Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:25

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PIXELEEN(13) 2y d d PASTORAL PURSUITS  -  BALLYALLA (MIND GAMES) 57 OISIN MURPHY BIDDESTONE RACING PA MALCOLM SAUNDERS 13,90 - 3 0
2 MYSTIC AND ARTIST(10) 2y d d EXCELLENT ART  -  MYSTICAL SPIRIT (XAAR) 57 MARTIN HARLEY MR HUBERT JOHN STREC K. R. BURKE 3,00 - 8 0
3 MAJESTIC MANNER(8) 2y a d DUBAWI  -  MAJESTIC ROI (STREET CRY) 57 RYAN MOORE MR JABER ABDULLAH WILLIAM HAGGAS 3,55 - 6 0
4 PICCADILLO(12) 2y d d PICCOLO  -  DAHSHAH (MUJTAHID) 57 THOMAS BROWN DISKOVERY PARTNERSHI DANIEL KUBLER 17,80 - 2 0
5 SALLABEH(14) 2y d d SHOWCASING  -  CLINCHER CLUB (POLISH PATRIOT) 57 TOM QUEALLY MR SALEM RASHID GEORGE MARGARSON 7,25 - 11 0
6 CAMAGUEYANA(2) 2y d d ARCHIPENKO  -  CARIBANA (HERNANDO) 57 JIM CROWLEY MISS K. RAUSING RALPH BECKETT 9,15 - 12 0
7 ALHELLA(1) 2y d d KYLLACHY  -  MAID IN THE SHADE (FORZANDO) 57 JAMIE SPENCER SHEIKH ABDULLAH ALMA KEVIN RYAN 5,90 - 7 0
8 MOON RIVER (IRE)(9) KG  2y d d EXCEED AND EXCEL  -  DAME BLANCHE (BE MY GUEST) 57 JIMMY FORTUNE MR ANDREW ROSEN & MR BRIAN MEEHAN 4,15 - 14 0
9 SEEBEEDEE(15) 2y d d MULTIPLEX  -  BORDER BALLET (NOVERRE) 57 SAM HITCHCOTT GLANVILLES STUD PART HARRY DUNLOP 16,70 - 1 0
10 PAPIER(11) 2y d d PACO BOY  -  ANGUS NEWZ (COMPTON PLACE) 57 SEAN LEVEY MRS AMANDA TURNER RICHARD HANNON 21,35 - 5 0
11 HEY YOU (IRE)(6) 2y d d WHIPPER  -  SELKIS (DARSHAAN) 57 RICHARD HUGHES HEY YOU RICHARD HANNON 3,40 - 9 0
12 GIPSY DOLL(4) 2y d d DANSILI  -  GIPSY MOTH (EFISIO) 57 PAT COSGRAVE MRS MELBA BRYCE PAUL COLE 15,05 - 4 0
13 CELESTINE ABBEY(3) 2y d d AUTHORIZED  -  BILLIE JEAN (BERTOLINI) 57 SHELLEY BIRKETT MR A. DEE JULIA FEILDEN 15,70 - 10 0
14 GOGGLEBOX(5) 2y a d NAYEF  -  LOOBY LOO (KYLLACHY) 57 RICHARD KINGSCOTE CHASEMORE FARM TOM DASCOMBE 12,55 - 15 0
KIZINGO (IRE)(7) (Koşmaz)  2y d d OASIS DREAM  -  ENORA (NOVERRE) 57 JAMES DOYLE MR K. ABDULLAH CHARLES HILLS Koşmaz - 16 0
STOCKING(16) (Koşmaz)  2y k d ACCLAMATION  -  RED BOOTS (VERGLAS) 57 ANDREA ATZENI HIGHCLERE T'BRED RAC ROGER VARIAN Koşmaz - 13 0
 
