Çim: Biraz Yumuşak PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarAGF Tablosu
 
 

1. Koşu:12:25

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2000 Çim

 

Ikramiye:

1.)
3.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PESSEMONA (GB)(2) KG  3y d d WAR COMMAND - PERSEFONA 58 JOZEF BOJKO LITEX COMMERCE AD MILTCHO G. MINTCHEV 6,75 - 6 0
2 FELICIANA (GER)(1) 3y d d LOPE DE VEGA - FAIR BREEZE 58 LUKAS DELOZIER STIFTUNG GESTÜT FÄHR PETER SCHIERGEN 6,10 - 8 0
3 IRINGA (GER)(3) 3y d d WIENER WALZER - IRIKA 57,5 ADRIE DE VRIES STALL SCHWARZ-ROT HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL 8,50 - 5 0
4 LIGHT MY FIRE (GER)(9) 3y a d JUKEBOX JURY - LA FEMME FATALE 57 SIBYLLE VOGT RALF BEEKMANS DR. ANDREAS BOLTE 55,70 - 1 0
5 MADEMOISELLE MA (GER)(10) 3y d d MAXIOS - MISS MALA 57 MARCO CASAMENTO GESTÜT HÖNY-HOF WALDEMAR HICKST 12,70 - 3 0
6 DIA MONDA (GER)(6) 3y a d PIVOTAL - DIAMOND RING 57 MAXIM PECHEUR GESTÜT BRÜMMERHOF MARKUS KLUG 7,85 - 10 0
7 WAITING FOR LOVE (GER)(5) 3y d d SOLDIER HOLLOW - WAKYTARA 57,5 RENE PIECHULEK STALL SALZBURG SARAH STEINBERG 12,30 - 7 0
8 WHINCHAT (GER)(11) 3y d d ADLERFLUG - WELLS PRESENT 57 BAUYRZHAN MURZABAYEV STALL ULLMANN ANDREAS WÖHLER 5,00 - 11 0
9 LA COMTESSE (GER)(8) 3y d d THEWAYYOUARE - LOVANA 57 MICHAEL CADEDDU STALL DIAVOLEZZA PAVEL VOVCENKO 47,05 - 9 0
10 DOMSTÜRMERIN (GER)(7) 3y d d KAMSIN - DYANAMORE 57 ALEXANDER PIETSCH HOLGER RENZ BOHUMIL NEDOROSTEK 7,60 - 4 63
11 LA VIDA LOCA (GER)(4) 3y a d SAMUM - LAZEYMA 57,5 ANDRASCH STARKE KARLSHOF SECKEL HOLS HENK GREWE 4,00 - 2 0
 
SIRALI İKİLİ(2/1) :45,50 t, İKİLİ(1/2) :16,40 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/1/3) :23,91 t, PLASE İKİLİ(2/3) :18,80 t, PLASE İKİLİ(1/3) :7,60 t, PLASE(1) :1,40 t, PLASE İKİLİ(1/2) :12,50 t, PLASE(2) :3,20 t

