Kum: Normal Hava: Sıcaklık 39 °C, nem %13, hava açık PDF Program | Özet PDF Program | CSV Program1. AGF Tablosu | 2. AGF Tablosu Resmi Program
 
 

1. Koşu:16:45

Maiden/DHÖW , 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Kum , E.İ.D. : 1.20.38

 

Ikramiye:

1.)
37.000 t
2.)
14.800 t
3.)
7.400 t
4.)
3.700 t
5.)
1.850 t

Yetistirici Primi:

1.)
10.638 t
2.)
4.255 t
3.)
2.128 t
4.)
1.064 t
5.)
532 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
5.550 t
2.)
2.220 t
3.)
1.110 t
4.)
555 t
5.)
278 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 ARAMİ (12) KG  3y a e ATİKBEY- ÖZKANKIZI / ALAZ 54 +0.50  F.FELHANAP  MEHMET ÖZKAN A.GÜRGÖZE 6 56 41 18 %6(5)
2 ATİKKIRAN (8) KG K  3y a e ATİKBEY- GÜLSEZEN / ÇELEBİ.1 53 E.AKKILIÇAP  ALİ YILDIZ M.KILINÇ 12 20 %2(8)
3 HEDEFİGÖR (1) KG SK  3y a e KAIZBERT (RU)- LEYLAK / DEMİRKAZIK 53 +0.60  H.ALTUNDAĞAP  CEMAL YILDIZ V.ÇİZİK 5 2 21 19 1.25.71 %49(1)
4 KALBİN OĞLU (3) SK  3y k e KIRIMHAN- KALP AĞRIM / GOBAKBEY 54 M.E.DOĞANAP  ABDULHAMİT YARDIMCI G.BALTA 1 17 548 35 17 %6(6)
5 MAHKUM (15) DB SKG SK  3y a e ATİKBEY- BELLA / HABERBATUR 57 +0.50  R.DOĞAN İBRAHİM HALİL SÜMER M.KILINÇ 7 7 090 12 17 1.46.97 %1(11)
6 MÜRSEL BABA (10) K  3y k e KIRIMHAN- ARPALI GÜZELİ / ARSLAN ERAY 57 N.ALTIN HAZIM AKTAŞ S.SAYIN 11 20 %8(3)
7 RUN (4) KG SK  3y a e GENCER- İVME / RİKARDO 53 +1.80  İ.ÇİZİKAP  EMRAH TOPRAK H.DEĞİRMENCİ 15DS  79 28 18 %1(12)
8 TEKTAŞOĞLU (9) KG GKR  3y a e GÜNTAY- ÇIKMAZ SOKAK / ODİNHAN 57 +1.20  H.POLAT YASİN TEKTAŞ V.ÇİZİK 8 11 0977 12 16 1.28.09 %2(9)
9 YABAR AĞA (5) KG SK  3y k e KADİRİM- İZAL / AL-IŞIK 53 Y.CENGİZAP  FEHMİ DEMİR H.TEKİNALP 4 11 9757 21 16 1.29.79 %1(10)
10 AYNURABLA (6) KG DB SK  3y k d BOZYİĞİT- KAPKARA / TIGRES LIGHT (US) 55 +0.40  E.KILIK ZABİTE CANPOLATLI V.ÇİZİK 2 03 21 18 1.27.71 %8(4)
11 DALASINKIZI (13) SK  3y a d UÇANBEY- DALASKIZ / GADDAR 53 +0.40  C.TEPEAP  İBRAHİM CANLIKA F.E.AKIL 14 0 21 19 1.34.14 %1(13)
12 DENGİZÇİÇEKİ (11) KG SK  3y k d DELİ UĞUR- ZEBRAKIZI / SERTAY 55 +2.00  M.F.ASLANAP  MUHİTTİN AYDINALP H.TEKİNALP 9 0 21 19 1.35.48 %0(15)
13 GÖLCÜK HATUNU (14) KG  3y a d NİTRO- NAZİREHATUN / ODİNHAN 51 +0.70  S.ALTAYAP  MEHMET ŞİMŞEK A.GÜRGÖZE 13 0 41 19 %0(14)
14 GÜNIŞIK HANIM (7) KG K  3y a d ODİNHAN- RİZE GÜZELİ / YILDIZOĞLU 55 +1.00  F.YARDIMCI HALİL FELHAN BAY.YILDIRIM 3 20 %4(7)
15 HİLVAN CEYLANI (2) K  3y d d PAYİDARBEY- ŞENYAYLA / ŞENTAY 55 +0.60  H.SARIDALAP  SAİT SARIDAL M.E.SARIDAL 10 26 3255 14 16 1.26.98 %12(2)
 
