PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:16:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2700 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NOLIVER (4) KG  4y d g SILVER FROST - NOLIEN (NAYEF) 57,5 PIERRE BAZIRE PHILIPPE LATOUR F. VERMEULEN 5,25 - 1 59
2 LIBERTE ABSOLUE (8) KG  4y d k OLYMPIC GLORY - FENELLA'S LINK (LINAMIX) 53 ALISON MASSIN REMY DUPUY-NAULOT C&Y. LERNER 2,30 - 3 62
3 BIRTHDAY TIC (5) 4y k g WALDPARK - BIRTHDAY TREAT (MARTALINE) 57,5 MICKAEL BERTO PATRICE LENOGUE P. LENOGUE 18,75 - 6 53
4 AMARIGOOD (3) 4y d k AMARILLO - REALLY GOOD (KINGSALSA) 57,5 EMMANUEL ETIENNE D.MIQUEL/E.THUEUX/A. E. THUEUX 9,20 - 7 52
5 MORNE ROUGE (2) YP  4y a g HUNTER'S LIGHT - LINGREVILLE (LE HAVRE) 57,5 YOHANN BOURGOIS LOUIS CLAIR CRANE R. CHOTARD 13,60 - 8 62
6 HERMES FLEURY (6) 4y d g SIRZANE - ANOMANE (LINDA'S LAD) 56 STEPHANE LAURENT FLORENCE CHENU F. CHENU 16,45 - 4 48
7 SHE'S A UNICORN (GB) (1) KG  4y d k GARSWOOD - SHATTER (MR. GREELEY) 58 PERRINE CHEYER FEEL GOOD HORSE RACI L. ROVISSE 2,80 - 5 69
8 HONEYQUEEN (7) 4y a k NO RISK AT ALL - MARTHAMIA (TIMBOROA) 56 QUENTIN PERRETTE MM G.REILLE-VEILLEDE BUTEL & BEAUNEZ 6,25 - 2 64
 
İKİLİ(4/8) :6,15 t, SIRALI İKİLİ(4/8) :13,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(4/8/5) :31,98 t, PLASE(4) :1,35 t, PLASE(8) :1,20 t

2. Koşu:17:05 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1800 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 WILD BUSH (2) 4y y g ANODIN - INTO THE WILD (GREAT JOURNEY) 53,5 SOPHIE CHUETTE F.NESA CH. AUBERT 18,80 %6(6) 5 62
2 MOREMI (6) KG  4y a g KHELEYF - MEPHALA (MUHAYMIN) 57,5 THEO BACHELOT TROIS MILLE S. CERULIS 4,85 %13(4) 8 63
3 GOLD ACCENT (1) KG  4y a k KHELEYF - BOLD MISTRESS (PEINTRE CELEBRE) 58 PIERRE BAZIRE JAN ROMEL F. VERMEULEN 3,00 %24(1) 7 75
4 RASHWAN (7) 4y d g INTELLO - RETINA (DASHING BLADE) 52,5 CLEMENT GUITRAUD FRIEDRICH HODEL Y. BARBEROT 13,90 %5(7) 4 63
5 ALL OR NOTHING (3) 4y d g DABIRSIM - CINDY BOULD (HIGH CHAPARRAL) 54 HUGO LEBOUC J-P. PHILIPPOT / GRO A. FOUASSIER 5,70 %15(3) 9 66
6 GANOUV (IRE) (4) YP  4y d g SWISS SPIRIT - SUSTAIN (ZAMINDAR) 55 BENJAMIN MARIE GERARD MIMOUNI E. THUEUX 17,35 %3(8) 2 53
7 SOFT MELODY (GB) (9) 4y a k NEW APPROACH - IHSAS (RAHY) 54,5 VINCENT CHEMINAUD NBH RACING HA. PANTALL 2,60 %21(2) 1 63
8 CINQUANTE ET UN (8) 4y d g JUKEBOX JURY - PASTIS (LORD OF ENGLAND) 54,5 ALISON MASSIN J. BISSON/AS & D. AL AS&D. ALLARD 26,05 %1(9) 3 53
9 SHISO (IRE) (5) 4y d k SIR PRANCEALOT - MARIA MONTEZ (PICCOLO) 56 HUGO BESNIER MARKUS SCHIEBINGER R. ROHNE 8,85 %11(5) 6 67
 