2. Koşu:12:55

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.250

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 THORIN (GER)(5) 3y d e SOLDIER HOLLOW - TAITA 57,5 ANDRASCH STARKE RENNSTALL GESTÜT HAC HENK GREWE 1,45 %47(1) 2 74
2 VICENTE (GER)(11) 4y d g AREION - VELOCITY 54,5 MICHAEL CADEDDU STALL ELSTORF PAVEL VOVCENKO 32,60 %1(10) 10 67
3 ALPINIUS (GER)(7) 4y d a GALE FORCE TEN - ALGOMA 56,5 ANDRE BEST STALL MOUNTAIN RIVER FRIEDERIKE SCHLOMS 15,85 %5(6) 1 69
4 BE KOOL (IRE)(9) YP  7y d g APPROVE - ACCOUNTING 56 ADRIE DE VRIES LUUK J.VAN DEN BOSCH YASMIN ALMENRÄDER 40,40 %1(9) 7 69
5 INVINCIBLE REALLY (GER)(4) 6y d g CONTAT - ISANDA 59 JOZEF BOJKO DANIEL PAULICK DANIEL PAULICK 17,25 %6(4) 12 72
6 ARABINO (GER)(3) 5y d g AREION - ARABELLA 59,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV STALL STEINTOR HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL 3,90 %18(2) 4 72
7 LUCKY LIPS (GER)(8) 6y a g MAMOOL - LIPS ARROW 56,5 TOMMASO SCARDINO DANIEL STRAHL MARCO KLEIN 52,60 %1(11) 6 69
8 ANGRY BIRD (IRE)(2) 6y k g ZEBEDEE - DANDARA 59,5 RENE PIECHULEK STALL SALZBURG SARAH STEINBERG 20,20 %6(5) 8 72
9 MAYA (GER)(1) 5y d k CAMPANOLOGIST - MERCI BEAUCOUP 60 SIBYLLE VOGT MARY-ANN HÄNISCH SARKA SCHÜTZ 14,15 %7(3) 9 73
10 CONTESSA (GER)(10) 4y d k AREION - CAESARINA 56 WLADIMIR PANOV STALL HANSE DOMINIK MOSER 21,15 %5(7) 3 69
11 WATER DIVINER (IRE)(6) 4y d g BUNGLE INTHEJUNGLE - KHAYRAT 57 BAYARSAIKHAN GANBAT STALL FLETCO ELISABETH STORP 33,70 %2(8) 11 70
ENGE EUPHORIA (SWE)(12) YP (Koşmaz)  7y a k KHELEYF - GREY PEARL 54 MAXIM PECHEUR SEAMUS WALSH BOHUMIL NEDOROSTEK Koşmaz %0(12) 5 67
 
İKİLİ(5/11) :44,30 t, SIRALI İKİLİ(5/11) :47,00 t, 1. ÇİFTE(2/5) :17,55 t AGF:5

3. Koşu:13:25

Handikap , 3 ve Yukarı İngilizler, 3200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
4.250

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 QUIAN (GER)(2) KG  4y k a MASTERCRAFTSMAN - QUIANA 62,5 LUKAS DELOZIER STALL HORNOLDENDORF PETER SCHIERGEN 4,25 %15(3) 12 75
2 STERNJUWEL (GER)(14) 4y d k JUKEBOX JURY - STERNSTUNDE 52 MAXIM PECHEUR GESTÜT RÖTTGEN MARKUS KLUG 4,60 %16(2) 6 64
3 SCALERO (USA)(5)   5y d g LEMON DROP KID - SCOLARA 57,5 RENE PIECHULEK EUGEN-ANDREAS WAHLER CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE 8,55 %9(5) 5 70
4 PAR COEUR (GER)(4) 6y d g ADLERFLUG - PALUCCA 59,5 CLEMENT LECOEUVRE DIRK VON MITZLAFF BOHUMIL NEDOROSTEK 35,05 %2(13) 1 72
5 WILDFASAN (GB)(7) 6y d g SIR PERCY - WURFKETTE 56,5 ADRIE DE VRIES STALL MANDARIN YASMIN ALMENRÄDER 12,20 %6(6) 13 69
6 SAMEER (FR)(3) 4y d g NATHANIEL - SANABYRA 60 ANDRASCH STARKE MICHAEL H. WATT HENK GREWE 9,05 %14(4) 14 72
7 CHESNEE (IRE)(10) 5y a k RIP VAN WINKLE - CO BLUE SPLASH 55,5 MARCO CASAMENTO ALEKSEJ LUFT ALEKSEJ LUFT 19,15 %5(7) 10 68
8 WIRBELWIND (GER)(9) 8y d g TIGER HILL - WALERIA 56 JOZEF BOJKO ILONA BLUME PAVEL VOVCENKO 19,00 %4(8) 4 68
9 APOLEON (GER)(1) 11y d g OGATONANGO (H) - ABISOU 63,5 BAUYRZHAN MURZABAYEV VOLKER FRANZ SCHLEUS ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP 34,10 %3(11) 9 76
10 SIE HABEN DA WAS (GER)(12) 5y d g KAMSIN - SWORD ROCHE 48 LEON WOLFF STALL WO LAUFEN SIE SARAH STEINBERG 25,90 %3(10) 3 65
11 INDIAN SOLDIER (IRE)(11) 4y d a SOLDIER HOLLOW - INDIAN BREEZE 55 TOMMASO SCARDINO BRITTA GOLLNICK-ULEE MARCO KLEIN 3,30 %18(1) 2 67
12 NARELLO (GER)(6) 4y k g RELIABLE MAN - NASHITA 56,5 CARLOS HENRIQUE STALL BERGHOLZ HANS-JÜRGEN GRÖSCHEL 21,40 %3(9) 8 69
13 SHRUBLAND (GB)(13) 7y d g HIGH CHAPARRAL - RATUKIDUL 52 SIBYLLE VOGT STALL WEIßER STEIN CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE 37,40 %2(12) 11 63
14 ST STEPHENS GREEN (IRE)(8)   9y d g DIAMOND GREEN - LILY SHING SHANG 54 LILLI-MARIE ENGELS EUGEN-ANDREAS WAHLER CHRISTIAN FREIHERR VON DER RECKE 8,55 %2(5) 7 68
 
