Kum: Normal Hava: 29 C,NEM %20,AZ BULUTLU PDF Sonuçlar | Özet PDF Sonuçlar | CSV SonuçlarKomiser Raporları | Kronometrik Sonuçlar
 
 
 

Ikramiye:

1.)
14.000 t
2.)
5.600 t
3.)
2.800 t
4.)
1.400 t

Yetistirici Primi:

1.)
2.100 t
2.)
840 t
3.)
420 t
4.)
210 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 NERİMAN HANIM(2) KG SK  4y a k VARDAR- MESRURE.57 / HAVUÇEROL 58 V.KIZMAZ NEVZET ÇELİK G.BALTA 2.17.78 1,05 - 1 Uzak 70
2 TATGÜZELİKIZI(3) SKG SK  4y a k MİRZAL- TATGÜZELİ / ÖZGÜN BAMKA 58 M.GENEŞ MUSTAFA KORKMAZ M.YÜCEDAĞ 2.25.19 4,50 - 5 3,5 Boy 52
3 FOÇAGÜZELİ(8) KG DB SK  4y k k EVREN.1- FOÇAGÜLÜ / FOÇALI 55 M.F.ASLAN GEYLANİ TOPRAK M.YÜCEDAĞ 2.25.95 32,25 - 7 3,5 Boy 28
4 RİKKAT(1) KG  4y a k YAVUZCA- MAHSUSE.44 / RÜZGAR.30 60 MEH.ARSLAN ABDULKADİR ELĞAÇ K.YILDIZ 2.26.61 4,30 - 2 42
5 GEBZEBALI(5) KG DB SK  4y k k SERDARHAN- PAŞAKAYA / BÖRÜHAN 56 Ş.CİVACI SEDEF VARDAR F.A.YEŞİLBUDAK 2.27.91 19,65 - 3 47
6 SITARA(6) KG  4y k k BİLGEER- BERİ / SAĞANAK 56 H.DEMİRTAŞ MEHMET ALİ ÇELİK F.GEYİK 2.28.03 3,35 - 6 45
7 TOYDEMİR GÜN(4) DB SK  4y a k TURGUT REİS- AYDANHANIM / NAMDAR 58 MAHMUT ŞAHİN ENVER TOYDEMİR S.V.KAYA 2.33.70 9,75 - 4 45
8 CANYELDA(7) KG DB  4y k k YELHAN- ZEHRA.118 / HİLALÜZZAMAN.25 55 +2.00  ERCAN ALTIN EYYÜP ARTUN K.YILDIZ 2.38.40 10,45 - 8 32
 
GANYAN(2) :1,05 t, İKİLİ(2/3) :2,95 t, SIRALI İKİLİ(2/3) :3,55 t, ÜÇLÜ BAHİS(2/3/8) :12,06 t
Son 800 :1.03.68
 

Ikramiye:

1.)
12.500 t
2.)
5.000 t
3.)
2.500 t
4.)
1.250 t

Yetistirici Primi:

1.)
3.125 t
2.)
1.250 t
3.)
625 t
4.)
313 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 DİDİMOĞLU(1) KG SK  3y a e DİDİM- RÜZGARIN SESİ / KOŞANAY 57 ERDAL YAVUZ MEHMET KARAKEÇİ F.GEYİK 1.13.01 3,20 - 8 Uzak 42
2 TUMBUL SILA(4) KG K DB  3y a d GOBAKBEY- TUMBULGÜZELİ / AKGÜN 55 +1.10  MEH.TAŞKAYA MEHMET BECENE K.YILDIZ 1.14.49 1,80 - 12 Uzak 42
3 TUMBUL KASIM(3) KG SK  3y k e BOZOĞLU- YAMAÇ GÜLÜ / TİMURHAN 55 M.AVŞAR MEVLUT DEMİR B.KONUK 1.15.80 4,55 - 1 1 Boy
4 YAHYA REİS(12) KG SK  3y k e ZAMANRÜZGARI- HAZAN / TULYAD 50 M.F.ASLANAP  NURİ ÇELİK B.ALKAN 1.15.94 7,55 - 5 31
5 CANYÜREK(6) KG DB  3y a e GOBAKBEY- BİNAY / ÜNSAL.2 54 +2.00  G.KILIÇ MEHMET CAMUZ F.GEYİK 1.16.85 7,25 - 6
6 DİLŞADOĞLU(8) KG SK  3y k e GOBAKBEY- DİLŞADHANIM / MAGRİP 51 MAHMUT ŞAHİNAP  MUSTAFA CENGİZ B.ALKAN 1.16.93 7,45 - 3 30
7 AMCA KIZI(2) KG SK  3y a d AMCABEY- SÜPRİZE HABER / HABERBATUR 50 H.DEMİRTAŞAP  CANSU BEGÜM ÜÇEŞ S.V.KAYA 1.17.28 5,70 - 2 47
8 EFEHAÇIM(9) KG  3y a e ZAMANRÜZGARI- GÜLHANTUMBUL / TATARHAN 54 +1.30  A.TOPRAK AZİZ GÖKKAN H.AKRAÇ 1.17.39 12,50 - 7
9 ULUCAN BEY(11) KG  3y a e NECDETHAN- DİLDAR / AL-IŞIK 54 +0.50  N.ALTIN E.KAYHAN ERGİN B.ALKAN 1.17.61 32,70 - 10
10 YENNA(5) KG DB SK  3y d d GÜRSEDAT- TELLESULTAN / SERDARBEY 55 KEMAL KURT VELİCAN YARDIMCI B.KONUK 1.18.92 7,90 - 4 37
11 CÜLMENAĞASI(7) KG SK  3y k e ŞINKART- KÜBRANUR / SAKARYA 49 H.SARIDALAP  MUSTAFA YARDIMCI F.GEYİK 1.21.55 30,90 - 11
12 İNADINA(10) KG  3y k e HABERBATUR- AZRA / MAGRİP 55 +2.00  AHMET TAŞ M.ALİ BALAK K.YILDIZ 1.22.92 14,85 - 9
 
GANYAN(1) :3,20 t, 1. ÇİFTE(2/1) :6,30 t
Son 800 :1.01.12
 

Ikramiye:

1.)
10.500 t
2.)
4.200 t
3.)
2.100 t
4.)
1.050 t

 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 SEÇİLTAN(7) 5y k k ARASLI- ALGUFRE / ALBATUR 56,5 Ş.CİVACIAP  FERİT MENGİ M.YÜCEDAĞ 1.54.31 14,45 - 16 Baş 35
2 HAVİN(9) 7y d k ERBEYİM- SEYDA.6 / SANCAKTAR 55 V.KIZMAZAP  İ.HALİL AKGÜNLÜ M.YAPRAK 1.54.34 1,60 - 3 Burun 32
3 BABABULUT(13) KG DB SK  7y a a ATAMAN- SELİNCAN / RÜZGAR.30 58,5 G.KILIÇ MEHMET NARÇİN H.AKRAÇ 1.54.35 6,70 - 2 Uzak 29
4 SURHATINOĞLU(16) KG  4y k a EĞRİCE- SURHAT / DEMİRKIR 54,5 M.AVŞAR ADNAN YILDIZ B.ALKAN 1.55.49 32,25 - 1 24
5 DİDARHANIM(6) KG  4y k k SİHİR- GÜN IŞIK / AL-IŞIK 54 SER.ÇELİKAP  FETHİ GÖKKAN H.AKRAÇ 1.56.55 31,35 - 6 33
6 DİYARBAKIR ŞAHİNİ(11) KG DB  4y k a SANCAKBEYİ- KÜÇÜK EVŞEN / ANTALYA 58 +0.30  M.ÜNLÜ SELÇUK YONTÜRK B.ALKAN 1.56.79 51,35 - 9 31
7 AKANOĞLU(2) KG DB  6y a a ŞÖVALYE- BERDANGÜLÜ / EMAEL (PL) 58 MAHMUT ŞAHİNAP  H.CAN ÇIKMAZ E.KOÇAK 1.59.12 5,45 - 14 38
8 DALGIÇ(8) KG  4y a a ALTAHA- ZAHİDE.34 / SAVATLI 59,5 KEMAL KURT NEVZET ÇELİK G.BALTA 2.00.74 8,20 - 7 34
9 DELİ HEYCAN(14) KG  5y k k BİLGEER- BERİ / SAĞANAK 54 M.A.AKTÜRKAP  MEHMET ALİ ÇELİK F.GEYİK 2.01.82 7,35 - 4 28
10 KARABAHÇE KIZI(12) KG  4y d k SANCAKBEYİ- FİRGEN / FİNAL 58 N.ALTIN İSMAİL GÖKHAN B.ALKAN 2.05.94 7,15 - 5 31
11 ENDERBEY(15) KG  4y a a AĞAMEMET- BA-BIRUSK / ERSOYLU 50 H.DEMİRTAŞAP  NİHAT ŞAHİN H.AKRAÇ 2.06.45 6,05 - 15 25
12 ALİYE ÇEÇAN(3) 4y a k DİDİM- SERŞAH / SERDARBEY 57,5 M.DOĞANAP  HALİL SUNKAR M.YÜCEDAĞ 2.06.74 11,60 - 10 38
13 SİBELCE(5) KG SK  4y k k GOBAKBEY- DÖNENCE / ALKURUŞ.13 55,5 D.ÇELİKAP  MUSTAFA ÖZKAN F.GEYİK 2.11.35 38,95 - 11 36
14 MİNİROĞLU(10) KG K  4y a a NECDETHAN- GÜLŞÜKRA / DİNÇERBEY 53,5 H.SARIDALAP  M.EMİN KARAOĞLAN G.BALTA 2.24.82 31,35 - 13 32
15 MİRZALOĞLU(4) KG SK SGKR  4y k a MİRZAL- CANAN.3 / BLEDA 56,5 M.GENEŞAP  SEFER ÜNLÜ K.YILDIZ 2.39.34 12,95 - 8 38
16 STARYALAZ(1) KG  4y k a ERBEYİM- CAMGÖBEĞİ / BAMKA.3 61 AHMET TAŞ MİKAİL ALTIN F.GEYİK 3.11.43 7,80 - 12 37
 
