Çim: Normal PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:20:10

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1010 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.264 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 LUCKY CLOVER(7) YP  6y a k LUCKY STORY  -  WILLISA (POLAR FALCON) 58,5 DANE O'NEILL PAUL NICHOLAS / M S MALCOLM SAUNDERS 9,50 - 5 53
2 ASK THE GURU(8) KG  7y d a ISHIGURU  -  THARWA (LAST TYCOON) 56 DAVID EGAN CANISBAY BLOODSTOCK MICHAEL ATTWATER 6,20 - 3 48
3 CAPTAIN RYAN(1) 6y d a CAPTAIN GERRARD  -  RYAN'S QUEST (MUKADDAMAH) 62,5 TIMMY MURPHY ANDYLOMAX,BOYDMORTIM GEOFFREY DEACON 10,00 - 2 62
4 JAGANORY (IRE)(3) YP  5y d a DYLAN THOMAS  -  JACQUELIN JAG (FAYRUZ) 61 LULU STANFORD MR BRIAN HICKS CHRISTOPHER MASON 6,60 - 7 58
5 MAMBO SPIRIT (IRE)(2) 13y d a INVINCIBLE SPIRIT  -  MAMBODORGA (KINGMAMBO) 61,5 MARTIN DWYER MR NIGEL HARDY TONY NEWCOMBE 7,20 - 4 60
6 TESS GRAHAM(12) YP  3y d d PASTORAL PURSUITS  -  ZARTWYDA (MOZART) 53 ROYSTON FFRENCH GRAHAM BROTHERS RACI SARAH HOLLINSHEAD 60,60 - 6 39
7 MOSTASHREQAH(9) YP  4y a k EQUIANO  -  CHINA CHERUB (INCHINOR) 55,5 SILVESTRE DE SOUSA MR J. M. BRADLEY MILTON BRADLEY 3,55 - 9 45
8 RAT CATCHER (IRE)(10) KG  7y d a ONE COOL CAT  -  MOLLY MARIE (FASLIYEV) 55,5 TOM MARQUAND MISS HAZEL ROBERTS LISA WILLIAMSON 22,95 - 1 45
9 DOUBLE SPIN(4) 3y d d HARD SPUN  -  DEAR LAVINIA (GRAND SLAM) 60 MARTIN LANE NEWSELLS PARK STUD ROBERT COWELL 2,25 - 10 61
10 STAFFA (IRE)(5) 4y d k ROCK OF GIBRALTAR  -  GABRIELLINA KLON (ASHKALANI) 59,5 PAT COSGRAVE THE GOOD MIXERS DENIS COAKLEY 2,50 - 11 55
11 GLAM'SELLE(11) YP  3y d d ELNADIM  -  TOWN AND GOWN (OASIS DREAM) 53 RYAN POWELL ROBERT & NINA BAILEY RONALD HARRIS 13,50 - 12 41
12 THREE C'S (IRE)(6) DB YP  3y d e KODIAC  -  MS MARY C (DOLPHIN STREET) 58,5 F. M. BERRY BEN GREENSLADE & DAV DAVID DENNIS 10,40 - 8 58
 
SIRALI İKİLİ(7/8) :204,20 t, İKİLİ(7/8) :126,40 t, ÜÇLÜ BAHİS(7/8/1) :371,83 t, PLASE İKİLİ(7/8) :24,40 t, PLASE(8) :2,40 t, PLASE(7) :4,70 t, PLASE İKİLİ(1/7) :10,60 t, PLASE İKİLİ(1/8) :22,30 t

2. Koşu:20:40

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1010 Çim

 

Ikramiye:

1.)
6.469 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 UNION ROSE(1) 5y d a STIMULATION  -  DOT HILL (REFUSE TO BEND) 62 F. M. BERRY MR ADRIAN EVANS RONALD HARRIS 3,90 %6(5) 4 83
2 TRICK OF THE LIGHT (IRE)(5) 3y a e DRAGON PULSE  -  GALISTIC (GALILEO) 58,5 DAVID EGAN JON COLLINS & CHRIS ROGER VARIAN 1,60 %38(1) 2 80
3 DISCREET HERO (IRE)(2) DB  4y a a SIYOUNI  -  ALFAGUARA (RED RANSOM) 61,5 SILVESTRE DE SOUSA ABDULLAH SAEED SIMON CRISFORD 9,60 %13(3) 1 82
4 FETHIYE BOY(4) 3y d e PASTORAL PURSUITS  -  OCEAN BLAZE (POLAR PRINCE) 59 RYAN POWELL MRS RUTH M. SERRELL RONALD HARRIS 1,75 %25(2) 5 75
5 GINZAN(3) 9y d k DESERT STYLE  -  ZYZANIA (ZAFONIC) 61,5 PAT COSGRAVE PAUL NICHOLAS & PART MALCOLM SAUNDERS 3,25 %12(4) 6 82
6 SHACKLED N DRAWN (USA)(6) 5y d a CANDY RIDE  -  CAJUN FLASH (BERTRANDO) 58 TOM MARQUAND RON SMITH RECYCLING PETER HEDGER 6,45 %5(6) 3 74
EDGED OUT(7) (Koşmaz)  7y d k PICCOLO  -  EDGE OF LIGHT (XAAR) 58 LULU STANFORD CHRISTOPHER AND ANNA CHRISTOPHER MASON Koşmaz %0(16) 7 74
 
1. ÇİFTE(7/1) :50,25 t AGF:5

3. Koşu:21:10

Handikap , 4 ve Yukarı İngilizler, 2610 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 INNOKO (FR)(5) K  7y k a CARLOTAMIX  -  CHALANA (ASHKALANI) 59,5 PAT COSGRAVE THREES COMPANY ROBERT STEPHENS 4,20 %11(5) 6 58
2 LONDONIA(3) K DB  5y k a PACO BOY  -  SNOWDROPS (GULCH) 60,5 TOM MARQUAND EPDS RACING 16 & PAR GRAEME MCPHERSON 35,00 %17(2) 10 60
3 HOPE IS HIGH(6) 4y d k SIR PERCY  -  ALTITUDE (GREEN DESERT) 59 SILVESTRE DE SOUSA MRS EMMA BERRY JOHN BERRY 1,85 %29(1) 4 57
4 HALLING'S WISH(1) KG  7y d a HALLING  -  FAIR VIEW (DASHING BLADE) 61 TIMMY MURPHY MR M. ALBON GARY MOORE 2,85 %13(4) 9 62
5 WASSAIL(10) 4y d k SHAMARDAL  -  GOWER SONG (SINGSPIEL) 55,5 CALLUM SHEPHERD SIMON TREACHER & PAR ED DE GILES 4,15 %16(3) 7 49
6 MR LANDO(7) 8y d a SHIROCCO  -  CAPITANA (LANDO) 59 NOEL GARBUTT THE LANSDOWNERS JOHNNY FARRELLY 11,65 %7(6) 3 57
7 KAY SERA(9) 9y d a KAYF TARA  -  INFLATION (PRIMO DOMINIE) 57 MARTIN DWYER MR NIGEL HARDY TONY NEWCOMBE 3,25 %4(7) 5 53
8 SKYLARK LADY (IRE)(8) YP  4y a k TAMAYUZ  -  ALLEGRISSIMO (REDBACK) 58 CHARLES BISHOP MRS M. GITTINGS-WATT NIKKI EVANS 4,40 %4(8) 2 55
THE DETAINEE(2) YP (Koşmaz)  4y d a AQLAAM  -  JAKARTA JADE (ROYAL ABJAR) 61 MARTIN LANE CROWD RACING PARTNER NEIL MULHOLLAND Koşmaz %0(16) 8 55
BOHEMIAN RHAPSODY (IRE)(4) YP (Koşmaz)  8y d a GALILEO  -  QUIET MOUSE (QUIET AMERICAN) 60,5 F. M. BERRY STERLING RACING BRENDAN POWELL Koşmaz %0(16) 1 60
 
SIRALI İKİLİ(5/3) :42,45 t, İKİLİ(3/5) :19,65 t, ÜÇLÜ BAHİS(5/3/6) :35,98 t, PLASE(5) :2,10 t, PLASE İKİLİ(5/6) :4,60 t, PLASE(3) :3,00 t, PLASE İKİLİ(3/5) :6,50 t, PLASE İKİLİ(3/6) :3,70 t AGF:6

