Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:18:50

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1060 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 VISIONARY (IRE)(5) 2y d e DREAM AHEAD  -  AVODALE (LAWMAN) 59,5 JAMIE SPENCER MR KHALIFA DASMAL ROBERT COWELL 4,15 - 4 0
2 SHEILA'S LAD (IRE)(3) 2y d e LILBOURNE LAD  -  LADY DOTTIE (MOTIVATOR) 59,5 MARTIN DWYER MR RAY STYLES & J. S J. S. MOORE 2,40 - 6 0
3 RAFFLE KING (IRE)(2) 2y d e KODIAC  -  TAP THE DOT (SHARP HUMOR) 59,5 SILVESTRE DE SOUSA TAPLIN & BUNNEY PART MICK CHANNON 2,80 - 2 0
4 CHARLIE BEER PUNT (IRE)(1) 2y a e NATHANIEL  -  QUIET PROTEST (KINGMAMBO) 59,5 RICHARD KINGSCOTE THE ROARING TWENTIES TOM DASCOMBE 12,05 - 7 0
5 SWELL HILL(7) 2y d d FOXWEDGE  -  SEA FRET (NAYEF) 57 SEAN LEVEY ROCKCLIFFE STUD RICHARD HANNON 5,20 - 3 0
6 SPIN TOP(4) 2y d e ACCLAMATION  -  MISS WORK OF ART (DUTCH ART) 59,5 OISIN MURPHY THE SPIN TOP PARTNER JOSEPH TUITE 1,65 - 5 0
7 BILLS DELIGHT(6) 2y d d COMPTON PLACE  -  SING ALANA SING (SINGSPIEL) 57 PHILIP PRINCE MRS A. F. HORSINGTON BILL TURNER 8,75 - 1 0
 
İKİLİ(3/5) :14,75 t, SIRALI İKİLİ(5/3) :16,80 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/3/2) :18,57 t

2. Koşu:19:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BLACK CAESAR (IRE)(2) 5y d a BUSHRANGER  -  EVICTRESS (SHARP VICTOR)  60,5 WILLIAM TWISTON-DAVIES THE LONG FURLONG PHILIP HIDE 4,05 %11(2) 13 60
2 WILD FLOWER (IRE)(15) 4y d k APPROVE  -  MIDSUMMERNITEDREAM (THATCHING)  55,5 KIERAN O'NEILL MRS SARAH-JANE FOX JIMMY FOX 7,25 %8(7) 1 49
3 DUKE OF NORTH (IRE)(1) 4y d a DANEHILL DANCER  -  ALTHEA ROSE (GREEN DESERT) 60,5 PAT COSGRAVE THE PADDOCK SPACE PA JIM BOYLE 12,50 %2(13) 7 60
4 ADMIRABLE ART (IRE)(12) 6y d a EXCELLENT ART  -  DEMI VOIX (HALLING)  57 JOHN EGAN MR D. MORGAN TONY CARROLL 21,00 %3(12) 6 53
5 FAIRY MIST (IRE)(13) KG  9y d a ORATORIO  -  PREALPINA (INDIAN RIDGE)  56 DANNY BROCK MR J. J. BRIDGER JOHN BRIDGER 10,05 %6(8) 12 51
6 GULLAND ROCK(9) KG  5y d a EXCEED AND EXCEL  -  SACRE COEUR (COMPTON PLACE)  58,5 WILLIAM CARSON MR W. H. CARSON ANTHONY CARSON 2,75 %21(1) 3 56
7 SOARING SPIRITS (IRE)(6) KG  6y a a TAMAYUZ  -  FOLLOW MY LEAD (NIGHT SHIFT)  59 ROBERT WINSTON MRS DOREEN CARTER DEAN IVORY 12,70 %8(6) 10 57
8 EMPERORS WARRIOR (IRE)(8) KG  4y a a THEWAYYOUARE  -  WORLD SPRINT (WAKY NAO)  59 HECTOR CROUCH SHARK BAY RACING SYN GARY MOORE 10,80 %3(11) 5 57
9 ALL OR NOTHIN (IRE)(5) 7y d a MAJESTIC MISSILE  -  LADY PECULIAR (SUNSHINE FOREVER)  59 PATRICK O'DONNELL MISS M P BRYANT, DAV PADDY BUTLER 14,35 %1(14) 4 57
10 DANDYS PERIER (IRE)(3) 5y d a DANDY MAN  -  CASUAL REMARK (TRANS ISLAND)  60,5 OISIN MURPHY RIDGE HOUSE STABLES RONALD HARRIS 9,90 %6(9) 15 60
11 TRUST ME BOY(14) 8y k a AVONBRIDGE  -  EASTERN LYRIC (PETONG)  56 ROBERT HAVLIN R. PEARSON & J. PEAR JOHN E. LONG 8,00 %8(5) 8 51
12 MULTITASK(11) YP  6y d a MULTIPLEX  -  ATTLONGGLAST (GROOM DANCER)  58 LIAM KENIRY MRS L. N. HARMES MICHAEL MADGWICK 4,90 %9(4) 14 55
13 HONITON LACE(10) DB YP  5y a k TOBOUGG  -  MELLIFLUOUS (NOVERRE)  58,5 SILVESTRE DE SOUSA EVENTMAKER RACEHORSE PHIL MCENTEE 11,20 %4(10) 2 56
14 GAVARNIE ENCORE(7) 4y d a INTIKHAB  -  GREELEY BRIGHT (MR GREELEY)  59 DAVID PROBERT HILL, PRICE & BLANSH MICHAEL BLANSHARD 3,60 %10(3) 9 57
PARISIAN PYRAMID (IRE)(4) YP (Koşmaz)  10y k a VERGLAS  -  SHARADJA (DOYOUN)  60,5 CALLUM SHEPHERD MR ROYSTON COOPER LEE CARTER Koşmaz %0(15) 11 60
 
