Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV Sonuçlar
 
 

1. Koşu:20:05

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, kg, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 RED EXPLORER (USA)(2) 2y d e HENRYTHENAVIGATOR  -  REMOTE (SEATTLE SLEW) 58,5 MATTHEW CHADWICK MR R J ARCULI & MR R CHARLES HILLS 1,55 - 2 0
2 VINCENTTI (IRE)(5) 2y d e INVINCIBLE SPIRIT  -  BINT AL BALAD (AHONOORA) 58,5 JAMES DOYLE ROBERT & NINA BAILEY RONALD HARRIS 9,20 - 4 0
3 STAND OF GLORY (USA)(4) 2y d e OASIS DREAM  -  MATROSHKA (RED RANSOM) 58,5 MARTIN LANE HE SHEIKH SULTAN BIN DAVID SIMCOCK 2,90 - 7 0
4 REINVIGORATE (IRE)(8) 2y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  MISS SERENDIPITY (KEY OF LUCK) 56 SEAN LEVEY R MORECOMBE,D ANDERS RICHARD HANNON 4,25 - 6 0
5 KATY SPIRIT (IRE)(7) 2y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  KATY GUEST (BE MY GUEST) 56 LIAM KENIRY MR A. D. JONES MICHAEL BLANSHARD 10,70 - 1 0
6 HARDY RED (IRE)(1) 2y d e MUJADIL  -  SALONGA (SHINKO FOREST) 58,5 FERGUS SWEENEY TONY TAYLOR & PATRIC JAMIE OSBORNE 2,15 - 3 0
7 SAND BOY (IRE)(3) 2y d e FOOTSTEPSINTHESAND  -  FARBENSPIEL (DESERT PRINCE) 58,5 MATTHEW LAWSON SIR A FERGUSON,MR,MR CHARLES HILLS 8,15 - 8 0
DREAM MAKER (IRE)(6) (Koşmaz)  2y a d BAHAMIAN BOUNTY  -  POINTED ARCH (ROCK OF GIBRALTAR) 56 ROSS ATKINSON HOT TO TROT RACING C TOM DASCOMBE Koşmaz - 5 66
 
EFG:2

2. Koşu:20:35

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 NIGHT TRADE (IRE)(1) YP  5y d k TRADE FAIR  -  COMPTON GIRL (COMPTON PLACE) 61 RAUL DA SILVA ALAN & ADAM DARLOW, RONALD HARRIS 2,05 - 4 71
2 SELFARA(6) KG  3y d d OASIS DREAM  -  RUSTIC (GRAND LODGE) 56 JAMES DOYLE MR K. ABDULLA ROGER CHARLTON 13,05 - 3 66
3 SHALEEK(2) KG  3y a d PIVOTAL  -  DORRATI (DUBAI MILLENNIUM) 60,5 DOMINIC FOX SHEIKH AHMED AL MAKT ROGER VARIAN 2,20 - 8 75
4 SPARKING(4) 5y a k EXCEED AND EXCEL  -  TWILIGHT TIME (ARAGON) 58 ROSS ATKINSON MR P. BAMFORD TOM DASCOMBE 7,30 - 9 65
5 COCKNEY FIRE(5) 3y a d COCKNEY REBEL  -  CAMP FIRE (LAHIB) 58 SEAN LEVEY MR G. E. AMEY DAVID EVANS 14,05 - 1 70
6 FULL SHILLING (IRE)(3) 4y d k INTIKHAB  -  FULL CREAM (HENNESSY) 60 WILLIAM TWISTON-DAVIES NOT THE FULL SHILLIN JOHN SPEARING 1,80 - 6 69
7 HEY FIDDLE FIDDLE (IRE)(9) KG  3y d d ONE COOL CAT  -  CRYSTAL VALKYRIE (DANEHILL) 54,5 MATTHEW LAWSON TRIERMORE STUD CHARLES HILLS 4,15 - 7 62
GRACIE'S GAMES(7) (Koşmaz)  6y d k MIND GAMES  -  LITTLE KENNY (WARNING) 56 JACOB BUTTERFIELD DAVID PROSSER & KEIT RICHARD PRICE Koşmaz - 5 60
FICELLE (IRE)(8) (Koşmaz)  3y d d CHINEUR  -  PETITE BOULANGERE (NAMID) 55 DARREN EGAN MR BRIAN HICKS RONALD HARRIS Koşmaz - 2 63
 