1. 6'LI GANYAN Bu koşudan başlar, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
 

Ikramiye:

1.)
33.000 t
2.)
13.200 t
3.)
6.600 t
4.)
3.300 t
5.)
1.650 t

Yetistirici Primi:

1.)
5.693 t
2.)
2.277 t
3.)
1.139 t
4.)
569 t
5.)
285 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
4.950 t
2.)
1.980 t
3.)
990 t
4.)
495 t
5.)
248 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 HACIVAT (4) KG DB GKR  6y a a KAIZBERT (RU)- TUTAYA / RİKARDO 61 M.E.DOĞANAP  NECATİ TOYDEMİR Ş.OLĞAÇ 1 54 781142 7 18 2.09.21 %17(2)
2 HARZEMŞAHLI (3) SKG SK  7y k a AĞA KARACA- ALGÜL / TIRPAN 62 F.YARDIMCI ELİF KAYA M.K.ÇİZİK 6 52 190075 19 15 2.11.10 %11(4)
3 YALAZBEYİ (6) KG SK  6y a a YALAZ- AKILSULTAN / TATARCIK 59 H.ALTUNDAĞAP  MAHMUT ÇELİK F.E.AKIL 9 52 003643 7 13 2.07.55 %18(1)
4 ÇIKMAZOĞLU (9) KG DB SK  6y k a KARATAŞ- AKÇIKMAZ / RÜZGAR.30 57 C.TEPEAP  MEHMET ÖZKAN V.ÇİZİK 4 44 005099 5 12 2.06.45 %6(8)
5 BARBAROSBEY (2) KG K DB  5y k a KAIZBERT (RU)- SELENAY / ÖZGÜN 58,5 N.ALTIN HASAN ÇİZİK V.ÇİZİK 14DS  45 150302 137 15 2.14.50 %16(3)
6 AVCI CUMA (5) DB  5y k a ŞİMŞEĞİNOĞLU- GÜNHAN / TATARCIK 52,5 +2.00  F.FELHANAP  YAVUZ YILDIZ E.HAZAL ŞEKER 12 37 453879 8 9 %9(5)
7 VEYSELBABA (14) DB SKG SK  4y k a GOBAKBEY- TUMBUL ZÜMRÜT / PEGASUS 50 +2.00  T.BALİAP  CEMİL GÖKHAN H.TEKİNALP 5 29 452221 137 20 2.18.54 %7(7)
8 ERGİNSOY (12) KG DB  6y k a TAMERİNOĞLU- BERDANGÜLÜ / EMAEL (PL) 50 +1.80  Y.CENGİZAP  BAHRİ ÇİZİK M.A.ÇİÇEK 8 28 303000 27 13 2.11.10 %2(10)
9 KAYATALYA (7) DB SKG SK   4y a a ÖZGÜNKAN- RÜZGARKAYA / HEYBETLİ.2 50 +1.80  S.ALTAYAP  RAMAZAN ÖZDEMİR G.BALTA 10 27 30-0008 7 9 %1(11)
10 ÜNDEĞER (13) KG DB  4y a a ŞÖVALYE- NENEHATUN / BODRUM 50 +2.00  M.B.ÇAKMAKAP  SUPHİ AKYAVUZ BAY.YILDIRIM 3 27 728946 32 13 2.20.84 %3(9)
11 SULTANDAN (1) KG DB  7y k a SULTAN DE FAUST (FR)- BEDİZİM / VOLGA.2 50 +2.00  E.AKKILIÇAP  ÖMER KARAÇİZMELİ M.K.ÇİZİK 7 26 600428 7 11 2.10.12 %8(6)
12 UÇANFIRTINA (8) KG  4y a a UÇANBEY- AY TUTULMASI / RİKARDO 50 +2.00  M.ÖZDEMİRAP  SERHAT ŞAHİN S.V.KAYA 11 24 7400-70 140 13 %1(13)
13 BENİM (10) DB SKG SK   4y k a BİLGİNER- MISRA / KOŞAYALP 50 +2.00  R.KARAKAYAAP  RAMAZAN ÖZDEMİR G.BALTA 13 22 068009 7 10 %0(11)
14 KIR ATİK (11) KG DB  5y k a ATİKBEY- GOBAKHALA / RİKARDO 50 +2.00  B.SARIDALAP  ÖMER ALAK E.HAZAL ŞEKER 2 20 9660-00 7 4 2.15.72 %1(12)
 