GANYAN(7) :14,45 t, SIRALI İKİLİ(7/9) :106,45 t, İKİLİ(7/9) :20,60 t, PLASE İKİLİ(7/13) :46,70 t, PLASE İKİLİ(9/13) :14,30 t, PLASE(7) :3,60 t, PLASE(9) :1,90 t, PLASE İKİLİ(7/9) :15,70 t, TABELA BAHİS() :Sıralı bilen çıkmamıştır., TABELA BAHİS SIRASIZ(7/9/13/16) :218,18 t
Son 800 :1.02.76-1.04.40

4. Koşu:16:30

ŞARTLI 2 , 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 2000 Kum , E.İ.D. : 2.07.49

 

Ikramiye:

1.)
12.500 t
2.)
5.000 t
3.)
2.500 t
4.)
1.250 t

Yetistirici Primi:

1.)
1.875 t
2.)
750 t
3.)
375 t
4.)
188 t
 
Forma S At İsmi Yaş Orijin(Baba - Anne) Kilo Jokey Sahip Antrenörü Derece Gny AGF St Fark G. Çık. HP
1 KARTALBEY(2) 3y d e BAŞPİLOT- ABZAGU (IRE) / EAGLE EYED (USA) 54 M.A.AKTÜRKAP  ALİ ÇELİK S.V.KAYA 2.19.09 3,70 - 6 Boyun 42
2 WANGO LINE(11) KG SK GKR ÖG  3y a e OKAWANGO (USA)- KRISDALINE (USA) / KRIS S. (USA) 55 +2.00  ERDAL YAVUZ HALUK ATABEK K.YILDIZ 2.19.15 16,85 - 14 Uzak
3 WHITTAKER(12) KG DB SK  3y d e MOUNTAIN CAT (USA)- SEVİNÇ SULTAN / NIGHT SHIFT (USA) 51 MAHMUT ŞAHİNAP  MAHMUT ÇADIRCI H.AKRAÇ 2.23.84 8,10 - 9 Uzak 22
4 ŞANŞAHİN(9) DB  3y k e İRLANDALI (IRE)- ONURLUKIZ / KINGEFE 50 Ş.CİVACIAP  RESUL ÜNLÜ K.YILDIZ 2.24.81 14,05 - 8 26
5 AĞASLAN(4) KG DB SK  3y d d ARGAEUS (GB)- BLAZE UP / SADİHAN 55 +1.00  ERCAN ALTINAP  ALİ AMAÇ B.KONUK 2.27.41 2,35 - 7 45
6 TO THE SUMMIT(3) SK  3y a e MOUNTAIN CAT (USA)- AFADLİ / FANTASTIC FELLOW (USA) 56 M.DOĞANAP  HASAN GÖRGÜN M.YAPRAK 2.28.66 4,20 - 12 47
7 SALİHCAN(7) SKG SK  3y d e PERFECT STORM- MİKADO / LOCKTON (GB) 50 B.TEPEAP  SELAMİ NURAL N.YILDIRIM 2.29.17 23,05 - 10 32
8 TATAR RAMAZAN(10) DB SKG SK  3y a e