Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:15:20

Şartlı , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
13.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 OVER REACTED (5) 2y d d PLANTEUR - IVORY STYLE (DESERT STYLE) 54 IORITZ MENDIZABAL F. MC NULTY/B. CHALM F. CHAPPET 1,05 - 3 0
2 THE PANTRY (IRE)(1) 2y k d ZEBEDEE - BREAK BREAD (BIG BAD BOB) 56,5 CHRISTOPHE SOUMILLON ATTILIO GIORGI A. GIORGI 3,30 - 2 0
3 CANOUVILLE (2) YP  2y d d AIR CHIEF MARSHAL - OUR DREAM QUEEN (OASIS DREAM) 55,5 CRISTIAN DEMURO GERARD AUGUSTIN-NORM P. SOGORB 6,75 - 5 0
4 LAMCHOPE (4) YP  2y d d CAPTAIN CHOP - SELAM (TERTULLIAN) 55,5 MAXIME GUYON PASSION RACING CLUB Y. BARBEROT 3,70 - 4 0
5 MARINA PALACE (3) 2y d d PALACE EPISODE - MARINERS DOLL (KING CHARLEMAGNE) 55,5 GREGORY BENOIST A. JUNK S A. JUNK 12,45 - 1 0
 
SIRALI İKİLİ(5/1) :2,20 t

2. Koşu:15:50 PRIX HOCQUART LONGINES

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
74.100

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ICE BREEZE (GB) (1) 3y d e NAYEF - WINTER SILENCE (DANSILI) 58 VINCENT CHEMINAUD KHALID ABDULLAH P. BARY 2,75 %26(2) 5 98
2 SHAKEEL (2) 3y d e DALAKHANI - SHAMIYRA (MEDICEAN) 58 CHRISTOPHE SOUMILLON S.A. AGA KHAN A.DE ROYER DUPRE 2,60 %12(5) 1 97
3 FALCON WINGS (GB) (4) 3y d e NATHANIEL - CAST IN GOLD (ELUSIVE QUALITY) 58 OLIVIER PESLIER MUTEB BIN ABDULLAH N. CLEMENT 2,65 %16(4) 2 95
4 MASK OF TIME (IRE) (3) 3y d e HOLY ROMAN EMPEROR - MISSION SECRETE (GALILEO) 58 PIERRE-CHARLES BOUDOT BALLYMORE THOROUGHBR A. FABRE 1,30 %29(1) 3 105
5 GALIPAD (GB) (5) 3y d e GALILEO - NEVER GREEN (HALLING) 58 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE A. FABRE 8,00 %17(3) 4 99
 
1. ÇİFTE(5/1) :2,75 t

3. Koşu:16:25 PRIX BERTRAND DU BREUIL LONGINES

Açık , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
40.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 TAAREEF (USA)(1) 4y a a KITTEN'S JOY - SACRED FEATHER (CARSON CITY) 59 IORITZ MENDIZABAL HAMDAN AL MAKTOUM JC. ROUGET 8,05 %12(4) 1 111
2 ZELZAL (2) 4y d a SEA THE STARS - OLGA PREKRASA (KINGMAMBO) 57 GREGORY BENOIST AL SHAQAB RACING JC. ROUGET 1,35 %39(1) 4 119
3 SIYOUSHAKE (IRE) (7) 5y d k SIYOUNI - SHAKEYOURBODY (GIANT'S CAUSEWAY) 56,5 STEPHANE PASQUIER ROY RACING/A. MORLEY F. HEAD 4,30 %20(2) 3 111
4 BLACK MAX (3) 4y d a FUISSE - OKAPINA (OKAWANGO) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT ECURIE HARAS DE QUET HA. PANTALL 4,35 %4(6) 7 104
5 ZALAMEA (IRE) (6) 4y d a LOPE DE VEGA - TANZANIA (ALZAO) 57 EDDY HARDOUIN TORSTEN RABER MLLE C. FEY 25,65 %3(7) 5 93
6 KOURKAN (5) 4y d a AMERICAN POST - KOURKA (KEOS) 57 CHRISTOPHE SOUMILLON SUC. HENRI DE LA CHA JM. BEGUIGNE 2,20 %17(3) 2 109
7 NORDIC DREAM (IRE)(4) 4y d a DREAM AHEAD - NYRAMBA (NIGHT SHIFT) 57 VINCENT CHEMINAUD GESTUT AMMERLAND A. FABRE 5,15 %5(5) 6 106
 
