR 6,05 - 1 65
8 KARAM ALBAARI (IRE)(5) KG  9y d a  KING'S BEST  -  LILAKIYA (DR FONG) 61,5 GINA MANGAN MR MARK GOLDSTEIN J. R. JENKINS 9,60 - 7 63
9 IBERICA ROAD (USA)(1) 4y d a  QUALITY ROAD  -  FIELD OF CLOVER (BLUEGRASS CAT) 63 PATRICK VAUGHAN MR GRANT TUER GRANT TUER 4,00 - 4 66
10 HARRY HOLLAND(7) KG  5y d a  DUTCH ART  -  COMMON CONSENT (COMMON GROUNDS) 59,5 SEBASTIAN WOODS OLIVER GREENALL RACI OLIVER GREENALL 4,75 - 9 62
 
İKİLİ(4/9) :48,15 t, SIRALI İKİLİ(9/4) :155,70 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/4/6) :142,33 t, PLASE İKİLİ(4/9) :36,00 t, PLASE İKİLİ(4/6) :8,10 t, PLASE(9) :4,75 t, PLASE(4) :4,75 t, PLASE İKİLİ(6/9) :8,80 t

2. Koşu:20:20

Şartlı , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.234 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MAY REMAIN(1) 2y d e MAYSON  -  ULTIMATE BEST (KING'S BEST) 61 P. J. MCDONALD PJL RACING WRIGHT AS PAUL COLE 1,75 %26(2) 7 80
2 GINBAR (IRE)(2) 2y d e KODIAC  -  DOUBLE FANTASY (INDIAN RIDGE) 58 RICHARD KINGSCOTE THE BGW PARTNERSHIP TOM DASCOMBE 2,20 %58(1) 5 0
3 THE GOLDEN CUE(5) 2y a e ZEBEDEE  -  KHAFAYIF (SWAIN) 58 ADAM BESCHIZZA THE GOLDEN CUE PARTN STEPH HOLLINSHEAD 4,25 %3(6) 1 62
4 JUST FOR FUN(6) 2y d d  SHOWCASING  -  LADY LE QUESNE (ALHAARTH) 56 TONY HAMILTON BOOK FOUR BANDITS RICHARD FAHEY 5,20 %5(3) 4 0
5 SAVANNAH'S SHOW(7) 2y d d  SHOWCASING  -  GRANDMAS DREAM (KYLLACHY) 56 JOHN EGAN MRS ALISON GUEST RICHARD GUEST 5,20 %4(5) 6 0
6 SHADES OF MIST(4) 2y d e LILBOURNE LAD  -  TALQAA (EXCEED AND EXCEL) 58 ADAM KIRBY MR CRAIG BUCKINGHAM ANN DUFFIELD 3,70 %4(4) 2 0
7 ODDS ON OLI(3) 2y d e  CAMELOT  -  RED BLOODED WOMAN (RED RANSOM) 58 DAVID NOLAN MR MIKE BROWNE & MRS RICHARD FAHEY 9,60 %1(7) 3 0
 
1. ÇİFTE(9/1) :65,75 t

3. Koşu:20:50

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.234 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SITAR(7) K  3y d d  AQLAAM  -  SOUNDWAVE (PRINCE SABO) 56 DANIEL MUSCUTT MANOR FARM STUD & JO JAMES FANSHAWE 1,95 %23(2) 6 67
2 GLACIER POINT(2) YP  3y a d FOXWEDGE  -  AHWAHNEE (COMPTON PLACE) 60 ADAM KIRBY RACEGOERS CLUB OWNER CLIVE COX 2,25 %23(1) 7 75
3 SHOW PALACE(5) 4y a a SHOWCASING  -  PALAIS POLAIRE (POLAR FALCON) 58 DAVID NOLAN MR P. AND MRS G. A. JENNIE CANDLISH 2,60 %22(3) 5 67
4 LEXINGTON PLACE(1) 7y a a COMPTON PLACE  -  ELIDORE (DANETIME) 61 JAMES SULLIVAN MRS MARION CHAPMAN RUTH CARR 6,50 %14(4) 2 73
5 ACE MASTER(3) KG  9y a a BALLET MASTER  -  ACE MAITE (KOMAITE) 60 KEVIN LUNDIE MR S. R. BOWRING ROY BOWRING 7,45 %3(7) 1 71
6 PRIMANORA(6) 4y a k FIRST TRUMP  -  DANZANORA (GROOM DANCER) 56,5 RAYMOND DAWSON MR A. M. WRAGG MICHAEL APPLEBY 4,45 %10(5) 4 64
7 BURNING THREAD (IRE)(4) KG  10y d a  CAPTAIN RIO  -  DESERT ROSE (GREEN DESERT) 59,5 DAVID EGAN MR D. R. C. ELSWORTH DAVID ELSWORTH 6,25 %4(6) 3 70
 
SIRALI İKİLİ(7/2) :14,25 t, İKİLİ(2/7) :4,15 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/2/5) :3,92 t

