PDF Kayıtlar | Özet PDF Kayıtlar | CSV Kayıtlar
 
 

Koşu: K.SAHİR KURUTLUOĞLU KOŞUSU

G 3 , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Sentetik , E.İ.D. : 1.22.25

 

Ikramiye:

1.)
198.000 t
2.)
79.200 t
3.)
39.600 t
4.)
19.800 t
5.)
9.900 t

Yetistirici Primi:

1.)
56.925 t
2.)
22.770 t
3.)
11.385 t
4.)
5.693 t
5.)
2.846 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
29.700 t
2.)
11.880 t
3.)
5.940 t
4.)
2.970 t
5.)
1.485 t
 

Koşu:

ŞARTLI 5 , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1400 Sentetik , E.İ.D. : 1.22.25

 

Ikramiye:

1.)
80.500 t
2.)
32.200 t
3.)
16.100 t
4.)
8.050 t
5.)
4.025 t

Yetistirici Primi:

1.)
23.144 t
2.)
9.258 t
3.)
4.629 t
4.)
2.314 t
5.)
1.157 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
12.075 t
2.)
4.830 t
3.)
2.415 t
4.)
1.208 t
5.)
604 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 KOD SEKİZ (Koşmaz) 2y d e NATIVE KHAN (FR)- INSOLENCE (USA) / MR GREELEY (USA) 60 V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ 59 143-725 11.11.2020
2 SCEPTER 2y d e BUSHRANGER (IRE)- SUNNY GIRLIE / MOUNTAIN CAT (USA) 60 AHMET BAKIR K.BALTACI 56 181418 10.11.2020
3 MENDOZA (Koşmaz) 2y d e MENDIP (USA)- ASPURCE / BOSPORUS (IRE) 59 SALİH PALAZ E.EREN 50 1717-82 02.11.2020
4 BLACK OLIVA (Koşmaz) 2y d e SMART ROBIN (JPN)- INBUILT BEAUTY (USA) / GIANT`S CAUSEWAY (USA) 57 AHMET BAKIR K.BALTACI 44 165357 26.11.2020
5 NITROX (Koşmaz) 2y d e TORUK MACTO (IRE)- WHITE LILY / SHINING WOLF 57 V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ 52 79-1255 14.11.2020
6 OPERA (Koşmaz) 2y d e RED GIANT (USA)- ZAFER DAĞI / VICTORY GALLOP (CAN) 57 M.NECDET NARİN S.DURGUÇ 49 72122-5 04.11.2020
7 MOGAAVO 2y d d WIENER WALZER (GER)- SEMİHA SULTAN / MOUNTAIN CAT (USA) 55 SERDAR ZABUN T.TAŞAR 42 55-5958 08.11.2020
8 ROMANSTAR 2y d e NATIVE KHAN (FR)- BLACK WIDOW / CHAMPS TO CHAMPS 55 UĞUR ŞENTÜRK Y.YAĞMUR 41 154-569 13.11.2020
9 SPECIAL ONE 2y a d KANEKO- ARC EN CIEL / COMMON GROUNDS (GB) 55 AHMET KILIÇ AKİF YILMAZ 46 526-512 13.11.2020
10 WANHEDA 2y d d LUXOR- KAYA BUSESİ / GREEN GÖNEN 55 ELİF KAYA V.KARAKUŞ 46 4274-56 13.11.2020
11 ENDER MAN 2y d e SCARFACE- Fİ FENOMONİ / UNACCOUNTED FOR (USA) 55 İSMAİL KARAMAN A.ŞIVGIN 35 1-25413 30.10.2020
12 ANCK SUNAMUM (Koşmaz) 2y k d DR FONG (USA)- CRAFTY SPELL (GB) / MASTERCRAFTSMAN (IRE) 51 ESMER CULFA Ö.GÜNELİ 33 111454 25.11.2020
 

Koşu:

ŞARTLI 4 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2400 Çim , E.İ.D. : 2.26.22

 

Ikramiye:

1.)
66.000 t
2.)
26.400 t
3.)
13.200 t
4.)
6.600 t
5.)
3.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
11.385 t
2.)
4.554 t
3.)
2.277 t
4.)
1.139 t
5.)
569 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.900 t
2.)
3.960 t
3.)
1.980 t
4.)
990 t
5.)
495 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 CUMHURİYELİ 3y d e DUTYFREE- MISS PRETTY / RED BISHOP (USA) 61 AHMET GÖKHAN ERKOÇ EM.TOKÇALAR 39 246-887 19.11.2020
2 ZALDIR 3y d e MARCAVELLY (USA)- PRINCESS DERYA (USA) / ELUSIVE QUALITY (USA) 61 FEDAİ KAHRAMAN V.BOYRAZ 54 4-82955 15.11.2020
3 BLUE RIBBON 3y a e EXCELEBRATION (IRE)- PANCAR / SINGSPIEL (IRE) 58 NEVZAT SEYOK E.ÇUKURKAŞ 40 213-135 11.11.2020
4 ÇIMA ÇIMA (Koşmaz) 3y d e AZARAKS- AĞA`S JOY / AGAM (FR) 58 NAZAN TUNCAR K.ŞENGEL 36 458508 24.11.2020
5 HODOR (Koşmaz) 3y d e PLEASANTLY PERFECT (USA)- LADY MORGANA / ORATORIO (IRE) 58 HÜLYA KEÇELİOĞLU U.TEMUÇİN 50 1-16865 28.10.2020
6 LAMBUKA 3y d e TRIPLE BONUS- SAGA BELLA (IRE) / SADLER`S WELLS (USA) 58 BEKİR OZAN HAS F.İÇSEL 48 761178 09.11.2020
7 MAGIC MAN (Koşmaz) 3y k e NATIVE KHAN (FR)- WHITE LILY / SHINING WOLF 58 V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ 68 7-9516-6 04.11.2020
8 SON MUHAFIZ (Koşmaz) 3y d e INVINCIBLE SON (IRE)- GOLD VIC / VICTORY GALLOP (CAN) 58 AYTUĞ ATALAY İ.ÇAK 38 73271 13.11.2020
9 WOLF SON WOLF 3y d e HAKKAR- CHERRY FLOWER / FASHT ELDEBL (GB) 58 HAKAN ÇELİK HÜS.KARABULUT 31 263866 20.11.2020
10 ASLAN KADİR 3y a e PLEASANTLY PERFECT (USA)- BON VOYAGE / MUJTAHID (USA) 54 CİHAT GÜROĞLU EN.KARATAŞ 33 551-927 13.11.2020
11 LORD OF THE WINDS (Koşmaz) 3y a e DR FONG (USA)- MÜKERREM / UNACCOUNTED FOR (USA) 54 ABDULLAH AVCI S.ÇİFTÇİ 97124 25.11.2020
12 BYE BYE LULLABY 3y d d COUNTRY REEL (USA)- WILAYA (USA) / BERNARDINI (USA) 53 O.ORÇUN ÖZDEMİR E.ÇUKURKAŞ 41 4-02798 15.11.2020
13 BIANCA CAPELLO 3y d d PLEASANTLY PERFECT (USA)- DINARA / SRI PEKAN (USA) 52 T. İZZET AKSOY A.TEPEBAŞI 24 450-006 23.10.2020
 

Koşu: A.HÜCUM TULGAR KOŞUSU

KV-8 , 3 ve Yukarı İngilizler, 57,50 kg, 60 kg, 60 kg, 1600 Çim , E.İ.D. : 1.33.05

 

Ikramiye:

1.)
126.000 t
2.)
50.400 t
3.)
25.200 t
4.)
12.600 t
5.)
6.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
28.980 t
2.)
11.592 t
3.)
5.796 t
4.)
2.898 t
5.)
1.449 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
18.900 t
2.)
7.560 t
3.)
3.780 t
4.)
1.890 t
5.)
945 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 AYBARS (Koşmaz) 5y d a EXPANSION (USA)- OCEAN LADY / AVANGARD (IRE) 58 HALE EKMEKÇİ EMRE S.ÖZTÜRK 89 74-3597 25.11.2020
2 BİRDELLO 5y d a LUXOR- MAGNOLIA / OCEAN CREST (USA) 58 İLKAN ÖZSÜ T.YILMAZ 94 224262 15.11.2020
3 MAKAMBO 5y a a AFTER MARKET (USA)- SHINING GOLD / OKAWANGO (USA) 58 ŞEMSİ AĞIRTAŞ MAH.BAYKARA 86 4178-88 20.11.2020
4 TREVI FOUNTAIN 4y d a OFFLEE WILD (USA)- KANSAS (GB) / KAHYASI (IRE) 58 H.TARIK DİKENCİK S.AYDEMİR 86 476421 15.11.2020
5 UĞUR BUBAM (Koşmaz) 4y d a WIN RIVER WIN (USA)- MISS DISCO / GOLD AWAY (IRE) 58 ASLAN OSMAN VAPUR MAH.BAYKARA 70 035427 25.11.2020
6 ULUDAZ 7y d a KANEKO- CRUELLA / DISTANT RELATIVE (IRE) 58 SAMET KADIOĞLU S.MUTLU 99 33-3566 18.11.2020
7 VICTORY IS OURS 7y a a VICTORY GALLOP (CAN)- LOVELY DOYOUN / DOYOUN (IRE) 58 YILDIRIM GELGİN R.PERİ 100 265355 20.08.2020
8 JACK SPARROW 4y d a MENDIP (USA)- MARSHMALLOW / LUXOR 58 VOLKAN YONCAAĞAÇ R.GÜNELİ 93 2-12324 06.11.2020
9 MY PERFECTION 4y d k PLEASANTLY PERFECT (USA)- MYBELLE / FAIR GROUNDS (IRE) 56 ASIM DUTAL T.ŞİT 94 31166-8 05.11.2020
10 TOMİRİS (Koşmaz) 5y a k NATIVE KHAN (FR)- INFINITY / COMMON GROUNDS (GB) 56 ÖZKAN BAYRAKTAR A.SONĞUR 91 7-00700 25.11.2020
11 MAGIC MAN (Koşmaz) 3y k e NATIVE KHAN (FR)- WHITE LILY / SHINING WOLF 57,5 V.İBRAHİM ARACI S.BİLGİÇ 68 7-9516-6 04.11.2020
12 MISS ELENI 8y d k CLODOVIL (IRE)- TISLIMEEN (GB) / ALHAARTH (IRE) 57 NAZENİN SERFİCELİ Y.PETEK 94 7217-70 21.11.2020
13 BUMERANG 4y d k TORUK MACTO (IRE)- ŞİN / MOUNTAIN CAT (USA) 56 MEHMET YAVUZ A.KAPLAN 90 343833 15.11.2020
 
 

Ikramiye:

1.)
84.000 t
2.)
33.600 t
3.)
16.800 t
4.)
8.400 t
5.)
4.200 t

Yetistirici Primi:

1.)
24.150 t
2.)
9.660 t
3.)
4.830 t
4.)
2.415 t
5.)
1.208 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
12.600 t
2.)
5.040 t
3.)
2.520 t
4.)
1.260 t
5.)
630 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 BERZANIM 3y a e ÖZGÜNHAN- CEMREGÜLÜ / ŞÖVALYE 57 HASAN ARSLAN A.KAPLAN 03-6260
2 BARANŞAH 3y d e UÇANBEY- HOŞFİDAN / BİLGİN 57 SERHAT YALÇIN ŞÜK. ÇELİK 70-044
3 DORLION 3y k e TURBO- ALTINARMAĞAN / ARATBEY 57 DİNÇER ERSOY E.EREN 5
4 GÜNBERK 3y k e KURTEL- YALDIZ / DON JUAN 57 İBRAHİM H. KENDİRCİ S.AYDOĞDİ 50
5 KALEBARAJI 3y a e UFUKBİR- FRIKYA / SERTAY 57 EKREM AKDUMAN ŞÜK. ÇELİK 570145
6 MAVİ RÜZGAR 3y k e BERKSOY- KIR HALİME / EŞKBAR 57 SEMİH YARDIMCI C.TURAN 6890
7 RAMBAY 3y k e UÇANOĞLU- GALADRİYEL / YAŞARCIK 57 AREK GÖVER EN.KARATAŞ 25
8 KIZILANADOLU 3y k e BEN ANADOLU- ZENNAN / TAMERİNOĞLU 57 ŞAFAK DİL H.ALTUNBAŞ 80
9 UÇAN KOBRA 3y k e KOBRA- BURCU HANIM / DEVİRHAN 57 ULAŞ YILDIZ EM.TOKÇALAR 4
10 SAGUNHAN 3y a e ÖZGÜNHAN- BURGAZLIM / BİLGİN 57 M.ZİYA ADALAR C.TURAN 470-878
11 HİLMİ BABA (Koşmaz) 3y k e TAMERİNOĞLU- ANLAYIŞLI / YAVUZCA 57 DİLEK BURAN SAB.ARSLAN 09-968
12 ATÇI GÜZELİ 3y k d TURBO- ARTVİNLİ / HABERBATUR 55 TAYLAN TOSUNOĞLU V.BOYRAZ 389-0
13 KAFKASLIKAYA (Koşmaz) 3y k e KAIZBERT (RU)- SALDIMKAYA / ERSİNAN 57 BEŞİR KAYA H.ARAN 688678
14 ÇÖLKIZI 3y a d YAKUPBEY- ÇÖL FIRTINASI / RİKARDO 55 İ.HALİL ALTIN M.ALTIN 35-60
15 GÜLYAPRAĞI 3y k d KAIZBERT (RU)- FUNDAHANIM / SAĞANAK 55 MUNİR GÖKÇE E.KOCA 390560
16 HURİYE KIZI 3y a d JOKER- İNANLI KIZI / İBOCAN 55 MEHMET ÇELİK V.ÖNDER 1
17 KANLIBAŞ (Koşmaz) 3y a e ÖZGÜNHAN- İLKENUR / TAMERİNOĞLU 57 HASAN ARSLAN A.KAPLAN 0
18 ÖZGEYEL 3y a d TURBO- YELHANIM / YELHAN 55 M.SABRİ TUNCER E.ÇUKURKAŞ 53-1308
19 SAHRAP 3y a d ENGİNHAN- YAZ YAĞMURU / RİKARDO 55 YASİN GÖKÇE GÜV.GÖKÇE 109-7
20 KARATREN (Koşmaz) 3y a e KAIZBERT (RU)- BÜLBÜL / PİR KARACA 57 METE ÇELİK E.KOCA 27-5309
21 TAÇHAN (Koşmaz) 3y k e TURBO- ALTINYAĞMUR / ARATBEY 57 MELEK CİĞER A.CİĞER 32
22 GİDERAYAK (Koşmaz) 3y k d KAIZBERT (RU)- AHUSEL / DEVİRHAN 55 MEHMET GÜNEŞ A.KAPLAN 5-9960
23 HAYAT (Koşmaz) 3y a d BERKSOY- MELTEMCAN / HABERBATUR 55 MEHMET TAMER B.ARAS 0-60100
24 LAVİTAS (Koşmaz) 3y k d ARASLI- HOPALIM / BENİM OĞLUM 55 SEVGİ TOSUNOĞLU B.DAĞ
 

Koşu:

ŞARTLI 5/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1500 Sentetik , E.İ.D. : 1.38.17

 

Ikramiye:

1.)
80.500 t
2.)
32.200 t
3.)
16.100 t
4.)
8.050 t
5.)
4.025 t

Yetistirici Primi:

1.)
23.144 t
2.)
9.258 t
3.)
4.629 t
4.)
2.314 t
5.)
1.157 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
12.075 t
2.)
4.830 t
3.)
2.415 t
4.)
1.208 t
5.)
604 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 MUZOBABA 3y k e BATURŞAH- ZEPKA / KAIZBERT (RU) 60 YENER GİRİŞKEN A.A.EKAL 50 262431 18.11.2020
2 KAZANLI 3y k e BERKSOY- MATURKIZ / KIRIMHAN 59 İSMAİL YÜKSEL H.ŞİMŞEK 47 2448-75 18.11.2020
3 MEMOCANDIR 3y k e MİNİFHAT OĞLU- İDAL SULTAN / CANSÜLO 59 ENVER TOYDEMİR D.ERGİN 40 109099 14.11.2020
4 SIRYİĞİT 3y d e ZİGANA- TATARKIZ / ALTAHA 59 MÜJDAT ERTOP HAKAN ASLAN 51 128717 19.11.2020
5 BEŞKAZALI 3y k e ALTAHA- ELİFCE / CAŞ 57 MURAT SÖNMEZ R.KARABULUT 46 143567 18.11.2020
6 BEYHAKAN 3y k e KARABEDİR- BEYNAMESİ / YALEMOĞLU 57 KAYA KAYA H.ARAN 41 650300 18.11.2020
7 CHRİS BEY 3y k e OYMAKBEYİ- GÜNDOĞUŞU / YAŞARCIK 57 FAİK GÖNÜLTAŞ C.GÖNÜLTAŞ 57 416276 03.10.2020
8 HÜR UÇAN 3y k e UÇANOĞLU- BLUE VELVET / DAYIBEY 57 ADNAN GELEN M.SOYKUVVET 47 850-444 16.10.2020
9 KOCAPOLAT 3y a e AYABAKAN- FAZİLET / BAMKA.3 57 GÖKHAN ALVEROĞLU H.GÖNÜLTAŞ 55 1311-4 08.11.2020
10 YÜKSELABİ 3y a e BİLGİN- AKILDEFTERİ / SAM ABRASİV 57 T. İZZET AKSOY A.TEPEBAŞI 54 6-63311 11.11.2020
11 ANIL ABİ (Koşmaz) 3y a e TURBO- YALÇINSU / YALAZ 55 ÜMİT BARLIK S.ÇITAK 44 138362 16.11.2020
12 GURBETÇİ 3y a e AYABAKAN- EYLÜL RÜZGARI / SÜLO 55 MEHMET ELMASER EN.KARATAŞ 43 100-0 18.11.2020
13 SANCAR 3y k e ALTAHA- RENGİN / HALİD 55 MURAT AKTAŞ A.İŞGÖREN 47 254-133 06.11.2020
14 ZERAFETLİ 3y k d BİLGİN- BAHTİSER / ÖZGÜN 55 H.TARIK DİKENCİK Y.YAĞMUR 52 554374 20.11.2020
15 YOMRALI 3y d e ONURKAAN- BUSEKRAL / CAŞ 54 M.TEVFİK DEVRİMCİ K.GÜNEŞ 37 0000-48 16.11.2020
 
 

Ikramiye:

1.)
312.000 t
2.)
124.800 t
3.)
62.400 t
4.)
31.200 t
5.)
15.600 t

Yetistirici Primi:

1.)
89.700 t
2.)
35.880 t
3.)
17.940 t
4.)
8.970 t
5.)
4.485 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
46.800 t
2.)
18.720 t
3.)
9.360 t
4.)
4.680 t
5.)
2.340 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 ANAYURT 4y a a AYABAKAN- FERAYİ / ŞÖVALYE 58 VELİ AKBULUT M.AKBULUT 100 46068-4 14.11.2020
2 ARİFÇO 4y a a KILAVUZ- ALYA EYLÜL / KOBRA 58 TANER KORKUT MUR.AKKILIÇ 84 50-7657 13.11.2020
3 ASLANSOYLU 4y k a TURBO- SONAT / BİLGİN 58 GÖRKEM GEDİKOĞLU S.ÇİFTÇİ 88 128215 28.10.2020
4 BALALAYKA 4y a a AYABAKAN- CİHAN DEĞER / DEMİRKAZIK 58 CELAL TEKDOĞAN M.TEKDOĞAN 110 211291 14.11.2020
5 BAŞAR 4y k a AYABAKAN- BADEKIZIM / DEMİRKAZIK 58 HALE EKMEKÇİ EMRE S.ÖZTÜRK 89 165381 22.10.2020
6 ILDIRLI 4y a a TURBO- KRALİÇEKARINCA / ATOMKARINCA 58 DENİZ KURTEL Z.AVCI 89 323347 05.11.2020
7 NİĞBOLU 4y k a GOBAKBEY- AMANOS / HABERBATUR 58 CÜNEYT ÇALICIOĞLU H.ALTUNBAŞ 89 1-13112 05.11.2020
8 SELİMABİ 4y a a SALTUKHAN- BALFİLİZ / ODİNHAN 58 M.SELİM GÜLEŞEN T.TEMİZER 91 80-7726 05.11.2020
9 SÜRGÜNTAY 4y k a SONALP- BENİL / AĞA KARACA 58 LALE M. ATMAN MET.ACAR 116 213221 14.11.2020
10 SİNOPLU MERVE 4y k k BİLGİN- SÜBEYHİKIZI / ÖZGÜNHAN 56 H.TARIK DİKENCİK Y.YAĞMUR 80 712545 11.11.2020
 

Koşu:

ŞARTLI 4/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59 kg, 1500 Sentetik , E.İ.D. : 1.38.17

 

Ikramiye:

1.)
66.000 t
2.)
26.400 t
3.)
13.200 t
4.)
6.600 t
5.)
3.300 t

Yetistirici Primi:

1.)
11.385 t
2.)
4.554 t
3.)
2.277 t
4.)
1.139 t
5.)
569 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.900 t
2.)
3.960 t
3.)
1.980 t
4.)
990 t
5.)
495 t
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Sıklet Sahip Antrenörü HP Son 6 Y. Son Koşu Tarihi
1 ALEMİN KRALI 7y k a TURBO- SEÇİLAY / ALTAHA 62 YUSUF KÜREM S.AYDOĞAN 83 801245 13.11.2020
2 ÇIKMAZOĞLU (Koşmaz) 6y k a KARATAŞ- AKÇIKMAZ / RÜZGAR.30 62 MEHMET ÖZKAN E.KARACA 34 090-576 24.11.2020
3 KARAGÜL BEYİ 5y a a ALTAHA- ZAKİRE / CAŞ 62 MUSTAFA KARAGÜL M.SOYKUVVET 73 50-4357 02.09.2020
4 YOLDAŞHAN (Koşmaz) 6y k a TURBO- AKDİDEM / MUZAFFER ÇAVUŞ 61 ENGİN AKALTUN T.İBİŞ 89 66-9213 25.11.2020
5 KUBALI (Koşmaz) 4y k a SERDARHAN- GÜZİNAY / SÜLO 60 CELAL DEMİR H.ARAN 44 941396 18.11.2020
6 RÜZGARBERK (Koşmaz) 5y a a YALAZ- ALYÜZ / NEVZATBEY 59 SİNAN BİLİK SEB.TOPAL 44 34-2227 29.09.2020
7 ŞAHİNŞEVKET 6y k a BİLGİN- KERİME / ALBATUR 59 ŞAFAK DİL H.ALTUNBAŞ 76 357660 08.11.2020
8 YURTYAPAN 5y a a HALİD- ŞEKERPARE / VOLGA.2 59 EYLEM TANİYİT T.TURAN 58 0079-90 30.10.2020
9 AMANKAYA 8y d k KAFKASLI- AMANI (FR) / AL SAKBE (FR) 57 KADRİYE KAYA E.KAYA 85 44367-4 20.11.2020
10 PEXUSS 8y a k SARUHANAĞA- TUNÇKANAT / ODİNHAN 57 FUAT ALBAYRAK E.KOCA 51 523738 18.11.2020
11 LOKUM OĞLU 5y k a TURBO- LOKUM / ODİNHAN 56 NİHAT UZUN Ö.F.TAŞDELEN 80 161658 10.11.2020
12 ASTEROİD (Koşmaz) 5y a a TURBO- BELKIS / THUNDER TIKI (US) 55 ERDEM MUTLU S.KAYMAKLI 65 2-79500 10.11.2020
13 BİR ÖMÜR (Koşmaz) 5y k a MURATAĞA- YILIŞIK / RİKARDO 55 FURKAN ÖZPAY F.ÖZPAY 35 069870 24.11.2020
14 ÇELİKMAN 5y a a KAIZBERT (RU)- TOKKIZ / HALİD 55 MEHMET ÇELİK E.KOCA 78 257-282 18.11.2020
15 GUSTAV 5y k a KAIZBERT (RU)- AHUSEL / DEVİRHAN 55 SADDULLAH AKÇA A.ÖZTÜRK 98 123446 09.10.2020
16 MADALYON 5y a a KAIZBERT (RU)- FERDANE KIZ / ODİNHAN 55 ŞEMSETTİN TOYDEMİR A.ÖZTÜRK 70 387300 10.11.2020
17 MAKRIKÖY (Koşmaz) 5y a a KAIZBERT (RU)- BEBEKAT / ÜNALBEY 55 ABDULLAH AVCI S.ÇİFTÇİ 77 188007 13.11.2020
18 USTAOĞLU 5y a a ÖZGÜNHAN- EFRUZ / HEDBAN.2 55 ŞÜKRÜ POLAT Ö.GÜNELİ 73 976836 15.12.2019
19 BENİM (Koşmaz) 4y k a BİLGİNER- MISRA / KOŞAYALP 55 RAMAZAN ÖZDEMİR E.KARACA 29 447004 15.11.2020
20 ŞAŞKIN (Koşmaz) 4y k a SONALP- ASLIKAN / VOLGA.2 54 ŞEYMA B. TANİYİT T.TURAN 32 904300 11.10.2020