4. Koşu:21:40

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 2040 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 HENRYHUDSONBRIDGE (USA)(3) KG DB  5y d a HENRYTHENAVIGATOR  -  HARLAN ASH (HARLAN) 61 JORDAN UYS MR J. L. FLINT JOHN FLINT 8,10 %8(5) 6 55
2 EUGENIC(5) 6y d a PICCOLO  -  CRAIC SA CEILI (DANEHILL DANCER) 58,5 DAVID EGAN MR CHRIS SCOTT ROD MILLMAN 3,25 %15(4) 9 50
3 MAMNOON (IRE)(1) KG  4y d a CAPE CROSS  -  MASAAFAT (ACT ONE) 62,5 F. M. BERRY MR M. A. GEOBEY ROY BROTHERTON 3,75 %24(2) 3 59
4 JUST FRED (IRE)(9) K DB  4y d a EXCELLENT ART  -  CONSIGNIA (DEFINITE ARTICLE) 56 JIMMY QUINN MR DAVE HARRIS NEIL MULHOLLAND 6,95 %2(7) 4 43
5 EBEN DUBAI (IRE)(4) 5y d a NEW APPROACH  -  ELDALIL (SINGSPIEL) 59,5 MARTIN DWYER MR P. PONTING TRACEY BARFOOT-SAUNT 5,30 %21(3) 7 52
6 SHIRATAKI (IRE)(6) 9y d a CAPE CROSS  -  NOODLE SOUP (ALPHABET SOUP) 58,5 MOLLY KING MR SIMON KING PETER HIATT 3,40 %5(6) 2 50
7 BICOLOUR (USA)(8) 3y d d TIZNOW  -  BURMILLA (STORM CAT) 57 SILVESTRE DE SOUSA SHEIKH HAMDAN BIN MO MARK JOHNSTON 1,45 %24(1) 1 57
FRANTICAL(2) (Koşmaz)  5y d a OBSERVATORY  -  QUEST FOR FREEDOM (FALBRAV) 61 TOM MARQUAND MR J. M. WALL TONY CARROLL Koşmaz %0(16) 8 56
EPICURIOUS (IRE)(7) YP (Koşmaz)  3y a e MAKFI  -  INDOLENTE (DIESIS) 57,5 DANE O'NEILL MR G. P. M. MORLAND BRIAN MEEHAN Koşmaz %0(16) 5 58
 
İKİLİ(3/5) :22,75 t, SIRALI İKİLİ(3/5) :98,95 t, ÜÇLÜ BAHİS(3/5/1) :35,05 t, 2. ÇİFTE(5/3) :45,15 t AGF:8

5. Koşu:22:10

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1160 Çim

 

Ikramiye:

1.)
2.587 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 BURAUQ(9) 5y d a KYLLACHY  -  RICCOCHE (OASIS DREAM) 56 LULU STANFORD MR D. SMITH SAUL MILTON BRADLEY 2,50 %11(3) 5 45
2 WEDGEWOOD ESTATES(2) 6y a k ASSERTIVE  -  HEAVEN (REEL BUDDY) 60,5 TOM MARQUAND WEDGEWOOD ESTATES TONY CARROLL 4,70 %22(1) 8 55
3 ANGELITO(4) 8y a a PRIMO VALENTINO  -  SUPREME ANGEL (BEVELED) 58 MARTIN DWYER MR M. WILSON TONY NEWCOMBE 4,20 %8(6) 1 50
4 TALLY'S SONG(11) YP  4y d k PICCOLO  -  TALAMAHANA (KYLLACHY) 56 JIMMY QUINN PAUL & ANN DE WECK GRACE HARRIS 7,55 %9(5) 15 42
5 CATALINAS DIAMOND (IRE)(10) K DB  9y d k ONE COOL CAT  -  DIAMONDIFEROUS (DANZIG) 56 DAVID EGAN BRITON INTERNATIONAL PAT MURPHY 7,55 %9(4) 13 44
6 DIAMOND VINE (IRE)(6) YP  9y d a DIAMOND GREEN  -  GLASNAS GIANT (GIANT'S CAUSEWAY) 56 F. M. BERRY RIDGE HOUSE STABLES RONALD HARRIS 12,95 %4(10) 14 46
7 COMPTON PRINCE(1) KG  8y a a COMPTON PLACE  -  MALELANE (PRINCE SABO) 60,5 SILVESTRE DE SOUSA MR E. A. HAYWARD MILTON BRADLEY 3,30 %14(2) 6 55
8 DAWN GODDESS(14) 3y d d DICK TURPIN  -  AURORA SKY (HAWK WING) 55,5 NOEL GARBUTT MIKE & SUE CHANDLER GARY MOORE 7,90 %6(8) 10 50
9 POLKADOT PRINCESS (IRE)(3) 3y d d SIR PRANCEALOT  -  MIRIAM'S SONG (ROYAL APPLAUSE) 58 CHARLES BISHOP MRS NIKKI EVANS NIKKI EVANS 8,45 %7(7) 11 56
10 SHE'S ROSANNA(16) 3y d d POET'S VOICE  -  SHE STORM (RAINBOW QUEST) 53,5 ROYSTON FFRENCH DEBBIE HODSON STEPH HOLLINSHEAD 13,95 %2(11) 2 43
11 JESSE TREE (IRE)(12) DB  4y a k APPROVE  -  DANE BLUE (DANEHILL DANCER) 56 WILLIAM COX MR J. L. FLINT JOHN FLINT 9,55 %5(9) 12 36
12 MOBLEY CHAOS(13) YP  7y d a DARNAY  -  EMMARANDER (BOB'S RETURN) 56 JORDAN UYS MRS L. A. CULLIMORE JOHN FLINT 10,35 %2(12) 16 35
ZOPHILLY (IRE)(5) K DB (Koşmaz)  4y d k ZOFFANY  -  EXTREME PLEASURE (HIGH CHAPARRAL) 57,5 DANE O'NEILL HORSES FIRST PARTNER JEREMY GASK Koşmaz %0(16) 9 49
MUST BE AMAZING(7) DB (Koşmaz)  3y d d FOXWEDGE  -  BE AMAZING (REFUSE TO BEND) 56 MARTIN LANE MR PETER KATELANIS & JEREMY GASK Koşmaz %0(16) 7 52
DAYDREAM (IRE)(8) (Koşmaz)  4y d k DREAM AHEAD  -  INTRICATE DANCE (APTITUDE) 56 RYAN POWELL MR I. R. NEWMAN TONY NEWCOMBE Koşmaz %1(16) 4 45
PAPA DELTA(15) (Koşmaz)  3y d e MAKFI  -  STEP SOFTLY (GOLAN) 54 JOHN FAHY MR PAUL DOWNING TONY CARROLL Koşmaz %0(16) 3 47
 