[(5)SCALERO (USA),(8)ST STEPHENS GREEN (IRE)] eküridir.
1. 3'LÜ GANYAN(2/5,12/2) :14,72 t, SIRALI İKİLİ(2/14) :21,30 t, İKİLİ(2/14) :9,10 t, PLASE İKİLİ(2/14) :4,10 t, PLASE(14) :1,25 t, PLASE İKİLİ(2/5) :19,60 t, PLASE İKİLİ(5/14) :7,50 t, PLASE(2) :1,95 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(2/14/5/4/7) :Bilen çıkmamıştır, 1,550.03 TL devretmiştir., TABELA BAHİS(2/14/5/4) :353,02 t, TABELA BAHİS SIRASIZ(2/14/5/4) :18,57 t, 2. ÇİFTE(5/2) :12,05 t

4. Koşu:13:55 G3

Açık , 3 ve Yukarı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
16.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 HALF LIGHT (IRE)(1) 4y a k SHAMARDAL - NORTHERN MELODY 58 SOUFIANE SAADI GODOLPHIN SNC/FRANKR HENRI-ALEX PANTALL/FRANKREICH 3,15 %22(2) 5 0
2 SONG OF LIFE (GB)(6) 6y d k POET'S VOICE - SIGN OF LIFE 57 LUKAS DELOZIER GUIDO WERNER HERMANN JEAN-PIERRE CARVALHO 16,30 %5(7) 2 87
3 SANORA (GER)(4) 5y d k SOLDIER HOLLOW - STILL STANDING 57 JOZEF BOJKO STALL CHRONOS ANDREAS WÖHLER 9,15 %12(4) 9 90
4 SHAROKA (IRE)(5)   4y d k ROCK OF GIBRALTAR - SHARIN 57 MARTIN SEIDL GESTÜT BRÜMMERHOF DOMINIK MOSER 9,45 %7(6) 6 85
5 PALOMA OHE (GB)(10) 3y a d RIO DE LA PLATA - POM POM POM 54 ANDRASCH STARKE HEINZ DIETER JARLING JAN KORPAS 6,60 %11(5) 1 91
6 LANCADE (GB)(7) 3y a d AREION - LA SABARA 56 ADRIE DE VRIES STALL RAFFELBERG YASMIN ALMENRÄDER 3,00 %23(1) 4 94
7 CHILLY FILLY (GER)(9)   3y y d MAKFI - CHERRY DANON 54 WLADIMIR PANOV GESTÜT BRÜMMERHOF DOMINIK MOSER 9,45 %1(6) 8 85
8 AMABILIS (GER)(8)   3y d d MAXIOS - AKUA'DA 54 MAXIM PECHEUR GESTÜT BRÜMMERHOF DOMINIK MOSER 9,45 %2(6) 10 88
9 CABARITA (GER)(2) 5y a k AREION - CAESARINA 57 SIBYLLE VOGT CARSTEN BIEDERMANN MATTHIAS KELLER 26,55 %2(8) 3 80
10 GO ROSE (GER)(3) 5y d k SOLDIER HOLLOW - GONDOLA 57 BAUYRZHAN MURZABAYEV TEAM VALOR ANDREAS WÖHLER 4,45 %14(3) 7 88
 
[(5)SHAROKA (IRE),(9)CHILLY FILLY (GER),(8)AMABILIS (GER)] eküridir.
SIRALI İKİLİ(1/6) :60,75 t, İKİLİ(1/6) :53,50 t, ÜÇLÜ BAHİS(1/6/4) :16,67 t, PLASE İKİLİ(1/6) :17,00 t, PLASE(6) :3,10 t, PLASE(1) :1,50 t, PLASE İKİLİ(4/6) :20,80 t, PLASE İKİLİ(1/4) :6,70 t, 3. ÇİFTE(2/1) :18,75 t