EFG:10

2. Koşu:20:55

Maiden , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 MYTHICAL MADNESS(6) 3y d e DUBAWI  -  MISS DELILA (MALIBU MOON) 58,5 ADAM KIRBY GODOLPHIN CHARLIE APPLEBY 3,45 - 2 0
2 RONNIE ROCKCAKE(2) YP  4y d a TIGER HILL  -  VITESSE (ROYAL ACADEMY) 63 SEB SANDERS PUMP & PLANT SERVICE BEN PAULING 9,45 - 10 0
3 SEALED WITH A KISS(14) 3y d d AUTHORIZED  -  ALWAYS ON MY MIND (DISTANT RELATIVE) 56 FREDERIK TYLICKI MASCALLS STUD JAMES FANSHAWE 11,50 - 6 0
4 TORNESEL(9) DB  3y d e TEOFILO  -  BEZANT (ZAMINDAR) 58,5 WILLIAM BUICK H. R. H. PRINCESS HA JOHN GOSDEN 2,75 - 5 0
5 DALASI (IRE)(11) 3y d d DALAKHANI  -  HOLLY'S KID (PULPIT) 56 DANE O'NEILL MAJOR M. G. WYATT HENRY CANDY 9,45 - 3 0
7 AURORA BOREALIS (IRE)(10) 3y d d MONTJEU  -  ELAFLAAK (GULCH) 56 JIMMY FORTUNE SIR ROBERT OGDEN ED DUNLOP 7,85 - 1 0
7 STEPPE DAUGHTER (IRE)(15) 3y d d STEPPE DANCER  -  CARMENCITA (ROCK OF GIBRALTAR) 56 OISIN MURPHY MR CHRIS VAN HOORN DENIS COAKLEY 7,20 - 14 0
8 OPUS TOO (IRE)(7) 3y d e LAWMAN  -  JEREZ (LAKE CONISTON) 58,5 SHELLEY BIRKETT MR A. DEE JULIA FEILDEN 23,05 - 7 0
9 MR GREENSPAN (USA)(5) 3y d e MR GREELEY  -  IN ESCROW (VINDICATION) 58,5 RICHARD HUGHES AXOM XLII RICHARD HANNON 1,70 - 4 77
10 MOOJANED (IRE)(4) 3y d e RAVEN'S PASS  -  MUFRADAT (DESERT PRINCE) 58,5 SAM HITCHCOTT MR ROBERT EMMANUEL DAI BURCHELL 6,00 - 13 0
MOUNT SHAMSAN(1) (Koşmaz)  4y d a DANEHILL DANCER  -  SHAMAIEL (LYCIUS) 63 RYAN MOORE MR ABDULLA AL KHALIF WILLIAM HAGGAS Koşmaz - 16 83
JACK BEAR(3) (Koşmaz)  3y d e JOE BEAR  -  COLINS LADY (COLONEL COLLINS) 58,5 MATTHEW LAWSON JOE BEAR RACING JONATHAN PORTMAN Koşmaz - 9 0
SEAMOUR (IRE)(8) (Koşmaz)  3y d e AZAMOUR  -  CHIFNEY RUSH (GRAND LODGE) 58,5 FERGUS SWEENEY MRS JACKIE CORNWELL JO CROWLEY Koşmaz - 12 0
PRAIRIE ROSE (GER)(12) (Koşmaz)  3y d d EXCEED AND EXCEL  -  PRAIRIE LILLI (ACATENANGO) 56 HARRY BENTLEY MRS J K POWELL & MRS OLLY STEVENS Koşmaz - 15 78
REMY(13) (Koşmaz)  3y d d ORATORIO  -  KRISTINA (KRIS) 56 RYAN POWELL FRANCONSON PARTNERS NICK LITTMODEN Koşmaz - 8 0
TINGA (IRE)(16) (Koşmaz)  3y a d GALILEO  -  TINGLING (STORM CAT) 56 JIM CROWLEY MR NURLAN BIZAKOV RALPH BECKETT Koşmaz - 11 82
 
İKİLİ(2/6) :8,55 t, SIRALI İKİLİ(6/2) :16,30 t, PLASE İKİLİ(2/14) :83,50 t, PLASE(2) :1,05 t, PLASE İKİLİ(6/14) :18,30 t, PLASE İKİLİ(2/6) :5,90 t, PLASE(6) :1,05 t, TABELA BAHİS(6/2/14/9) :116,73 t Çıkan 1 Atla:1,44 t Çıkan 2 Atla:0,85 t Çıkan 3 Atla:0,34 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(6/2/14/9) :2,89 t EFG:5