İKİLİ(2/6) :40,40 t, SIRALI İKİLİ(2/6) :130,50 t, 1. ÇİFTE(4/2) :58,00 t

3. Koşu:17:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 1800 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 HOT SUMMER (2) 5y d g SOMMERABEND - AMERICAN NIZZY (AMERICAN POST) 59,5 PAULINE DOMINOIS NADIA MICHAUD L. ROVISSE 5,05 %18(3) 4 67
2 MARBOOT (IRE) (1) KG  5y a g SHOWCASING - CAFETIERE (IFFRAAJ) 61 CLEMENT GUITRAUD G.BARBARIN/O.BROCHAR S. CERULIS 2,35 %21(1) 6 73
3 TIME TO FLY (3) YP  6y d a WOOTTON BASSETT - ALPINETTE (PYRAMUS) 59 PIERRE BAZIRE BERNARD GIRAUDON F. VERMEULEN 3,90 %21(2) 3 69
4 MASETTO (5) YP  5y d g MAYSON - ACACALIA (RANSOM O'WAR) 57,5 CYRILLE STEFAN JANINA BURGER C. FEY 6,10 %13(4) 9 67
5 SOSOFT (7) YP  5y d a PIVOTAL - SOFT LIPS (RAHY) 56 STEPHANE LAURENT CARLOS LAFFON-PARIAS C. LAFFON-PARIAS 22,45 %3(8) 5 63
6 RAISE THE STAKES (11) KG  7y d k SAGEBURG - RAISE A MIND (ZAMINDAR) 54,5 QUENTIN PERRETTE ECURIE PIGONI M&M R. CHOTARD 17,40 %6(6) 8 58
7 JASNIN (8) KG  9y k g PALACE EPISODE - JAILLISSANTE (VERGLAS) 56 YOHANN BOURGOIS GUIDO-WERNER-HERMANN W. HICKST 19,45 %4(7) 7 61
8 CALVIN (4)   8y d g WHIPPER - CELESTINA AGOSTINO (STREET CRY) 58 JEREMY MOISAN JEAN-CHRISTOPHE BERT JC. BERTIN 7,20 %9(5) 11 67
9 CARRY OUT (6) 9y d g AIR CHIEF MARSHAL - RESPITE (PIVOTAL) 54,5 ALISON MASSIN AS&D. ALLARD AS&D. ALLARD 22,90 %2(9) 2 52
10 CROP OVER QUEEN (9)   5y d k PLANTEUR - CAPANNACCE (LAHIB) AURENT, H. TASSIN 54,5 EBBE VERHESTRAETEN JEAN-CHRISTOPHE BERT JC. BERTIN 7,20 %2(5) 1 39
11 WE LOVE (10) 5y k k KANDAHAR RUN - WILDSPITZE (STERNKOENIG) 53 SOPHIE CHUETTE FLORENCE CHENU F. CHENU 17,40 %1(10) 10 51
 
[(4)CALVIN ,(9)CROP OVER QUEEN ] eküridir.
1. 3'LÜ GANYAN(4/2/2) :59,15 t, İKİLİ(1/2) :8,45 t, SIRALI İKİLİ(2/1) :18,05 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/1/3) :8,86 t, PLASE(1) :1,60 t, PLASE(2) :2,15 t, PLASE İKİLİ(1/2) :4,50 t, PLASE İKİLİ(1/3) :3,30 t, PLASE İKİLİ(2/3) :4,50 t, 2. ÇİFTE(2/2) :101,40 t