5. Koşu:14:30

Şartlı , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 1600 Çim

 

Ikramiye:

1.)
25.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 PHUKET PARADISE (GER)(9)   3y d e TAI CHI - PONT DE NORMANDIE 55 ANTHONY CRASTUS CHRISTOPH HOLSCHBACH HENK GREWE 1,25 %2(1) 10 76
2 MRS APPLEBEE (GER)(4) 3y d d SOLDIER HOLLOW - MENHA 58 BAUYRZHAN MURZABAYEV GESTÜT AUENQUELLE ROLAND DZUBASZ 9,15 %7(4) 12 73
3 ZAVARO (GER)(2)   3y d e AREION - ZAVAALA 60 ANDRASCH STARKE CHRISTOPH HOLSCHBACH HENK GREWE 1,25 %57(1) 2 92
4 HAMARON (GER)(5) 3y a e AMARON - HUNGRY HEIDI 56 ANDRE BEST DR. HUBERTUS DIERS U HENK GREWE 48,05 %1(8) 9 77
5 LA LA LAND (GER)(3) YP  3y k d OUTSTRIP - LA CALDERA 58 CLEMENT LECOEUVRE GESTÜT KARLSHOF HENK GREWE 11,35 %11(2) 5 89
6 DORAZIO (GER)(11) 3y d g HOLY ROMAN EMPEROR - DIAMOND DOVE 54 MARCO CASAMENTO STALL GRAFENBERG WALDEMAR HICKST 8,00 %8(3) 11 70
7 GAHIA (GER)(13) 3y d d ADLERFLUG - GARINA 52 CARLOS HENRIQUE ANDREAS ZSCHACHE HANS-ALBERT BLUME 36,35 %2(7) 6 68
8 MARIECHEN (GER)(8) 3y d d SOMMERABEND - MURIEL 55 ALEXANDER PIETSCH DR. ALEXANDRA MARGAR BOHUMIL NEDOROSTEK 44,00 %1(9) 4 73
9 LEX LUTHOR (IRE)(7)   3y k g LETHAL FORCE - POINTED ARCH 55 BAYARSAIKHAN GANBAT CHRISTOPH HOLSCHBACH MARIAN FALK WEIßMEIER 1,25 %2(1) 3 68
10 PALIMERO (GER)(1) 3y d e AMARON - PEARL OF LOVE 60 MICHAEL CADEDDU GESTÜT ETZEAN MARIO HOFER 20,50 %4(6) 7 89
11 WISHUPONASTAR (GB)(6) 3y d e MUKHADRAM - WHITE AND RED 56 RENE PIECHULEK BYERLEY STABLES ANDREAS SUBORICS 18,40 %4(5) 8 72
12 APOLLO VON MARLOW  (GER)(10) 3y y e OGATONANGO (H) - ABISOU 54 WLADIMIR PANOV VOLKER FRANZ SCHLEUS ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP 79,65 %0(11) 1 55
13 VICTORIO (IRE)(12) 3y d e CANFORD CLIFFS - VISITE ROYALE 54 MARTIN SEIDL STEFFEN MOLKS STEFAN RICHTER 30,70 %1(10) 13 58
 
[(9)PHUKET PARADISE (GER),(2)ZAVARO (GER),(7)LEX LUTHOR (IRE)] eküridir.
İKİLİ(4/9) :35,90 t, SIRALI İKİLİ(9/4) :81,90 t, ÜÇLÜ BAHİS(9/4/2) :180,66 t, PLASE İKİLİ(4/9) :19,50 t, PLASE(4) :2,60 t, PLASE(9) :2,00 t, PLASE İKİLİ(2/4) :6,60 t, PLASE İKİLİ(2/9) :4,10 t, SIRALI 5 Lİ BAHİS(9/4/2/5/3) :Bilen çıkmamıştır, 4,360.50 TL devretmiştir., 4. ÇİFTE(1/2,7,9) :5,95 t

6. Koşu:15:05 G3

Açık , 3 Yaşlı İngilizler, kg, 2200 Çim

 

Ikramiye:

1.)
16.000

 
S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St HP
1 VIRGINIA JOY (GER)(7) 3y d d SOLDIER HOLLOW - VIRGINIA SUN 58 ADRIE DE VRIES GESTÜT AUENQUELLE MARCEL WEIß 2,75 %23(2) 4 90