[(9)KAYATALYA,(13)BENİM] eküridir.
1. 5'Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ

3. Koşu:17:45

ŞARTLI 3/DHÖW/Dişi/Y1 , 4 ve Yukarı Araplar, 58 kg, 60 kg, 1900 Kum , E.İ.D. : 2.14.28

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t
5.)
1.225 t

 

At Sahibi Primi:

1.)
3.675 t
2.)
1.470 t
3.)
735 t
4.)
368 t
5.)
184 t
Forma N At İsmi Yaş Orijin (Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenör St HP Son 6 Y. KGS s20 En İyi D. AGF
1 REMİLİKIZ (8) SKG SK  5y k k GOBAKBEY- DENİZ KIZI / ÇELEBİ.1 63 MEH.PARLAK MUSTAFA KAPLAN M.KILINÇ 5 46 238108 7 18 2.25.63 %5(8)
2 MONDIALEKAYA (9) KG DB SK  4y a k ÖZGÜNKAN- K.I.M.MONDIALE (AUT) / AİNHOA ECLİPSE (AUT) 61 A.ÇANKAYA ALİ ŞEKER H.TEKİNALP 6 32 472518 14 19 %5(9)
3 BİNDALINGÜLÜ (4) KG  8y a k GOBAKBEY- RÜKEYNA / GADDAR 60 H.ALTUNDAĞ ALİ GÖZKEMAL H.TEKİNALP 3 49 458130 7 18 2.19.18 %18(1)
4 DEHİBE HANIM (3) K SKG  5y k k GOBAKBEY- ELIZABETH / MAGRİP 60 M.CANPOLAT RIDVAN TUMBUL M.KILINÇ 10 42 287200 8 15 2.20.40 %9(5)
5 GÜLÇİN HANIM (11) SK  5y a k YALAZ- PÜSKÜLLÜ / EMAEL (PL) 60 S.ALTAY ABDULKADİR TOPRAK V.ÇİZİK 1 40 071045 14 17 2.29.69 %5(7)
6 SERVİSU (10) KG SK  5y d k ÖZDURAN- BEGÜM ANA / ÖZGÜNHAN 58 Y.ÇELİKBAŞ HALİL KIRMIZI M.E.SARIDAL 4 31 546704 14 14 2.22.47 %8(6)
7 UÇURAN (5) DB  5y k k GOBAKBEY- AĞAGELİN / SANCAKBEYİ 60 E.AKKILIÇ OSMAN GÜLLÜ Ş.OLĞAÇ 8 45 480004 18 12 2.19.19 %15(3)
8 ROJHAT KIZI (1) KG SK  7y k k GOBAKBEY- ÇÖLDESU / ODİNHAN 58 B.SARIDAL AHMET ÇELİK V.ÇİZİK 2 51 685719 12 19 2.16.21 %15(4)
9 RASGALDİ (7) 5y k k GOBAKBEY- NİSAN RÜZGARI / SAĞANAK 57 Y.CENGİZ MÜSLÜM KATI E.HAZAL ŞEKER 7 9 97-0586 21 2 2.26.65 %3(10)
10 ŞEKERSEVGİ (2) KG K  5y k k BOLKAR- TÜTSÜ / DEMİRKAZIK 57 +0.50  İ.ÇİZİK MUHAMMED ALİ SEVGİLİ E.HAZAL ŞEKER 11 24 905452 14 12 2.21.39 %15(2)
11 CAMUZ GÜZELİ (6) KG  4y a k UÇANBEY- GÖLCÜK GÜZELİ / EGE 53 +0.10  R.KARAKAYA BİLAL CAMUZ A.İŞIK 12 26 10688-7 200 15 %1(11)
12 HİRACAN (12) SK  4y a k ÖZGÜNHAN- BERCA / ERSOYLU 55 +0.20  T.BALİ MUSTAFA ARSLAN F.ALTIN 9 5 680-0 14 16 %1(12)
 
1. 4'LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS

4. Koşu:18:30

ŞARTLI 3 , 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1100 Kum , E.İ.D. : 1.09.99

 

Ikramiye:

1.)
24.500 t
2.)
9.800 t
3.)
4.900 t
4.)
2.450 t
5.)
1.225 t

Yetistirici Primi:

1.)
7.044 t
2.)
2.818 t
3.)
1.409 t
4.)
704 t
5.)
352 t
 

At Sahibi Primi:

1.)
3.675 t
2.)
1.470 t
3.)
735 t
4.)
368 t
5.)
184 t