İKİLİ(1/6) :12,45 t, SIRALI İKİLİ(1/6) :21,45 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/6/2) :7,58 t EFG:3

3. Koşu:21:05

Handikap , 2 ve Yukarı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
1.746 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 KHEFYN (IRE)(5) 2y d e KHELEYF  -  HIGHLY RESPECTED (HIGH ESTATE) 58 JAMES DOYLE ROBERT & NINA BAILEY RONALD HARRIS 3,85 - 4 58
2 WORDSAPLENTY (IRE)(3) K  2y d d THOUSAND WORDS  -  MEGA TASSA (FOXHOUND) 59 LIAM KENIRY THE MOORE THE MERRIE J. S. MOORE 4,75 - 5 60
3 LUCKY SUIT (IRE)(1) 2y d d RED CLUBS  -  ALEXANDER FAMILY (DANETIME) 60,5 DARREN EGAN S. & A. MARES RONALD HARRIS 1,20 - 2 63
4 SENORA LOBO (IRE)(6) 2y d d AMADEUS WOLF  -  VALENCIA (CROCO ROUGE) 57,5 ROYSTON FFRENCH MR GLENN BRIERS LISA WILLIAMSON 3,40 - 6 57
5 MISSING AGENT(2) 2y d e MISU BOND  -  DESERT SCEPTRE (DESERT STORY) 59 MATTHEW COSHAM MRS E. EVANS DAVID EVANS 2,25 - 1 60
MARGUERITE ST JUST(4) (Koşmaz)  2y d d SIR PERCY  -  SHIPS WATCH (NIGHT SHIFT) 59 DAVID PROBERT MR JACK PEARCE OLIVIA MAYLAM Koşmaz - 3 60
 
SIRALI İKİLİ(5/3) :20,45 t, 1. ÇİFTE(1/5) :12,45 t EFG:1

4. Koşu:21:35

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
1.746 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 RED RHYTHM(5) KG  5y a a STARCRAFT  -  ARAGUAIA (ZAFONIC) 57,5 JAMES DOYLE MR J. BABB DAVID EVANS 6,55 - 7 49
2 GRIFFIN POINT (IRE)(2) KG  5y d k TAGULA  -  LADY CORDUFF (TITUS LIVIUS) 59,5 DAVID PROBERT MR F. HOPE WILLIAM MUIR 2,05 - 5 53
3 DIXIE GWALIA(1) 4y d k TOBOUGG  -  DIXIEANNA (NIGHT SHIFT) 59,5 MARTIN LANE MRS ANN SIMCOCK DAVID SIMCOCK 2,00 - 6 53
4 FORTY PROOF (IRE)(6) KG DB  4y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  CEFIRA (DISTANT VIEW) 57,5 MATTHEW COSHAM MRS E. EVANS DAVID EVANS 11,40 - 3 49
5 THE JAILER(3) YP  9y d k MUJAHID  -  ONCE REMOVED (DISTANT RELATIVE) 59,5 WILLIAM TWISTON-DAVIES QUALITY PIPE SUPPORT JOHN O'SHEA 2,45 - 4 53
6 DECIDER (USA)(4) KG  9y a a HIGH YIELD  -  NIKITA MOON (SECRET HELLO) 58 DARREN EGAN MR ROBERT BAILEY RONALD HARRIS 7,75 - 8 50
7 BOUDICCA (IRE)(7) 3y d d MAJESTIC MISSILE  -  LAOISE BEAG (WOODBOROUGH) 54 FRANKIE MCDONALD MRS C. LOUGHNANE DANIEL LOUGHNANE 6,55 - 2 45
8 GLITTER (IRE)(8) 3y k e VERGLAS  -  CALL ME CRAZY (KEY OF LUCK) 54 JAMES ROGERS TOTAL PLUMBING SUPPO LAURA YOUNG 9,50 - 1 45
 