1. ÇİFTE(5/2) :38,30 t AGF:9

3. Koşu:19:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.690 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 FINGAL'S CAVE (IRE)(7) 4y a a FAST COMPANY  -  INDIANNIE MOON (FRAAM)  56 SILVESTRE DE SOUSA THE MOTLEY CRU I MICK CHANNON 1,65 %15(2) 9 76
2 OUTBACK RULER (IRE)(2) 4y k a AUSSIE RULES  -  MY AMERICAN BEAUTY (WOLFHOUND)  59 RYAN TATE THE RULERS CLIVE COX 6,50 %13(4) 4 82
3 GOOD LUCK CHARM(9) KG  7y d a DOYEN  -  LUCKY DICE (PERUGINO)  54 KIEREN FOX HEART OF THE SOUTH R GARY MOORE 23,80 %4(9) 10 71
4 CORDITE (IRE)(1) K  5y a a FOOTSTEPSINTHESAND  -  MARION HASTE (ALI-ROYAL)  60,5 PAT COSGRAVE MR DUNCAN BUCKELL JIM BOYLE 5,95 %6(6) 8 85
5 HARLEQUIN STRIKER (IRE)(3) 4y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  AIR MAZE (DANSILI)  58,5 ROBERT WINSTON HARLEQUIN DIRECT LTD DEAN IVORY 9,65 %9(5) 5 81
6 BADDILINI(4) YP  6y d a BERTOLINI  -  BADDI HEIGHTS (SHIRLEY HEIGHTS)  58 DAVID PROBERT MRS A. SHONE ALAN BAILEY 6,85 %15(3) 2 80
7 PICK A LITTLE(5) 8y d a PICCOLO  -  LITTLE CAROLINE (GREAT COMMOTION)  57,5 TIMMY MURPHY MRS J. M. HAINES MICHAEL BLAKE 17,30 %5(7) 6 79
8 MAYMYO (IRE)(10) DB  5y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  LADY WINDERMERE (LAKE CONISTON) 54 SAM HITCHCOTT MR H. BALASURIYA SYLVESTER KIRK 6,65 %1(10) 7 71
9 JIMMY'S HALL(8) KG  4y d a KYLLACHY  -  UP AT DAWN (INCHINOR)  55 HOLLIE DOYLE MR J. S. MOORE J. S. MOORE 5,40 %4(8) 1 73
10 PERFECT ALCHEMY (IRE)(6) 5y d k CLODOVIL  -  DESERT ALCHEMY (GREEN DESERT)  56 OISIN MURPHY THE PERFECT PARTNERS PATRICK CHAMINGS 2,45 %28(1) 3 76
 
