Çim: Normal 3,2 Kum: Normal Hava: 32 C , AZ BULUTLU , NEM %56 PDF Program | Özet PDF Program | CSV Program1. AGF Tablosu | 2. AGF Tablosu Resmi Program
 
 

1. Koşu:17:15

Maiden , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1100 Çim , E.İ.D. : 1.05.86

 

Ikramiye:

1.)
50.000 t
2.)
20.000 t
3.)
10.000 t
4.)
5.000 t
5.)
2.500 t

Yetistirici Primi:

1.)
14.375 t
2.)
5.750 t
3.)
2.875 t
4.)
1.438 t
5.)
719 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
7.500 t
2.)
3.000 t
3.)
1.500 t
4.)
750 t
5.)
375 t
 
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

2. Koşu:17:45

ŞARTLI 5/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 59 kg, 1300 Çim , E.İ.D. : 1.23.55

 

Ikramiye:

1.)
60.000 t
2.)
24.000 t
3.)
12.000 t
4.)
6.000 t
5.)
3.000 t

Yetistirici Primi:

1.)
10.350 t
2.)
4.140 t
3.)
2.070 t
4.)
1.035 t
5.)
518 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.000 t
2.)
3.600 t
3.)
1.800 t
4.)
900 t
5.)
450 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 DALİCİM (2) KG DB SK  7y k a ZENGİNOĞLU- KOBRA KIZI / KOBRA 55 E.SİNCAN EMRAH AGUN N.ESEN 5 80 946743 14 14 1.27.34 %10(4)
2 REİSOĞLU (4) KG DB GKR  6y k a BİLGİN- EBRAR / HALİD 55 +1.90  F.YARDIMCI SEYİTHAN ÇİFTÇİ M.H.ELĞAÇ 7 90 65-5854 22 13 1.24.90 %14(3)
3 SATANHAN (8) KG  6y k a ÖZDURAN- DİŞİ KARTAL / SAĞANAK 55 N.ALTIN CEVHER CANLIKA F.E.AKIL 6 101 34403-1 18 20 1.24.68 %21(2)
4 TUĞBEY (5) KG  7y a a KOŞANEFE- SAMYELİ / RİKARDO 55 M.BAYDAN HALİL ŞİMŞEK HAL.ŞİMŞEK 10DS  87 99-8349 162 14 1.25.14 %5(6)
5 YETİM AHMET (1) KG DB  6y d a DEMİRKAZIK- FERMANDE / CAŞ 55 +1.90  M.AKYAVUZ AHMET KORKMAZ İ.GÜMÜŞ 9DS  100 537-344 14 16 1.23.72 %40(1)
6 MAMİ (7) KG K   4y k a YAŞARCIK- NAZENDE / ALAZ 55 +2.00  H.PARILDAR MEHMET DURMAZ M.UÇAR 8DS  21 9-50976 118 9 1.33.39 %1(7)
7 SONYALAZ (9) KG K DB  4y k a YALAZ- MAKSUDE / DRUID (PL) 54 +1.60  E.ÇANKAYAAP  İBRAHİM YALÇIN A.KAPLAN 3 31 5-51060 26 17 %1(8)
8 CANIM ÇİDEM (3) K  8y k k GOBAKBEY- MİLLİNUR / HABERBATUR 53 +0.10  A.KAÇMAZ HASAN DİLBER M.DAŞ 1 65 215-549 14 16 1.24.30 %7(5)
9 ÇILGIN SERDAR (6) KG K  4y a a TOŞUR- TERTEMİZ / TEMİZSU 54 F.R.BEBEK NECDET TURAN İ.KÖROĞLU 4 27 1600-90 21 15 1.28.32 %1(9)
10 NARŞERBETİ (10) KG K   5y a k TOŞUR- NAZENDE / ALAZ 55 +1.90  M.DOĞAN MEHMET DURMAZ M.UÇAR 2 22 556706 285 7 1.26.79 %1(7)
 
[(6)MAMİ,(10)NARŞERBETİ] eküridir.
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
 

Ikramiye:

1.)
64.000 t
2.)
25.600 t
3.)
12.800 t
4.)
6.400 t
5.)
3.200 t

Yetistirici Primi:

1.)
14.720 t
2.)
5.888 t
3.)
2.944 t
4.)
1.472 t
5.)
736 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.600 t
2.)
3.840 t
3.)
1.920 t
4.)
960 t
5.)
480 t
 