4. Koşu:18:05

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 INVIOLABLE SPIRIT (IRE) (9) 6y d g ZEBEDEE - MEDISKA (MEDICEAN) 57 STEPHEN HELLYN DELPHINE DE WULF D. DE WULF 10,20 %9(6) 1 55
2 JILBAAB (GB) (11) 5y d g HAVANA GOLD - SAND DANCER (FOOTSTEPSINTHESAND) 56,5 PIERRE BAZIRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 5,15 %16(3) 2 53
3 SHAKE ME HANDY (GB) (2) 6y k g EASTERN ANTHEM - CLORIDJA (INDIAN RIDGE) 62,5 AURELIEN LEMAITRE DAVID BOND S. CERULIS 3,10 %19(1) 8 66
4 ACHILLE DES AIGLES (10) YP  7y a g SIYOUNI - KIVA DES AIGLES (ENRIQUE) 55 CORALIE PACAUT CORINE BARANDE BARBE C. BARANDE BARBE 13,30 %11(4) 6 53
5 TENORIO (5) KG  8y d a DOBBY ROAD - SURTSEY (ANABAA BLUE) 60 THEO BACHELOT VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 18,20 %4(9) 11 62
6 SNOOZY SIOUX (IRE) (8) YP  7y d k SLEEPING INDIAN - CASTALIAN SPRING (OASIS DREAM) 58,5 FABIEN LEFEBVRE NICOLE MOONS N. MOONS 14,65 %4(8) 5 57
7 ROYAL VATI (6) YP  8y d g KINGSALSA - REINE DE VATI (TAKE RISKS) 58 DELPHINE SANTIAGO ECURIE DE PARTAGE GA C. NICOT 2,75 %17(2) 3 60
8 MINIKING (4) KG  8y d g KINGSALSA - MINI PENNY (PENNEKAMP) 58 HUGO LEBOUC JEAN-LOUIS MANOURY A. FOUASSIER 11,85 %9(5) 7 62
9 SLICKTEG (3) YP  6y y a SLICKLY - TEGAN (CAPE CROSS) 61,5 TRISTAN BARON DANIEL DUMOULIN M. ROSSEEL 20,85 %2(11) 10 64
10 SEQANIA (GB) (1) KG  6y d k EQUIANO - SINGUNA (BLACK SAM BELLAMY) 64 LEA BAILS STALL C.T. OLYMPIA B. HELLIER 12,60 %6(7) 4 74
11 HAPPY DREAM (ITY) (7) KG  7y d g BLU AIR FORCE - HAPPY SUE (CITY ON A HILL) 59 MICKAEL BERTO CLAUDE FOELLER J. PARIZE 19,45 %4(10) 9 59
 
İKİLİ(9/11) :15,70 t, SIRALI İKİLİ(9/11) :32,65 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/11/2) :49,43 t, PLASE(11) :1,20 t, PLASE(9) :1,25 t, PLASE İKİLİ(2/11) :6,60 t, PLASE İKİLİ(2/9) :42,60 t, PLASE İKİLİ(9/11) :8,00 t, 3. ÇİFTE(2/9) :70,90 t

5. Koşu:18:35 SATIŞ KOŞUSU

Şartlı , 4 ve Yukarı İngilizler, kg, 2700 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.500

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LINSOUMIS (2) YP  7y d g SINNDAR - CORTIGUERA (OASIS DREAM) 55,5 JULES MOBIAN A.PINOT/J-C BOUBERT P. DECOUZ 4,75 %10(3) 9 72
2 HEXIS (IRE) (5) KG   7y d a HENRYTHENAVIGATOR - HUNZA DANCER (DANEHILL DANCER) 57,5 JEROME CLAUDIC DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 4,55 %11(2) 6 57
3 FAMOUS LINE (11) 5y k k MONTMARTRE - CITY CHARM (ELUSIVE CITY) 53 AUGUSTIN MADAMET ECURIE VICTORIA DREA JPH. DUBOIS 19,65 %2(10) 3 59
4 VASY SAKHEE (8) KG   8y d k SAKHEE - VASY FLEUR DE ROY (BALLEROY) 56 TRISTAN BARON DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 4,55 %2(2) 11 64
5 GLYSANDRINE (IRE) (12) YP  5y d k DABIRSIM - GLOOMY SUNDAY (SINGSPIEL) 54,5 THEO BACHELOT VAN DER LINDEN/OELER MF. WEISSMEIER 2,15 %59(1) 1 68
6 CORAL BOY (6) KG  5y a g LORD OF ENGLAND - MISS CORAL (BIG SHUFFLE) 56 JEREMIE MONTEIRO MICHAEL PETER REICHS M. NIGGE 8,40 %4(4) 4 57
7 LINARDO (GB) (3) KG  8y d g HIGH CHAPARRAL - LADY LINDA (TORRENTIAL) 56,5 CLEMENT GUITRAUD GILLES BARBARIN S. CERULIS 20,50 %3(8) 5 64
8 PARIS PARIS (GER) (7) 6y d k MANDURO - PEARL OF LOVE (SHOLOKHOV) 56 SEBASTIEN MAILLOT FRANCOIS BELMONT F. BELMONT 10,45 %3(5) 12 66
9 ZOE LA GRIBOUILLE (1) 7y k SIYOUNI - ZALGA (SAGACITY) 55,5 ESTELLE FONTAINE DAVID WINDRIF D. WINDRIF 21,40 %2(9) 2 57
10 MEHYT (9) YP   6y d g MUHTATHIR - DELTA DU NIL (VERGLAS) 56 CYRILLE STEFAN GERARD QUERE & SEVER S. QUERE 16,85 %2(6) 10 37
11 SHARQI (IRE) (4) 5y a k KITTEN'S JOY - ROSBY WAVES (DISTORTED HUMOR) 57,5 FABIEN LEFEBVRE CAENEPEEL/LEGRAND F. CAENEPEEL 8,40 %3(7) 8 51
12 RESOUDJA (10)   5y k g RAJSAMAN - DELTA DU NIL (VERGLAS) 56 STEPHANE BREUX GERARD QUERE & SEVER S. QUERE 16,85 %1(6) 7 40
 