4. Koşu:21:20

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1220 Çim

 

Ikramiye:

1.)
5.175 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DARK POWER (IRE)(4) DB  3y k e DARK ANGEL  -  SIXFIELDS FLYER (DESERT STYLE) 60,5 ADAM KIRBY MR ALAN G. CRADDOCK CLIVE COX 2,20 %18(4) 2 76
2 COSMIC CHATTER(3) YP  7y d a  PARIS HOUSE  -  PARADISE EVE (BAHAMIAN BOUNTY) 61 JAMES SULLIVAN GRANGE PARK RACING V RUTH CARR 5,45 %7(6) 1 73
3 DIRCHILL (IRE)(5) 3y d e  POWER  -  BAWAAKEER (KINGMAMBO) 59 B. A. CURTIS ELLIOTT BROTHERS & P DAVID BARRON 2,25 %21(2) 6 73
4 CHAMPAGNE BOB(6) 5y k a BIG BAD BOB  -  EXCLUSIVE APPROVAL (WITH APPROVAL) 55,5 KATHERINE GLENISTER MR M. F. OSEMAN RICHARD PRICE 3,00 %19(3) 5 60
5 STORM CRY(2) 3y d d  POET'S VOICE  -  STREET FIRE (STREET CRY) 63 P. J. MCDONALD MR A.D.SPENCE & MR A MARK JOHNSTON 4,40 %11(5) 3 82
6 KING OF SPIN(1) DB  4y d a  PIVOTAL  -  REGINA (GREEN DESERT) 65,5 FINLEY MARSH TOP TRUMPS PARTNERSH RICHARD HUGHES 2,70 %25(1) 4 82
 
SIRALI İKİLİ(4/3) :49,70 t, 2. ÇİFTE(7/4) :19,25 t

5. Koşu:21:50

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1680 Çim

 

Ikramiye:

1.)
5.175 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 AL NAFOORAH(5) 3y d d  BATED BREATH  -  CAT O' NINE TAILS (MOTIVATOR) 59 P. J. MCDONALD MR MOHAMMED JABER ED DUNLOP 2,35 %18(3) 7 75
2 LAMLOOM (IRE)(3) 3y d e CAPE CROSS  -  LULUA (BAHRI) 61,5 DAVID NOLAN MR SALEM RASHID DAVID O'MEARA 1,35 %47(1) 2 81
3 ROMAN DE BRUT (IRE)(1) 5y a a ROCK OF GIBRALTAR  -  NESMEH (MORE THAN READY) 63,5 RAYMOND DAWSON MR PHIL SLATER DANIEL LOUGHNANE 4,80 %8(4) 3 79
4 NATAJACK(6) 3y a e SHOWCASING  -  DOURO (MANDURO) 57,5 TONY HAMILTON NICK BRADLEY RACING RICHARD FAHEY 3,25 %21(2) 1 72
5 UNDER ATTACK (IRE)(4) KG  4y d a  DUBAWI  -  SHIP'S BISCUIT (TIGER HILL) 61 JAMES SULLIVAN MR PHILIP NEWTON RUTH CARR 2,95 %6(5) 5 74
FIT FOR THE JOB (IRE)(2) YP (Koşmaz)  5y d a  LAWMAN  -  SPESIALTA (INDIAN RIDGE) 63 FINLEY MARSH MR JOHN P. MCMANUS JONJO O'NEILL Koşmaz %0(17) 4 78
DUCK EGG BLUE (IRE)(7) (Koşmaz)  3y d d  HAATEF  -  SAPPHIRE SPRAY (VIKING RULER) 57 B. A. CURTIS FOULRICE PARK RACING PATRICK HOLMES Koşmaz %0(17) 6 71
 
İKİLİ(3/5) :2,55 t, SIRALI İKİLİ(5/3) :7,10 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/3/1) :8,03 t, 3. ÇİFTE(4/5) :8,05 t AGF:3