İKİLİ(2/7) :15,50 t, SIRALI İKİLİ(7/2) :20,95 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/2/9) :49,70 t, PLASE(2) :4,15 t, PLASE(7) :1,85 t, PLASE İKİLİ(2/7) :7,40 t, PLASE İKİLİ(2/9) :13,60 t, PLASE İKİLİ(7/9) :10,10 t

4. Koşu:20:20

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.911 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 ICE SLICE (IRE)(4) 5y d a DARK ANGEL  -  ICE ROCK (ROCK OF GIBRALTAR)  60 RYAN TATE THE MACDOUGALL TWO JAMES EUSTACE 4,25 %18(1) 7 72
2 EASTERN DRAGON (IRE)(10) 6y d a ELNADIM  -  SHULAMMITE WOMAN (DESERT SUN)  58,5 TIMMY MURPHY MISS ROSIE LEENA KIM SEAMUS DURACK 5,90 %14(3) 14 69
3 GOLDEN WEDDING (IRE)(9) YP  4y d a ARCHIPENKO  -  PEACE LILY (DANSILI)  59 ROBERT WINSTON MRS R. F. JOHNSON HO EVE JOHNSON HOUGHTON 5,60 %8(6) 9 70
4 BLOODSWEATANDTEARS(13) 8y d a BARATHEA  -  CELESTIAL PRINCESS (OBSERVATORY)  54,5 EDWARD GREATREX CANISBAY BLOODSTOCK WILLIAM KNIGHT 32,50 %3(10) 8 60
5 KNIGHT OF THE AIR(12) 4y d a BUSHRANGER  -  PICOLETTE (PICCOLO)  55 SILVESTRE DE SOUSA INSIGNIA RACING CRES MICK CHANNON 3,50 %7(7) 2 61
6 RAVENOUS(7) 5y d a RAVEN'S PASS  -  SUPEREVA (SADLER'S WELLS)  59,5 KIERAN O'NEILL M. C. S. D. RACING P LUKE DACE 5,00 %15(2) 6 71
7 SKIDBY MILL (IRE)(5) 6y d k RAMONTI  -  GLASNAS GIANT (GIANT'S CAUSEWAY)  60 JIM CROWLEY CHARLIE'S STARRS LAURA MONGAN 3,35 %10(4) 11 72
8 FREDDY WITH A Y (IRE)(3) KG  6y d a AMADEUS WOLF  -  MATAJI (DESERT PRINCE)  60,5 HECTOR CROUCH DOUBLE-R-RACING.COM GARY MOORE 9,75 %5(9) 13 73
9 UNCLE DERMOT (IRE)(2) 8y d a ARAKAN  -  CAPPADOCE (GENERAL MONASH)  60,5 RICHARD KINGSCOTE MR K. RHATIGAN BRENDAN POWELL 7,75 %9(5) 12 73
10 PORT LAIRGE(11) KG  6y d a PASTORAL PURSUITS  -  STYLISH CLARE (DESERT STYLE)  58 MICHAEL J. M. MURPHY QUENCH RACING PARTNE JOHN GALLAGHER 14,90 %6(8) 1 68
11 LIVE DANGEROUSLY(1) 6y d a ZAMINDAR  -  DESERT LYNX (GREEN DESERT)  60,5 WILLIAM CARSON MR W. WOOD JOHN BRIDGER 11,60 %2(12) 10 73
12 RESPONSE(14) YP  6y a a NEW APPROACH  -  SPOTLIGHT (DR FONG)  54 ANDREW MULLEN RACING DAILY 1 MICHAEL APPLEBY 5,65 %2(11) 4 59
13 TEE IT UP TOMMO (IRE)(8) DB YP  7y k a CLODOVIL  -  LAMH EILE (LEND A HAND)  59,5 ADAM KIRBY MR D. STEELE DANIEL STEELE 22,10 %2(13) 3 71
GIOVANNI DI BICCI(6) K DB (Koşmaz)  4y d a MEDICEAN  -  MARULA (SADLER'S WELLS)  60 PAT COSGRAVE EPSOM EQUINE SPA PAR JIM BOYLE Koşmaz %1(15) 5 72
 