3. Koşu:21:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BALMORAL CASTLE(2) 5y d a ROYAL APPLAUSE  -  MIMITEH (MARIA'S MON) 62,5 NED CURTIS MR J. G. B. PORTMAN JONATHAN PORTMAN 1,20 - 8 73
2 BILLY BLUE (IRE)(7) 3y d e HIGH CHAPARRAL  -  SILK DRESS (GULCH) 59 WILLIAM BUICK MR R. VAN GELDER JOHN GOSDEN 2,65 - 2 75
3 CHORAL FESTIVAL(6) 8y d k PIVOTAL  -  CHOIRGIRL (UNFUWAIN) 59,5 WILLIAM CARSON MRS LIZ GARDNER JOHN BRIDGER 13,65 - 9 66
4 GANG WARFARE(8) 3y d e MEDICEAN  -  LIGHT IMPACT (FANTASTIC LIGHT) 58 JAMIE SPENCER PEARL BLOODSTOCK LTD OLLY STEVENS 4,25 - 6 73
5 CARRAIG ROCK(5) 4y d a BEAT HOLLOW  -  RIVERINE (RISK ME) 61 OISIN MURPHY PANGFIELD RACING III HUGHIE MORRISON 15,80 - 4 70
6 FLASHHEART (IRE)(1) DB  4y d a NAYEF  -  EMERALD PEACE (GREEN DESERT) 63,5 JIM CROWLEY MR GUY BROOK MARCUS TREGONING 7,45 - 10 75
7 NUBAR BOY(4) YP  7y a a COMPTON PLACE  -  OUT LIKE MAGIC (MAGIC RING) 61 GEORGE DOWNING MR PHIL SLATER IAN WILLIAMS 6,30 - 7 70
8 COULOIR EXTREME (IRE)(3) KG  4y k a VERGLAS  -  CHICA ROCA (WOODMAN) 61 RYAN MOORE MR C. E. STEDMAN GARY MOORE 15,80 - 5 70
9 MALACHIM MIST (IRE)(9) 3y k e DARK ANGEL  -  SIXFIELDS FLYER (DESERT STYLE) 58 RICHARD HUGHES MR MICHAEL DANIELS RICHARD HANNON 10,15 - 1 73
SCOPPIO DEL CARRO(10) DB (Koşmaz)  3y d e MEDICEAN  -  SADIE THOMPSON (KING'S BEST) 55,5 DAVID PROBERT MARTIN & VALERIE SLA ANDREW BALDING Koşmaz - 3 67
 
İKİLİ(2/7) :3,80 t, SIRALI İKİLİ(2/7) :5,85 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/7/6) :3,91 t Çıkan 1 Atla:0,38 t, PLASE(2) :1,45 t, PLASE İKİLİ(2/6) :23,70 t, PLASE İKİLİ(6/7) :20,10 t, PLASE(7) :1,10 t, PLASE İKİLİ(2/7) :8,70 t, 1. ÇİFTE(6/2) :4,60 t EFG:2

4. Koşu:21:55

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.851 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 POLYBIUS(5) 3y d e OASIS DREAM  -  FREEDONIA (SELKIRK) 59,5 TED DURCAN NIARCHOS FAMILY DAVID LANIGAN 1,80 - 9 83
2 LA TINTA BAY(8) 3y d d COMPTON PLACE  -  CUMANA BAY (DANSILI) 57 CAM HARDIE MR J. R. SHANNON RICHARD HANNON 14,85 - 6 78
3 MISSION APPROVED(1) 4y d a DANSILI  -  MOON SEARCH (RAINBOW QUEST) 62,5 RYAN MOORE AL SHAQAB RACING LUCA CUMANI 1,35 - 1 85
4 TAGULA NIGHT (IRE)(3) KG DB  8y a a TAGULA  -  CARPET LADY (NIGHT SHIFT) 61 ADAM KIRBY HUFFORD & PAPWORTH DEAN IVORY 3,65 - 8 82
5 SHUSHU SUGARTOWN (IRE)(9) 3y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  LANDELA (ALHAARTH) 52,5 SILVESTRE DE SOUSA MR N. MARTIN IAN WILLIAMS 12,85 - 2 68
6 SARANGOO(4) 6y d k PICCOLO  -  CRAIC SA CEILI (DANEHILL DANCER) 59,5 FERGUS SWEENEY LOCKSTONE BUSINESS S MALCOLM SAUNDERS 8,05 - 4 78
7 SACHA PARK (IRE)(6) 3y a e IFFRAAJ  -  SILICON STAR (STARBOROUGH) 59 RICHARD HUGHES MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD HANNON 5,25 - 5 82
ROCKSILLA(2) (Koşmaz)  4y d k ROCK OF GIBRALTAR  -  HOPE ISLAND (TITUS LIVIUS) 61 SEB SANDERS MOYNS PARK STUD CHRIS WALL Koşmaz - 3 82
NOVERRE TO GO (IRE)(7) YP (Koşmaz)  8y a a NOVERRE  -  UKRAINE VENTURE (SLIP ANCHOR) 59 STEVE DROWNE ROBERT & NINA BAILEY RONALD HARRIS Koşmaz - 7 77
 