SIRALI İKİLİ(5/2) :23,85 t, İKİLİ(2/5) :9,35 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/2/1) :9,02 t, 2. ÇİFTE(5/5) :18,40 t

5. Koşu:22:05

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.204 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PALE ORCHID (IRE)(1) 3y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  CHELSEA ROSE (DESERT KING) 60,5 JAMES DOYLE MR A. F. O'CALLAGHAN DAVID EVANS 1,15 - 3 83
2 REDAIR (IRE)(3) 3y d d REDBACK  -  ALEXANDER GOLDMINE (DANSILI) 58 MATTHEW COSHAM J. & J. POTTER & THE DAVID EVANS 1,80 - 4 78
3 CHARMING (IRE)(4) 3y d d INVINCIBLE SPIRIT  -  NOFA'S MAGIC (RAINBOW QUEST) 54 DAVID PROBERT MRS V. A. WARD OLIVIA MAYLAM 2,40 - 1 69
4 BERBERANA (IRE)(2) DB  4y d k ACCLAMATION  -  BARBERA (NIGHT SHIFT) 60 RAUL DA SILVA BERBERANA PARTNERSHI JEREMY GASK 4,95 - 2 78
 
SIRALI İKİLİ(1/3) :4,80 t, 3. ÇİFTE(5/1) :16,70 t

6. Koşu:22:35

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
1.746 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 VERUS DELICIA (IRE)(6) 3y d d CHINEUR  -  RIBBON GLADE (ZAFONIC) 56 MARK COUMBE MR G J MCGUINNESS & DANIEL LOUGHNANE 4,20 - 3 45
2 PURLEY QUEEN (IRE)(1) 3y d d PICCOLO  -  QUEENIE (INDIAN RIDGE) 61 THOMAS BROWN D. BOOCOCK & P. D. M SYLVESTER KIRK 1,15 - 4 56
3 SPELLMAKER(4) 3y d e KHELEYF  -  MIDNIGHT SPELL (NIGHT SHIFT) 57,5 FERGUS SWEENEY JOLI RACING TONY NEWCOMBE 2,55 - 7 49
4 LA SONADORA(5) KG  3y k d PROCLAMATION  -  EVENING FALLS (BEVELED) 56 SAM HITCHCOTT MRS CAROL WELCH JOHN SPEARING 5,35 - 5 45
5 TENDERLY PLACE(2) 3y a d COMPTON PLACE  -  TENDER (ZIETEN) 59 DAVID KENNY MRS FELICITY ASHFIEL WILLIAM KNIGHT 7,05 - 6 52
6 STARLIGHT SECRET(3) 3y d e EXCEED AND EXCEL  -  CARIBBEAN STAR (SOVIET STAR) 57,5 DAVID PROBERT P & M RACING SIMON EARLE 8,15 - 2 49
7 BORAGH WATERS (IRE)(7) KG DB  3y a d ARAAFA  -  PELICAN WATERS (KEY OF LUCK) 56 MARTIN LANE MICEAL SAMMON & AOID BRIAN MEEHAN 12,10 - 1 45
 
6'LI GANYAN(2,6/1/5/5/1/6) :435,22 t, 5'Lİ GANYAN(1/5/5/1/6) :151,31 t, 4'LÜ GANYAN(5/5/1/6) :15,93 t, 3'LÜ GANYAN(5/1/6) :2,60 t, İKİLİ(1/6) :2,80 t, SIRALI İKİLİ(6/1) :6,70 t, ÜÇLÜ BAHİS(6/1/4) :3,03 t, 4. ÇİFTE(1/6) :8,95 t
6'lı Ganyan’da dağıtılacak tutar 295.516,00 TL dir