SIRALI İKİLİ(1/2) :36,90 t, İKİLİ(1/2) :5,25 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/2/7) :65,67 t

4. Koşu:17:05 PRIX DE DIANE LONGINES

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
571.400

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SENGA (USA)(5) 3y d d BLAME - BETA LEO (A P INDY) 57 STEPHANE PASQUIER FLAXMAN STABLES IREL P. BARY 6,30 %4(7) 8 108
2 SISTERCHARLIE (IRE) (16) 3y d d MYBOYCHARLIE - STARLET'S SISTER (GALILEO) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT WHITE BIRCH FARM/MME HA. PANTALL 19,05 %4(6) 6 102
3 TERRAKOVA (IRE) (15) 3y d d GALILEO - GOLDIKOVA (ANABAA) 57 MAXIME GUYON WERTHEIMER & FRERE F. HEAD 4,05 %14(3) 4 104
4 SHUTTER SPEED (GB)(1) 3y d d DANSILI - PHOTOGRAPHIC (OASIS DREAM) 57 LANFRANCO DETTORI KHALID ABDULLAH J. GOSDEN 1,55 %31(1) 14 108
5 TURF LAUREL (IRE)(13) 3y a d FOOTSTEPSINTHESAND - DAME D'HONNEUR (TEOFILO) 57 CRISTIAN DEMURO TAKAYA SHIMAKAWA S. KOBAYASHI 86,80 %1(11) 13 99
 
İKİLİ(5/16) :143,95 t, SIRALI İKİLİ(5/16) :489,30 t, PLASE İKİLİ(5/15) :35,50 t, PLASE İKİLİ(15/16) :26,30 t, PLASE(5) :5,10 t, PLASE İKİLİ(5/16) :91,40 t, PLASE(16) :5,70 t, TABELA BAHİS(5/16/15/1) :4.144,71 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(5/16/15/1) :5,52 t, 2. ÇİFTE(1/5) :128,20 t