[(1)SABRİNİN ATI,(3)ŞENALP] eküridir.
7'Lİ PLASE Bu koşudan başlar, 1. 3'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
 

Ikramiye:

1.)
60.000 t
2.)
24.000 t
3.)
12.000 t
4.)
6.000 t
5.)
3.000 t

Yetistirici Primi:

1.)
10.350 t
2.)
4.140 t
3.)
2.070 t
4.)
1.035 t
5.)
518 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.000 t
2.)
3.600 t
3.)
1.800 t
4.)
900 t
5.)
450 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 DELİ TAHİR (5) KG SK  3y d e DR FONG (USA)- ESCLARMONDE (IRE) / IN THE WINGS (GB) 61,5 M.AKYAVUZ NECMETTİN YILDIZ A.KAPLAN 5 64 323214 26 19 1.27.17 %15(2)
%14(2)
2 DEM DEM (7) SK  3y a e CUVEE (USA)- LA LUNA DIVINA / DIVINE LIGHT (JPN) 57,5 F.YARDIMCI BÜLENT DEMİR EY.YARDIMCI 3 56 451521 13 20 1.28.83 %12(4)
%12(5)
3 DEMİR KRAL (9) DB SKG SK  3y d e SMART ROBIN (JPN)- GOLDVINE / STRIKE THE GOLD (USA) 53,5 H.KILIÇARSLAN SÜLEYMAN ŞİRE R.KONUK 8 48 212166 7 18 1.29.65 %7(7)
%7(7)
4 ALATA (3) KG DB SK  3y d d AGRESIVO (USA)- ERAİSER / SHINING STEEL (GB) 52 E.SİNCAN A.RIZA PAKSOY S.EREN 10DS  45 153601 19 20 1.29.53 %14(3)
%13(3)
5 HAKİMŞAH (2) KG DB SK  3y d e HAKEEM (USA)- RAPUNZEL / VICTORY GALLOP (CAN) 50 +1.40  VEDAT ABİŞAP  D.DENİZ KANAR İ.KÖROĞLU 2 45 142243 17 17 1.27.29 %24(1)
%27(1)
6 OĞLUM MERİÇ (1) SK BB  3y d e DAI JIN (GB)- VALENTINE MINE (USA) / MINESHAFT (USA) 50 +1.30  M.A.SOLMAZ İSMAİL GÜL EMİN KARATAŞ 1 41 14-3355 17 15 1.29.44 %7(6)
%7(6)
7 SERAP GIRL (8) KG SK  3y d d YAVUZKAYA- VICTORY / ULTRAMAR 50 +2.00  A.KAÇMAZ MUSTAFA ÖZSARI H.ATAŞ 4 39 133664 8 15 1.29.23 %4(8)
%4(8)
8 KARA SERSERİ (4) 3y d e INDIGO RED (GB)- LAMITTA (GB) / DIKTAT (GB) 50 +2.00  M.KESKİN AHMET DEMİR Y.AKDAŞ 9 38 555-052 14 14 1.30.90 %12(5)
%13(4)
9 DEEP RISE (6) DB SKG SK  3y d e MENDIP (USA)- STORM RACER / ALABORA 50 +2.00  M.K.KUMBASARAP  MEHMET ARSLAN FER.ÇELİK 7 37 145327 7 15 1.35.30 %3(9)
%3(9)
10 CANKARDEŞLER KG K DB (Koşmaz)  3y d e PERFECTO- TORRENT / DIVINE LIGHT (JPN) 50 +2.00  E.TUNÇ ZİYA YILDIZ A.GÜLLÜ 6 28 078007 21 13 %1(10)
%1(10)
 
2. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ

5. Koşu:19:30

Handikap 16 /H2 , 4 ve Yukarı İngilizler, 1300 Çim , E.İ.D. : 1.15.71

 

Ikramiye:

1.)
60.000 t
2.)
24.000 t
3.)
12.000 t
4.)
6.000 t
5.)
3.000 t

Yetistirici Primi:

1.)
10.350 t
2.)
4.140 t
3.)
2.070 t
4.)
1.035 t
5.)
518 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
9.000 t
2.)
3.600 t
3.)
1.800 t
4.)
900 t
5.)
450 t
Forma N At İsmi Yaş