İKİLİ(4/10) :11,10 t, SIRALI İKİLİ(4/10) :21,75 t, PLASE(10) :2,85 t, PLASE(4) :1,80 t, PLASE İKİLİ(4/10) :15,10 t, PLASE İKİLİ(4/9) :28,20 t, PLASE İKİLİ(9/10) :19,50 t, TABELA BAHİS(4/10/9/13) :103,68 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(4/10/9/13) :8,64 t, 2. ÇİFTE(7/4) :14,80 t AGF:4

5. Koşu:20:50

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 TOMMYS GEAL(1) 4y d k HALLING  -  STEEL FREE (DANEHILL DANCER)  60,5 DANIEL MUSCUTT RECYCLED PRODUCTS LI MICHAEL MADGWICK 4,35 %11(4) 11 60
2 INNOKO (FR)(3) K  6y k a CARLOTAMIX  -  CHALANA (ASHKALANI)  59 GEORGE DOWNING MILL HOUSE RACING SY TONY CARROLL 7,60 %12(3) 5 57
3 VIVO PER LEI (IRE)(9) 4y k k MASTERCRAFTSMAN  -  SABANCAYA (NAYEF) 56 JIMMY QUINN KINGREE BLOODSTOCK DR JON SCARGILL 11,20 %3(10) 8 50
4 ROSIE ROYALE (IRE)(2) 4y k k VERGLAS  -  FEARN ROYAL (ALI-ROYAL)  60,5 TOM MARQUAND THE IDLE B'S ROGER TEAL 8,55 %7(6) 1 60
5 MEGALALA (IRE)(6) 15y d a PETARDIA  -  AVIONNE (DERRYLIN)  57,5 WILLIAM TWISTON-DAVIES MR TREVOR WALLACE JOHN BRIDGER 4,50 %9(5) 9 54
6 HONEY BADGER(5) K YP  5y d a PASTORAL PURSUITS  -  TAMINOULA (TAGULA)  58 RYAN TATE MRS DEBORAH BLACK EUGENE STANFORD 1,60 %25(1) 6 55
7 GOODWOOD MOONLIGHT(7) 4y k a AZAMOUR  -  CORRINE (SPECTRUM)  57,5 ADAM KIRBY MISS J. A. LEIGHS IAN WILLIAMS 5,45 %14(2) 2 54
8 BENNELONG(4) KG  10y d a BAHAMIAN BOUNTY  -  BUNDLE UP (MINER'S MARK)  58,5 CALLUM SHEPHERD MR JOHN JOSEPH SMITH LEE CARTER 9,85 %4(9) 7 56
9 ROCKWEILLER(12) KG  9y d a ROCK OF GIBRALTAR  -  BALLERINA SUPREMA (SADLER'S WELLS) 54 JOHN EGAN MR S. A. HARRIS SHAUN HARRIS 33,70 %2(11) 4 46
10 ATHENIAN GARDEN (USA)(10) 9y d k ROYAL ACADEMY  -  WEBEE (KINGMAMBO)  54 PATRICK O'DONNELL MRS E. LUCEY-BUTLER PADDY BUTLER 11,35 %5(8) 3 46
11 CAPPIELOW PARK(8) DB YP  7y d a EXCEED AND EXCEL  -  BARAKAT (BUSTINO)  56 SILVESTRE DE SOUSA MR TIM DYKES & MISS ALI STRONGE 7,60 %5(7) 10 51
12 RECTITUDE(11) 5y d k VIRTUAL  -  EVASIVE QUALITY (HIGHEST HONOR) 54 SAM HITCHCOTT THE RECTITUDE PARTNE HENRY TETT 23,85 %1(13) 12 </