[(5)HEXIS (IRE) ,(8)VASY SAKHEE ],[(9)MEHYT ,(10)RESOUDJA ] eküridir.
İKİLİ(2/5) :17,75 t, SIRALI İKİLİ(2/5) :34,05 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/5/11) :130,76 t, PLASE(2) :1,85 t, PLASE(5) :3,05 t, PLASE İKİLİ(2/11) :55,40 t, PLASE İKİLİ(2/5) :15,30 t, PLASE İKİLİ(5/11) :42,00 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(2/5/11/8/12) :1.233,89 t, 4. ÇİFTE(9/2) :74,40 t

6. Koşu:19:05

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
6.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 COOL REFLECTION (IRE) (2) YP  5y d g SHOWCASING - MISS LACEY (DIKTAT) 59,5 FABIEN LEFEBVRE STAL VIE EN ROSE S. LANSLOTS 4,65 %15(3) 3 51
2 SHOT IN THE DARK (6) 8y d g DARK ANGEL - VELVET REVOLVER (MUJAHID) 56,5 MARIE VELON LAURENT CENDRA L. CENDRA 5,15 %18(2) 9 46
3 ASTURIAS ROAD (4) KG   5y d g DOBBY ROAD - DOHIBANE (DANEHILL) 58,5 THEO BACHELOT VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 2,75 %28(1) 5 48
4 EMPIRIC (GB) (1) 8y d g HOLY ROMAN EMPEROR - SIERRA SLEW (FANTASTIC LIGHT) 57 PERRINE CHEYER ERIC BERNHARDT E. BERNHARDT 4,85 %12(4) 1 51
5 FLYING DANDY (IRE) (11) YP  5y d a DANDY MAN - DOUBLE VIE (TAGULA) 51 LEA BAILS GEERT VERHEYE G. VERHEYE 14,55 %1(8) 4 33
6 MUGUETTE GIRL (8) 5y d k PENNY'S PICNIC - SAFE STEPS (FOOTSTEPSINTHESAND) 53 BENJAMIN MARIE JEAN-PHILIPPE SAUVAG JP. SAUVAGE 27,70 %1(9) 8 40
7 KILLING JOKE (10) KG  7y y g SAGEBURG - ZANYEVA (OASIS DREAM) 52 DELPHINE SANTIAGO JEAN-PIERRE VANDEN H R. ROELS 13,10 %2(7) 11 37
8 DOBBY FIRST (5) KG   8y d a DOBBY ROAD - MY FIRST LOVE (NORTHERN CRYSTAL) 58,5 GERALD MOSSE VALERIE DISSAUX V. DISSAUX 2,75 %3(1) 6 48
9 HELLO IS YOU (7) 5y d g ANODIN - YOUNG MAJESTY (MARIA'S MON) 54,5 MEGANE PESLIER R R RACING R. ROELS 13,05 %5(6) 10 46
10 GHOR (9) KG  13y a g GOLD AWAY - PRAGMATICA (INCHINOR) 51,5 SOPHIE TISON LAETICIA CARMELIET D. VAN DYCK 9,00 %8(5) 2 40
LA MIRADA (3) KG (Koşmaz)  5y d k DOBBY ROAD - SURTSEY (ANABAA BLUE) 59 HUGO BESNIER MICHELE CAZAUBON V. DISSAUX Koşmaz 9,90 %7(10) 7 49
 