6. Koşu:22:20

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1680 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MORDOREE (IRE)(7) YP  3y a d MAYSON  -  LISIEUX ORCHID (SADLER'S WELLS) 58 ADAM KIRBY WOOD HALL STUD LIMIT CLIVE COX 1,65 %22(1) 8 55
2 ACCOMPLICE(4) 3y d d  SAKHEE'S SECRET  -  WITNESS (EFISIO) 59,5 ROB HORNBY THE REIGNMAKERS MICHAEL BLANSHARD 4,55 %11(4) 3 58
3 BORN TO PLEASE(10) 3y d d  STIMULATION  -  HEART FELT (BEAT HOLLOW) 55 KIERAN O'NEILL THE MARK USHER RACIN MARK USHER 10,40 %6(8) 12 48
4 QUEENS ROYALE(3) 3y d d  STIMULATION  -  SOFIA ROYALE (ROYAL APPLAUSE) 59,5 TONY HAMILTON MR WAYNE BRACKSTONE, MICHAEL APPLEBY 4,10 %10(5) 4 58
5 RONNI LAYNE(9) 3y d d  NATIVE RULER  -  CINDY INCIDENTALLY (SHINKO FOREST) 56 ROBERT TART MR TIM URRY CONRAD ALLEN 6,15 %12(3) 2 51
6 CHOUGH(8) 3y d d  DUTCH ART  -  PORT CHARLOTTE (OASIS DREAM) 58 CHARLIE BENNETT LORD MARGADALE HUGHIE MORRISON 3,00 %17(2) 6 55
7 VELVET CHARM(2) 3y d d  EXCELEBRATION  -  VELVET STAR (GALILEO) 60,5 DAVID EGAN MR C. J. MURFITT RAE GUEST 6,85 %6(7) 7 60
8 FOXY REBEL(11) 3y a e COCKNEY REBEL  -  FOXHOLES LODGE (NASHEYT) 54,5 JAMES SULLIVAN GRAHAM SCRUTON & DEN RUTH CARR 6,30 %4(9) 11 47
9 SHAMONIX (IRE)(12) 3y d d  ELUSIVE PIMPERNEL  -  SHAMORA (ORATORIO) 54 THEODORE LADD MRS JILL PELLETT MARK USHER 21,35 %1(11) 13 45
HARBOUR FORCE (FR)(1) KG (Koşmaz)  3y d e  HARBOUR WATCH  -  DAM BEAUTIFUL (SLEEPING INDIAN) 60,5 B. A. CURTIS MR A. A. BYRNE WILLIAM MUIR Koşmaz %0(17) 1 60
ROMAN LEGION (IRE)(5) (Koşmaz)  3y d e  HOLY ROMAN EMPEROR  -  KIBINI (GALILEO) 58 JOHN FAHY SOLARIO RACING VERUL DEAN IVORY Koşmaz %0(17) 5 55
DUSTY BIN(6) (Koşmaz)  3y d e  SEPOY  -  SHORT AFFAIR (SINGSPIEL) 58 ALISTAIR RAWLINSON MR S. R. BOWRING ROY BOWRING Koşmaz %8(6) 10 55
NYX(13) K (Koşmaz)  3y a d HARBOUR WATCH  -  FANTASTIC SANTANYI (FANTASTIC LIGHT) 54 JOHN EGAN MRS ALISON GUEST RICHARD GUEST Koşmaz %2(10) 9 45
 
SIRALI İKİLİ(7/4) :18,20 t, İKİLİ(4/7) :10,70 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/4/10) :47,55 t Çıkan 1 Atla:2,67 t Çıkan 2 Atla:0,41 t, PLASE(4) :2,60 t, PLASE(7) :1,10 t, PLASE İKİLİ(4/7) :4,60 t, PLASE İKİLİ(7/10) :8,50 t, PLASE İKİLİ(4/10) :11,60 t, 4. ÇİFTE(5/7) :17,30 t AGF:7

7. Koşu:22:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2800 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 QUAY POINT (IRE)(12) 4y d k  ROYAL APPLAUSE  -  MERLE (SELKIRK) 55 JOHN FAHY MRS JACKIE CORNWELL LAURA MONGAN 6,30 %3(10) 3 48
2 INCUS(5) 4y d a  BERTOLINI  -  CLOUDCHASER (RED RANSOM) 60 DAVID EGAN MANGE TOUT II ED DE GILES 1,70 %15(1) 4 59
3 MACKSVILLE (IRE)(2) YP  4y k a MASTERCRAFTSMAN  -  FAIREST OF ALL (SADLER'S WELLS) 61 RYAN TATE G CARSTAIRS & R MARK JAMES EUSTACE 9,05 %14(2) 13 61
4 ART SCHOLAR (IRE)(3) 10y d a  PYRUS  -  MARIGOLD (MARJU) 60,5 RAYMOND DAWSON MICK APPLEBY RACING MICHAEL APPLEBY 5,55 %6(7) 11 60
5 LADY NATASHA (IRE)(4) 4y d k  ALFRED NOBEL  -  HOT TO ROCK (KALANISI) 60,5 P. J. MCDONALD CEDARS TWO K. R. BURKE 12,05 %10(5) 16 60
6 HONOURABLE KNIGHT (IRE)(15) 9y d a  CELTIC SWING  -  DEEMEH (BRIEF TRUCE) 54 KIERAN O'NEILL MRS T. CHANNING-WILL MARK USHER 17,05 %2(11) 6 44
7 TINGO IN THE TALE (IRE)(9) YP  8y d a  ORATORIO  -  SUNLIT SKIES (SELKIRK) 56,5 JANE ELLIOTT MR TONY FORBES TONY FORBES 5,05 %12(4) 15 52
8 PADDY'S ROCK (IRE)(6) YP  6y d a  WHIPPER  -  HEDERA (WOODMAN) 59 PADDY ASPELL MR JIMMY KAY LYNN SIDDALL 9,05 %5(9) 1 57
9 ROB'S LEGACY(16) 4y a a PHOENIX REACH  -  CLUMBER PURSUITS (PASTORAL PURSUITS)