5. Koşu:17:45

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
25.850

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 SOLEIL D'OCTOBRE (2) 3y d e GREAT JOURNEY - MARIE OCTOBRE (DAYLAMI) 58,5 FRANCK BLONDEL SERGE FRANCOIS R. MARTENS 9,45 %6(8) 5 83
2 GOUREL (3)   3y d e LE HAVRE - RACEMATE (HURRICANE RUN) 58,5 CRISTIAN DEMURO GERARD AUGUSTIN-NORM F. ROHAUT 7,80 %10(2) 9 83
3 SAPHIRIUS (5) 3y k e JUKEBOX JURY - SCAMANDER (PRIMO DOMINIE) 58 TONY PICCONE STALL PS-RACING MME C. BOCSKAI 3,30 %11(3) 2 82
4 DEE BLERE (4) 3y a d HARBOUR WATCH - SISTER SWANK (SKIP AWAY) 58 CHRISTOPHE SOUMILLON PIERRE SECNAZI F. ROHAUT 13,70 %7(6) 12 82
5 KING JADE (14) YP  3y k e KENDARGENT - JADE COLOUR (PEINTRE CELEBRE) 56 JULIEN AUGE GUY PARIENTE S. KOBAYASHI 34,50 %1(15) 6 77
6 NAHUEL (GB) (7) 3y d e MR SIDNEY - SINGING MACHINE (ROSSINI) 57,5 VINCENT CHEMINAUD ALAIN LOUIS-DREYFUS M. DELZANGLES 3,80 %18(1) 10 81
7 A HEAD AHEAD (GER) (1) 3y d e MAKFI - ALLEGRO VIVACE (MUHTATHIR) 59 THIERRY THULLIEZ P. BONNIFAIT/A. ANDR Y. GOURRAUD 6,75 %4(11) 8 84
8 GOLDEN RAJSA .(13) 3y k d RAJSAMAN - GOLDEN CLOU (KENDOR) 56 MICKAEL BARZALONA SCEA . ECURIE BADER HA. PANTALL 11,20 %4(12) 7 77
9 BHAGEERATHI (IRE) (8) 3y k d MOTIVATOR - BABYLA (LINAMIX) 57 PIERRE-CHARLES BOUDOT MME ANDRE FABRE A. FABRE 3,05 %7(7) 14 80
10 AGAMI (6) 3y d d FOOTSTEPSINTHESAND - ITASCA (DYLAN THOMAS) 58 GREGORY BENOIST MISE DE MORATALLA M. DELZANGLES 6,75 %9(4) 1 82
11 IFIANDRA (GB) (11) 3y d d FALCO - SKIA (MOTIVATOR) 56 OLIVIER PESLIER ECURIE MATHIEU OFFEN C. LAFFON-PARIAS 10,15 %8(5) 16 77
12 SUNDAY WINNER (16) 3y k e SUNDAY BREAK - LISZTOMANIA (HALLING) 55 ANTOINE COUTIER COLLIN/ ARIAS/ MAQUE Y. GOURRAUD 13,45 %2(13) 4 75
13 QUEEN'S OF MARSHAL (10) 3y d d AIR CHIEF MARSHAL - QUEEN'S GARDEN (KINGMAMBO) 56 EDDY HARDOUIN ROB. COLLET S ROB. COLLET 37,35 %2(14) 11 77
14 ZAIN GOLD (12) 3y d e ATLANTIC WAVES - SLEEK GOLD (DANSILI) 56 STEPHANE PASQUIER JABER ABDULLAH N. CLEMENT 15,10 %5(10) 13 77
15 CANDOS (15)   3y d e RAJSAMAN - SCAPEGRACE (CAPE CROSS) 55,5 AURELIEN LEMAITRE GERARD AUGUSTIN-NORM E. LELLOUCHE 7,80 %1(2) 3 76
16 OPERATOR (9) 3y a e CIMA DE TRIOMPHE - RESPECTED (INVINCIBLE SPIRIT) 56,5 IORITZ MENDIZABAL JAN ROMEL F. VERMEULEN 8,05 %6(9) 15 78
 
[(3)GOUREL ,(15)CANDOS ] eküridir.
İKİLİ(2/3) :33,70 t, SIRALI İKİLİ(2/3) :111,90 t, PLASE(2) :6,30 t, PLASE İKİLİ(3/5) :18,90 t, PLASE(3) :2,65 t, PLASE İKİLİ(2/3) :22,20 t, PLASE İKİLİ(2/5) :45,40 t, TABELA BAHİS(2/3/5/4) :527,97 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(2/3/5/4) :7,23 t, 3. ÇİFTE(5/2) :142,50 t

6. Koşu:18:25 QATAR DERBY

Açık , 4 Yaşlı Araplar, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
75.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NAFEES (6) 4y d a AZADI - VIVAMARIA (NJEWMAN) 58 OLIVIER PESLIER ECURIES ROYALES D'OM CH. GOURDAIN 2,60 %49(1) 10 117
2 AHZAR (9) 4y d a MUNJIZ - FRASQUITHA (DORMANE) 58 CHRISTOPHE SOUMILLON JEAN-MARC DE WATRIGA D. WATRIGANT 11,30 %5(6) 3 110
3 BANDAR (10)   4y a a MUNJIZ - DAHWA (TIDJANI) 58 IORITZ MENDIZABAL YAS HORSE RACING MAN F. SANCHEZ 4,10 %12(3) 5 112
4 DAHHAM (11)   4y a a MAHABB - FANAR (AKBAR) 58 MICKAEL BARZALONA YAS HORSE RACING MAN D. GUILLEMIN 4,10 %2(3) 11 112
5 AL MOUNTEZE MONLAU (4) 4y a a NASHWAN AL KHALIDIAH - TADRI (SAKLAWI JADRANE) 58 JEAN-BERNARD EYQUEM MME MARIE ANGE BOURD MME JF. BERNARD 33,95 %6(5) 6 112
6 MOTRAG (3) KG   4y k a AMER - DIGAMA (AL SAKBE) 58 JEROME CABRE AL SHAQAB RACING T. FOURCY 1,20 %12(2) 12 113
7 JABAL KASSYOUN (2)   4y k a BURNING SAND - JAKKARTA (KESBEROY) 58 JULIEN AUGE AL SHAQAB RACING T. FOURCY 1,20 %1(2) 9 107
8 MY FIRST GENERAL (8) YP  4y k a GENERAL - DESIRAMA (DARIKE) 58 ANTOINE HAMELIN PATRICE NICOLET A.DE MIEULLE 16,95 %1(9) 8 94
9 DIVA DU PAON(12) 4y a k MUNJIZ - JADE DU PAON (DORMANE) 56 FRANCK BLONDEL ABDULLAH AL ATTIYAH D. WATRIGANT 15,10 %6(4) 7 104
10 DIESE (7) 4y d a GENERAL - DIVANA (DORMANE) 58 CRISTIAN DEMURO OLIVIER MATERNE A.DE MIEULLE 5,20 %2(8) 1 0
11 LIGHTFEET (HOL) (5) 4y k a MURHIB - NOUGATINNE (NOUGATIN) 58 MARVIN SUERLAND MME DIANA DORENBERG MME D. DORENBERG 7,15 %2(7) 2 97
12 AL AFREET (1) KG   4y k a AMER - AZIZA D'AROCO (DORMANE) 58 FALEH BUGHENAIM AL SHAQAB RACING T. FOURCY 1,20 %3(2) 4 97
 