[(4)ASTURIAS ROAD ,(5)DOBBY FIRST ] eküridir.
İKİLİ(2/6) :11,45 t, SIRALI İKİLİ(2/6) :17,90 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/6/4) :8,98 t Çıkan 1 Atla:1,78 t, PLASE(2) :3,15 t, PLASE(6) :1,35 t, PLASE İKİLİ(2/4) :3,40 t, PLASE İKİLİ(2/6) :9,00 t, PLASE İKİLİ(4/6) :3,50 t, 5. ÇİFTE(2/2) :20,90 t AGF:4,5

7. Koşu:19:35

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1200 Sentetik

 

Ikramiye:

1.)
8.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THROTTLE CONTROL (IRE) (10) 4y k k ZEBEDEE - TRISARA (EXCEED AND EXCEL) 51 LEA BAILS LAURA HAAZE N. LANTSOGHT 7,40 %8(6) 2 46
2 BUTI (6) KG  4y d g ELUSIVE CITY - JOLIE - BELLE (ORATORIO) 56 GERALD MOSSE A. PIERINI/G. BIETOL G. BIETOLINI 3,50 %24(1) 5 57
3 ELWIND (1) 4y d k SOMMERABEND - AQUAVENUS (ELUSIVE CITY) 61,5 MEGANE PESLIER RPG BLOODSTOCK A&G. BOTTI 5,80 %16(3) 8 76
4 LADYSANE (4) KG  4y d k DABIRSIM - LADY ANOUCHKA (VETTORI) 60 THEO BACHELOT HEINRICH TOENNIES-FI J. BOISNARD 4,70 %19(2) 1 66
5 ALKAID (5) YP  4y d g SOMMERABEND - MAHYARA (LOMITAS) 56,5 MARIE VELON SCUDERIA ALLEV.IL QU G. BIETOLINI 4,00 %15(4) 7 62
6 BLACK MORNING (GB) (3) KG  4y d k DUE DILIGENCE - BRIGHT MORNING (STORM CAT) 63,5 PIERRE BAZIRE BERNARD GIRAUDON F. VERMEULEN 11,15 %10(5) 10 74
7 ASPASIA (7) 4y d k ZANZIBARI - AIR BAG (POLIGLOTE) 51,5 CORALIE PACAUT CORINE BARANDE BARBE C. BARANDE BARBE 10,40 %4(7) 11 51
8 JAYADEEVA (11) KG  4y d g KHELEYF - DAME CAPRICE (BERING) 49,5 DELPHINE SANTIAGO STAL GUSKY G. COURBOT 35,30 %2(8) 9 44
9 POSED (9) KG  4y d k ZOFFANY - COOL AND COMPOSED (BUDDHA) 50,5 EBBE VERHESTRAETEN FABIEN COSSOU FR. COSSOU 11,70 %1(10) 4 48
10 PICCATA (8) 4y d k SOMMERABEND - WALDESLUST (MEDICEAN) 50,5 BENJAMIN MARIE NICOLE MOONS N. MOONS 12,95 %1(9) 6 48
ASCOT JUNGLE (IRE) (2) (Koşmaz)  4y a k BUNGLE INTHEJUNGLE - RED RED ROSE (PICCOLO) 64 . C. BOUTIN C. BOUTIN Koşmaz %0(11) 3 75
 
7'Lİ PLASE(4,8/2,6/1,2/9,11/2,5,8/2,6/2,6,10) :117,69 t, 6'LI GANYAN(2/2/9/2/2/10) :22.299,87 t, 5'Lİ GANYAN(2/9/2/2/10) :924,00 t, 4'LÜ GANYAN(9/2/2/10) :425,42 t, 2. 3'LÜ GANYAN(2/2/10) :76,03 t, İKİLİ(6/10) :17,35 t, SIRALI İKİLİ(10/6) :44,20 t, ÜÇLÜ BAHİS(10/6/1) :45,62 t, PLASE(10) :1,05 t, PLASE(6) :1,05 t, PLASE İKİLİ(1/10) :7,30 t, PLASE İKİLİ(1/6) :7,10 t, PLASE İKİLİ(6/10) :7,40 t, 6. ÇİFTE(2/10) :46,15 t AGF:6
Dağıtılacak Tutarlar
7'Lİ PLASE : 17.890 t,
6'LI GANYAN : 156.099 t,
5'Lİ GANYAN : 96.096 t,
4'LÜ GANYAN : 25.526 t,
1. 3'LÜ GANYAN : 6.567 t,
2. 3'LÜ GANYAN : 13.080 t,