İKİLİ(2/9) :9,80 t, SIRALI İKİLİ(9/2) :31,60 t, PLASE(2) :2,05 t, PLASE İKİLİ(2/9) :7,40 t, PLASE İKİLİ(4/9) :21,40 t, PLASE(9) :3,20 t, PLASE İKİLİ(2/4) :31,20 t, TABELA BAHİS(9/2/4/11) :257,15 t Çıkan 1 Atla:1,50 t Çıkan 2 Atla:1,47 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(9/2/4/11) :3,00 t, 3. ÇİFTE(3/9) :92,70 t AGF:2

6. Koşu:22:40

Handikap , 3 Yaşlı İngilizler, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
6.469 £

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 DOWAYLA (IRE)(1) 3y d d SEPOY  -  BAHEEJA (DUBAWI) 60,5 MARTIN LANE GODOLPHIN SAEED BIN SUROOR 1,20 %45(1) 2 85
2 ARCTIC SEA(7) 3y d e OASIS DREAM  -  RAINBOW DANCING (RAINBOW QUEST) 55,5 F. M. BERRY P. F. I. COLE LTD PAUL COLE 3,90 %17(2) 1 74
3 REBEL DE LOPE(3) 3y d e LOPE DE VEGA  -  RIVABELLA (IRON MASK) 60 JIMMY QUINN MR P. K. SIU CHARLES HILLS 3,75 %7(5) 7 84
4 DEVIL'S BRIDGE (IRE)(2) 3y d e CASAMENTO  -  CANTALOUPE (PRIOLO) 60,5 TOM MARQUAND MIDDLEHAM PARK RACIN RICHARD HANNON 4,70 %13(3) 3 85
5 INTERNATIONAL LAW(6) YP  3y k e EXCEED AND EXCEL  -  CRUEL SEA (MIZZEN MAST) 56,5 DANE O'NEILL MRS E. O'LEARY BRIAN MEEHAN 10,60 %10(4) 4 77
6 GLORIOSUS (USA)(4) 3y d e LONHRO  -  SKY SONG (SADLER'S WELLS) 58,5 SILVESTRE DE SOUSA SHEIKH HAMDAN BIN MO MARK JOHNSTON 3,10 %5(6) 6 81
7 ALKASHAAF (USA)(5) DB YP  3y d e MORE THAN READY  -  ABBY ROAD (DANEHILL) 58 GEORGE WOOD THE KEG PARTNERSHIP ARCHIE WATSON 19,70