[(3)MOTRAG ,(2)JABAL KASSYOUN ,(1)AL AFREET ],[(10)BANDAR ,(11)DAHHAM ] eküridir.
İKİLİ(6/9) :12,80 t, SIRALI İKİLİ(6/9) :14,75 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/9/10) :8,35 t, PLASE(9) :1,30 t, PLASE İKİLİ(6/9) :15,70 t, PLASE(6) :1,05 t, PLASE İKİLİ(6/10) :3,90 t, PLASE İKİLİ(9/10) :18,40 t, 4. ÇİFTE(2/6) :21,50 t

7. Koşu:19:08

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 2100 Çim

 

Ikramiye:

1.)
13.160

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DRAMATIST (5)   3y a e MUHTATHIR - STREET KENDRA (KENDOR) 58 CRISTIAN DEMURO ROBERT NG A&G. BOTTI 3,45 %9(1) 11 73
2 JACKSUN (9) KG  3y a e ZAMBEZI SUN - JACKANORY (MARCHAND DE SABLE) 56 MAXIME GUYON MICHAEL FIGGE M. FIGGE 3,05 %10(4) 10 69
3 MIDNIGHT EXPRESS(15)   3y d d MYBOYCHARLIE - HIGH WILL (HIGH CHAPARRAL) 54 EDDY HARDOUIN MME KERSTIN BABEL MI GE. MIKHALIDES 12,05 %1(11) 2 64
4 EFICHOPE(3) YP  3y d d DEPORTIVO - ACROLEINE (INDIAN ROCKET) 58 MICKAEL BARZALONA MARC-ELIE UZAN R. LE GAL 13,45 %4(12) 5 73
4 LIE HIGH (4) 3y d e RIP VAN WINKLE - SANDY LIGHT (FOOTSTEPSINTHESAND) 58 GERALD MOSSE E. SAINT-MARTIN S E. SAINT-MARTIN 3,25 %11(3) 15 73
6 MONEY ROYALE (IRE) (1) 3y d d CAPE CROSS - LUNA ROYALE (ROYAL APPLAUSE) 59 THEO BACHELOT ECURIE DES MONNAIES Y. BARBEROT 4,55 %10(5) 9 75
7 PONTREV (7) 3y d e AIR CHIEF MARSHAL - PARALLEL BLOSSOM (SLICKLY) 57 STEPHANE PASQUIER JOSE JOAQUIM TEIXEIR S. JESUS 11,75 %2(13) 8 71
8 SANTA VALENTINA (8) 3y k d STORMY RIVER - LANCIANA (ACATENANGO) 56,5 FRANCK BLONDEL MME D. XOUAL/ECURIE Y. BARBEROT 10,50 %5(9) 12 70
9 ANGE OU DEMON (2) 3y d e DARK ANGEL - ADAMANTINA (MUHTATHIR)