İKİLİ(5/8) :17,45 t, SIRALI İKİLİ(5/8) :31,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/8/1) :10,72 t Çıkan 1 Atla:1,74 t, 2. ÇİFTE(2/5) :7,25 t EFG:1

5. Koşu:22:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1670 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 TIDES REACH (IRE)(6) 3y a d MASTERCRAFTSMAN  -  OYSTERMOUTH (AVERTI) 58,5 JAMES DOYLE MR D. J. DEER ROGER CHARLTON 1,40 - 7 72
2 ROYAL CONNECTION(7) 3y d d BAHAMIAN BOUNTY  -  FISADARA (NAYEF) 58 RICHARD HUGHES MR W. H. PONSONBY RICHARD HANNON 1,05 - 4 71
3 KEENE'S POINTE(9) 4y d a AVONBRIDGE  -  BELLE'S EDGE (DANEHILL DANCER) 56 TYLER SAUNDERS MRS PAUL ABBERLEY B. W. HILLS 3,50 - 6 59
EVIDENT (IRE)(1) (Koşmaz)  4y d a EXCELLENT ART  -  VESTAVIA (ALHAARTH) 63,5 WILLIAM BUICK MISS YVONNE JACQUES JEREMY NOSEDA Koşmaz - 2 75
SWEET MARTONI(2) (Koşmaz)  4y d k DUBAWI  -  SWEETNESS HERSELF (UNFUWAIN) 63,5 TOM QUEALLY LAVELL WILLIS WILLIAM KNIGHT Koşmaz - 1 75
SWORD OF THE LORD(3) (Koşmaz)  4y d a KHELEYF  -  BLUE ECHO (KYLLACHY) 63 ANDREA ATZENI SALEH AL HOMAIZI & I GEORGE MARGARSON Koşmaz - 9 74
EURATO (FR)(4) (Koşmaz)  4y a a MEDICEAN  -  DOUBLE GREEN (GREEN TUNE) 62 LIAM JONES GOOD BREED LIMITED JOHN SPEARING Koşmaz - 3 72
UNISON (IRE)(5) (Koşmaz)  4y d a JEREMY  -  EASTER SONG (RUBIANO) 62 SILVESTRE DE SOUSA MR J. P. CARRINGTON PETER MAKIN Koşmaz - 8 72
BOOGANGOO (IRE)(8) (Koşmaz)  3y d d ACCLAMATION  -  SPICE WORLD (SPINNING WORLD) 57,5 DAVID PROBERT MR RONALD DAVIES & M GRACE HARRIS Koşmaz - 5 70
 
İKİLİ(6/7) :1,05 t, SIRALI İKİLİ(6/7) :1,70 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/7/9) :0,52 t Çıkan 1 Atla:0,10 t Çıkan 2 Atla:0,10 t, 3. ÇİFTE(5/6) :4,50 t EFG:7

6. Koşu:22:55

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 2336 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.851 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SLEEPER(11) 3y d d RAIL LINK  -  GUERMANTES (DISTANT RELATIVE) 53 ANDREA ATZENI THE MILLENNIUM MADNE RALPH BECKETT 12,25 - 10 64
2 HIGH LOVE (IRE)(10) YP  3y d d HIGH CHAPARRAL  -  ALL EMBRACING (NIGHT SHIFT) 54 SILVESTRE DE SOUSA LAURENCE BELLMAN & D TOM DASCOMBE 9,90 - 5